» »

Kje kupiti gaming računalnik na obroke?

Kje kupiti gaming računalnik na obroke?

«
1
2

gleoanrdo ::

Kje bi lahko kupil gaming računalnik na obroke, najboljše si ga bi blo nareti sam, samo nimam dovol denarja pa bi vzel na kredit.
Samo ne kakega sranja, ker ponavadi davajo zraven nekej slabega, kupil pa bi ga od 800-1000 eur.
Ve kdo za kakšno trgovino ali pa kje bi se ga dalo kupit tako.

BALAST ::

Pojdi prvo na svojo banko, če ti tam ne dajo kredita pol si ga naj***l. Sicer pa lahko še vedno kupiš sprva nek rabljen PC, pa kasneje dokupiš boljše komponente.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

hojnikb ::

raje naberi denar in kupi z gotovino. Lahko tudi počasi dokupuješ komponente...
katere komponente že maš od prej ?
#brezpodpisa

gleoanrdo ::

Lahko vzamem na kredit, pa rabljenega nebom kupil sem meu že preveč problemov z tem, pa še se lahko pregreva odvisno kaki hladilnik pa, lahko ga je overlockau,...
Mene samo zanima kje kuput, ker sem našu dosti trgovin samo nimajo da si sam sestavš, pri sestavljenih pa ma en slabo grafično, en slab procesor,...

Jaz bi vse na novo.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

potem pa raje naber nekaj denarja za osnovo, ki ti bo za silo delala, potem pa nadgrajuj naprej. Glede na to da je to gaming kišta, ni življenskega pomena in lahko počaka..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

gleoanrdo ::

Meni je :D.
Pa jaz si nebi nadgrajevau, ker na tem ki ga mam se mi procesor pregreva, procesor tudi ni kaj dober, napajalnik ni dovol,...
Tak da si pol bom kupu nekej kaj bo.

BALAST ::

Danes je tako na obroke, dobiš edino če si S.P. za navadnega potrošnika teh kreditov ni več, bojda preveč osebnih stečajev pa take finte.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

gleoanrdo ::

Jaz bi si najraje kupu, na sestavi.si, pa pol nadgrajeval čez kako leto, samo, da moreš prit knjim za kredit.

:O

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

kot že rečeno, našparaj in kupuj z gotovino..

Kaj imaš pa sedaj za ene komponente ?
#brezpodpisa

BALAST ::

gleoanrdo kaj pa če bi prodal par nepotrebnih stvari na bolhi in se bo hitro nabralo.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

hojnikb ::

za začetek napiš kaj maš...
#brezpodpisa

RejZoR ::

BALAST je izjavil:

Danes je tako na obroke, dobiš edino če si S.P. za navadnega potrošnika teh kreditov ni več, bojda preveč osebnih stečajev pa take finte.


Če si SP ga v večini sploh ne moreš dobit, če si TI lastnik tega SP-ja (v smislu, da vzameš potrošniški kredit v trgovini). Ker ne moreš sam seb dajat plače in nato na podlagi tega pridobit kredit. Pač ne gre čez... Da pa ga dobiš na SP, pa je banka edina opcija imo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BigWhale ::

BALAST je izjavil:

Danes je tako na obroke, dobiš edino če si S.P. za navadnega potrošnika teh kreditov ni več, bojda preveč osebnih stečajev pa take finte.


Prevec osebnih stecajev? Osebni stecaj poznamo sele nekaj let pri nas.

Gres v Big Bang in ti dajo robo na kredit? Verjetno tudi v Harvey Norman. Na mimovrste ponujajo nakup na kredit, pa tudi EnaA ...

Seveda ti pa nihce ne bo dal kredita kar tako na lepe oci. :)

hojnikb ::

BigWhale je izjavil:

BALAST je izjavil:

Danes je tako na obroke, dobiš edino če si S.P. za navadnega potrošnika teh kreditov ni več, bojda preveč osebnih stečajev pa take finte.


Prevec osebnih stecajev? Osebni stecaj poznamo sele nekaj let pri nas.

Gres v Big Bang in ti dajo robo na kredit? Verjetno tudi v Harvey Norman. Na mimovrste ponujajo nakup na kredit, pa tudi EnaA ...

Seveda ti pa nihce ne bo dal kredita kar tako na lepe oci. :)

kupovat robo v bigbangu in podobnih trgovinah (sploh sestavlene kompe) je skor tak neumno, kot jemat kredit/obroke...
Šparaj in kupi kasneje.

Zdaj pa sčisti trenutn komp, namaži nanovo pasto, navij...
#brezpodpisa

BigWhale ::

hojnikb je izjavil:


kupovat robo v bigbangu in podobnih trgovinah (sploh sestavlene kompe) je skor tak neumno, kot jemat kredit/obroke...
Šparaj in kupi kasneje.


A je tista roba tam kaj slabsa? Zakaj bi bilo neumno?

hojnikb ::

Ni problem v tem, da je slabša (glede kvalitete), ampak stvari so predrage + sestavljeni računalniki (sploh kao "gaming") imajo nesmiselne kombinacije komponent in so tudi predragi za to, kar ponujajo.
#brezpodpisa

solatko ::

gleoanrdo - sestavi.si ima tudi na plačilo z 1,2,3 kreditom - pogoji so na njihovi spletni strani.

Torej naročiš željeno, lahko ti tudi sestavijo in potem plačaš s kreditom.
Papirologijo uredijo kar tam, ti ni potrebno it na banko.
Delo krepa človeka

gleoanrdo ::

A, samo problem je, ki je to daleč :(. Jaz živim v okolici Ptuja.
Kaj pa mlacom.si ? Tam se mi zdi tudi vredu, samo nevem je kredit?

gruntfürmich ::

jst ti prodam miš in tipkovnico:
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Siddh ::

čisto mimogrede, če moraš jemat kredit za gaming računalnik, potem ne rabiš gaming računalnika


hojnikb ::

Siddh je izjavil:

čisto mimogrede, če moraš jemat kredit za gaming računalnik, potem ne rabiš gaming računalnika

this.
Še enkrat, našparaj in kopuj komponentah ko bo gotovina.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Aston_11 ::

Točno. Vprašaj se, kaj je narobe s tvojim življenjem, da misliš, da rabiš gaming računalnik. Preberi raje npr. Dostojevskega Zločin in kazen in te bo ta izkušnja spremljala celo življenje.

RejZoR ::

Zakaj že? Sej sem tud jezst svoj čist prvi sistem kupil na kredit. Takrat je bilo okoli 1100 EUR. Ker če bo "šparal" nek velik znesek bo brez sistema še najmanj eno leto. Pri kreditu pa ga že imaš in pol plačuješ. Pol ko pa nadgrajuješ tak sistem pa pač menjaš komponente in jih plačuješ z gotovino/kartico.

Če ga bo dobil in kasneje brez težav lahko odplačeval, ne more pa takoj na roko vržt velikega zneska, zakaj pa ne? Zato pa so krediti, da premostiš finančne omejitve...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

RejZoR je izjavil:

Zakaj že? Sej sem tud jezst svoj čist prvi sistem kupil na kredit. Takrat je bilo okoli 1100 EUR. Ker če bo "šparal" nek velik znesek bo brez sistema še najmanj eno leto. Pri kreditu pa ga že imaš in pol plačuješ. Pol ko pa nadgrajuješ tak sistem pa pač menjaš komponente in jih plačuješ z gotovino/kartico.

Če ga bo dobil in kasneje brez težav lahko odplačeval, ne more pa takoj na roko vržt velikega zneska, zakaj pa ne? Zato pa so krediti, da premostiš finančne omejitve...

naj si raje kredit prihrane za kake bolj nujne zadeve, kot pa gaming računalnik.
In pri kreditu gredo vsi popusti v nič + vse obresti ki pridejo s tem..
#brezpodpisa

RejZoR ::

So? Pač vzameš minimalno obrokov, da se ga čim prej losaš in je stvar rešena. Tolk naprej pa menda zna planirat, da vmes ne bo prišlo kaj tolk "nujnega" kjer bi rabil kredit...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

hja potem lahko tut kupuješ po komponetah in bo isti efekt. S tem da boš prišel skozi dosti ceneje (kredit je pač treba zavarovat + obresti + odobritev)...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

b00mer ::

RejZoR ::

hojnikb je izjavil:

hja potem lahko tut kupuješ po komponetah in bo isti efekt. S tem da boš prišel skozi dosti ceneje (kredit je pač treba zavarovat + obresti + odobritev)...


In kako jih boš kupoval po komponentah, če pa nimaš denarja? Samo dober proc, plata, napajalnik in grafa pa je to večina cene kište. Brez ene in druge pa ne moreš. High end zvočno lahko kupiš kasneje in si na integrirani. Ohišje je tud lahko eno krš tolk da stoji vse not. Periferija isto. Ampak brez osnovnih pa ne moreš...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

RejZoR je izjavil:

hojnikb je izjavil:

hja potem lahko tut kupuješ po komponetah in bo isti efekt. S tem da boš prišel skozi dosti ceneje (kredit je pač treba zavarovat + obresti + odobritev)...


In kako jih boš kupoval po komponentah, če pa nimaš denarja? Samo dober proc, plata, napajalnik in grafa pa je to večina cene kište. Brez ene in druge pa ne moreš. High end zvočno lahko kupiš kasneje in si na integrirani. Ohišje je tud lahko eno krš tolk da stoji vse not. Periferija isto. Ampak brez osnovnih pa ne moreš...

kako pa lahko plačuješ kredit, če nimaš denarja ?
#brezpodpisa

Brias ::

gleoanrdo je izjavil:

Jaz bi si najraje kupu, na sestavi.si, pa pol nadgrajeval čez kako leto, samo, da moreš prit knjim za kredit.

:O



http://www.mlacom.si/nakupovanje/placila


Hitri leasing (GC Leasing d.o.o. – GRENKE Franchise –)

Primeren za šole, občine, upravne enote, zdravstvene ustanove, odvetnike, podjetja...

Pokličite na 01/ 500 87 75 za informativni izračun.

Brez stroškov odobritve za vrednosti do 5000 EUR

Za nakupe od 500€ neto naprej
Možnost odplačila od 15 - 60 mesecev
Brez pologa in plačila DDV vnaprej
Mesečna anuiteta se ne spreminja in je vedno enaka
Odločitev o odkupu, zamenjavi, vračilu šele po koncu obdobja
Financiranje uredimo še isti dan za zneske do 25.000 EUR


Obročno odplačevanje:

American Express: do 6 obrokov (ni dodatnih popustov)



Kredit v poslovalnici Mlacom d.o.o.

Abakredit je priljubljeni hitri potrošniški kredit, katerega največja prednost je ta, da ga sklenete neposredno v trgovini, prav tako pa kreditojemalcu vloge za kredit ni potrebno potrjevati pri delodajalcu.

Kreditojemalec s plačilno kartico BA Maestro plača del zneska, izstavljenega na računu oz. predračunu.

Kredit je lahko odobren v višini največ 90 % od izstavljenega zneska na računu oz. predračunu.

kreditni posrednik identificira kreditojemalca z veljavnim osebnim dokumentom (osebna izkaznica ali potni list).



Hitri potrošniški in študentski krediti:

Običajno za sklenitev hitrega potrošniškega/študentskega kredita z naše strani potrebujete le veljavno ponudbo, s katero se oglasite na poslovalnici vaše banke. V večini primerov banka kreditojemalcu vlogo odobri še isti dan. Za več informacij si lahko ogledate spodnje povezave, vedno pa smo vam na voljo na tel. 01/ 500 87 75 ali na info@mlacom.si

gleoanrdo ::

LOL, denarja itak nimam, ker sem star 13 let.
Štarši mi ga bojo kupli.
Mam pa že stran, ki si ga bom kupu na obroke in sestavu sam.
Hvala vseeno.

Rias Gremory ::

Jaz bi predlagu, da se malo počaka potem pa kupi ohišje, napajalnik, matično (ki ima integrirano grafo) in trdi disk.
Medtem ko se špara za grafo se poba uči programiranje in naredi en sick GNU/Linux distro.
Potem nabavi grafo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

opeter ::

Čakaj, ti želiš, da starši vzamejo kredit za to, da boš ti imel gaming računalnik? Niso to malo pobožne želje?

Kaj pa, če kupiš nekaj osnovnega in potem to dograjuješ (predpostavljamo, da ohišje, napajalnik, CD/DVD enoto in ohišje že imaš, isto velja za miš, tipkovnico, monitor)? Za začetek kupiš recimo kakšno poceni H61 ali B75 S1155 matično, dodatno še kakšnega Pentium 2020 in en komad 4 GB-nega RAMA.

Vse to te ne bi smelo priti več kot 130-140 €.

Npr.:
- GIGABYTE GA-H61M-USB3V, DDR3, SATA2, DVI, USB3, LGA1155 mATX
- http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...
- Pomnilnik INTEGRAL 4GB DDR3 1600 CL11

Za grafično pa, če želiš novo, računaj ene 90-100 € (za 7750) oz. 100-110 € za Radeona 7770 oz. Nvidio GTX 650. Čeprav bi bilo za "gejming" morda boljša kakšna grafična ranga Radeon 7790 ali še hitrejša 7850 (ampak te se začnejo pri 150 €)

Še vedno pa se splača razgledat na ST-ju in Bolhi, če kaj pametnega dobiš rabljeno. Grafično, mislim ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

solatko ::

Pa kaj ste se tako razkokodakal zaradi tega, ker bi starši vzeli kredit. Tako se danes dela, če hočeš kupiti neko dražjo zadevo, sploh če gre za nakup računalnika, za pridnega otroka.
Danes, ob vseh predvidenih in nepredvidenih stroških, težko odkartaš keš v višini 1000€+, da kupiš nekaj, ksr sicer ni nujno, si pa to otroku tako ali drugače obljubil.
Ob povprečnih dohodkih, je to edina možnost. Bi morda kdo izmed vas čakal 6-7 mesecev, da bi vsak mesec kupil eno ali dve komponenti za prvi lasten računalnik, če je možno to dobiti takoj za 10% višjo končno ceno.
Oče in mati, verjetno vesta, na kakšen način lahko to storita, sin pa je že toliko pameten, da se noče nategnit s kakšnim sestavljenim klumpom v trgovini.
Delo krepa človeka

RejZoR ::

hojnikb je izjavil:

RejZoR je izjavil:

hojnikb je izjavil:

hja potem lahko tut kupuješ po komponetah in bo isti efekt. S tem da boš prišel skozi dosti ceneje (kredit je pač treba zavarovat + obresti + odobritev)...


In kako jih boš kupoval po komponentah, če pa nimaš denarja? Samo dober proc, plata, napajalnik in grafa pa je to večina cene kište. Brez ene in druge pa ne moreš. High end zvočno lahko kupiš kasneje in si na integrirani. Ohišje je tud lahko eno krš tolk da stoji vse not. Periferija isto. Ampak brez osnovnih pa ne moreš...

kako pa lahko plačuješ kredit, če nimaš denarja ?


Al moraš dat jurja naenkrat al pa 5x po 200 EUR je pa razlika se ti ne zdi? Samo primer čeprav vem, da ti takih obrokov večina ne bo dala če nimaš enormne plače...

opeter je izjavil:

Čakaj, ti želiš, da starši vzamejo kredit za to, da boš ti imel gaming računalnik? Niso to malo pobožne želje?


Zakaj? Jezst sem za avto tud vzel kredit preko staršev. Men ga niso hotl dat, pa čeprav bi ga z lahkoto odplačeval z velikimi mesečnimi obroki (go figure, takrat je bila isto kao kriza in so bli vsi zategnjeni za kredite da je bilo joj). Sem pa pač vsak mesec staršem plačeval namesto kreditodajalcu. Men je v končni fazi vseeno komu plačujem, dokler dobim kar sem rabil. Se pa moraš s starši pač tolk dobr razumet, da zarad tega ne pride do kakšnega neumnega prepira in da boš zadevo res odplačal kot se zagre. Ne bi bilo prvič, da bi se folk skregal pri takih navezah...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

solatko ::

Nakup avta na kredit je pa največja neumnost, ki jo naredi človek. V sekundi si lahko brez, kredit pa plačuješ še dolga leta.
Kredit za tako stvar, kot je računalnik, hladilnik....., pa je vedno dobra naložba, če je to sorazmerno nujen nakup.
Delo krepa človeka

Leprechaun ::

solatko je izjavil:

Nakup avta na kredit je pa največja neumnost, ki jo naredi človek. V sekundi si lahko brez, kredit pa plačuješ še dolga leta.
Kredit za tako stvar, kot je računalnik, hladilnik....., pa je vedno dobra naložba, če je to sorazmerno nujen nakup.


Računalnik za 1000EUR je nujen nakup!? (sploh na kredit in za 13 lenika?!)

Tudi na računalniku za 400-500EUR se da lepo igrati igre.

Zgodovina sprememb…

gendale ::

vzameš kreditno mastercard/viso in lahko praktično kjer koli, tudi v tujih trgovinah, ki so načeloma cenejše
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

hojnikb ::

Če se bo igralo igre, ti naj starša kupita konzolo (ps3/xbox) in boš lahko isto igral za 1/5 cene (z rableno še celo manj)

Pa nebo potrebe po nobenih kreditih/obrokih etc..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

nejcpirc ::

gendale je izjavil:

vzameš kreditno mastercard/viso in lahko praktično kjer koli, tudi v tujih trgovinah, ki so načeloma cenejše


To drži. Ko je šel Diners "po gobe", je začelo veliko bank oglaševati svoje kreditne kartice, ki omogočajo nakup na obroke, ne glede na mesto nakupa (da le sprejemajo viso).

Recimo ponudba od Abanke: link. Vem da je enako ponujala NLB, pa verjetno še katera.

solatko ::

Seveda ni nujen nakup (razen če gre za obljubo), če pa se že kupuje, je bolje nabavit komponente, po željah, kot pa nekaj, kar ne bo tisto, obljubljeno. Starši bi verjetno za otroka, ki je priden in še morda odličnjak, storili marsikaj, da izpolnijo obljube. Poznam veliko otrok in staršev, ki so kupili igračkarski računalnik v trgovini, po nekem krajšem času, pa so otroci ugotovili, da za tisto kar bi poleg iger še počeli, računalnik ni dovolj zmogljiv. Nekatere komponente so bile pač, pod nivojem procesorja in grafike. Potem je problem, ko je potrebno tako sranje nadgraditi, v neko sposobno delavno zadevo. Ugotovi se, da je zanič MB, izredno slab napajalnik, ohišje ni dovolj zračno, disk je not najpočasnejši...... in stroški so naenkrat precej višji. Ugotovijo, da je grafika sicer super, da take sploh več ne potrebujejo, je pa zato procesor podhranjen, premalo je RAM-a, rabijo SSD....
Računalnik se pač ne kupuje za eno leto, temveč lahko dobra sestava, za isti denar, služi veliko let pametnega in včasih, celo dobičkonosnega dela.
Pametni ne visijo dolgo na igricah.
Delo krepa človeka

Rias Gremory ::

No sej, solatko šteka.

Naj OP naredi tako kot sem jaz napisal na prejšni strani pa bo.
Ubistvu predlagam, da se že zdaj začne učiti Python.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Shkorc ::

solatko je izjavil:

Nakup avta na kredit je pa največja neumnost, ki jo naredi človek. V sekundi si lahko brez, kredit pa plačuješ še dolga leta.
Kredit za tako stvar, kot je računalnik, hladilnik....., pa je vedno dobra naložba, če je to sorazmerno nujen nakup.


Zato se vzame kasko zavarovanje.

7982884e ::

pa kaj je dones s tem slo-techom? vsaka opica ma že account pa more take teme delat? 1000€ vreden računalnik hoče, ampak mamica ni dala dosti denarja pa hoče na obroke?

vsi ostali mu pa resno odgovarjate in tako pripravljate lep teren za ostale njemu podobne

kr?en ::

Lol pa ne samo danes. Ze kar nekaj casa videvam take teme, da samo facepalmam.

Leprechaun ::

solatko je izjavil:

Seveda ni nujen nakup (razen če gre za obljubo), če pa se že kupuje, je bolje nabavit komponente, po željah, kot pa nekaj, kar ne bo tisto, obljubljeno. Starši bi verjetno za otroka, ki je priden in še morda odličnjak, storili marsikaj, da izpolnijo obljube. Poznam veliko otrok in staršev, ki so kupili igračkarski računalnik v trgovini, po nekem krajšem času, pa so otroci ugotovili, da za tisto kar bi poleg iger še počeli, računalnik ni dovolj zmogljiv. Nekatere komponente so bile pač, pod nivojem procesorja in grafike. Potem je problem, ko je potrebno tako sranje nadgraditi, v neko sposobno delavno zadevo. Ugotovi se, da je zanič MB, izredno slab napajalnik, ohišje ni dovolj zračno, disk je not najpočasnejši...... in stroški so naenkrat precej višji. Ugotovijo, da je grafika sicer super, da take sploh več ne potrebujejo, je pa zato procesor podhranjen, premalo je RAM-a, rabijo SSD....
Računalnik se pač ne kupuje za eno leto, temveč lahko dobra sestava, za isti denar, služi veliko let pametnega in včasih, celo dobičkonosnega dela.
Pametni ne visijo dolgo na igricah.


Saj ni drugega ampak zakaj bi kdorkoli obljubil otroku gaming računalnik za 1k€, če mora zanj vzeti kredit?
Ne me narobe razumeti ampak govora je o 13 letniku, ki ne bo opazil neke večje razlike med sistemom za 1k€ ali 500€.

Ne vem no, jaz gledam na stvar iz svoje perspektive. Mojim staršem niti na konec pameti ni padlo, da bi mi kupili računalnik, kaj šele računalnik za 1k€ (pa zanj ne bi potrebovali kredita) in smo do 2008 uporabljal neki predpotopni Sempron 1800+ :D, šele pri 18 sem si privoščil malo boljšega (še ta je bil pod 600€ in ga uporabljam še danes).

XsenO ::

Krediti gor ali dol mi je smešno videt kako folk daje +1k za gaming mašino, ko lahko zelo lepo prideš skozi za 700-800 EUR.
Sam sem lani za moj mlinček dal 800 EUR kateri še danes večino naslovov poganja na max nastavitvah. Če bi kanibalizaral prejšnjo postajo(ohišje, napajalnik, disk, optično enoto) pa bi sigurno prišparal 100-150 EUR.
Tako, da OP priporočam, da cilja na kaj v rangu 700 EUR in pol v roku enega ali dveh let nadgradi grafično na eno od prihodnjih generacij.
1 + 1 = 1

gruntfürmich ::

priporočam da me kontaktira za miš in tipkovnico!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Kenpachi ::

http://www.funtech.si/si/predlogi-konfi...

za obrocno placevanje pa pobrskaj, je nekje na neki podstrani, ni mi zdaj za iskat.
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

solatko ::

Postavil je vprašanje, vi pa moralizirate, brez pametnega predloga. Saj ste prav smešni. Če ima možnost to dobiti, na tak način, kdo vas je najel, da fantu najedate. Skrbite za svoje finance, oni bodo pač za svoje.

Shkorc - Nobeno zavarovanje ti ne krije 100%-no škodo. Po dveh letih dobiš cca 60%- potrebnih za nakup enakega avtomobila (isti letnik, enaka oprama, enako prevoženih km - odškodnine so po evrotaxu, 22% DDV-ja ne dobiš vrnjeno).
Delo krepa človeka
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup stanovanja howto manual (odločanje, krediti, obrestne mere, zanke, napake)

Oddelek: Loža
4713413 (6177) Invictus
»

Kredit pri Big Bangu

Oddelek: Loža
173726 (3103) edi45
»

Najugodnejši avto kredit

Oddelek: Na cesti
4611978 (10394) fosil

1,2,3 kredit

Oddelek: Loža
343241 (2816) bluefish
»

Nakup računalnika obročno plačilo?

Oddelek: Kaj kupiti
152617 (2275) Brias

Več podobnih tem