» »

50 letni fotri

50 letni fotri

Temo vidijo: vsi
««
3 / 27
»»

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:


Pridi v mojo firmo ali so samske ali pa jih je tip pustil še preden so dobile froca. 90>% je bab. Tako je to moderno življenje. Boljše da nimaš froca kot, da ga imaš s takšno. Sicer pa tiste ki so samske so tam pri 30 ih in si vse želijo dojenčka pa ni važno, če si potem z njo ali ne.

Vem...

Hočejo imeti samo preživnino...

Šmorn je izjavil:

Razni starejši pari z otroki izgledajo, kot da bi jih nekdo večkrat na dan povozil z valjarjem.

Saj mladi niso nič boljši, če jim otrok ne vzgajajo stari starši... Kar je v Sloveniji velikokrat...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Pero_SLO ()

PrihajaNodi ::

Vem...

Hočejo imeti samo preživnino...


Dvomim. Biološka ura jim globoko teče. Potem pa da še kakšna prinese dojenčka v firmo so pa vse na kolenih.

ginekk ::

Otroke (ne enega samega) priporočam vsem tukajšnjim zagrenjencem (tistim ki so že odrasli, ker nekaj otrok še vedno piše v to temo).
Lažje je imet male v dvajsetih kot v štiridesetih, povem iz prve roke. :)

Zna pa bit hudič glede partnerja, ker bo to vedno nekakšen kompromis. Razlike v mišljenju in kulturi dolgoročno niso v redu.
Glede časa za otroke je tako, od desetega leta dalje njih ne bo tako zanimalo preživljanje prostega časa s starši. Če gledate samo na denar, pomislite na totalno samoto v starih letih.

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

Zakaj bi drugače razmišljal, samo zato ker ti meniš da je narobe tak?


Tega nisem nikjer napisal. Če hočeš bit sam ni popolnoma nič narobe, sploh če si take vrste človek.

denarja pa zaenkrat nimam dovolj da bi do konc lajfa bil doma in se z njim ukvarjal če bi ga že morda imel.


Za met otroka moraš bit doma? Če izvzamemo jypeta, koliko slovencev ki imajo možnost vzgajanja otroka in jim ni potrebno hodit v službo pa poznaš?

Če je to eden izmed razlogov, zagotovo razmišljaš narobe - večina slovencev ne more bit skoz doma medtem ko oni delajo - za to so vrtci ali pa babice.

Večina parov ki jih poznam, delata oba ampak imajo v službah tako zmenjeno, da je enkrat eden dopoldne in partner popoldne in obratno. Tako ima otrok vedno enega starša doma.


Ne da moraš biti doma, želel bi si bit doma... žal mi trenutno socializacija in šiht poberejo tako količino prostega časa oz. časa v dnevu, da za otroka ostane morda 30 min na dan(ob pogoju da spim 8-9 ur)... žal je tako...

Torej nekaj moram zmanjšat, ali spanje, ali socializacijo in svoj lajf, ali pa šiht... od vseh teh treh mi je najmanj interesanten šiht... svojega lajfa ne dam, spanje pa mi koristi. Otrok pa žal ne sme postat moj lajf...

Če gledate samo na denar, pomislite na totalno samoto v starih letih.


Če imaš denar boš tudi na stara leta lahko dokaj obkrožen... vse se plača tudi oskrba na domu... kdorkoli meni da je denar nepotreben, mi ga lahko donira... samo 500k rabim nič več.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Če gledate samo na denar, pomislite na totalno samoto v starih letih.


Ja ali pa to, da bo otrok pristal v slabi družbi, zakompleksan, s psihičnimi motnjami ker ti ne boš imel ne časa ne denarja za vožnjo na treninge/izobraževanja...rajše vse zapijem kot da mu naredim to.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

ginekk je izjavil:

Če gledate samo na denar, pomislite na totalno samoto v starih letih.

:D Seveda... Otroci te bodo obiskali like 3 letno, če boš imel srečo:D

Ste vedeli da un Allen iz MS nima otrok?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

ginekk je izjavil:

Če gledate samo na denar, pomislite na totalno samoto v starih letih.

:D Seveda... Otroci te bodo obiskali like 3 letno, če boš imel srečo:D



Ker bodo najverjetneje službo dobili v tujini:)

Šmorn ::

Imeti otroka zato, da bo v starih letih skrbel zate, je najbolj sprevrženo dejanje sploh.

Vazelin ::

Šmorn je izjavil:

Imeti otroka zato, da bo v starih letih skrbel zate, je najbolj sprevrženo dejanje sploh.

Jp:) Potem pa razočaranje, ko se otrok osamosvoji in te nima več zamar (ajde trije obiski letno).

Mato989 ::

Šmorn je izjavil:

Imeti otroka zato, da bo v starih letih skrbel zate, je najbolj sprevrženo dejanje sploh.


Tako je... Je pa res da načeloma imeti otroka pomeni ne imeti lajfa med 30-50 +/-5 let, in imeti več družbe pri 65-80+ ali pa imeti bolj na easy lajf med 30-50 in potencialno manj družbe po 65tem... ampak kako že rečejo, pred 50tim redkokdo umre, po 50tem pa vsi =) Zato je izbira bolj naklonjena ne imeti otroka.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

shadeX je izjavil:

Pridi v mojo firmo ali so samske ali pa jih je tip pustil še preden so dobile froca. 90>% je bab


Kot da bi poslušal kolega, ki se na tak način izgovarja zakaj nima pri 32 še punce. Zanimivo, da sam pa ne poznam para, ki bi šel narazen, kaj šele da bi imeli istočasno otroka.

Zdej al se jaz sam v takšnih krogih gibam, da tega ne vidim ali pa se določeni ljudje radi tolažijo na tak način in se prepričujejo kako je vse črno, ker so mogoče videli en tak primerek para, pa to aplicirajo kar na vse.


Gibaš se v takšnih krogih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Šmorn je izjavil:

Imeti otroka zato, da bo v starih letih skrbel zate, je najbolj sprevrženo dejanje sploh.


Tako je... Je pa res da načeloma imeti otroka pomeni ne imeti lajfa med 30-50 +/-5 let, in imeti več družbe pri 65-80+ ali pa imeti bolj na easy lajf med 30-50 in potencialno manj družbe po 65tem... ampak kako že rečejo, pred 50tim redkokdo umre, po 50tem pa vsi =) Zato je izbira bolj naklonjena ne imeti otroka.


Glej ti razmišljaš racionalno, upam da bo tako ostalo, samo ko boš pa tam pri 30+ bo pa tudi tebi začela psihološka ura v rit skakat, kot babam. Ampak ne se ozirat na njo:)

D3m je izjavil:

shadeX je izjavil:

Pridi v mojo firmo ali so samske ali pa jih je tip pustil še preden so dobile froca. 90>% je bab


Kot da bi poslušal kolega, ki se na tak način izgovarja zakaj nima pri 32 še punce. Zanimivo, da sam pa ne poznam para, ki bi šel narazen, kaj šele da bi imeli istočasno otroka.

Zdej al se jaz sam v takšnih krogih gibam, da tega ne vidim ali pa se določeni ljudje radi tolažijo na tak način in se prepričujejo kako je vse črno, ker so mogoče videli en tak primerek para, pa to aplicirajo kar na vse.


Gibaš se v takšnih krogih.



Meh bi še kaj več povedal te mine do (resne) zveze...

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Šmorn je izjavil:

Imeti otroka zato, da bo v starih letih skrbel zate, je najbolj sprevrženo dejanje sploh.


Se mi smilijo v domu za ostarele.

Bolje če bi te v črno vrečo zavili in hop na deponijo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Teoretično je lažje če si celo življenje sam, kot da si celo življenje obkrožen z ženo in otroci. Potem pa te "sončki" pokličejo in obiščejo ravno vsake 3 mesce enkrat ;)

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Teoretično je lažje če si celo življenje sam, kot da si celo življenje obkrožen z ženo in otroci. Potem pa te "sončki" pokličejo in obiščejo ravno vsake 3 mesce enkrat ;)


Zakaj si potem odprl to temo? Da vidiš, kako se dejansko vrši družbeni pritisk na tebe in da dejansko ni tako hudo? Na začetku se je videlo, kako se je vsul plaz kritik, "češ kako da še nič nimaš" "da si nesposobene" ampak takšni odgovori so znak nizkega inteligenčnega kvocienta.

D3m ::

Groza.

Da te morajo obiskati.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Glej ti razmišljaš racionalno, upam da bo tako ostalo, samo ko boš pa tam pri 30+ bo pa tudi tebi začela psihološka ura v rit skakat, kot babam. Ampak ne se ozirat na njo:)


Zakaj bi moškemu delala biološka urca pri 30tem in malo čez mi ni jasno... ok ajde pri 50tem še razumem.. Ampak biološka urica je slabša za ženske, zato pa je tudi dobro da če mislijo met otroka da to storijo pred 35tem... tipov edini razlog da ne bi kasneje nardil otroka je to, da se mu z mulcem ne bo dalo ukvarjat ker bo prestar in ne bo za te fore...

No drugi "problem" je pri 45tem najt 30 letno žensko ki bo s tabo in bo še tebi všeč...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

shadeX ::


Ne da moraš biti doma, želel bi si bit doma... žal mi trenutno socializacija in šiht poberejo tako količino prostega časa oz. časa v dnevu, da za otroka ostane morda 30 min na dan(ob pogoju da spim 8-9 ur)... žal je tako...


Tako dela večina slovencev. Da se če se če, ampak če tak način tebi ne ustreza potem je res bolje da nimaš otroka.

Gibaš se v takšnih krogih.


Mogoče pa res.

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Glej ti razmišljaš racionalno, upam da bo tako ostalo, samo ko boš pa tam pri 30+ bo pa tudi tebi začela psihološka ura v rit skakat, kot babam. Ampak ne se ozirat na njo:)


Zakaj bi moškemu delala biološka urca pri 30tem in malo čez mi ni jasno... ok ajde pri 50tem še razumem.. Ampak biološka urica je slabša za ženske, zato pa je tudi dobro da če mislijo met otroka da to storijo pred 35tem... tipov edini razlog da ne bi kasneje nardil otroka je to, da se mu z mulcem ne bo dalo ukvarjat ker bo prestar in ne bo za te fore...

No drugi "problem" je pri 45tem najt 30 letno žensko ki bo s tabo in bo še tebi všeč...



Sprašuješ se o vsem kar si naštel, torej je več plusov pred 30+ kot po tem. Po 30+ pa gledaš prijatelje in znance kako so vsi z družinami ti pa sam...stari prijatelji izginejo, novih pa ni...in se začne družbeni pritisk.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

@shadeX

Ne mogoče. Res je.

"Isti ptiči skupaj letijo"

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

shadeX je izjavil:


Ne da moraš biti doma, želel bi si bit doma... žal mi trenutno socializacija in šiht poberejo tako količino prostega časa oz. časa v dnevu, da za otroka ostane morda 30 min na dan(ob pogoju da spim 8-9 ur)... žal je tako...


Tako dela večina slovencev. Da se če se če, ampak če tak način tebi ne ustreza potem je res bolje da nimaš otroka.


Ja, tako dela večina slovencev, in večina od te večine s tem zanemari osebno rast, izobraževanje in tudi delno prijatelje in znance... tako potem dejansko stagnirajo osebno, in njihov edini dosežek po 3x letu je običajno njihov sonček, ki ziher ne more bit nič kriv tudi če iz šole kličejo kakšen vrag je...

Jaz pač ne želim zanemarit sebe zato da bom imel otroka, večina to kot kaže želi oz. jaz celo trdim da sploh ne vedo kaj delajo ;)

Sprašuješ se o vsem kar si naštel, torej je več plusov pred 30+ kot po tem. Po 30+ pa gledaš prijatelje in znance kako so vsi z družinami ti pa sam...stari prijatelji izginejo, novih pa ni...in se začne družbeni pritisk.


Seveda je, ampak temu se ne reče biološka urica, biološka urica pomeni da po nekem letu več NE MOREŠ ali je celo nezdravo (za tvoje telo) imeti otroka... to pa je načeloma samo pri ženskah... moški načeloma nima težav imeti otroka dokler mu špricne sperma oz. še kasneje se da... pri ženski pa ki ima maternico, pa je na rast otroka ključnega pomena tudi ona sama in z višjo starostjo je večja verjetnost napak pri plodu itd... tega pa ne želiš.

Ta družbeni pritisk pa vedno bolj pojenja... imam kar nekaj starejših prijateljev, s katerimi se redno družim in so stari med 33-38... redkokdo ima otroka, še redkeje da izpustijo žurko...klima se spreminja... feminizem je začel učinkovat, in tipom se ne ljubi ukvarjat z ženskami ampak raje s pirom in košarko ali čemerkoli pač... rezultat je da pritisk ostane večinoma na ženskah...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

jype ::

Tisti, ki vas je strah "islamizacije", se najbolj trudite izprazniti Evropo za kogarkoli, ki bo čez 50 let še živ?

Kakšno presenečenje.

PrihajaNodi ::

Ta družbeni pritisk pa vedno bolj pojenja... imam kar nekaj starejših prijateljev, s katerimi se redno družim in so stari med 33-38... redkokdo ima otroka, še redkeje da izpustijo žurko...klima se spreminja... feminizem je začel učinkovat, in tipom se ne ljubi ukvarjat z ženskami ampak raje s pirom in košarko ali čemerkoli pač... rezultat je da pritisk ostane večinoma na ženskah...


Bravo, sem srečen da imaš takšne kolege in pamet:))Očitno še obstajajo racionalno misleče osebe. In ja takšnih ženske je ogromno. Sicer sem zadnjič spoznal meneđerko nekje nad 40+ s katero sem končno imel možnost debate (konstruktivne) razen o FB, telefona, žurke, sexa.

Invictus ::

To velja za ženske in moške...

Samski nad 40 imajo dostikrat kar iste simptome:

- Tipi živijo pri mamah.
- Ženske večinoma živijo v najemu ali skupaj s kolegicami.
- Nobeden ni pomislil na lastno nepremičnino. Zelo redki jo imajo, če jo niso že prej kupili starši ali so podedovali.
- Veliko jih dela za nizke plače.
- Socializacijo poveličujejo bistveno bolj kot ostali. Kar pri moških pomeni popivanje med tednom, pri ženskah pa visenje na kofetkih.
- Vsi se nekaj divje ukvarjajo s športom. Ali pa se celo začnejo v tem času šele ukvarjati z njim. Dostikrat z neprimernim in nevarnim (v Sloveniji je zdaj aktualno turno smučanje :D). Seveda gre to skupaj s prejšnjo točko. BTW. za pecanje žensk so zdaj primerni hribi. Samskih bab je gor cel kup :D.
- Imajo cel kup drugih "aktivnosti". Ples, kvazi humanitarnost (kako, če imajo slabe plače), neko kvazi zavzemanje za neke pravice, fostikrat popolnoma butaste. Tukaj predvsem prednjačijo ženske ;).
- Nekako v drugi polovici 40tih postane večina samskega folka blazno negativna. Nič se ne splača, vse je brez zveze attitude.
- Vsaj 1x letno, raje 3x, neko potovanje, da lahko objavi fotke na FB in glorificira samsko življenje. FB je sploh fokus vsega. Pa se ne zavedajo, da so FB objave dostikrat minus pri iskanju partnerja...
- Glorificiranje samskega življenja je na dnevni bazi.
- Otroci so jim brez zveze, čeprav so pa do otrok bratov/sester ali kolegom zelo prijazni in v redu. zakaj, če so brez zvezni ?!?!?!
- Nekako v obdobju, ko začnejo vonjati ciprese, se zavedo, da mogoče otroci niso tako slaba stvar. Sam takrat jih nihče več noče.

To je samo povzetek mojih opažanj... Da ne bo kdo zahteval linkov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Tisti, ki vas je strah "islamizacije", se najbolj trudite izprazniti Evropo za kogarkoli, ki bo čez 50 let še živ?

Kakšno presenečenje.


Določeni elementi islama so zelo, zelo dobrodošli.

Invictus ::

jype je izjavil:

Tisti, ki vas je strah "islamizacije", se najbolj trudite izprazniti Evropo za kogarkoli, ki bo čez 50 let še živ?

Kakšno presenečenje.

Ha, ha,...

Dobra :D.

Ravno oni bi morali narediti največ otrok :P.

PrihajaNodi je izjavil:


Določeni elementi islama so zelo, zelo dobrodošli.

Recimo harem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

PrihajaNodi ::

Recimo harem...


Jih boš tudi preživljal in posluašal? Že z eno je težko, da jih je pa 10 na kupu...hvala, ampak ne hvala.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Saj jih že preživljamo.

Kar v Žabjek se zapelji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrihajaNodi ::

D3m je izjavil:

Saj jih že preživljamo.

Kar v Žabjek se zapelji.



To so romi, ki nimajo nič z islamsko kulturo in tradicijo. Navadno so kristjani.

Invictus je izjavil:

To velja za ženske in moške...

Samski nad 40 imajo dostikrat kar iste simptome:

- Tipi živijo pri mamah.
- Ženske večinoma živijo v najemu ali skupaj s kolegicami.
- Nobeden ni pomislil na lastno nepremičnino. Zelo redki jo imajo, če jo niso že prej kupili starši ali so podedovali.
- Veliko jih dela za nizke plače.
- Socializacijo poveličujejo bistveno bolj kot ostali. Kar pri moških pomeni popivanje med tednom, pri ženskah pa visenje na kofetkih.
- Vsi se nekaj divje ukvarjajo s športom. Ali pa se celo začnejo v tem času šele ukvarjati z njim. Dostikrat z neprimernim in nevarnim (v Sloveniji je zdaj aktualno turno smučanje :D). Seveda gre to skupaj s prejšnjo točko. BTW. za pecanje žensk so zdaj primerni hribi. Samskih bab je gor cel kup :D.
- Imajo cel kup drugih "aktivnosti". Ples, kvazi humanitarnost (kako, če imajo slabe plače), neko kvazi zavzemanje za neke pravice, fostikrat popolnoma butaste. Tukaj predvsem prednjačijo ženske ;).
- Nekako v drugi polovici 40tih postane večina samskega folka blazno negativna. Nič se ne splača, vse je brez zveze attitude.
- Vsaj 1x letno, raje 3x, neko potovanje, da lahko objavi fotke na FB in glorificira samsko življenje. FB je sploh fokus vsega. Pa se ne zavedajo, da so FB objave dostikrat minus pri iskanju partnerja...
- Glorificiranje samskega življenja je na dnevni bazi.
- Otroci so jim brez zveze, čeprav so pa do otrok bratov/sester ali kolegom zelo prijazni in v redu. zakaj, če so brez zvezni ?!?!?!
- Nekako v obdobju, ko začnejo vonjati ciprese, se zavedo, da mogoče otroci niso tako slaba stvar. Sam takrat jih nihče več noče.

To je samo povzetek mojih opažanj... Da ne bo kdo zahteval linkov...


Bingo!

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

To velja za ženske in moške...

Samski nad 40 imajo dostikrat kar iste simptome:

- Tipi živijo pri mamah.
- Ženske večinoma živijo v najemu ali skupaj s kolegicami.
- Nobeden ni pomislil na lastno nepremičnino. Zelo redki jo imajo, če jo niso že prej kupili starši ali so podedovali.
- Veliko jih dela za nizke plače.
- Socializacijo poveličujejo bistveno bolj kot ostali. Kar pri moških pomeni popivanje med tednom, pri ženskah pa visenje na kofetkih.
- Vsi se nekaj divje ukvarjajo s športom. Ali pa se celo začnejo v tem času šele ukvarjati z njim. Dostikrat z neprimernim in nevarnim (v Sloveniji je zdaj aktualno turno smučanje :D). Seveda gre to skupaj s prejšnjo točko. BTW. za pecanje žensk so zdaj primerni hribi. Samskih bab je gor cel kup :D.
- Imajo cel kup drugih "aktivnosti". Ples, kvazi humanitarnost (kako, če imajo slabe plače), neko kvazi zavzemanje za neke pravice, fostikrat popolnoma butaste. Tukaj predvsem prednjačijo ženske ;).
- Nekako v drugi polovici 40tih postane večina samskega folka blazno negativna. Nič se ne splača, vse je brez zveze attitude.
- Vsaj 1x letno, raje 3x, neko potovanje, da lahko objavi fotke na FB in glorificira samsko življenje. FB je sploh fokus vsega. Pa se ne zavedajo, da so FB objave dostikrat minus pri iskanju partnerja...
- Glorificiranje samskega življenja je na dnevni bazi.
- Otroci so jim brez zveze, čeprav so pa do otrok bratov/sester ali kolegom zelo prijazni in v redu. zakaj, če so brez zvezni ?!?!?!
- Nekako v obdobju, ko začnejo vonjati ciprese, se zavedo, da mogoče otroci niso tako slaba stvar. Sam takrat jih nihče več noče.

To je samo povzetek mojih opažanj... Da ne bo kdo zahteval linkov...


Generalno gledano se strinjam... čeprav nič od tega ne vidim kaj je slabo, saj je njihov lajf, vsaj dokler ne najedajo okolici

Se pa nekaj v tvojih opažanjih tepe in sicer.


- Nobeden ni pomislil na lastno nepremičnino. Zelo redki jo imajo, če jo niso že prej kupili starši ali so podedovali.
- Veliko jih dela za nizke plače.
- Vsi se nekaj divje ukvarjajo s športom. Ali pa se celo začnejo v tem času šele ukvarjati z njim. Dostikrat z neprimernim in nevarnim (v Sloveniji je zdaj aktualno turno smučanje :D). Seveda gre to skupaj s prejšnjo točko. BTW. za pecanje žensk so zdaj primerni hribi. Samskih bab je gor cel kup
- Vsaj 1x letno, raje 3x, neko potovanje, da lahko objavi fotke na FB in glorificira samsko življenje. FB je sploh fokus vsega. Pa se ne zavedajo, da so FB objave dostikrat minus pri iskanju partnerja...


Tole pač ne gre skupaj... prvi dve greta, pa drugi dve greta... samo plača za drugi dve ne more biti nizka, razen če imaš res hotel mama =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:

Recimo harem...


Jih boš tudi preživljal in posluašal? Že z eno je težko, da jih je pa 10 na kupu...hvala, ampak ne hvala.

Saj one tebe.

Glede na to, da so rade zaposlene :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Recimo harem...


Jih boš tudi preživljal in posluašal? Že z eno je težko, da jih je pa 10 na kupu...hvala, ampak ne hvala.

Saj one tebe.

Glede na to, da so rade zaposlene :D.



Ja samo potem je to neke vrste odprta zveza. To ne spada pod islam.

Vazelin ::

Jaz sicer stanujem sam, občasno pa pogrešam mama hotel. Ko si prišel domov, se zleknil na kavč, mat pa dostavilo futr in itak vse pospravila. :D Sedaj tega ni. No, na srečo si lahko privoščim restavracije na dnevni bazi tko da mi ni potreba šparat na hrani.

Saj ko tako globoko pomislim sploh vprašanje, če sem sploh sposoben z nekom živeti 24/7.:) Dosti stvari je že navada. Nekaj je, da si z nekom 24/7, drugo je, ko greš vsak (drug) vikend v Maribor k f*uk frendici npr.

PrihajaNodi ::

Saj ko tako globoko pomislim sploh vprašanje, če sem sploh sposoben z nekom živeti 24/7.:) Dosti stvari je že navada. Nekaj je, da si z nekom 24/7, drugo je, ko greš vsak (drug) vikend v Maribor k f*uk frendici npr.


Huh, moja izkušnja:

Pridem zjeban dam:
- zakaj se nečeš pogovarjat
- zakaj si se oblečen zlekel v posteljo
- skuhala sem ti pa nič ne pohvališ
- kdaj greva na sprehod
- kaj bova počela danes
...
Zadnja izkušnja življenja z babo:)

Vazelin ::

Jah, tko si jo navadil, da ni mogla nič brez tebe.:D

Invictus ::

Mato989 je izjavil:



- Nobeden ni pomislil na lastno nepremičnino. Zelo redki jo imajo, če jo niso že prej kupili starši ali so podedovali.
- Veliko jih dela za nizke plače.
- Vsi se nekaj divje ukvarjajo s športom. Ali pa se celo začnejo v tem času šele ukvarjati z njim. Dostikrat z neprimernim in nevarnim (v Sloveniji je zdaj aktualno turno smučanje :D). Seveda gre to skupaj s prejšnjo točko. BTW. za pecanje žensk so zdaj primerni hribi. Samskih bab je gor cel kup
- Vsaj 1x letno, raje 3x, neko potovanje, da lahko objavi fotke na FB in glorificira samsko življenje. FB je sploh fokus vsega. Pa se ne zavedajo, da so FB objave dostikrat minus pri iskanju partnerja...


Tole pač ne gre skupaj... prvi dve greta, pa drugi dve greta... samo plača za drugi dve ne more biti nizka, razen če imaš res hotel mama =)

Tipi so res večinoma v hotelu mama. Zato lahko tudi z minimalcem kam potuje. "El cheapo" varianto.

Ženska si pa lahko vedno najde sponzorja, ki jo pelje. Razen če je grda. Potem mora za potovanje zaslužit denar. Tako kot moški ;). Le ti težje najdejo sponzorja :P. Toliko o enakopravnosti...

Prejšnji listi bi dodal še eno postavko...

- Postanejo naenkrat ljubitelji živali. Predvsem ženske. Živali so predvsem mačke. V stanovanju. Kar je zame 100% kontracepcija :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Ja, sem se že jaz spraševal kako si lahko na prejšnjem seznamu odkljukal mačke in pse.:)

Invictus ::

Vazelin je izjavil:

Ja, sem se že jaz spraševal kako si lahko na prejšnjem seznamu odkljukal mačke in pse.:)

Pozabil :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Sicer pa ... ko si ženska dobi mačke v stanovanje takrat veš da je dokončno obupala;)

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Sicer pa ... ko si ženska dobi mačke v stanovanje takrat veš da je dokončno obupala;)


:))

A pol praviš da nimaš rad če te pričakata kar 2 muci :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Sicer pa ... ko si ženska dobi mačke v stanovanje takrat veš da je dokončno obupala;)


:))

A pol praviš da nimaš rad če te pričakata kar 2 muci :P



Moraš prvo ugotovit katera je bolj žleht, pa katera manjši strošek.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Če že govorimo o 50 let starih fotrih ...

Ta članek prav paše v to temo:
RTVSLO - Materinski dan: število rojenih otrok se že šesto leto zapored znižuje

Citat iz članka:

Matere vse bolj izobražene, a tudi vse starejše ob rojstvu prvega otroka

V Sloveniji se povprečna starost matere ob rojstvu prvega otroka torej precej zvišuje, kar je po pojasnilih SURS-a v veliki meri povezano z njihovim dalj časa trajajočim izobraževanjem. Skupaj z zviševanjem izobrazbe žensk se namreč zvišuje tudi izobrazba mater. Tako jih je kar polovica od tistih, ki so rodile v letu 2015, končala višje- ali visokošolski študij, 42 odstotkov teh mater pa je imelo srednješolsko izobrazbo.

Povprečna starost matere ob rojstvu prvega otroka je bila tako v letu 2016 29,4 leta ali šest let več kot pred 30 leti. Matere 55 otrok, rojenih v 2016, so bile ob rojstvu otroka mlajše od 18 let, matere 34 otrok, rojenih v tem letu, pa so bile stare 45 let ali več.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ko tako globoko pomislim sploh vprašanje, če sem sploh sposoben z nekom živeti 24/7.:) Dosti stvari je že navada. Nekaj je, da si z nekom 24/7, drugo je, ko greš vsak (drug) vikend v Maribor k f*uk frendici npr.


Huh, moja izkušnja:

Pridem zjeban dam:
- zakaj se nečeš pogovarjat
- zakaj si se oblečen zlekel v posteljo
- skuhala sem ti pa nič ne pohvališ
- kdaj greva na sprehod
- kaj bova počela danes
...
Zadnja izkušnja življenja z babo:)


No vidiš tvoj problem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PrihajaNodi ::

No vidiš tvoj problem.


Me zanima koliko ljudi si tako blazno želi diskusij ko pride iz šihta:)) Sedaj lahko v miru ruknem eno urni spanec, pa gremo potem dalje...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Dosti folka je, ki ko pride domov se skup usedejo in chatajo dan za dnem. Je to bolj pravilo kot izjema, Nodi:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Dosti folka je, ki ko pride domov se skup usedejo in chatajo dan za dnem. Je to bolj pravilo kot izjema, Nodi:D



O čem? Si jim kdaj prisluhnil? Razen če ni ugotovila nekaj resnično pomembnega za svet, potem je bilo že vse večkrat povedano.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Zna bit kar težava ja, če ti small talk ne odgovarja:)

D3m ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Dosti folka je, ki ko pride domov se skup usedejo in chatajo dan za dnem. Je to bolj pravilo kot izjema, Nodi:D



O čem? Si jim kdaj prisluhnil? Razen če ni ugotovila nekaj resnično pomembnega za svet, potem je bilo že vse večkrat povedano.


Še en tvoj problem.

Ni čudnega, da tvoja mati trpi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Zna bit kar težava ja, če ti small talk ne odgovarja:)


Ker to večini moškim leži?

Vazelin ::

Ne, vem. Vpraš tiste, ki so v vezi leta. Recmo jype komunicira s svojo žensko preko kolesa.
««
3 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ljubezen (Vprasanje) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15225267 (20191) BigWhale

Več podobnih tem