» »

Ljubezen (Vprasanje)

Ljubezen (Vprasanje)

1 2
3
4

kr1ženska ::

DaPolice< nič, pol bo pa res treba potlačit vsa svoja čustva in občutke, sanje, vse kar sem v življenju dosegla, v kar verjamem in kar sem in očitno moram naredit edino za kar sem ustvarjena. Dobit bogatega tipa ki mi bo naredil kup otrok. Še dobro, da taki rastejo na drevesu ;)
Raje nimam otrok kot da nimam življenja. Življenje je eno in res se ga ne sme zapravljat.

Vse ostalo glede biologije sem se pa zavedala, še preden sem dobila pridigo-danes nas naravnost zasipajo s temi informacijami. Glede biologije se pa povsem strinjam s tabo.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

DaPolice ::

SimplyMiha je izjavil:

DaPolice je izjavil:

Žal se premnogi partnerji in partnerke ne pokažejo v pravi luči, ko jih spoznaš. Ponavadi sami vedo kako hudo je z njimi nekaj narobe in te zadeve skrivajo, potem pa nekaj mesecev v zvezi in vse izbruhne na plan.


Mar ni točno to najpogostejši nasvet oz. nauk pri iskanju partnerjev: predstavljanje v lepši luči? Lišpanje, filanje denarnice s papirjem, najem boljšega avta čeprav že imaš katrco itd.

Človeški paritveni obredi vsebujejo kar nekaj zavajanja.


Plehpičke se lovi s plehom, kešpičke s kešom ...
Kaj se bo ujelo je odvisno od vabe ki jo ponujaš:)

Zavajanje. Je res. Se ga je pa vsekakor treba zavedati.

Nališpana ženska ti sporoča telesu, da je plodna in bo nosila zdrave otroke. To je edini razlog, zakaj bi bil sploh zainteresiran vanjo.
Taka 40-letnica ni nič drugega kakor varka.
Na srečo, moški ne trpijo za izgubo semen, trpi pa denarnica če ni v glavi porihtano.

Ženska na drugi strani. Šminka se, da je starejša, ko je mlajša, nato pa obratno. Vse to da raztegne tistih kratkih nekaj let, ko je dejansko plodna in jo moški želijo.

Moški vstopamo v transakcijo z ženskami izključno zaradi bodočih otrok. Ženske pa to lepo izkoriščajo v svoj prid. Zastonj pijačke, potovanja ...
Samo vsakega žura je enkrat konec in moške kmalu sreča pamet (Ali pa zmanjka financ;), pri 30-ih se dobro obrne.

m0LN4r ::

Aja a to zdaj kak nov trend, da morajo ženske pri 25ih začet delat deco? Kokr je meni znano se ta raven v razvitejših krajih krepko giba nad 30 in v resnici so te težave eno veliko napihovanje. Ljudje živimo dlje, kot pred 500 leti, zdravje in higiena sta tudi nekajkrat večja in tudi genetika se prilagaja...

Ti tvojemu ginekologu pa povej, da se nima kaj vtikat v odločitve ženske jih zavajat in paniko dvigovat in da smo leta 2015.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

GTX970 ::

DaPolice
V zadnjih 24 urah si napisal toliko stereotipov, da ne vem kje začeti.

recimo:
Nališpana ženska ti sporoča telesu, da je plodna in bo nosila zdrave otroke. To je edini razlog, zakaj bi bil sploh zainteresiran vanjo.

Še dobro da je svet črno bel.Oh wait.

Moški vstopamo v transakcijo z ženskami izključno zaradi bodočih otrok. Ženske pa to lepo izkoriščajo v svoj prid. Zastonj pijačke, potovanja ...

Nekateri moški nočejo imeti otrok ali jih ne marajo.Njim so ženske dovolj za seks in življenje v dvoje.

Če misliš resno 1/2 vsega napisanega se oglasi pri svojemu zdravniku, ki ti bo napisal napotnico k psihiatru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

DaPolice ::

kr1ženska je izjavil:

DaPolice< nič, pol bo pa res treba potlačit vsa svoja čustva in občutke, sanje, vse kar sem v življenju dosegla, v kar verjamem in kar sem in očitno moram naredit edino za kar sem ustvarjena. Dobit bogatega tipa ki mi bo naredil kup otrok. Še dobro, da taki rastejo na drevesu ;)
Raje nimam otrok kot da nimam življenja. Življenje je eno in res se ga ne sme zapravljat.

Vse ostalo glede biologije sem se pa zavedala, še preden sem dobila pridigo-danes nas naravnost zasipajo s temi informacijami. Glede biologije se pa povsem strinjam s tabo.


Tlači samo po potrebi:)

Sama veš kako je s tipi danes, ko dobiš na sceni 30-letnika, ki ga imaš lahko namesto lastnega otroka:)

Bogat moški ki zna poštimat svari, bolj sanje kakor resnica:)

m0LN4r ::

da so se težave trenutnih generacij začele 50 let nazaj pri njihovih starših.

Potihem se lahko vsi strinjamo stem neglede nato, da ni statistike za tole.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

DaPolice ::

m0LN4r je izjavil:

Aja a to zdaj kak nov trend, da morajo ženske pri 25ih začet delat deco? Kokr je meni znano se ta raven v razvitejših krajih krepko giba nad 30 in v resnici so te težave eno veliko napihovanje. Ljudje živimo dlje, kot pred 500 leti, zdravje in higiena sta tudi nekajkrat večja in tudi genetika se prilagaja...

Ti tvojemu ginekologu pa povej, da se nima kaj vtikat v odločitve ženske jih zavajat in paniko dvigovat in da smo leta 2015.


Genetika se nič ne prilagaja.

Možnost nad 30 dobiti otroke je proporcionalna debelini denarnice.

Ginekolog na srečo ima izkušnje in znanje v svojem poklicu tako da je njegovo mnenje mnogo mnogo mnogo bolj pomembno od tvojega.

DaPolice ::

Nobeden ne rabi imeti otrok. Če jih pa že misliš imeti, je to precej dobro storiti ko je ženska mlada.

To je vse zavedanje, ki je zahtevano. S starostjo gre statistika le še na slabše, ne na boljše.

galu ::

m0LN4r je izjavil:

Kokr je meni znano se ta raven v razvitejših krajih krepko giba nad 30 /.../



Samo en quick fact-check: https://www.cia.gov/library/publication... (konec koncev za vse v tej temi)
Tako to gre.

solatko ::

DaPolice - V 21. stoletju tisti, ki imajo IQ malo višji od ugasnjene žarnice, razvoj družine glede na število članov, planirajo, včasih so rekli najprej štalca potem kravca.
Glede na to, da se gibljemo osamosvojitvi mladičev nad 30, je tudi starost za imet otroke, precej višja, kot je bila še ne tako dolgo nazaj. Pač realnost, ki pa je skregana z učenjem svetih knjig, ki pa so večinoma nastale v dobi, ko je bila povprečna umrljivost malo čez 30 let.

Fašistične so tvoje izjave ob komentiranju posvojitev in o bodočnosti zaradi južnih sosedov.

Sam pričetek odnosa moški - ženska ima s tvojimi komentariji o glavni biološki funkciji tega dejanja toliko skupnega, kot Darwin in kreativnost. Človeka niti slučajno ne vodijo več samo nagoni, kot je to slučaj pri živalih in samo po tem se ločimo od njih, ti pa bi rad kompletno družabno dejavnost spravil na nivo paritvenega obreda.
Ja človek božji, res je nekaj narobe s teboj in ne z vsemi tistimi mamicami in očki pri 30, pa tudi 40+.
Razum je eno nagon po ohranitvi vrste, pa čisto nekaj drugega, je pa to predvsem krščansko razmišljanje, ki s stvarnostjo in realnostjo nima veze.
Delo krepa človeka

L1nK ::

Darwin je bil zelo kreativen, ustvari ti znanstveno tako trdno teorijo, ki bo zdržala 150, da te vidimo
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

DaPolice ::

solatko je izjavil:

DaPolice - V 21. stoletju tisti, ki imajo IQ malo višji od ugasnjene žarnice, razvoj družine glede na število članov, planirajo, včasih so rekli najprej štalca potem kravca.
Glede na to, da se gibljemo osamosvojitvi mladičev nad 30, je tudi starost za imet otroke, precej višja, kot je bila še ne tako dolgo nazaj. Pač realnost, ki pa je skregana z učenjem svetih knjig, ki pa so večinoma nastale v dobi, ko je bila povprečna umrljivost malo čez 30 let.

Fašistične so tvoje izjave ob komentiranju posvojitev in o bodočnosti zaradi južnih sosedov.

Sam pričetek odnosa moški - ženska ima s tvojimi komentariji o glavni biološki funkciji tega dejanja toliko skupnega, kot Darwin in kreativnost. Človeka niti slučajno ne vodijo več samo nagoni, kot je to slučaj pri živalih in samo po tem se ločimo od njih, ti pa bi rad kompletno družabno dejavnost spravil na nivo paritvenega obreda.
Ja človek božji, res je nekaj narobe s teboj in ne z vsemi tistimi mamicami in očki pri 30, pa tudi 40+.
Razum je eno nagon po ohranitvi vrste, pa čisto nekaj drugega, je pa to predvsem krščansko razmišljanje, ki s stvarnostjo in realnostjo nima veze.


Očitno planirajo tako dolgo, da gre celo življenje mimo njih. QED ginekolog in njegova hčerka.

Fašistično je ohranjanje svojega genetskega zapisa. Ta je pa nova.
Prilik za otroke v življenju nimamo veliko. S posvojitvijo eno tako, za svoje otroke, vržemo stran.
Neplodnim parom je kaj takega všeč, imajo priliko, nimajo pa bioloških kapacitet.

Koliko človeka vodijo nagoni se mi zdi, da se ti niti ne sanja. Celotna človeška rasa je odvisna od tega nagona in ta nagon tiktaka še danes.
Je razlog zakaj se ljudje odločajo za otroke in ali za sploh imeti partnerja.

Brez tega te skupno življenje niti ne zanima.

Razmišljanje ne pomeni odsotnost nagonov.

solatko ::

Večina ljudi ni samotarjev, smo družabna bitja in to je predpogoj, da sploh želimo biti v partnerstvu z nekom (spol tu sploh ni vežen, če bi bilo po tvoje, se istospolne zveze nebi dogajale).
Z otroci je pa dandanes tako, nekateri jih imajo preveč, ker predvsem sledijo krščanskim načelom in bolj malo pameti, drugi so zadovoljni z enim, dvema, tretji pa se pač odločijo, da njihov genetski material ni tako pomemben za človeštvo in se odločijo za življenje brez otrok, ki pa je lahko za človeštvo še bolj vredno, kot širjenje tudi pokvarjenega genetskega materiala na naslednje rodove.

Ja daj razloži kako je s to tvojo biološko funkcijo takrat, ko je za človeštvo bolje, da se nek genetski material nebi širil.

Ngoni pa vodijo samo še primitivce, ostali jih znajo precej dobro obvladati.
Delo krepa človeka

MarStre ::

solatko je izjavil:

Večina ljudi ni samotarjev, smo družabna bitja in to je predpogoj, da sploh želimo biti v partnerstvu z nekom (spol tu sploh ni vežen, če bi bilo po tvoje, se istospolne zveze nebi dogajale).
Z otroci je pa dandanes tako, nekateri jih imajo preveč, ker predvsem sledijo krščanskim načelom in bolj malo pameti, drugi so zadovoljni z enim, dvema, tretji pa se pač odločijo, da njihov genetski material ni tako pomemben za človeštvo in se odločijo za življenje brez otrok, ki pa je lahko za človeštvo še bolj vredno, kot širjenje tudi pokvarjenega genetskega materiala na naslednje rodove.

Ja daj razloži kako je s to tvojo biološko funkcijo takrat, ko je za človeštvo bolje, da se nek genetski material nebi širil.

Ngoni pa vodijo samo še primitivce, ostali jih znajo precej dobro obvladati.


O mati božja, kakšne ti tveziš. Ali si nepismen, ali pa samo 110% opran s strani politične korektnosti. Normalen človek ne more trditi takih bedarij, sploh če si sposoben razumeti številko 1.58.

Ne vem, kaj mislite penzionerji od kje boste dobivali penzion? Sploh tisti ki ste v zlatih časih komunizma 'odplačevali' kredite za stanovanja, medtem ko današnja mladina da polovico plače za najem kokošnjaka s tekočo vodo in elektriko.

lexios ::


Ne mi reči da si toliko nazaj v znanosti da nisi uspel prebrati par člankov o okolju in posledičnem razvoju fetusa ?


Govora je bilo o posvojitvah, ne razvoju fetusa! Vpliv okolja je bistven, pri razvoju in odraščanju otroka. Ne moreš pa vsega zreducirat na genetiko in razvoj fetusa, daleč od tega! Odraščanje in vzgoja otroka se začneta izven maternice. Prav tako kot ne moreš človeka zreducirat na "razmetano sobo" ali sodit na podlagi prvega vtisa.


Če bi bil vsak starš, sposoben in pameten starš. Karitasa tudi rabili nebi.


Sposobnost in pamet v okolju, kjer se uspeh v precejšniji meri meri s tem kdo več ukrade, s poznanstvi in vezami (namesto sposobnostjo) in odsotnostjo odgovornosti ter etičnih in moralnih standardov, ni ravno bistvenega pomena za starševstvo.

Samo, očitno ti je pretežka logika, da so se težave trenutnih generacij začele 50 let nazaj pri njihovih starših.


Očitno je tebi, finančna neodvisnost vsevečjega dela mladine še kako vpliva na odločitev mladih o ustvarjanju družine!

Odnos in razvoj družine v 21. stoletju si zreduciral na osnovne biološke potrebe in nagon, kar v samem bistvu niti ni tako daleč od resnice, pozabljaš pa, da so odločitve (vsaj tistih izobraženih) posameznikov dandanes predvsem racionalne in odvisne tudi od same kulture, družbe in življenjskega stila. Šiptarji in Makedonci npr. se od Slovencev razlikujejo že v mentaliteti in tako je tudi pri ustvarjanju družine in številu otrok... Ni nujno vedno religija v ozadju, temveč bolj praktični razlogi! Nek Mujo bo z veseljem otroka deklini našopal pri 20-ih že sam zato, da ga baba ne pusti, tretji pa pr 21-ih ker itaq dela že od 17 leta dalje in nima smisla čakat na boljše čase... Pri 25-ih te že mal postrani gledajo, če nimaš vsaj enega ali dva! Slovenclni pa takrat komaj začnejo razmišljat o službi! >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

solatko ::

MarStre - Kaj pa tebi ni jasno? Koliko sem jaz opran je tvoje mišljenje ali pa mišljenje tvojih malikov. Dvomim, da si sam sposoben izpeljati kakšne smislene zaključke.
Sicer pa je število otrok več kot biološka potreba, odvisna od religijske usmeritve okolja, ter od navad in kulture posameznega področja, če izvzamemo tiste na noben način planirane, ki so se pač zgodili.
V vsakem primeru pomeni starševstvo veliko odgovornost in odgovorni starši imajo otrok toliko, kot si jih lahko privoščijo, neodgovrni pa kar bog da in potem imamo situacijo, kakršno imamo in o kateri poslušamo vsak dan - iskrice v očeh, karitas, rdeči križ, CSD, ......
Do krsta je cerkev še nekako glasna, potem pa pametno tiho.
Delo krepa človeka

MarStre ::

solatko je izjavil:

MarStre - Kaj pa tebi ni jasno? Koliko sem jaz opran je tvoje mišljenje ali pa mišljenje tvojih malikov. Dvomim, da si sam sposoben izpeljati kakšne smislene zaključke.
Sicer pa je število otrok več kot biološka potreba, odvisna od religijske usmeritve okolja, ter od navad in kulture posameznega področja, če izvzamemo tiste na noben način planirane, ki so se pač zgodili.
V vsakem primeru pomeni starševstvo veliko odgovornost in odgovorni starši imajo otrok toliko, kot si jih lahko privoščijo, neodgovrni pa kar bog da in potem imamo situacijo, kakršno imamo in o kateri poslušamo vsak dan - iskrice v očeh, karitas, rdeči križ, CSD, ......
Do krsta je cerkev še nekako glasna, potem pa pametno tiho.


Ti si trdil da imajo butasti kristjani preveč otrok, kaj sedaj pljuvaš po mojih 'malikih'? Tvojega čaščenja komunizma pa ne bom omenjal, ker itak nimaš blage veze o ozadju.

Si tipičen biser razgledanih in naprednih nadljudi, a vseeno nisi sposoben razumeti kaj pomeni rodnost 1.58.

m0LN4r ::

galu je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Kokr je meni znano se ta raven v razvitejših krajih krepko giba nad 30 /.../

Samo en quick fact-check: https://www.cia.gov/library/publication... (konec koncev za vse v tej temi)

Hvala.

Se vidi, da je 30ka čezdalje bolj popularna zadeva, slovenija, švedska, avstralija, grčija, švica, nemčija, finska, francija, irksa, singapur, hongkong, UK. (Tisto v oklepajih so letnice za?)

V raznih Zimbabwe in podobnih pa še kr 19-20 :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

BigWhale ::

Dajte se umirite malo. Ob naslednjem nabijanju v prazno in zaljenju bom zaklenil.

PS: Se sem koga prevec pobrisal, se opravicujem. Tezko je lociti zrnje od plev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

DaPolice ::

m0LN4r je izjavil:

galu je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Kokr je meni znano se ta raven v razvitejših krajih krepko giba nad 30 /.../

Samo en quick fact-check: https://www.cia.gov/library/publication... (konec koncev za vse v tej temi)

Hvala.

Se vidi, da je 30ka čezdalje bolj popularna zadeva, slovenija, švedska, avstralija, grčija, švica, nemčija, finska, francija, irksa, singapur, hongkong, UK. (Tisto v oklepajih so letnice za?)

V raznih Zimbabwe in podobnih pa še kr 19-20 :)


Je treba začeti pri 20h če hočeš imeti 5 otrok pri 30ih :)

Matera pri 30 - pomeni da je takrat rodila, otrok se je spočel pri 29 ali pa se je poizkušalo še prej.
Zadnji vlak je tam, neplodnost, genetske napake, možnost resnih zapletov. Te stvari naraščajo.

Ironično je da ima zimbabvijka iz vasi, kjer ni ne vode, ne elektrike, pri 20-ih statistično lahko genetsko bolj zdrave otroke kakor neka mestna mamica pri 30h.

vostok_1 ::

DaPolice je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

galu je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Kokr je meni znano se ta raven v razvitejših krajih krepko giba nad 30 /.../

Samo en quick fact-check: https://www.cia.gov/library/publication... (konec koncev za vse v tej temi)

Hvala.

Se vidi, da je 30ka čezdalje bolj popularna zadeva, slovenija, švedska, avstralija, grčija, švica, nemčija, finska, francija, irksa, singapur, hongkong, UK. (Tisto v oklepajih so letnice za?)

V raznih Zimbabwe in podobnih pa še kr 19-20 :)


Je treba začeti pri 20h če hočeš imeti 5 otrok pri 30ih :)

Matera pri 30 - pomeni da je takrat rodila, otrok se je spočel pri 29 ali pa se je poizkušalo še prej.
Zadnji vlak je tam, neplodnost, genetske napake, možnost resnih zapletov. Te stvari naraščajo.

Ironično je da ima zimbabvijka iz vasi, kjer ni ne vode, ne elektrike, pri 20-ih statistično lahko genetsko bolj zdrave otroke kakor neka mestna mamica pri 30h.


Nič ni ironično. To ej splošno znano dejstvo, da mlajši kot rodiš boljše je za vse skupaj. Problem je kako ti to predstavljaš in si zamišljaš, da bi moralo biti. Why do you care anyway?

m0LN4r ::

Ja poljudno statistično majo v afriki bistveno več problemov z otroci.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

BigWhale ::

DaPolice je izjavil:

Ironično je da ima zimbabvijka iz vasi, kjer ni ne vode, ne elektrike, pri 20-ih statistično lahko genetsko bolj zdrave otroke kakor neka mestna mamica pri 30h.


Dajmo se dogovoriti, da se bo za taksne navedbe dodal kak vir.

m0LN4r ::

Mogoče je primerjal z sredjnim vekom, ko je bla kuga v evropi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gruntfürmich ::

DaPolice je izjavil:

Ironično je da ima zimbabvijka iz vasi, kjer ni ne vode, ne elektrike, pri 20-ih statistično lahko genetsko bolj zdrave otroke kakor neka mestna mamica pri 30h.

jasna stvar. če jim umre več kot polovica dojenčkov, preživijo najbolj prilagojeni in močni. v evropi praktično vsi preživijo, še s tako slabim imunskim sistemom.
ampak eni tega še vedno ne dojamete.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BigWhale ::

gruntfürmich je izjavil:

DaPolice je izjavil:

Ironično je da ima zimbabvijka iz vasi, kjer ni ne vode, ne elektrike, pri 20-ih statistično lahko genetsko bolj zdrave otroke kakor neka mestna mamica pri 30h.

jasna stvar. če jim umre več kot polovica dojenčkov, preživijo najbolj prilagojeni in močni. v evropi praktično vsi preživijo, še s tako slabim imunskim sistemom.
ampak eni tega še vedno ne dojamete.


Kaj ko bi ze nehal nakladat?

http://www.indexmundi.com/g/g.aspx?v=29...

Umre vec otrok kot pri nas, seveda. Samo ne pretiravat s stevilkami.

gruntfürmich ::

BigWhale je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

DaPolice je izjavil:

Ironično je da ima zimbabvijka iz vasi, kjer ni ne vode, ne elektrike, pri 20-ih statistično lahko genetsko bolj zdrave otroke kakor neka mestna mamica pri 30h.

jasna stvar. če jim umre več kot polovica dojenčkov, preživijo najbolj prilagojeni in močni. v evropi praktično vsi preživijo, še s tako slabim imunskim sistemom.
ampak eni tega še vedno ne dojamete.


Kaj ko bi ze nehal nakladat?

http://www.indexmundi.com/g/g.aspx?v=29...

Umre vec otrok kot pri nas, seveda. Samo ne pretiravat s stevilkami.


nakladaš ti. da je bilo še pred parimi leti stanje katastrofalno pa ni pomembno? kako veš da je ta ugoden trend zadnjih let stalen?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

DaPolice je izjavil:

Ženske so precej kratkoročno usmerjene in kar bo bo. Potem se pa kar naenkrat znajde pri 35-ih. Otroka ni, tip je šel z mlajšo. Služba občasna. Živi pri starih, k njej domov hodijo neki sumljivi tipi. Tudi če se nabaše z make-upom ni za pogledat.
Kuhat, pomivat, prat ne zna. Kdo bo s tako ?
Po vseh teh letih žuranja, od 13 let dalje, pa je tako zrukana od vseh slabih tipov s katerimi je bila, da nekega normalnega razmerja niti ne more imeti več.

Ljudje celotno življenje mečejo stran za zabave namesto da bi si ustvarjali družine.
Potem pa je kar je, natalitete ni. Samohranilne matere producirajo otroke s katerimi so sami problemi. Tiste ki so poročile prvega kateri je prišel mimo pa jamrajo kako jim je hudo.


dejansko se ta trend zelo pojavlja. vsi nekaj bluzijo kako so krivi za vse mamini sinčki, zabluženih punc pa kao ni...
predvsem opažam da znajo bit starejše punce bolj neresne od fantov.
po mojem zato ker punce prehitro 'odrastejo', torej hitro vedo kaj hočejo, medtem ko se v tisti dobi fantje še kar igrajo in nič ne mislijo. ampak ko pride služba in vse obveznosti, moški hitro vidi kaj pa bo lahko naredil v tem življenju, s temi svojimi omejenimi resursi, kje ima limite.
medtem ko so ženske še vedno v fazi 'kaj bi rade', in ne v fazi 'kaj bom', glede na realno stanje okoli nje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

L1nK je izjavil:

....človek ima razum in samozavedanje, je sposoben umetnosti, znanosti, skrbeti za živali in za planet (če je moralen), žival pa funkcionira po drugih principih (jesti, spati in se prokreirati)....

Veš kaj ne največja fascinacija pri človeku? da lahko deluje ravno v nasprotju s svojimi nagoni, če se mu to zahoče. pa niti ni treba, da ve zakaj ali čemu. Tle je vprašanje, ali je lahko človek srečen, če misli, da deluje po principu dolžnosti in družbene odgovornosti? al je bolj srečen tisti, ki deluje stihijsko, v skladu s svojo izbrano filozofijo in vednostjo ali pač kakorkoli drugače v koliziji z normami...


mislim pa da ravno zadnja leta človeškega obstoja dokazujejo da kot živa bitja še nismo prerasli živali, razen kakih manj kot 10% prebivalstva. še bolj je to vidno v sloveniji.
dokler se bo človek zavzemal samo za ureditev bivališča in svoj naraščaj, ga ne moremo rangirati višje od živali. še ta velika potreba po naraščaju v zadnjih letih, da se uklopi v okolje, potrjuje točno to.
in v naših krajih je to resen problem.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

crniangeo ::

Glede na komentarje nekaterih forumašev si lahko samo rečem, da je še sreča, da nimajo otrok, ker to je res obup..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

BigWhale ::

gruntfürmich je izjavil:


nakladaš ti. da je bilo še pred parimi leti stanje katastrofalno pa ni pomembno? kako veš da je ta ugoden trend zadnjih let stalen?


A si pogledal graf, na katerem je trend konstantnega upadanja? Pred parimi leti je bilo stanje slabse kot sedaj, in tudi pred 'parimi leti' je bilo stanje samo slabse kot je sedaj.

Precej, precej dalec od tvojih 50%.

Invictus ::

gruntfürmich je izjavil:


dejansko se ta trend zelo pojavlja. vsi nekaj bluzijo kako so krivi za vse mamini sinčki, zabluženih punc pa kao ni...

Seveda so ženske tudi krive. Samo ni tako preprosto. Nekatere bi se rade ustalile, pa pravijo da je sledeče na izbiro:

- pedri
- metroseksualci
- kurbirji
- mamini sinčki
- ektremni športniki

Zdaj pa se pametno odloči za nekoga s katerim bi rad imel naraščaj. Še vedno je dosti tega da se otrok "zgodi". Večinoma ko ima ženska poln kufer bluzenja tipa, in ji bije biološka ura.

Na drugi strani se pa ženske ne zavedajo več kaj pomeni biti mati. Moški pač ne moremo roditi, dojiti, biti nadomestek matere v prvem letu, ko se življenje paru najbolj spremeni. Potem pa pride ven vse frustracije, ki so se začele že zdavnaj pred otrokom s pomanjkanjem komunikacije med obema in jasnimi definiranimi cilji ter njihovimi posledicami. Rezultat je ločitev v 46% zakonov ... In cel kup zafrkavanja okoli otrok po ločitvi ... Če se dobiš 2x - 3x na teden za pijačko in fuk, to ni veza ...

Seveda pa tudi nam tipom ni lahko saj je normalno punco težko dobit. Bi rekel da so trenutno na voljo sledeči tipi babnic:

- attention whore
- kvazi samostojna dečva, ki jo financira očka
- karieristka s plačo 700 - 800 EUR/mesec
- ekstemne športnice
- ljubiteljice zavrženih živali

Zdaj pa najdi tisti redek procent punc, ki ti mora biti še fizično in mentalno privlačna.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

Pozabil si na to, da med mladimi večinoma, poteka samo še preko socialnih omreži in, da prostega pogovarjanja, raznih aktivnosti, druženja, brez pametnega telefona, enostavno ni več.
Komunikacija poteka preko FB, Twiterja in podobnih omrežij, tudi v družbah, kjer sedijo za isto mizo, vsak drka po svojem ekranu, si izmenjujejo selfije in lajke.
Delo krepa človeka

MarStre ::

solatko je izjavil:

Pozabil si na to, da med mladimi večinoma, poteka samo še preko socialnih omreži in, da prostega pogovarjanja, raznih aktivnosti, druženja, brez pametnega telefona, enostavno ni več.
Komunikacija poteka preko FB, Twiterja in podobnih omrežij, tudi v družbah, kjer sedijo za isto mizo, vsak drka po svojem ekranu, si izmenjujejo selfije in lajke.


Zanimivo da to izjavi osebek ki 95% svojega časa preživi za računalnikom in pametnuje po internetu. Sicer razumljivo, večina vas nima kompetenc za intelektualiranje iz oči v oči, lahko folk še pogrunta da bluziš, kaj pa potem ko se mi bojo vsi smejali???

Če bi kdaj stopil izven svojega 20m2 stanovanja, bi videl polno mularije na stadionu, fitnesu, trgovini, igrišču...

DaPolice ::

Invictus je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


dejansko se ta trend zelo pojavlja. vsi nekaj bluzijo kako so krivi za vse mamini sinčki, zabluženih punc pa kao ni...

Seveda so ženske tudi krive. Samo ni tako preprosto. Nekatere bi se rade ustalile, pa pravijo da je sledeče na izbiro:

- pedri
- metroseksualci
- kurbirji
- mamini sinčki
- ektremni športniki

Zdaj pa se pametno odloči za nekoga s katerim bi rad imel naraščaj. Še vedno je dosti tega da se otrok "zgodi". Večinoma ko ima ženska poln kufer bluzenja tipa, in ji bije biološka ura.

Na drugi strani se pa ženske ne zavedajo več kaj pomeni biti mati. Moški pač ne moremo roditi, dojiti, biti nadomestek matere v prvem letu, ko se življenje paru najbolj spremeni. Potem pa pride ven vse frustracije, ki so se začele že zdavnaj pred otrokom s pomanjkanjem komunikacije med obema in jasnimi definiranimi cilji ter njihovimi posledicami. Rezultat je ločitev v 46% zakonov ... In cel kup zafrkavanja okoli otrok po ločitvi ... Če se dobiš 2x - 3x na teden za pijačko in fuk, to ni veza ...

Seveda pa tudi nam tipom ni lahko saj je normalno punco težko dobit. Bi rekel da so trenutno na voljo sledeči tipi babnic:

- attention whore
- kvazi samostojna dečva, ki jo financira očka
- karieristka s plačo 700 - 800 EUR/mesec
- ekstemne športnice
- ljubiteljice zavrženih živali

Zdaj pa najdi tisti redek procent punc, ki ti mora biti še fizično in mentalno privlačna.


Normalnih punc na tržišču NI.
Tvoja izbira je med manj in bolj usekano (močno rabljeno robo).
Stanje na facebook netu je isto kakor na avto.net-u. Oglašujejo se kripe za velike €, notri pa vsi zici raztrgani, mašina kaput, podvozje kaput itd.

Današnjih žensk ni nihče naučil odgovornosti do samih sebe in do drugih. Tisti nek materinski čut ki bi ga imele za otroke, ga ni nikjer več videti. Na faksu se mora vsaka znoret - moški prevod - spati s ogromno tipi, potem pa kaj v življenju ? Pri 30h joka kako jo nobeden ne mara in ni pravih moških. Same so si krive, ko jih je*e.

In natalitete posledično ni. Po svoje dobro, saj otroci iz takih zakonov niso potem za nikamor kakor direktno za terapevtu.

gruntfürmich je izjavil:

DaPolice je izjavil:

Ženske so precej kratkoročno usmerjene in kar bo bo. Potem se pa kar naenkrat znajde pri 35-ih. Otroka ni, tip je šel z mlajšo. Služba občasna. Živi pri starih, k njej domov hodijo neki sumljivi tipi. Tudi če se nabaše z make-upom ni za pogledat.
Kuhat, pomivat, prat ne zna. Kdo bo s tako ?
Po vseh teh letih žuranja, od 13 let dalje, pa je tako zrukana od vseh slabih tipov s katerimi je bila, da nekega normalnega razmerja niti ne more imeti več.

Ljudje celotno življenje mečejo stran za zabave namesto da bi si ustvarjali družine.
Potem pa je kar je, natalitete ni. Samohranilne matere producirajo otroke s katerimi so sami problemi. Tiste ki so poročile prvega kateri je prišel mimo pa jamrajo kako jim je hudo.


dejansko se ta trend zelo pojavlja. vsi nekaj bluzijo kako so krivi za vse mamini sinčki, zabluženih punc pa kao ni...
predvsem opažam da znajo bit starejše punce bolj neresne od fantov.
po mojem zato ker punce prehitro 'odrastejo', torej hitro vedo kaj hočejo, medtem ko se v tisti dobi fantje še kar igrajo in nič ne mislijo. ampak ko pride služba in vse obveznosti, moški hitro vidi kaj pa bo lahko naredil v tem življenju, s temi svojimi omejenimi resursi, kje ima limite.
medtem ko so ženske še vedno v fazi 'kaj bi rade', in ne v fazi 'kaj bom', glede na realno stanje okoli nje...


Princeske. Dela kar hoče, nato pa naj bi prišel nekdo ki jo bo rešil iz dreka, v katerega je sama skočila.
Sama družba ne zahteva popolnoma nobene odgovornosti od ženskega spola. Delajo lahko kar hočejo.
Ups noseča. Kdo je oče se ne ve. Bo kar bo. Vsi moški ste prasci/enaki.
eja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DaPolice ()

BigWhale ::

Tole pravis ti:

DaPolice je izjavil:

Normalnih punc na tržišču NI.


Tole pa po tvoje pravijo zenske:

DaPolice je izjavil:

Vsi moški ste prasci/enaki.


A zdej vidis v cem je problem?

Generalization, the mother of all fuckups.

Invictus ::

DaPolice je izjavil:


Normalnih punc na tržišču NI.
Tvoja izbira je med manj in bolj usekano (močno rabljeno robo).

Seveda so. Ravno včeraj spoznal 2-3. Je pa to subjektivna zadeva.

Sicer pa vedno dobiš rabljeno robo. Kaj se ti šparaš za po poroki? Nisi nič rabljen?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MarStre ::

M.G.T.O.W - Men Going Their Own Way

Nimamo samo slovencelji problemov z iskanjem sposobne ženske, s katero bi se splačalo investirati v skupno prihodnost.

Najbolj smešno se mi zdi, ko še nacionalisti pravijo da ne morejo zameriti belemu moškemu ki oženi azijko, ker naše pač niso ravno primerne za ustvarjanje varne skupne prihodnosti.

PS: nisem še videl punce ki bi bila samska več kot mesec ali pa dva. Medtem ko moški nimajo problemov z desetletji, ženske težko zdržijo teden :/ Ravno obratno kot nas učijo po TVju.

Invictus ::

MarStre je izjavil:


PS: nisem še videl punce ki bi bila samska več kot mesec ali pa dva. Medtem ko moški nimajo problemov z desetletji, ženske težko zdržijo teden :/ Ravno obratno kot nas učijo po TVju.

Ženske znajo bolje skrivati. In jim ni nič nerodno poklicati kakega bivšega za fuk ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

MarStre - Sem na mašini, ko imam čas in tega imam glede na status vedno več, zato imam tudi vedno več časa za opazovanje dogajanja. Omenjaš množice v naravi - težko najdem skupino mladih, ki nima vsak svojih slušalk vklopljenih v uhe, takoj po tekmi, stečejo h klopcam ob igrišču, vzamejo v roke pametnjakoviča in pregledajo dogajanje na FB in mail-ih. Ko se sprehajam po Rožniku, ob Ljubljanici ali se podam na Veliko planino (peš iz kranjskega raka), po stari vljudnostni vzgoji, pozdravim mimoidoče, velika večina sploh ne reagira, saj je večina zatopljeno v poslušanje slušalk v ušesu.
Včasih sem na sprehodu na kateri koli kucel v SLO spoznaval in podebatiral z nekaj pohodniki in sprehajalci, danes so usta mladih večinoma nema ali mrmrajo refrene pesmice, ki jim teče na ifonu ali pa so v pogovoru preko mobilnega omrežja.
Redko se ponudi možnost sproščenega pogovora z ljudmi starimi pod 40 let.
Enako ali skoraj enako se dogaja na plažah (v momentu, ko pride iz vode se priklopi), so pa skupine, ki so bile malo višje navedene v naštevanju "kurbirji" in "športniki", ki pa odstopajo od večine in jim tudi ni problem dobiti punce, ženske ali celo žene, matere z otroci.

Problem je, da se te navade vedno bolj širijo tudi naprej v družinsko življenje. Prva naprava, ki jo dobi povprečen otrok, je videoigrica, katero se da nosit okoli in je za upravljanje tako enostavna, da se nobenemu od staršev, ni potrebno veliko trudit z otrokom. Naslednja je čim pametnejši telefon, računalnik, ki mora podpirat vse čim bolj krvave streljačine,.....
Na žalost tudi večina komunikacije med družinskimi člani poteka preko naprav.

Ne vem kje jih pobiraš, sam razen župnikov, ne poznam moškega, ki bi brez partnerke po svoji želji, zdržal več kot en teden. Seveda so brez tudi leta, vendar ne zato, ker nebi hoteli, temveč zato, ker si ženske ne znajo ali bojijo poiskat. Ali pa so obremenjeni s podobnimi predsodki, kot ti.

Imam precej kolegic, fletnih tudi po zdajšnjih merilih, različnih starosti, ki mi ob srečanjih vedno jamrajo, da je težko dobit resnega moškega, ki ima kanček odgovornosti in se je pripravljen odtrgati od maminih prsi. Nekatere imajo že odrasle otroke, pa v življenju niso srečale moškega v katerega bi se jim splačalo vlagat sredstva in voljo.

Problem je na obeh straneh, saj enostavno primanjkuje časa in želje po komunikaciji, poleg tega pa še celi kupi frustracij, s katerimi so opremljeni ljudje danes. Od vsakodnevnega bombardiranja s ponudbami za čudeže, do komplexov zaradi zunanjosti, materialnega stanja, službe, političnega dogajanja, čudnega vremena,......

Moški svet je enostavno izgubljen, ker ženska ni več odvisna, ne znajo pa se prilagodit, da bi ravno zaradi tega, vzpostavili veliko kvalitetnejšo skupnost, kot je bila možna pred desetletji in še bolj nazaj v zgodovino.
Moški, ki je pripravljen deliti vse, tudi gospodinjska dela in vzgojo naraščaja, je od "naših mačo moških" proglašen za copato, če prav ima časa za vse svoje aktivnosti, urejeno spolno življenje in je materialno preskrbljen.
Časi, ko se je dec lahko primajal iz gostilne, se vrgel na kavč in začel preobremenjeno ženo maltretirat, zakaj ni večerje, zakaj mu ne da, zakaj se nič ne zanima zanj, zakaj nima zlikanih srajc,..... so hvalabogu nepreklicno minili.
Današnja ženska ne rabi večino tistega, kar ima v glavah moški svet - moja baba je moja lastnina in delam z njo kar mi paše, kaj pa počnem jaz, pa babo nič ne briga. Doma naj poskrbi za kuho, pospravljanje, otroke in moža, moje pa je, da ji prinesem tistih nekaj €, kar ostane od popivanja in drugih aktivnosti, ki jih imam - fitnes, nogomet, poslovne zabave, najraje z mlado žensko družbo, ......

Včasih so moškim, ki so kazali veliko pozornost ženskemu spolu, odpirali vrata, spuščali žensko naprej, ....., da imajo staro dunajsko šolo.

Sedaj se dogaja to, da ženski večinoma njeni moški, predstavljajo dodatno zadolžitev, prepreko v karieri (ta se da delat tudi ob otrocih, če je normalen oče), deklo in kurbo, v zameno pa ne dobi čisto nič, še rožico za obletnico ali osebni praznik redko.
Neumne so kokoši, ki se za tako skupnost odločijo in se po nekaj letih trpljenja, zmučene in psihično na tleh ločijo, ter ugotovijo, da so se fajn zahebale, ker so poslušale mamice in župnika.

Ja fantje, da nas bodo ženske hotele, se bo potrebno spremenit in iz deca, ki zna babi pokazat, kdo je gazda, v prijatelja, sopotnika, človeka na katerega se ženska lahko zanese in po potrebi, nanj obrne za pomoč.
Potem bo družina spet postala okolje v katerega greš zaradi dobrega počutja in ne na tlako ali zaradi obveznosti.
Človek v nobenem primeru ne more postat last drugega človeka, kar si na splošno, danes zamišljajo posamezniki. Dober odnos je poln odrekanj, prilagajanj, spoštovanja do partnerja in prijateljstva, predsem pa pogovora. Izpolnjevanje želja partnerja, mora biti osnova razmišljanj in dejanj, partner bo to z veseljem vračal s tem, da bo gledal na potrebe in želje drugega.
Zveza v kateri si partnerja drug drugega lastita, enostavno ne more funkcionirat, saj baba ni več priklenjena na deco in šporget, kar pa bi nekateri še kako radi.
S takimi razmišljanji, bo kdorkoli, težko ustvaril uspešno skupnost.
Delo krepa človeka

DaPolice ::

BigWhale je izjavil:

Tole pravis ti:

DaPolice je izjavil:

Normalnih punc na tržišču NI.


Tole pa po tvoje pravijo zenske:

DaPolice je izjavil:

Vsi moški ste prasci/enaki.


A zdej vidis v cem je problem?

Generalization, the mother of all fuckups.


Realizacija vs projekcija.

Ne štima to tebi.

MarStre ::

solatko je izjavil:


Ja fantje, da nas bodo ženske hotele, se bo potrebno spremenit in iz deca, ki zna babi pokazat, kdo je gazda, v prijatelja, sopotnika, človeka na katerega se ženska lahko zanese in po potrebi, nanj obrne za pomoč.


Takih imajo danes ženske še preveč, očitno si tudi ti med njimi. Žensko, nesposobno samostojnosti, ki rabi 6 opornikov pa 'pravi moški' niti povohamo ne.

In pa tvoja definicija moškega iz preteklosti je čista politična propaganda ki ste ji nekateri globoko podlegli. Če bi si malo oddahnili od Hollywooda in bi dejansko prebrali kakšno knjigo ki govori o odnosih mož do svojih žena iz časa antike, srednjega veka in vseh časov 'zatiranja žensk'... no morda je bolje da ne posežeš po takem čtivu, tvoj aromatiziran testosteron nima kam več, je že trajno vezan.

DaPolice ::

Invictus je izjavil:

DaPolice je izjavil:


Normalnih punc na tržišču NI.
Tvoja izbira je med manj in bolj usekano (močno rabljeno robo).

Seveda so. Ravno včeraj spoznal 2-3. Je pa to subjektivna zadeva.

Sicer pa vedno dobiš rabljeno robo. Kaj se ti šparaš za po poroki? Nisi nič rabljen?


2-3 ki držijo zunanjo podobo. Preživi leto z njimi v skupnem stanovanju.
Glede ostalega, tič se ne skrha:)

MarStre je izjavil:

M.G.T.O.W - Men Going Their Own Way

Nimamo samo slovencelji problemov z iskanjem sposobne ženske, s katero bi se splačalo investirati v skupno prihodnost.

Najbolj smešno se mi zdi, ko še nacionalisti pravijo da ne morejo zameriti belemu moškemu ki oženi azijko, ker naše pač niso ravno primerne za ustvarjanje varne skupne prihodnosti.

PS: nisem še videl punce ki bi bila samska več kot mesec ali pa dva. Medtem ko moški nimajo problemov z desetletji, ženske težko zdržijo teden :/ Ravno obratno kot nas učijo po TVju.


Projekcija projekcija projekcija:)
Nekako je na tem da so ženske lahko brez seksa dlje kakor moški, brez razmerja pa manj.
Pri tipih baje obratno.

Investiranje v skupno prihodnost zgleda da je izključno na moškem. Ženska je dandanes le za okras, ko feltne na avtu. Žal.

Invictus je izjavil:

MarStre je izjavil:


PS: nisem še videl punce ki bi bila samska več kot mesec ali pa dva. Medtem ko moški nimajo problemov z desetletji, ženske težko zdržijo teden :/ Ravno obratno kot nas učijo po TVju.

Ženske znajo bolje skrivati. In jim ni nič nerodno poklicati kakega bivšega za fuk ...


Še raje kličejo za emocionalno podporo ha.
Biti ženska res ni težko v današnjem svetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DaPolice ()

solatko ::

Tudi biti zaželjen moški ni problem, je pa vedno večja redkost, zaželjenih in osamljenih žensk pa vedno več. Moški vedo o čem govorim, otroci in nedonošenčki boste pa to še spoznali.

Malo manj pametnih telefonov, zakajanja in jamranja pa stvari vzet v svoje roke, pa se boste punc branili.

Velikokrat imam problem z mladimi nedonošenčki, ko zganjajo ljubosumje na 61 letnega gospoda, ki ve kako se je potrebno v ženski družbi obnašat in naenkrat v družbi pade zanimanje za mladiče.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

DaPolice ::

Imam precej kolegic, fletnih tudi po zdajšnjih merilih, različnih starosti, ki mi ob srečanjih vedno jamrajo, da je težko dobit resnega moškega, ki ima kanček odgovornosti in se je pripravljen odtrgati od maminih prsi. Nekatere imajo že odrasle otroke, pa v življenju niso srečale moškega v katerega bi se jim splačalo vlagat sredstva in voljo.


Če že, vlagajo naj v svoje otroke.

To da niso srečale takega moškega precej bolj priča o njih kakor o moških. Če so ga kdaj sploh iskale in ne samo jamrale.

Ja fantje, da nas bodo ženske hotele, se bo potrebno spremenit in iz deca, ki zna babi pokazat, kdo je gazda, v prijatelja, sopotnika, človeka na katerega se ženska lahko zanese in po potrebi, nanj obrne za pomoč.

Na kratko, dišiš po copatah.

Prijatelj ženski da:
Če in izključno če

Vrača te usluge nazaj.
V nasprotnem primeru, je ne rabiš in je, kakor si ti domnevni ženski ovira (vse ji je ovira v njeni karieri očitno, samo stran od te čarovnice), ovira tudi tvojemu življenju.

Namesto da zapravljaš čas z njo, bi lahko ta čas bolj koristno porabil za kaj drugega.

Redko se ponudi možnost sproščenega pogovora z ljudmi starimi pod 40 let.

Na kratko si ratal star in zatežen.

Ljudje to zavohajo.


solatko je izjavil:

Tudi biti zaželjen moški ni problem, je pa vedno večja redkost, zaželjenih in osamljenih žensk pa vedno več. Moški vedo o čem govorim, otroci in nedonošenčki boste pa to še spoznali.

Malo manj pametnih telefonov, zakajanja in jamranja pa stvari vzet v svoje roke, pa se boste punc branili.

Velikokrat imam problem z mladimi nedonošenčki, ko zganjajo ljubosumje na 61 letnega gospoda, ki ve kako se je potrebno v ženski družbi obnašat in naenkrat v družbi pade zanimanje za mladiče.


Ljubosumje na 40 let starejšega 'gospoda'. Pa ti živiš v svoji glavi ko je baby boom generacija pa ja najača, ni druge ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DaPolice ()

Invictus ::

DaPolice je izjavil:

[
2-3 ki držijo zunanjo podobo. Preživi leto z njimi v skupnem stanovanju.
Glede ostalega, tič se ne skrha:)

To so potenciali. Poletje prihaja in sezona mečkanja v naravi. Neka rezerva mora pa že biti ...

Kaj bo čez eno leto, se trenutno zaradi žensk ne sekiram ... Mi trenutno ni do neke resne veze ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DaPolice ::

Hah, potenciali. Po možnosti iz tinderja, fb ali česa podobnega.

LTR ženska je nekje 1 na 100 izbranih, ne na 100 mimoidočih.

Ta rezerva ti bo pa pošla še pred koncem vikenda. Nič bati, če si ji ti pisal, jo videl, je z njo stopilo v kontakt še 10 drugih jebačev.

MarStre ::

solatko je izjavil:

Tudi biti zaželjen moški ni problem, je pa vedno večja redkost, zaželjenih in osamljenih žensk pa vedno več. Moški vedo o čem govorim, otroci in nedonošenčki boste pa to še spoznali.

Malo manj pametnih telefonov, zakajanja in jamranja pa stvari vzet v svoje roke, pa se boste punc branili.

Velikokrat imam problem z mladimi nedonošenčki, ko zganjajo ljubosumje na 61 letnega gospoda, ki ve kako se je potrebno v ženski družbi obnašat in naenkrat v družbi pade zanimanje za mladiče.


Ljubosumje? Saj vsi vejo da ji boš plačal pijačko in pa poslušal njene probleme, naprej bojo pa že samo porihtali. Verjetno ne ločiš med ljubosumjem in hvaležnostjo :))

A si to ti?

solatko ::

DaPolice - Po navadi se vlaga v boljše življenje ne v suženjstvo. Taki osebki, kot si ti, ne morejo obdržati zakona prav dolgo.
Si znaš zlikat hlače na rob, znaš otroku zamenjat posrano plenico, znaš skuhat užiten obrok, brez da bi parkrat poklical mamico, kako se to naredi ali pa catring servis, se znaš postavit v bran svoji ženski (pa tu ne mislim na pesti), si že kdaj, brez sramu kupil kakšni deklici mesečne vložke, si kdaj posesal stanovanje ali je to pri vas domena in dolžnost mamice, si gdaj odstopil prostor na avtobusu ženski, dami, dekletu,.....?
O takih copatah govorim in ja, rad sem copata, partner, prijatel in zaupnik osebi, s katero srečno živim 44 let, tudi s hudimi obdobji.

In ne skrbi, mamice samohranilke, o katerih sem govoril, še kako vlagajo v svoje otroke, ampak verjemi, da imajo čisto vse željo vlagati v skupnost s pametnim in odgovornim moškim, ki bo znal cenit to, kar so pripravljene storiti in ne bo imel manjvrednostnega komplexa, če zalužijo 2 ali 3 njegove plače, ki bi bili pripravljeni teden ali dva, odgovorno skrbeti za otoka, ko so na službenem potovanju po svetu. Govorim o takih ženskah in dekletih, športnicah, glasbenicah, igralkah, celo kakšna manekenka bi se našla vmes, vodilnim osebam v podjetjih, ki imajo praviloma tuje lastnike, .....

Kar se tiče ljubosumnosti pa tole, za punce sploh ni važno, koliko let ima gospod, ki je do njih spoštlji, se zna obnašat, podelit kompliment in včasih malo okurcat mlado moško populacijo. Velikokrat se kakšen petelin postavi, ves nafitnesan pred mene in ves togoten pridiga, da se nimam v njegovo punco kaj vtikat, da mi bo predelal fasado in podobno, pa hitro neha, ko ga prijatelji opozorijo, da naj se umiri, ker so na urgenci večerjo že talal in bo moral lačen spat.
Fantom se dvigne pritisk v momentu, ko njihova partnerica (lastnina), odloži ifon in večino časa nameni pogovoru s starim šarmantnim gospodom, na katerem se vidi, da lepo skrbi za svoj organizem (pa ne s fitnesom in hrano za golobe).
Vsak gospod ali moški, ki se zna posvetit mladim puncam ali starejšim gospem, je povprečno razgledan, ki lahko sodeluje v razgovoru o različnih temah, ki zna nevsiljeno podelit kompliment, ki zna poslušat in je še dokaj dobro seznanjen z večino tehničnih novosti, filmi, novo glasbo, umetnostjo, je zdolgočasenemu ženskemu svetu zanimiv in zaželjen v družbi.

Fantje, ki se samo hvalijo s sledilci na FB, ki se večinoma pogovarjajo o dogajanju v fitnesu, katerega redni obiskovalci so (ker dečve kao ljubijo ploščice), ki dajo več na mnenje kolegov, kot pa so se pripravljeni posvetiti svoji dečvi in njeni družbi, postanejo po nekaj posedanjih v lokalu, parku ali na sprehodu, sila dolgočasni in za punce nezanimivi, sploh če ob tem še popizdijo vsakokrat, ko se to dekle pogovarja z drugim, takim, ki se zna in hoče pogovarjat.

Odbij ves material zapuščenosti in bi bil lahko jaz. Sem dober plavalec in ne rabim šlaufov, da bi me držali nad vodo. Point pa je, da je ta, telesno zapuščen gospod, bolj privlačen ženski družbi, kot večino keramičarjev in izklesanih spomenikov, ki so zase prepričani, da ženskam ob njih postanejo kolena mehka in hlačke mokre.
Prepričaj me v to, da je punci zanimiv fant, ki jo v družbi nekaj krat pogleda in parkrat na hitro cmokne na obraz, zato da okolici pokaže, da je ta žival njegova, drugače se pa v nekaj urah ne zmeni ne za njene besede, za za njeno zehanje zaradi dolgočasnosti dogajanja. Morda si ravno v tistem trenutku želi objet moškega, ki ga ljubi, se nekje na samem, divje posexat, pa ta njen kreten, tega ne zna prebrati v njenih očeh in kretnjah.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

DaPolice ::

solatko je izjavil:

DaPolice - Po navadi se vlaga v boljše življenje ne v suženjstvo. Taki osebki, kot si ti, ne morejo obdržati zakona prav dolgo.
Si znaš zlikat hlače na rob, znaš otroku zamenjat posrano plenico, znaš skuhat užiten obrok, brez da bi parkrat poklical mamico, kako se to naredi ali pa catring servis, se znaš postavit v bran svoji ženski (pa tu ne mislim na pesti), si že kdaj, brez sramu kupil kakšni deklici mesečne vložke, si kdaj posesal stanovanje ali je to pri vas domena in dolžnost mamice, si gdaj odstopil prostor na avtobusu ženski, dami, dekletu,.....?
O takih copatah govorim in ja, rad sem copata, partner, prijatel in zaupnik osebi, s katero srečno živim 44 let, tudi s hudimi obdobji.


Nekako dobivam dober občutek da niti ne veš kaj govoriš.

Znam vse našteto, seveda, še bolje kakor to znajo ženske. Vse je narejeno 100%, ne na pol, kakor to dela ženski spol.

In ne skrbi, mamice samohranilke, o katerih sem govoril, še kako vlagajo v svoje otroke, ampak verjemi, da imajo čisto vse željo vlagati v skupnost s pametnim in odgovornim moškim, ki bo znal cenit to, kar so pripravljene storiti in ne bo imel manjvrednostnega komplexa, če zalužijo 2 ali 3 njegove plače, ki bi bili pripravljeni teden ali dva, odgovorno skrbeti za otoka, ko so na službenem potovanju po svetu. Govorim o takih ženskah in dekletih, športnicah, glasbenicah, igralkah, celo kakšna manekenka bi se našla vmes, vodilnim osebam v podjetjih, ki imajo praviloma tuje lastnike, .....

A sploh bereš kaj pišeš

Posvetijo se otroku a v istem dahu rabijo nekoga drugega da skrbi za otroka ko so na potovanju (žuranje in free fuck)

Varuško naj najame, če hočeš biti ti tak pa naj te ustrezno kompenzira s dobro in res dobro mero denarja - saj kot praviš, dobro zasluži.

Omenjene ženske
Dekleta - financira foter = brez denarja
Športnica - financira sponzor (če sploh je) = brez denarja (čeprav je bila dobra za pogledat je imela kronično pomanjkanje financ in poslovnega znanja. Sedaj je le še stara, neprivlačna in minimalc)
Glasbenica = glasbeniki = brez denarja. Vem kakšna je scena, saj sem bil sam noter. Ženske se limajo, samo tu notri je ogromno absolutno nevarnih žensk. Kot da bi hodil s bivšimi zaporniki. Bejži stran.
Igralka = občasen keš od reklam, tone makupa po stanovanju (enako kakor da bi imel ferarija, vzdrževanje je drago) = povprečno brez denarja
Manekenke = keš (ga sproti zapravi), samo je lutka in njeno manekenstvo je VSE kar zna. Ni znala kuhat niti zase.

Žurerke = ima keš za žur (sprotno zapravljanje) = na kratko tudi alkoholik ali uživalec težkih drog

Na splošno, ženske ne znajo z denarjem. Niti ga ne znajo privarčevati.

Vodilni v sposobnih podjetjih so večinoma moški, ženske ne znajo biti dovolj odgovorne in far-seeing, da nebi upropastile firme.

Kar se tiče ljubosumnosti pa tole, za punce sploh ni važno, koliko let ima gospod, ki je do njih spoštlji, se zna obnašat, podelit kompliment in včasih malo okurcat mlado moško populacijo.

Si dobil za fukat od nje ? Nisi
Sanjaj dalje svojo večvrednost.

Vsak gospod ali moški, ki se zna posvetit mladim puncam ali starejšim gospem, je povprečno razgledan, ki lahko sodeluje v razgovoru o različnih temah, ki zna nevsiljeno podelit kompliment, ki zna poslušat in je še dokaj dobro seznanjen z večino tehničnih novosti, filmi, novo glasbo, umetnostjo, je zdolgočasenemu ženskemu svetu zanimiv in zaželjen v družbi.

Veš kako gre moj intelektualni pogovor ?
Si čista ?
Ja
Greva

....


Prepričaj me v to, da je punci zanimiv fant, ki jo v družbi nekaj krat pogleda in parkrat na hitro cmokne na obraz, zato da okolici pokaže, da je ta žival njegova, drugače se pa v nekaj urah ne zmeni ne za njene besede, za za njeno zehanje zaradi dolgočasnosti dogajanja. Morda si ravno v tistem trenutku želi objet moškega, ki ga ljubi, se nekje na samem, divje posexat, pa ta njen kreten, tega ne zna prebrati v njenih očeh in kretnjah.

Sanjaj sanje ki ti jih babe futrajo. Nisi njen odrešitelj, le emocionalna gobica za njene probleme.

Po tem ko ti bo naprtila njeno prtljago gre v grmovje z drugim.
1 2
3
4