» »

1070GTX / DinnersClub / AGT

1070GTX / DinnersClub / AGT

Ales47 ::

Pozdrav, mene zanima, kaj tocno je zdaj z agt.si, ker zadnjic sem zasledu da bi naj v stecaj odsli al neki.

Nameravam kupit GTX1070 ker nisem vec zadovoljen z R9 280X. kupil pa bi pri agt-ju zato, ker lahko vzamem na obroke preko DinnersClub.

hvala za mnenja

lp
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

DarwiN ::

Hah! Plačilne pogoje imajo mogoče res ugodne, ampak to je le še ena past za pridobivanje in nategovanje kupcev. Povprečna čakalna doba je namreč ~5 mesecev.. Je pa res, da so AGT prodajalci najbolj prijazni prodajalci v vsej Sloveniji.. Zdaj edino vprašanje, če je to zame dovolj, da boš čakal pol leta. :D

Povedano krajše: Naroči iz Nemčije.

Ta Gainwardova zna bit najboljši nakup.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ales47 ::

Ja to sem si že vse ogledal , je cenejse pa vse ampak ne morem pa uzet na obroke. ne nameravam skeširat dol grafične :)

druge strani pa nisem našel z DinnersClub podporo (v avstriji). Sicer še BigBang & Comshop in conrad imajo dinners ampak je dražje.

Misliš da nimajo nič na zalogi?

sam sem naročil leta 2009 tam računalnik sestavljeni pa sem čakal res dolgo pol sem pa še dobil defektno grafično ( toliko o testiranju sestavljenega PCja) :)
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

DarwiN ::

Well, če jih vprašaš, ti bodo prijazno povedali, da sicer nimajo na zalogi, ampak da so že na poti in bodo čez 3 dni pri njih. :)

Veselo branje.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

d4vid ::

Ales47 je izjavil:

Ja to sem si že vse ogledal , je cenejse pa vse ampak ne morem pa uzet na obroke. ne nameravam skeširat dol grafične :)

druge strani pa nisem našel z DinnersClub podporo (v avstriji). Sicer še BigBang & Comshop in conrad imajo dinners ampak je dražje.

Misliš da nimajo nič na zalogi?

sam sem naročil leta 2009 tam računalnik sestavljeni pa sem čakal res dolgo pol sem pa še dobil defektno grafično ( toliko o testiranju sestavljenega PCja) :)



Beži stran od AGTja. Kolega ma naročilo iz l. 2012, ko so še imeli možnost plačila "po povzetju". Naročil je RAM-e, pa jih do danes še ni dobil.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Ales47 ::

d4vid je izjavil:

Ales47 je izjavil:

Ja to sem si že vse ogledal , je cenejse pa vse ampak ne morem pa uzet na obroke. ne nameravam skeširat dol grafične :)

druge strani pa nisem našel z DinnersClub podporo (v avstriji). Sicer še BigBang & Comshop in conrad imajo dinners ampak je dražje.

Misliš da nimajo nič na zalogi?

sam sem naročil leta 2009 tam računalnik sestavljeni pa sem čakal res dolgo pol sem pa še dobil defektno grafično ( toliko o testiranju sestavljenega PCja) :)



Beži stran od AGTja. Kolega ma naročilo iz l. 2012, ko so še imeli možnost plačila "po povzetju". Naročil je RAM-e, pa jih do danes še ni dobil.


haha pa to so pacienti.

pol raje bb kupim pa dam več😑
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

Seljak ::

Zdaj nisem gledal cen v BB in vem kako se počutiš,ko nimaš toliko keša,da bi keširal imaš pa kreditno kartico,ki ti nudi obročno plačevanje. Jaz,ko nisem imel keša sem z Diners kartico plačeval na 12 obrokov pri Mimovrste

Res je,da sem plačal več kot,če bi kupoval iz Nemčije ampak sem bil zelo zadovoljen z nakupi in tudi v primeru popravila se ni nikdar zataknilo.

greatdrakon ::

po mojih izkušnjah se ti, če kupiš v zanesljivih trgovinah v nemčiji (kot so npr. mindfactory, computer universe itd.) lahko zatakne samo če padeš na poti na pošto - če je potrebno uveljaviti garancijo...

res pa verjetno nimajo obročnega nakupovanja za balkance...

Seljak ::

Z Diners kartico lahko nakupuješ na obroke vse posod,kjer pač to prodajalne omogočajo in imajo pogodbo z Diners in tu nima veze ali si balkanec ali ne.

Robertos664 ::

Tu tudi dajo na diners 24obrokov. http://www.chiptehnika.si/index.php?rou...

smacker ::

Iz nemčije dobiš za 418eur (+20 poštnine, ki si jo lahko tut s kom deliš). Raje si kak limit/hitri kredit vzemi kot da BB plačaš 100eur več, samo zato da je na obroke.

hojnikb ::

hitri kredit na banki pa kupi iz mindfactory
#brezpodpisa

Ales47 ::

http://www.chiptehnika.si/index.php?rou...

484€, še kar dobra cena za slo.
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DinnersClub - tujina

Oddelek: Pomoč in nasveti
121689 (1408) Scorpia
»

nakup na obroke

Oddelek: Kaj kupiti
61292 (1006) Alfonzo
»

Vprašanje: KJE kupiti na obroke?

Oddelek: Kaj kupiti
111327 (919) Mipe
»

Diners kartica

Oddelek: Loža
115272 (5057) djordjevic
»

PC na obroke

Oddelek: Kaj kupiti
91772 (1553) Lime

Več podobnih tem