» »

50 letni fotri

50 letni fotri

Temo vidijo: vsi
««
2 / 27
»»

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

D3m je izjavil:

Kje so se tvoji zmotili?

Marsikje, zato sem danes tam kjer sem... ;).


Kje pa si? Na slo-tech forumu?

D3m je izjavil:

Ni bilo zate mišljeno.

Za nodija.



Moj odgovor je enak Invictusovemu.

Zgodovina sprememb…

Pezdicek ::

In spet so najbolj pametni tisti, ki še ene plenice niso menjali, kaj šele kupili v življenju.

Taki vedo največ.

D3m ::

Moj odgovor je enak Invictusovemu.


Ni logično. V tvojem primeru te sploh ne bi smeli imeti. Torej si napaka.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PrihajaNodi ::

D3m je izjavil:

Moj odgovor je enak Invictusovemu.


Ni logično. V tvojem primeru te sploh ne bi smeli imeti. Torej si napaka.



Iz kje si pa to logiko potegnil? Froce pa res lahko vsaka budala naredi.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

D3m je izjavil:

Ni bilo zate mišljeno.

Za nodija.

Potem pa sorči :).

Pezdicek je izjavil:

In spet so najbolj pametni tisti, ki še ene plenice niso menjali, kaj šele kupili v življenju.

Taki vedo največ.

Sam res.

Naj presekajo odpor do dojenčkovega dreka, pa jim bomo marsikaj verjeli :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

D3m ::

PrihajaNodi je izjavil:

D3m je izjavil:

Moj odgovor je enak Invictusovemu.


Ni logično. V tvojem primeru te sploh ne bi smeli imeti. Torej si napaka.



Iz kje si pa to logiko potegnil? Froce pa res lahko vsaka budala naredi.


Tvoje starše označuješ za budale?

Da te ni sram.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

Drugače pa Slovenke takole razmišljajo o tipih...

35+, nikoli v resni vezi - pozabi nanj, samo v skrajni sili.
35+, kaka daljša resna zveza (2+ leti) - probajmo, ga je ziher bivša zafrknila
35+, ločen - vsaj ve kako gre življenje.

Če si 40+, in večno samski, boš tak tud ostal. Razen, če si poln keša :D.

50+, moraš biti poln keša :)).

Ampak praktično za vse 30+ tipe velja, da so no-go, če živijo še pri mami. Ali pa je punca res obupana >:D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

Ampak praktično za vse 30+ tipe velja, da so no-go, če živijo še pri mami. Ali pa je punca res obupana >:D.


Meni je super pri mami. Kaj manjka tam? Potica je ob praznikih, kosilo je ko pridem domov...

D3m ::

LOL.

Vsem tem Slovenkam, ki si jih opisal manjka eno......toleranca.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bolf3nk ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ampak praktično za vse 30+ tipe velja, da so no-go, če živijo še pri mami. Ali pa je punca res obupana >:D.


Meni je super pri mami. Kaj manjka tam? Potica je ob praznikih, kosilo je ko pridem domov...


HAHA. Potem pa si TI najbolj pameten, koliko financ je potrebnih za vzgojo otrok. A mimica te spat daje..

ubožec.

D3m ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ampak praktično za vse 30+ tipe velja, da so no-go, če živijo še pri mami. Ali pa je punca res obupana >:D.


Meni je super pri mami. Kaj manjka tam? Potica je ob praznikih, kosilo je ko pridem domov...


Nič. S časoma se situacija obrne in bo treba skrbeti za bolehno mater razen, če šparaš zato, da jo pošlješ v dom ostarelih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Invictus je izjavil:

Drugače pa Slovenke takole razmišljajo o tipih...
...

Zato pa veliko 40 letnikov hodi po žene v Azijo in Afriko. Pač večja šansa, da dobiš plodno oz. 30 letnico, kot pa da dobiš pri 40+ 30 letno slovenko.

Sem zadnjič videl tipa z mercedesom. bi mu dal tja 45 plus. Zraven pa ena mlada azijka (bi rekel tja 25-30 let max):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m ::

Azijka bo vsaj kimala in opravljala gospodinjska dela.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jero_no1 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Žal mi je za tiste, ki jih imate in nimate vsaj 3000EUR neto + pasivne prihodke. Da ne govorim o prostem času, ki je potreben za vzgojo.


3k€ + plača ponavadi pomeni, da ne moreš ob 16h pobrat otroka v vrtcu, tako da ti ta plača nič ne pomaga.
Kot jih je že nekaj pred mano povedalo, otrok rabi tvoj čas. Ti pa če boš kdaj fotr, boš verjetno take težave rešu z nakupom najnovejšega iPhona, zame precej žalostno, ampak vi s 3k€ plače očitno tako furate vzgojo in ljudem s povprečno plačo solite pamet.

D3m ::

jero_no1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Žal mi je za tiste, ki jih imate in nimate vsaj 3000EUR neto + pasivne prihodke. Da ne govorim o prostem času, ki je potreben za vzgojo.


3k€ + plača ponavadi pomeni, da ne moreš ob 16h pobrat otroka v vrtcu, tako da ti ta plača nič ne pomaga.
Kot jih je že nekaj pred mano povedalo, otrok rabi tvoj čas. Ti pa če boš kdaj fotr, boš verjetno take težave rešu z nakupom najnovejšega iPhona, zame precej žalostno, ampak vi s 3k€ plače očitno tako furate vzgojo in ljudem s povprečno plačo solite pamet.


Vrtec je do 16:45

tako, da svoje pobiram ob ene 16:20.
|HP EliteBook|R5 6650U|

shotalick ::

PrihajaNodi je izjavil:

Iz opažanj okoli sebe, ker vidim kako folk funkcionira in večina misli da ko so v zvezi, da to avtomatsko laufa nonstop brez kakega vložka in truda z ene ali druge strani. In ko spoznajo, da zadeva ni tko kot so si zamislili grejo narazen.


Ampak največ otrok nastane v semi - zvezah, nekaj med one night stand in zvzezo, ko sta oba para nad 30. Potem pa pizdrarija ko vidita da nista za skupaj. Torej preden greš delat froce si poglej film http://www.imdb.com/title/tt6304162/

To sicer ne velja za tiste, ki si partnerja do 30 leta sploh niso iskali, ampak to so velike izjeme. Fact je da če si dal skoz že nekaj zvez po nekaj mesecev, je velika možnost, da je s tabo nekaj narobe, sploh če si zveze končal sam ker je bilo s partnerjem kao nekaj narobe.


Fakt še vedno obstaja da boš ti težko našel žensko, ki bi ti razlagala o fiziki, večina zanima Facebook, potovanja, sex in obratno...tako da ni težko dobiti takšnih butar.


Pa kje te ženske iščete\najdte, k jih zanima samo FB, Snapchat, insta, bla bla bla... Vrjetno je kar nekaj žensk, ki jih niti malo ne zanimajo omenjene zadeve in gre veliko raje na rolerje, kolo, sprehod, kot pa da visi cele dneve na soc. omrežjih. No ja, če iščeš 20 let stare šmrklje, pol je tako.

Pezdicek je dobr napisal, da najbolj pametujejo tisti, ki plenic niso sploh še kupili, kaj šele zamenjali.

Nodi, verjamem, da ti pri mami nič ne manjka. Hotel 24\7\365. Še vedno me pa zanima, koliko let šteješ? Prov smiljo se mi ljudje, ki so pri 40.letih in so v hotelu mama. Vidim sosedov primerek, ma ne morem verjeti. Pri 40. letih cepeta za mamo v trgovino in skupaj kupujeta kruh, pašteto + 1l belga vina.

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

shadeX je izjavil:

Če pri 30+ nisi imel resne zveze več kot nekaj mesecev, je s tabo nekaj narobe. #FriendlyAdvice



Zakaj?

Ker si tako slab material, da te nobena noče...



Alipa tako dober da ti nobene nočeš? Aja ne, to ni možno lol...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Mato989 je izjavil:

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

shadeX je izjavil:

Če pri 30+ nisi imel resne zveze več kot nekaj mesecev, je s tabo nekaj narobe. #FriendlyAdvice



Zakaj?

Ker si tako slab material, da te nobena noče...



Alipa tako dober da ti nobene nočeš? Aja ne, to ni možno lol...


Ni. Ker že ima eno.....to je njegova mati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

Vazelin je izjavil:

Invictus je izjavil:

Drugače pa Slovenke takole razmišljajo o tipih...
...

Zato pa veliko 40 letnikov hodi po žene v Azijo in Afriko. Pač večja šansa, da dobiš plodno oz. 30 letnico, kot pa da dobiš pri 40+ 30 letno slovenko.

Jaz bi šel raje v Ukrajino. Dobiš lahko precej izobraženo 25 - 30 letnico. Ki se je pripravljena preselit, imeti otroke, pa še služi lahko kaj zraven, ker ni ravno butasta.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Pezdicek je dobr napisal, da najbolj pametujejo tisti, ki plenic niso sploh še kupili, kaj šele zamenjali.

Se ti zdi, da bi odprl to temo, če bi že menjaval plenice?

D3m ::

Invictus je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Invictus je izjavil:

Drugače pa Slovenke takole razmišljajo o tipih...
...

Zato pa veliko 40 letnikov hodi po žene v Azijo in Afriko. Pač večja šansa, da dobiš plodno oz. 30 letnico, kot pa da dobiš pri 40+ 30 letno slovenko.

Jaz bi šel raje v Ukrajino. Dobiš lahko precej izobraženo 25 - 30 letnico. Ki se je pripravljena preselit, imeti otroke, pa še služi lahko kaj zraven, ker ni ravno butasta.


Kaj pa Bolgarija, Moldavija, Rusija, Slovaška?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Invictus ::

jero_no1 je izjavil:


3k€ + plača ponavadi pomeni, da ne moreš ob 16h pobrat otroka v vrtcu, tako da ti ta plača nič ne pomaga.

Kaj pa revež ve, kako je živeti s 3k+ plače... In seveda ga lahko pobereš...

jero_no1 je izjavil:


Kot jih je že nekaj pred mano povedalo, otrok rabi tvoj čas. Ti pa če boš kdaj fotr, boš verjetno take težave rešu z nakupom najnovejšega iPhona, zame precej žalostno, ampak vi s 3k€ plače očitno tako furate vzgojo in ljudem s povprečno plačo solite pamet.

Prej drage Iphone kupuje raja, ki nima keša. Se raje zapufa, sam da ima mulc kao isto, kot bogati.

Preveč časa z mulci pa tudi njemu škodi, saj potem nima časa za sovrstnike, ali za kake druge dejavnosti. Vidim zdaj v šoli na roditeljskih, ko se ene mame pritožujejo, da morajo otroci DOMA delati domače naloge... In potem ne morejo ustvarjati z njimi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

D3m je izjavil:

Invictus je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Invictus je izjavil:

Drugače pa Slovenke takole razmišljajo o tipih...
...

Zato pa veliko 40 letnikov hodi po žene v Azijo in Afriko. Pač večja šansa, da dobiš plodno oz. 30 letnico, kot pa da dobiš pri 40+ 30 letno slovenko.

Jaz bi šel raje v Ukrajino. Dobiš lahko precej izobraženo 25 - 30 letnico. Ki se je pripravljena preselit, imeti otroke, pa še služi lahko kaj zraven, ker ni ravno butasta.


Kaj pa Bolgarija, Moldavija, Rusija, Slovaška?

Človek, standard Slovaške je praktično na ravni Slovenije. Potem bolje da v Sloveniji iščeš kot 40 letnik 30 letnico.

za ruskinje sem slišal, da so prebrisane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Jaz menim da je problem pri tem, da ima otroke praktično vsak ki je plodn... to bi se moralo spremenit in bi bilo manj revnih otrok... namreč pomislimo realno, da dobiš kredit za 30 let, moraš dokazat da si kreditno sposoben z dovolj visoko plačo (z minimalcem ga nikoli ne dobiš) potem ga morš pa še zavarovat z nepremičnino...

Zakaj ne uvedemo enake postopke da lahko imaš otroka, moraš dokazat da si za 30 let kreditno sposoben (tam nekje traja da otrok postane dokaj samostojen sploh če gre še na faks) in imeti moraš nepremičnino da se da plomba gor če se tebi kaj zgodi dobi otrok...

Na tak način bi rešili bistveno več otrok pred nesrečo v otroštvu, pa daleč od tega da menim da otrok rabi samo denar, ampak gledajmo tako ali drugače če si na socialni težko otroku nudiš nek standard...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

VaeVictis ::

shotalick je izjavil:

Prov smiljo se mi ljudje, ki so pri 40.letih in so v hotelu mama. Vidim sosedov primerek, ma ne morem verjeti. Pri 40. letih cepeta za mamo v trgovino in skupaj kupujeta kruh, pašteto + 1l belga vina.


Pa naj živi pri mami, tašči ali pa ljubici, kaj te briga.

Zakaj se sploh ukvarjaš in sekiraš z problemi drugih, ali nimaš dovolj svojih problemov?

Če ima nekdo otroka pri 18-ih letih ali pa pri 80-ih je to njegova in partnerjeva odločitev in bosta sama z otrokom morala poskrbeti za posledice, IMHO če si lahko seksal in naredil otroka pa sedaj še poskrbi zanj.

Komentirati vse te zadeve kaj se lahko zgodi 50 letnemu fotru je čisto brez veze.

Imamo veliko mlajših ljudi, ki so naredili otroka in se jim zaradi take ali drugačne nesreče, bolezni itd. življenje spremenilo (so morda ostali sami, morda morajo skrbeti za bolnega, ponesrečenega partnerja) in se še vedno trudijo po svojih najboljših močeh in so otroci čisto normalni in lepo vzgojeni.

Invictus ::

D3m je izjavil:


Kaj pa Bolgarija, Moldavija, Rusija, Slovaška?

Bolgarke - rabijo lasersko epilacijo ;). Ponarodelo, vem...
Moldavke - ne poznam... mešani z azijci...
Rusinje - keš pičke. Če najde bogatejšega, te bo obrala za vse in šla drugam.
Slovaška - nismo zanimivi, so na meji z Avstrijo.

Najboljše babe in žene so baje Belorusinje.

Sam mal povzetek izkušenj zaposlenih iz IskraTel. Oni že vedo ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

Invictus je izjavil:

D3m je izjavil:


Kaj pa Bolgarija, Moldavija, Rusija, Slovaška?

Bolgarke - rabijo lasersko epilacijo ;). Ponarodelo, vem...
Moldavke - ne poznam... mešani z azijci...
Rusinje - keš pičke. Če najde bogatejšega, te bo obrala za vse in šla drugam.
Slovaška - nismo zanimivi, so na meji z Avstrijo.

Najboljše babe in žene so baje Belorusinje.

Sam mal povzetek izkušenj zaposlenih iz IskraTel. Oni že vedo ;).


LOL. Dobra. :)

Samo se delno ne strinjam z njimi.

Prej bi rekel, da niso imeli sreče.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Invictus je izjavil:

D3m je izjavil:


Kaj pa Bolgarija, Moldavija, Rusija, Slovaška?

Bolgarke - rabijo lasersko epilacijo ;). Ponarodelo, vem...
Moldavke - ne poznam... mešani z azijci...
Rusinje - keš pičke. Če najde bogatejšega, te bo obrala za vse in šla drugam.
Slovaška - nismo zanimivi, so na meji z Avstrijo.

Najboljše babe in žene so baje Belorusinje.

Sam mal povzetek izkušenj zaposlenih iz IskraTel. Oni že vedo ;).

Tudi jaz sem že kar na precej virih bral, da so ruskinje takšne.

D3m ::

Verjetno ne vse.

Torej je procent dobrih v manjšini.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

kingsix ::

Ne vem..jaz sem slovenko dobro poštimal in se me kar drži :p

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Novopečeni očka


Nikki Spoelstra

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Invictus je izjavil:

Drugače pa Slovenke takole razmišljajo o tipih...
...

Zato pa veliko 40 letnikov hodi po žene v Azijo in Afriko. Pač večja šansa, da dobiš plodno oz. 30 letnico, kot pa da dobiš pri 40+ 30 letno slovenko.

Sem zadnjič videl tipa z mercedesom. bi mu dal tja 45 plus. Zraven pa ena mlada azijka (bi rekel tja 25-30 let max):D



Pridi v mojo firmo ali so samske ali pa jih je tip pustil še preden so dobile froca. 90>% je bab. Tako je to moderno življenje. Boljše da nimaš froca kot, da ga imaš s takšno. Sicer pa tiste ki so samske so tam pri 30 ih in si vse želijo dojenčka pa ni važno, če si potem z njo ali ne.

Invictus je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Invictus je izjavil:

Drugače pa Slovenke takole razmišljajo o tipih...
...

Zato pa veliko 40 letnikov hodi po žene v Azijo in Afriko. Pač večja šansa, da dobiš plodno oz. 30 letnico, kot pa da dobiš pri 40+ 30 letno slovenko.

Jaz bi šel raje v Ukrajino. Dobiš lahko precej izobraženo 25 - 30 letnico. Ki se je pripravljena preselit, imeti otroke, pa še služi lahko kaj zraven, ker ni ravno butasta.



Razlika je da so bolj ženstvene, ni še toliko poudarjen feminizem, da so dale nekaj težkega skozi življenje, kot pa naše zahodne punčke, kjer jim je vse h riti prenešeno. Čeprav se bolj nagibam k azijkam.

Zgodovina sprememb…

zavajon ::

Vazelin je izjavil:

Berem, da je trener Miamija v ligi NBA dobil prvega otroka (in hkrati prvič manjkal na klopi na tekmi:D). Sem šel pogledat na wiki in model ima 47 let. Dobil je "šele" prvega otroka.

Moraš na to gledati iz drugega zornega kota. Stari se bo stegnil pri 75, takrat bo mulc star 28 let. Ravno prava starost za podedovati tisti drobiž, ki ga zasluži trener v NBA. Jebeš to, da podeduješ pri 60-ih ... ;)

PrihajaNodi ::

zavajon je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Berem, da je trener Miamija v ligi NBA dobil prvega otroka (in hkrati prvič manjkal na klopi na tekmi:D). Sem šel pogledat na wiki in model ima 47 let. Dobil je "šele" prvega otroka.

Moraš na to gledati iz drugega zornega kota. Stari se bo stegnil pri 75, takrat bo mulc star 28 let. Ravno prava starost za podedovati tisti drobiž, ki ga zasluži trener v NBA. Jebeš to, da podeduješ pri 60-ih ... ;)



Poleg tega ima dnar in čas za pamža, Vazelin nima niti enega, tako, da naj neha sanjati. Razen, če dobi ponzijo coin (kar bi mu privoščil).

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

...

Mnja, 30 letnicam voda že kar krepko teče v grlo. :) Glede na materinski nagon je verjetno še težje kot vrstnikom.

shadeX ::

Pridi v mojo firmo ali so samske ali pa jih je tip pustil še preden so dobile froca. 90>% je bab


Kot da bi poslušal kolega, ki se na tak način izgovarja zakaj nima pri 32 še punce. Zanimivo, da sam pa ne poznam para, ki bi šel narazen, kaj šele da bi imeli istočasno otroka.

Zdej al se jaz sam v takšnih krogih gibam, da tega ne vidim ali pa se določeni ljudje radi tolažijo na tak način in se prepričujejo kako je vse črno, ker so mogoče videli en tak primerek para, pa to aplicirajo kar na vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Šmorn ::

Razni starejši pari z otroki izgledajo, kot da bi jih nekdo večkrat na dan povozil z valjarjem.

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

Pridi v mojo firmo ali so samske ali pa jih je tip pustil še preden so dobile froca. 90>% je bab


Kot da bi poslušal kolega, ki se na tak način izgovarja zakaj nima pri 32 še punce. Zanimivo, da sam pa ne poznam para, ki bi šel narazen, kaj šele da bi imeli istočasno otroka.

Zdej al se jaz sam v takšnih krogih gibam, da tega ne vidim ali pa se določeni ljudje radi tolažijo na tak način in se prepričujejo kako je ta "relationship" scena črna.


Relationship scena je črna, ampak za to je več razlogov... dejstvo je da se partnerja skoraj nima smisla imeti... namreč vsi smo samozadostni, torej iščemo sostanovalca... ;) Saj veš, da os cenejši računi po osebi ker si razdelimo... usput pa še seksaš ;)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

...

Mnja, 30 letnicam voda že kar krepko teče v grlo. :) Glede na materinski nagon je verjetno še težje kot vrstnikom.



Taka baba bo naredila vse da bo dobila dojenčka, ti povem iz izkušenj. Denar ni pomemben, samo da dobi nekoga, ki ima dokaj dobre fizične in intelektualne karakteristike. Pa recimo da ima tam 32 let. Se vsedeš z njo in se začneš pogovarjati o otrocih, se ji kar oči zasvetijo.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Mato989 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Pridi v mojo firmo ali so samske ali pa jih je tip pustil še preden so dobile froca. 90>% je bab


Kot da bi poslušal kolega, ki se na tak način izgovarja zakaj nima pri 32 še punce. Zanimivo, da sam pa ne poznam para, ki bi šel narazen, kaj šele da bi imeli istočasno otroka.

Zdej al se jaz sam v takšnih krogih gibam, da tega ne vidim ali pa se določeni ljudje radi tolažijo na tak način in se prepričujejo kako je ta "relationship" scena črna.


Relationship scena je črna, ampak za to je več razlogov... dejstvo je da se partnerja skoraj nima smisla imeti... namreč vsi smo samozadostni, torej iščemo sostanovalca... ;) Saj veš, da os cenejši računi po osebi ker si razdelimo... usput pa še seksaš ;)


Ko boš prišel iz študenta boš verjetno drugače razmišljal. Mogoče bo šlo še kakšno leto ali dve mimo, ampak potem boš pa tudi ti 30+.

MTB ::

50 letni fotr ni problem.
Problem je 40 letni otrok, ki živi pri mami.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

...

Mnja, 30 letnicam voda že kar krepko teče v grlo. :) Glede na materinski nagon je verjetno še težje kot vrstnikom.



Taka baba bo naredila vse da bo dobila dojenčka, ti povem iz izkušenj. Denar ni pomemben, samo da dobi nekoga, ki ima dokaj dobre fizične in intelektualne karakteristike.

Pač standardi se iz leta v leto nižajo:
- ko ima 25 let čaka na princa na belem konju (srebrnem Mercedesu)
- ko ima 30 je važno da je fizično in intelektualno mož fit
- ko ima 33 izbriše še fizično fit
- pri 35 pa samo še da najde nekoga

MTB je izjavil:

50 letni fotr ni problem.
Problem je 40 letni otrok, ki živi pri mami.

:D:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

MTB je izjavil:

50 letni fotr ni problem.
Problem je 40 letni otrok, ki živi pri mami.



Zakaj? Saj bo potem otrok skrbel za njo - starše.

Pač standardi se iz leta v leto nižajo:
- ko ima 25 let čaka na princa na belem konju (srebrnem Mercedesu)
- ko ima 30 je važno da je fizično in intelektualno mož fit
- ko ima 33 izbriše še fizično fit
- pri 35 pa samo še da najde nekoga


In takšnih je veliko...

Me pa zanima, če bi bili z žensko, ki že ima otroka? Same ne bi bil.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

Mato989 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Pridi v mojo firmo ali so samske ali pa jih je tip pustil še preden so dobile froca. 90>% je bab


Kot da bi poslušal kolega, ki se na tak način izgovarja zakaj nima pri 32 še punce. Zanimivo, da sam pa ne poznam para, ki bi šel narazen, kaj šele da bi imeli istočasno otroka.

Zdej al se jaz sam v takšnih krogih gibam, da tega ne vidim ali pa se določeni ljudje radi tolažijo na tak način in se prepričujejo kako je ta "relationship" scena črna.


Relationship scena je črna, ampak za to je več razlogov... dejstvo je da se partnerja skoraj nima smisla imeti... namreč vsi smo samozadostni, torej iščemo sostanovalca... ;) Saj veš, da os cenejši računi po osebi ker si razdelimo... usput pa še seksaš ;)


Ko boš prišel iz študenta boš verjetno drugače razmišljal. Mogoče bo šlo še kakšno leto ali dve mimo, ampak potem boš pa tudi ti 30+.


Zakaj bi drugače razmišljal, samo zato ker ti meniš da je narobe tak? Žal je to resnica... ne vidim razloga v partnerstvu, sploh v tradicionalnem smislu... pa sem že dokaj blizu 30.. otroka si nekako ne želim imet, ker je Svet preveč v Qurcu da bi mu privoščil življenje na takem svetu... denarja pa zaenkrat nimam dovolj da bi do konc lajfa bil doma in se z njim ukvarjal če bi ga že morda imel.

In potem ko enkrat potomstvo skoraj odmisliš, ne vidiš več dosti razloga za partnerstvo, sploh ko imaš ogromno socialnega lajfa in nisi en izmed takih ki ždi samo s svojo doma in ohdi okrog.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Jaz osebno ne bi bil s takšno, ki že ima otroka. Zato pa je umetnost po 30em najti takšno, ki je brez obveznosti" in drugače OK.Prej bi prečesal bazen prostih azijk, kot da bi se spečal z eno, ki že ima otroke. Pa ne mislim nič slabega, ampak bi raje začel "svežo zgodbo". Sploh pa mi ni, da bi moral potem imeti opravka še z njenim bivšim...:)

PrihajaNodi ::

Zakaj bi drugače razmišljal, samo zato ker ti meniš da je narobe tak? Žal je to resnica... ne vidim razloga v partnerstvu, sploh v tradicionalnem smislu... pa sem že dokaj blizu 30.. otroka si nekako ne želim imet, ker je Svet preveč v Qurcu da bi mu privoščil življenje na takem svetu... denarja pa zaenkrat nimam dovolj da bi do konc lajfa bil doma in se z njim ukvarjal če bi ga že morda imel.

In potem ko enkrat potomstvo skoraj odmisliš, ne vidiš več dosti razloga za partnerstvo, sploh ko imaš ogromno socialnega lajfa in nisi en izmed takih ki ždi samo s svojo doma in ohdi okrog.


This. Menim da je Vazelinu težko, ker imajo vsi okoli njega froce. Pač družbeni pritiski. Ga razumem.

shadeX ::

Zakaj bi drugače razmišljal, samo zato ker ti meniš da je narobe tak?


Tega nisem nikjer napisal. Če hočeš bit sam ni popolnoma nič narobe, sploh če si take vrste človek.

denarja pa zaenkrat nimam dovolj da bi do konc lajfa bil doma in se z njim ukvarjal če bi ga že morda imel.


Za met otroka moraš bit doma? Če izvzamemo jypeta, koliko slovencev ki imajo možnost vzgajanja otroka in jim ni potrebno hodit v službo pa poznaš?

Če je to eden izmed razlogov, zagotovo razmišljaš narobe - večina slovencev ne more bit skoz doma medtem ko oni delajo - za to so vrtci ali pa babice.

Večina parov ki jih poznam, delata oba ampak imajo v službah tako zmenjeno, da je enkrat eden dopoldne in partner popoldne in obratno. Tako ima otrok vedno enega starša doma.

PrihajaNodi ::

Za met otroka moraš bit doma? Če izvzamemo jypeta, koliko slovencev ki imajo možnost vzgajanja otroka in jim ni potrebno hodit v službo pa poznaš?


Jure bo imel edini froca, ki bo nekam prišel. Ostali ne boste imeli za burek.

Zgodovina sprememb…

Šmorn ::

To, ali pa bo globoko depresiven celo življenje. Vmesne ni.
««
2 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ljubezen (Vprasanje) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15225286 (20210) BigWhale

Več podobnih tem