» »

poceni elektrika

poceni elektrika

Temo vidijo: vsi
««
9 / 44
»»

-JM- ::

Zadnja akcija je veljavna samo 3 mesece, potem imaš redni cenik, tako da si je treba preračunati ali je zamenjava za prejšnjo akcijo, ki je trajala 12 mesecev smiselna
Pa po novem bi naj obveščali, ko ti poteče obstoječa akcija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

J.McLane ::

A niso to zadnjo "pomladno akcijo" kar vklopili vsem obstoječim naročnikom, z njo so vabili predvsem nove naročnike, ti bodo res imeli po 3 mesecih redni cenik.

Jaz kot obstoječ naročnik se nisem nič prijavljal na to 3 mesečno akcijo pa so vseeno dali 15% nižjo ceno, kot je bila prejšnja akcijska, tako da nimajo neke podlage da mi po 3 mesecih preklopijo na redni cenik, če sem tehnično gledano še vedno na decembrski akciji, ki velja 12 mesecev.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

starfotr ::

Vsem so dali 15 % popusta.

-JM- ::

Kdor ima akcijski cenik, je dobil 15% popusta na akcijskega

Pomladna akcija ostani doma - VT=0,05517 MT= 0,03059
Redni cenik - VT=0,06490 MT= 0,03599
Redni cenik za dobave v obdobju od 1. 3. 2020 do 31. 5. 2020 s 15 % popustom za tiste, ki imajo redni cenik, JE ENAK KOT POMLADNA AKCIJA OSTANI DOMA

morosito ::

a bo kakšna akcija za obstoječe naročnike zdaj za poleti? pismo mi bo potekla akcija čez 1 mesec bom plačeval po rednem ceniku elektriko

-JM- ::

Ponavadi je tako, da ko poteče obstoječa akcija, dajo novo. Trenutna (samo za nove naročnike) pa je veljavna kar do 31.12.2020 zato je vprašanje, če bo kaj samo za obstoječe. Ker kolko se spomnim do sedaj niso nikoli dali ven akcije samo za obstoječe naročnike...

buttcrack ::

meni je potekla včeraj in tudi vneto čakam na novo.

-JM- ::

Ampak to so take male razlike, meni recimo pri porabi cca 270 kWh (MT+VT) pride razlika manj kot 1EUR, če bi plačeval po rednem ceniku. Trenutno imam akcijo "Jesensko nizka cena elektrike".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

buttcrack ::

itak, da se ni za v tla metat, ampak sedajle bo mal večji preskok, ker bo država pojačala trošarine, konec 15% popusta bo pa še prehod na redni cenik iz akcije bo. računam, da bo vsaj za 6pack dražje.

showsover ::

morosito je izjavil:

a bo kakšna akcija za obstoječe naročnike zdaj za poleti? pismo mi bo potekla akcija čez 1 mesec bom plačeval po rednem ceniku elektriko

Ce se veliko vozis (za -30%), je resna alternativa petrol elektrika, odokativno izgleda (no, do pred korona casov=), da bi znalo biti kaksne 50 eur/leto ugodneje.

-JM- ::

buttcrack je izjavil:

itak, da se ni za v tla metat, ampak sedajle bo mal večji preskok, ker bo država pojačala trošarine, konec 15% popusta bo pa še prehod na redni cenik iz akcije bo. računam, da bo vsaj za 6pack dražje.


Bo kar bistveno več. V mojem primeru pride kar 16,1 € več. Ker če imaš moč 7 kW, ki sedaj ni zaračunana (5,19€) + SPTE in OVE prispevek (5,17€) je že to skupaj 10,36€ brez davka.

buttcrack ::

oops, narobe računal ja...

Ganon ::

Od danes nova akcija, "Poletno nizka cena elektrike 2020".

https://www.pocenielektrika.si/za-dom/c...

buttcrack ::

tnx za info

kixs ::

Koncno :lol: Mi je prejsnja ravno potekla in bom mesec na regularni tarifi.

Direktna prijava preko portala:
https://moj.gen-i.si/Account/Settings/D...

D3m ::

Meni velja stara jesenska akcija 2019 do konec novembra 2020.

Bom počakal, ker imam trenutno ceneje od akcije.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Kosek1 ::

D3m je izjavil:

Meni velja stara jesenska akcija 2019 do konec novembra 2020.

Bom počakal, ker imam trenutno ceneje od akcije.


Tako je. Trenutna je cenejša. :)

-JM- ::

Neka jaka akcija-sem si preračunal in bi moral imeti porabo 3x večjo od junijske, da bi se mi izplačalo in to v primerjavi z rednim cenikom !!! Ker je pri akciji še zraven strošek poslovanja (1,21€), ki ga pri rednem ceniku ni.

delavec44 ::

Tudi pri rednem ceniku je ta strošek po novem. Žal.

Magic1 ::

Ni glih kaj dosti ceneje ta poletna akcija, bom kar ostal na TČ akciji, samo moram pogledat, če sploh še velja.
Počasi se že kar neumno počutim, da se rabim vsake par mesecev angažirat za te male razlike...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

kixs ::

Drzi. Bo potrebno vec elektrike porabit, da se bo kaj poznalo...

BuDi79 ::

Da ne bo kdo slučajno spregledal, da je bil zadnje tri mesece na računih redni cenik -15%, kar zdaj ne bo več.

-JM- ::

delavec44 je izjavil:

Tudi pri rednem ceniku je ta strošek po novem. Žal.

Pa res, hvala za opozorilo.
Torej bi bila je pri moji porabi razlika med rednim cenikom in to akcijo celih 0,52EUR z DDV:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

Utk ::

Za vključitev v akcijo v gen-i portalu dobesedno dvakrat klikneš. Tudi če je 20 centov, ne vem zakaj ne bi.

kuglvinkl ::

Utk je izjavil:

Za vključitev v akcijo v gen-i portalu dobesedno dvakrat klikneš. Tudi če je 20 centov, ne vem zakaj ne bi.


Vezava?
Your focus determines your reallity

Utk ::

Kakšna vezava?

J.McLane ::

Samo opozorilo tistim, ki mislite počakat, ker imate za tisti cent nižjo ceno iz prejšnje akcije. Pri Gen-i se je že večkrat zgodilo, da ob poteku tvoje akcije ni na voljo nobene druge in pristaneš za kakšen mesec na rednem ceniku.

Evo tule primer v živo:

kixs je izjavil:

Koncno :lol: Mi je prejsnja ravno potekla in bom mesec na regularni tarifi.

Direktna prijava preko portala:
https://moj.gen-i.si/Account/Settings/D...


Zato se vedno splača prijavljat na akcijo ki jo objavijo, ne glede na to, da imaš svojo veljavno še pol leta in da je cena isti k***.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

D3m ::

Pri moj porabi se ne splača.

Novembra bo ziher še kakšna akcija.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kuglvinkl ::

Utk je izjavil:

Kakšna vezava?


Vezava kot vezava.
Your focus determines your reallity

Utk ::

Pri gen-i ni bilo še nikoli nobene vezave. S tem samo drugi agenti plašijo ljudi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

;-) ::

Trenutno imamo ECE neko akcijo 0.5539€ ET (Brez DDV),
kje je trenutno najboljša izbira za ET in da se ne rabim prestavljat vsako leto.

Skurimo zdaj poleti 210kwh pozimi max 743kwh

Ganon ::

;-) je izjavil:

Trenutno imamo ECE neko akcijo 0.5539€ ET (Brez DDV),
kje je trenutno najboljša izbira za ET in da se ne rabim prestavljat vsako leto.

Skurimo zdaj poleti 210kwh pozimi max 743kwh


ZPS redno posodablja cenike.

https://www.zps.si/index.php/zamenjaj-i...

Ganon ::

https://www.pocenielektrika.si/za-dom/c...

Akcija "Prihrani s prijatelji"

Z akcijo "Prihrani s prijatelji" lahko prihranite tako obstoječi kot novi odjemalci GEN-I.

Novim odjemalcem akcija prinaša dvojno ugodnost: 10 EUR (12,20 EUR z DDV) popusta na računu za električno energijo in 3 mesece akcijskih cen električne energije.
Obstoječim kupcem pa se s pomočjo prijateljev ugodnost lahko celo množi. Povabite prijatelje, naj pristopijo h GEN-I, in za vsakega, ki bo na vaše povabilo postal naš odjemalec, pridobite popust na računu za električno energijo v višini 20 EUR (24,40 EUR z DDV).

aborko ::

Še koda za zgornjo akcijo pri GEN I: 14576171
Vpiše se jo v obrazec za prehod na GEN I tukaj: https://www.pocenielektrika.si/za-dom/m...

Ganon ::

Naj ta tema ne postane seznam kod za popust. Za to obstaja posebna tema.

Kode za popust

care20 ::

Zdravo... Pravkar se bom preselil v novo hiso... Smo 4 clanska druzina... Katero elektriko priporocate na daljsi rok?

energetik ::

Najcenejšo, ki jo dobiš.

z3ro ::

Vrjetno Geni ali pa Petrol.

Kvinta ::

Semizdi Petrol pa še bon dobiš za 50€ vkolkor si novi ,če se ne motim oz niso kaj spremenili.
A.C.A.B

Littlaman ::

care20 je izjavil:

Zdravo... Pravkar se bom preselil v novo hiso... Smo 4 clanska druzina... Katero elektriko priporocate na daljsi rok?


Midva imava še na sveže priklopljeno, sva vzela gen-i " toplotna" neki. Brez težav ko sem jim priložil kar PDF račun za toplotno črpalko. Urejaj na ime tistega ko je dovoljenju za elektro. 8-)

Sopomenka ::

GEN-I, poceni elektrika:
Akcija »Prihrani s prijatelji«


"Povabite prijatelje, naj pristopijo h GEN-I, in za vsakega prejmite 20 eur (24,40 eur z DDV) popusta na računu za električno energijo.
Prijateljem, ki se bodo odzvali vašemu vabilu in našim akcijskim cenam elektrike, bomo na prvem računu po zamenjavi dobavitelja odšteli 10 eur (12,20 eur z DDV)."

Koda: 14744767
Koda se vpiše v obrazec za prehod na GEN-I:
https://www.pocenielektrika.si/za-dom/m...

toro69 ::

Littlaman je izjavil:

care20 je izjavil:

Zdravo... Pravkar se bom preselil v novo hiso... Smo 4 clanska druzina... Katero elektriko priporocate na daljsi rok?


Midva imava še na sveže priklopljeno, sva vzela gen-i " toplotna" neki. Brez težav ko sem jim priložil kar PDF račun za toplotno črpalko. Urejaj na ime tistega ko je dovoljenju za elektro. 8-)



Ta popust velja samo do konca decembra 2020, torej 3 mesece če se sedaj prijaviš.

Potem je redna cena.

Magic1 ::

Ali ne to "toplotna" akcijo podaljšujejo že zadnjih par let?
Magic

;-) ::

Jaz tudi še nisem imel časa pobrskat katerega naj izberem za enotarifno najboljso ponudbo. Petrol ima zdaj neko akcijo -25% za pol leta...to je kar ok za zimo ker kurimo na elektriko.

McNato ::

Izgleda da ima trenutno najnižjo ceno Elektroprodaja EU.
Cena za VT 0,609, kar je nižja cena od Toplotne črpalke pri Gen-i.

http://www.elektro-prodaja.eu/dom/arhiv...

Matevz96 ::

McNato je izjavil:

Izgleda da ima trenutno najnižjo ceno Elektroprodaja EU.
Cena za VT 0,609, kar je nižja cena od Toplotne črpalke pri Gen-i.

http://www.elektro-prodaja.eu/dom/arhiv...


Imajo morda vezavo?
#hooldthedoor

;-) ::

Cene iz tega cenika veljajo od 01.9.2020 do 31.12.2021.

Kupec je časovno vezan od dneva vključitve kupca v bilančno skupino prodajalca do poteka obdobja 12 mesecev, oz. največ do 31.12.2021.


meni se slisi kot vezava eno leto.

misek ::

Kako dolgo potrebujejo pri GEN-I/poceni elektrika, da pošljejo kodo za akcijo »Prihrani s prijatelji« ?

laguna1 ::

Pozdravljeni, ali kdo kaj ve, če bo imel geni akcijo, se mi sedanja za plin izteče konec oktobra, akcijska cena 0,02299 in pridem na redni cenik s ceno 0,02692 eur

Sem gledal da ima sedaj petrol akcijo varčni 20% in 20 eurov na petrol kartico in če ne bo geni kaj naredil sedaj bom pač šel k njim, res da je vezava 1 leto .. a vseeno... cena 0,02199 https://www.petrol.si/akcije/2020/09/ze...

me pa zanima, na starem portalu geni si imel spisek svojih akcij, kje je sedaj ta zavihek?

me pa še zanima če je kdo na ECE, imajo sedaj akcijo plin jesen 2020 za plin 0,01999 tu je povezava https://www.zps.si/images/stories/energ...


torej kako se kaj vi odločate oz. na katero akcijo se sedaj splača iti.

LP

Ganon ::

Pred časom, preden se je iztekla lanskoletna akcija, so sporočili, da bodo tudi v prihodnje poskrbeli za nižjo ceno plina. Samo počakati je potrebno, vedno so bile in bodo nove akcije.

V portalu mojgen-i v zgornjem desnem kotu klikni na svoje ime, izberi "moji podatki" in si na levi oglej "akcije", h katerim si pristopil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()
««
9 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podražitve elektrike - Gen-i (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
82863106 (7936) -JM-
»

zamenjava ponudnika- Poceni plin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9323054 (4408) chucki
»

Poraba el. energije v vašem gospodinjstvu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508424 (7188) Kowkele
»

Soncna elektrarna (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10328787 (26338) Kaboom
»

Elektrika pri RWE

Oddelek: Loža
3214774 (9918) Alamar

Več podobnih tem