» »

poceni elektrika

poceni elektrika

Temo vidijo: vsi
««
5 / 44
»»

jb_j ::

Najcenejša ponudba za gospodinjske odjemalce? (440-460kwh/mesec)
Ravno potekla akcijska pogodba pri Geni Jesen 2017.

In so sedaj takšne cene:
Redni cenik električne energije za gospodinjske odjemalce
cena brez DDV 0,06499 0,03599 0,05849
cena z 22 % DDV 0,07929 0,04391 0,07136

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

jb_j je izjavil:

Najcenejša ponudba za gospodinjske odjemalce? (440-460kwh/mesec)
Ravno potekla akcijska pogodba pri Geni Jesen 2017.

In so sedaj takšne cene:
Redni cenik električne energije za gospodinjske odjemalce
cena brez DDV 0,06499 0,03599 0,05849
cena z 22 % DDV 0,07929 0,04391 0,07136


VT, MT, ET
sedaj je ET skoraj 0,02 dražja po novem, rednem ceniku

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

uhuhu ::

Ali kdo kot odjemalec elektrike uporablja SunContract oz. sonce.com? Kakšne so izkušnje glede zanesljivosti, enostavnosti in cenovne konkurenčnosti?

kixs ::

Nova akcija Gen-I Zima 2019/1 (velja še danes):

http://www.pocenielektrika.si/za-dom/ce...

Glede na prejsnje akcije malenkost nizji VT in malenkost visji MT. Na koncu so razlike par centov.

energetik ::

Nekaj slabša kot Zima 2019. Se pa splača za tiste na rednem ceniku.
Jaz pričakujem konec akcije ZPS, sumim da bo potem tudi sledila ena dobra akcija od GEN.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

D3m ::

Jaz imam Zima 2019.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Magic1 ::

energetik je izjavil:

Nekaj slabša kot Zima 2019. Se pa splača za tiste na rednem ceniku.
Jaz pričakujem konec akcije ZPS, sumim da bo potem tudi sledila ena dobra akcija od GEN.

Zakaj se pa preprosto ne prijaviš na ZPS akcijo? Sej ne rabiš bit član.
Magic

energetik ::

Ker mislim, da kaj dosti boljše cene kot jo imam zdaj, ne bodo dosegli. Za par € letno pa ne mislim menjati dobavitelja, sploh ker mi je GEN-i način všeč. Nobenih vezav, zbiranja točk in ostalega pogojevanja, pristopanje k novim akcijam z 1 stavkom v mejlu.

Magic1 ::

Sej jaz predvidevam, da bo Gen-I zmagal, tako da bom le novo ceno sprejel;)
Magic

Master_Yoda ::

A ne rabis fizicno podpisanega aneksa posiljat ? Kaj pa jim napises v mailu ce ni skrivnost ?
Dovie'andi se tovya sagain.

energetik ::

Master_Yoda je izjavil:

A ne rabis fizicno podpisanega aneksa posiljat ? Kaj pa jim napises v mailu ce ni skrivnost ?

Pristopam k akciji "........" za merilno mesto ...........

Pošljejo samo še pogoje akcije nazaj.

737 ::

Nova akcija:
https://www.pocenielektrika.si/za-dom/c...

Je malo dražja od lanske poletne, a ta se kmalu konča.

D3m ::

Aprila je šel štrom v Sloveniji v višave.
|HP EliteBook|R5 6650U|

DarwiN ::

Kak za koga. Geni in Petrol nista zvišala rednih cen že ~10 let. Boš moral presedlat.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

buttcrack ::

Kdo hudiča, ki je vsaj malo pri zdravi pameti pa je na rednem ceniku???

D3m ::

Veliko jih imaš.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kixs ::

Na zalost je to res. Tudi sam sem bil od 2009 do predlani. Enostavno nisem vedel, da imajo poleg najugodnejse cene, se akcije :lol:

energetik ::

737 je izjavil:

Nova akcija:
https://www.pocenielektrika.si/za-dom/c...

Je malo dražja od lanske poletne, a ta se kmalu konča.

No, ni glih nova, tole je na voljo že več kot 1 teden. Jaz bom počakal skoraj do konca akcije oz. do junija, da se mi teh 12 mesecev zagotovljene cene "vleče" čim dlje.

kixs ::

Enako.

pero50 ::

Je kakšna pametna ponudba kje pod 5.4c/kwh?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pero50 ()

pero50 ::

https://www.zps.si/images/stories/energ...
Pravkar so si zaslužili 0.5% moje dohodnine :)

Najcenejši so involta 0.54 + 4.6€/mesečno za fiksne stroške. v mojem primeru + 0,4c/kwh

Sicer so pa pri petrolu ugodni, če zbiraš njihove butaste točke zvestobe.

Ganon ::

šernk ::

Pri meni so bili danes OSEBNO iz RWE (no recimo, obesek za ključe okrog vratu je imel od RWE, nisem jih pa vprašal po nobeni izkaznici). A sedaj bodo že elektriko ponujal od hiše do hiše?

no rekel sem jim, da me zanima vendar naj mi pošljejo ponudbo s splošnimi pogoji na mail. Prvi je jokal da to ne gre, da lahko ponudijo zadevo edino danes osebno, drugi je potem rekel ko sem vztrajal, da se ne mislim niti pogovarjat z njimi (tudi časa nisem imel): pa daj vzami mail in bomo poslali. Pričakujem, da jih nikoli več ne bo okoli in tudi maila nebo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Matevz96 ::

šernk je izjavil:

Pri meni so bili danes OSEBNO iz RWE (no recimo, obesek za ključe okrog vratu je imel od RWE, nisem jih pa vprašal po nobeni izkaznici). A sedaj bodo že elektriko ponujal od hiše do hiše?

no rekel sem jim, da me zanima vendar naj mi pošljejo ponudbo s splošnimi pogoji na mail. Prvi je jokal da to ne gre, da lahko ponudijo zadevo edino danes osebno, drugi je potem rekel ko sem vztrajal, da se ne mislim niti pogovarjat z njimi (tudi časa nisem imel): pa daj vzami mail in bomo poslali. Pričakujem, da jih nikoli več ne bo okoli in tudi maila nebo.


Pri nas je bila pred parimi tedni iz Elektro Ljubljana.

Se mi je mudilo od doma zato sva se na hitro zmenila, povedal sem ji trenutno ceno na kW/h in še preden mi je povedala njihovo ponudbo se je usedla nazaj v avto in odpeljala :))
#hooldthedoor

scipascapa ::

Rad bi menjal operaterja, GEN-ija zaradi sranja, ki ga dela GOLOB z barabo GLAVINO....kateri?

šernk ::

petrol, telekom mislim da sta ta trenutek najbolj konkurenčna na dolgi rok, sploh petrol kar gledam že 3 leta je tam tam z GENI.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

scipascapa ::

sem jim poslal email, da mi napišejo vse.

NejcSSD ::

Petrol, če zbiraš pike in imaš npr. toplotno črpalko, vključiš popust za najbolj mrzlih 5 mesecev in se res pozna.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

scipascapa ::

GEN-I

VT 0,05995
MT 0,03395

PETROL akcija

VT 0,05915
MT 0,03241

+ dobiš še 10€ dobroimetje na kartico

topolotne črpalke nimam, za 500€ zlatih pik in s tem 5% pa ne bom dosegel, saj taknam nekje 100€ mesečno.

telexdell ::

100 €/mesec za gorivo pomeni letno 1200 točk. 50 €/mesec za elektriko pomeni letno 600 točk. Oboje skupaj ti da tudi 15% popust za nekaj mesecev.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

scipascapa ::

hm, not shabby če to drži.

NejcSSD ::

Jaz sem zbral mimogrede 3000 pik v letošnjem letu že. Je pa res da sem porinil kartico ožjemu in daljnemu sorodstvu,
ki jim je vseeno za pike in kje tankajo in zraven pokažejo še mojo kartico na telefonu..

Oktobra/novembra aktiviram 25% ali še več, precej se pozna, za eno vinjeto sigurno. Je pa odvisno od mesečne porabe.

Tudi računi za elektriko ti dodajajo pike, pač vsak € 1 pika.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

scipascapa ::

jah, sorodstva imamo malo, jep sam račun za elektriko se tudi šteje.

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

scipascapa je izjavil:

Rad bi menjal operaterja, GEN-ija zaradi sranja, ki ga dela GOLOB z barabo GLAVINO....kateri?


Sranja? :))

omni-vor ::

scipascapa je izjavil:

GEN-I

VT 0,05995
MT 0,03395

PETROL akcija

VT 0,05915
MT 0,03241

+ dobiš še 10€ dobroimetje na kartico

topolotne črpalke nimam, za 500€ zlatih pik in s tem 5% pa ne bom dosegel, saj taknam nekje 100€ mesečno.



Kaj pa še ECE? Pa ni nobenih pogojev s TČ in nategancij s pikami.

VT 0,05998
MT 0,03599
ECE TOP 19! E

fokz8 ::

kako pa se sploh lahko koristijo te petrolove točke za popust? imam ogrevanje in elektriko, ter že kar neko število točk...
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

DarwiN ::

NejcSSD, ali kdo drug, ki ima izkušnje s Petrol točkami - eno vprašanje:

Imam zbranih 1500 točk, ampak sem nov odjemalec pri Petrolu in imam že privzeto 11% popust prvo leto, torej do marca 2020.... Točke pa bojda zapadejo 31.1.2020.. Če prav razumem jih jaz ne morem unovčit dokler imam ta 11-odstotni popust in bodo potemtakem šle v nič. Ali pa se motim?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

NejcSSD ::

Povsej verjetnosti da. Podobno foro sem imel jaz lani, ves penast ker so mi pokradli točke. Upam da jih letos še ne ukinejo, preden ne izkoristim.
Lahko aktiviraš popust prej, vendar ti potem ukine ta 11%.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Mare2 ::

Je ta trenutek kje kaka akcija za poceni elekriko?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

DarwiN ::

Elektrika se postopoma draži, zato so dobavitelji previdni z akcijami.. GEN-I trenutno mislim da nima akcije, Petrol pa ima še vedno akcijo z -10%.. Ostalih pa itak nima smisla preverjat, a ne.

p.s: aja, hvala Nejc za informacijo. Jih bom poklical proti koncu leta in probal skenslat akcijo in unovčit pike.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

D3m ::

NEK2 in sežigalnico čimprej.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

telexdell ::

D3m je izjavil:

NEK2 in sežigalnico čimprej.

In zakaj si ti želiš občutno podražitev elektrike?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

D3m ::

Iz uvoza bo cenejša?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Likalnik ::

tudi jaz sem na Petrolu...in te točke so uredu...še posebno, če kuriš na olje...takoj 1000 toč zraven....lansko leto sem imel 30% ceneje...tako kot je nekdo zgoraj omenil, sem kar domačim potalal kartice oziroma lahko njihove zdrušiš skupaj s svojo...in se jih hitro nabere 4000 oz 5000 točk.

Kurilno olje Petrol + elektrika Petrol...kar ugodno...škoda, da je samo 5 mesecev na leto ta akcija:(

Matevz96 ::

Mi lahko nekdo razloži kako je s temi Petrolovimi akcijami na točke, ali lahko to koristiš vsak mesec?
#hooldthedoor

NejcSSD ::

Ne ne, koristiš za obdobje 5 mesecev. Smiselno vklopiti pri meni je med zimo oktober - marec recimo. Točke zapadejo 31.1., zbirajo se do 31.12. tekočega leta.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Matevz96 ::

Lahko koristiš večkrat na leto?
#hooldthedoor

NejcSSD ::

Mislim da ja, če le imaš dovolj pik. Ne vidim pa smisla ker če je pozimi recimo večja poraba na račun toplotne črpalke se ti splača šparati od jan- okt in potem vklopiti za več % popusta. Če imaš položnico 30eur je pa itak brezveze poleti to koristit.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Lockfi ::

Preverite www.suncontract-community.org
Prva slovenska tržnica z električno energijo. Ob registraciji na linku dobite dostop do direktnega trgovanja z proizvajalci na hydro, sončnih, vetrnih,.. elektrarnah. Cena je določena če dobite cenejšo na tržnici jo lahko prevzamete brez težav. Zanimiv model trgovanja z elektriko. Registracija je brezplačna in brez kakšnih čudnih pogojev. 8-)

;-) ::

Koga imate trenutno izbranega tisti ki imate enotarifni stevec, mi imamo sedaj ece 0.0673€ kwh, se splaca iskat drugega ponudnika?
««
5 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podražitve elektrike - Gen-i (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
82862596 (7426) -JM-
»

zamenjava ponudnika- Poceni plin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9323000 (4354) chucki
»

Poraba el. energije v vašem gospodinjstvu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508362 (7126) Kowkele
»

Soncna elektrarna (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10328670 (26221) Kaboom
»

Elektrika pri RWE

Oddelek: Loža
3214732 (9876) Alamar

Več podobnih tem