» »

50 letni fotri

50 letni fotri

Temo vidijo: vsi
««
4 / 27
»»

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Ne, vem. Vpraš tiste, ki so v vezi leta. Recmo jype komunicira s svojo žensko preko kolesa.



Uživajte, jaz dobim glavobole ko se prične pogovarjati o vremenu in hrani.

Vazelin ::

Očitno je, da še nisi srečal prave. Verjetno ob pravi odmisliš tudi te cenene "vreme/hrana/janša/kučan" pogovore.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Očitno je, da še nisi srečal prave. Verjetno ob pravi odmisliš tudi te cenene "vreme/hrana/janša/kučan" pogovore.



Ne jih ne, pa čeprav je lahko sex najboljši na svetu.

Juretova sigurno nima FB. Pusti ti njega on je dobro poskrbel zase in si našel pravo ga ob pogovorih ne boli glava.

Zgodovina sprememb…

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Huh, moja izkušnja:

Pridem zjeban dam:
- zakaj se nečeš pogovarjat
- zakaj si se oblečen zlekel v posteljo
- skuhala sem ti pa nič ne pohvališ
- kdaj greva na sprehod
- kaj bova počela danes
...
Zadnja izkušnja življenja z babo:)
Zanimivo, ko jaz pridem utrujen domov sem deležen masaže, drži pa, da jaz pohvalim večerjo, se stuširam in v posteljo pridem gol.

Športava vsako jutro zgodaj zjutraj, s kolesi ali peš. Ne, nima Facebook računa, še vedno komunicirava preko IRCa, kadar sva na različnih koncih.

Pogovor praviloma poteka o strokovnih vprašanjih, včasih pa o knjigah ali filmih, ki jih prebereva ali pogledava.

kingsix ::

Jaz ko pridem domov utrujen dobim good old fashion BJ. Potme pa še dobim za jest, jem sam, saj je ona svojo malico dobila že prej. Get it.. get it?

Šmorn ::

90 % ostalih ljudi na žalost ne funkcionira tako kot jype. Žrejo se od jutra do večera. Vidim pri bližnji in daljni žlahti, prijateljih in znancih.

Invictus ::

Mato989 je izjavil:


:))

A pol praviš da nimaš rad če te pričakata kar 2 muci :P

Sam, če nista povsod kosmati ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kingsix ::

Večina ljudi je nesrečnih v svoji službi in glede tega nič ne naredijo. Jamrat je veliko lažje kot pa kaj naredit glede tega.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Huh, moja izkušnja:

Pridem zjeban dam:
- zakaj se nečeš pogovarjat
- zakaj si se oblečen zlekel v posteljo
- skuhala sem ti pa nič ne pohvališ
- kdaj greva na sprehod
- kaj bova počela danes
...
Zadnja izkušnja življenja z babo:)
Zanimivo, ko jaz pridem utrujen domov sem deležen masaže, drži pa, da jaz pohvalim večerjo, se stuširam in v posteljo pridem gol.

Športava vsako jutro zgodaj zjutraj, s kolesi ali peš. Ne, nima Facebook računa, še vedno komunicirava preko IRCa, kadar sva na različnih koncih.

Pogovor praviloma poteka o strokovnih vprašanjih, včasih pa o knjigah ali filmih, ki jih prebereva ali pogledava.


Vidiš to je to! Zavidanja vredno.

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Zna bit kar težava ja, če ti small talk ne odgovarja:)


Ker to večini moškim leži?

Nam, če je tema zanimiva.

Za butaste teme naj ima kolegice ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Večina ljudi je nesrečnih v svoji službi in glede tega nič ne naredijo. Jamrat je veliko lažje kot pa kaj naredit glede tega.


Ja je, ampak večina ljudi nikoli ne bo srečna v svojih službah... žal je tako. In tudi težko kaj dosti naredijo za to, ker če mene vprašaš, bi bil res srečen edinole če bi delal kar mi je hobi, ampak tudi če delaš to kar ti je hobi 40ur na teden postane tečno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Dosti folka je, ki ko pride domov se skup usedejo in chatajo dan za dnem. Je to bolj pravilo kot izjema, Nodi:D



O čem? Si jim kdaj prisluhnil? Razen če ni ugotovila nekaj resnično pomembnega za svet, potem je bilo že vse večkrat povedano.


Si že v štartu dobil napačno žensko, če se z njo nisi imel kaj pogovarjat (lack of common interest, pa to).

Ženska je sam hotla, da jo pohvališ njeno kuho pa da si povesta par besed. Če je to zahtevno pol ne vem kaj je.

PrihajaNodi ::

Ženska je sam hotla, da jo pohvališ njeno kuho pa da si povesta par besed. Če je to zahtevno pol ne vem kaj je.


Ma ne seri...

shadeX ::

Če kdo serje si ti. Če nimaš energije niti za fukat, potem clearly nisi tip za met žensko.

kingsix ::

Mato989 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Večina ljudi je nesrečnih v svoji službi in glede tega nič ne naredijo. Jamrat je veliko lažje kot pa kaj naredit glede tega.


Ja je, ampak večina ljudi nikoli ne bo srečna v svojih službah... žal je tako. In tudi težko kaj dosti naredijo za to, ker če mene vprašaš, bi bil res srečen edinole če bi delal kar mi je hobi, ampak tudi če delaš to kar ti je hobi 40ur na teden postane tečno...


Niti ne... vse se da.

Teta, ki je malo starejša je menjala skupno preko 10 služb. Vsakič, ko ni več šla z veseljem delat je službo pustila. Pa ni premožna ali karkoli.
Nazadnje je službo pustila sredi krize leta 2011. Vsi so ji rekli, da je zmešana. V roku 3 mescov je imela drugo službo.
Mezmes se je tudi nekajkrat prekvalificirala... Bila je od učiteljice slovenščine, dela v marketingu in še celo šivilja.

Večina, ki jamra niti ne poskuša svoje situacije spremenit. Kar naprej rečejo, da nimajo kaj. Vsaj poskusi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

juroz ::

Lol, cela tema jeznih neckbeardov.

SmeskoSnezak ::

Mam par kolegov... ti so v tujini. Med 30-35let. Samski, uspesni, "spedenani", sposobni ziveti in majo financ tud. Zenske ze dobijo, tezava pa je v sami resnosti teh "novodobnih zenks" oz. zvez. Marsikatere punce med 24-30 let nimajo pojma, kaj zelijo, so zmedene in imajo svoje tezave, o katerih ne znajo govoriti, kaj sele kaj storiti. Trenutna "mlajsa" generacija noce imeti pravih razmerij, ne znajo se pogovarjat iskreno, odkrito, hkrati pa sanjajo o ta pravih moskih in podobno. Niso moski krivi. Ce ze, so vsi krivi, ker ni komunikacije, itd. Sam poglejte si Prince EA al pa Jay Sheti posnetke, za primer... da vidite, o cem se gre. Jaz zelim tem kolegom, da res najdejo dobre in fejst babe, si jih presneto zasluzijo.
@ Pusti soncu v srce... @

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Večina ljudi je nesrečnih v svoji službi in glede tega nič ne naredijo. Jamrat je veliko lažje kot pa kaj naredit glede tega.


Ja je, ampak večina ljudi nikoli ne bo srečna v svojih službah... žal je tako. In tudi težko kaj dosti naredijo za to, ker če mene vprašaš, bi bil res srečen edinole če bi delal kar mi je hobi, ampak tudi če delaš to kar ti je hobi 40ur na teden postane tečno...


Niti ne... vse se da.

Teta, ki je malo starejša je menjala skupno preko 10 služb. Vsakič, ko ni več šla z veseljem delat je službo pustila. Pa ni premožna ali karkoli.
Nazadnje je službo pustila sredi krize leta 2011. Vsi so ji rekli, da je zmešana. V roku 3 mescov je imela drugo službo.
Mezmes se je tudi nekajkrat prekvalificirala... Bila je od učiteljice slovenščine, dela v marketingu in še celo šivilja.

Večina, ki jamra niti ne poskuša svoje situacije spremenit. Kar naprej rečejo, da nimajo kaj. Vsaj poskusi.


Seveda... ampak to ni sreča... če "skoz" iščeš... vsaj za mene ne... če jaz menjam vsake 6 mesecev šiht x10 to pomeni da je nekaj narobe... in ravno o tem govorim, noben šiht ji ni prinašal dolgoročnega zadovoljstva, krivda pa je ta, ker zaradi financ ni mogla izpolnjevat osebnega zadovoljstva v 100%, ampak le navidezno... Če bi pa se lahko posvetila sama sebi bi bilo drugače, in zato še zmeraj trdim enako.

Večina ljudi je na šihtih nesrečnih, ampak za njih ni šihta kjer bi bili srečni, sploh pa ne daljše časovno obdobje (5+ let) ampak to zato ker zaradi višine plače vedno ali primanjkuje časa in energije ali pa denarja... redkim primerkom pa ne, ampak to je mali promil!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

juroz ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Mam par kolegov... ti so v tujini. Med 30-35let. Samski, uspesni, "spedenani", sposobni ziveti in majo financ tud. Zenske ze dobijo, tezava pa je v sami resnosti teh "novodobnih zenks" oz. zvez. Marsikatere punce med 24-30 let nimajo pojma, kaj zelijo, so zmedene in imajo svoje tezave, o katerih ne znajo govoriti, kaj sele kaj storiti. Trenutna "mlajsa" generacija noce imeti pravih razmerij, ne znajo se pogovarjat iskreno, odkrito, hkrati pa sanjajo o ta pravih moskih in podobno. Niso moski krivi. Ce ze, so vsi krivi, ker ni komunikacije, itd. Sam poglejte si Prince EA al pa Jay Sheti posnetke, za primer... da vidite, o cem se gre. Jaz zelim tem kolegom, da res najdejo dobre in fejst babe, si jih presneto zasluzijo.

Kje pa jih iščejo? Jih slučajno v petek zvečer, ob 2 ponoči v najbolj nabitem diskaču?

PrihajaNodi ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Mam par kolegov... ti so v tujini. Med 30-35let. Samski, uspesni, "spedenani", sposobni ziveti in majo financ tud. Zenske ze dobijo, tezava pa je v sami resnosti teh "novodobnih zenks" oz. zvez. Marsikatere punce med 24-30 let nimajo pojma, kaj zelijo, so zmedene in imajo svoje tezave, o katerih ne znajo govoriti, kaj sele kaj storiti. Trenutna "mlajsa" generacija noce imeti pravih razmerij, ne znajo se pogovarjat iskreno, odkrito, hkrati pa sanjajo o ta pravih moskih in podobno. Niso moski krivi. Ce ze, so vsi krivi, ker ni komunikacije, itd. Sam poglejte si Prince EA al pa Jay Sheti posnetke, za primer... da vidite, o cem se gre. Jaz zelim tem kolegom, da res najdejo dobre in fejst babe, si jih presneto zasluzijo.




Točno to.

kingsix ::

Ženske pa pravijo, da ni več "pravih dedov". Kaj je sedaj?

ginekk ::

Vazelin je izjavil:

Teoretično je lažje če si celo življenje sam, kot da si celo življenje obkrožen z ženo in otroci. Potem pa te "sončki" pokličejo in obiščejo ravno vsake 3 mesce enkrat ;)


Seveda za samoto poskrbi slo-tech. Saj jih lahko tudi sam pokličeš in obiščeš, zakaj bi čakal.

PrihajaNodi ::

juroz je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Mam par kolegov... ti so v tujini. Med 30-35let. Samski, uspesni, "spedenani", sposobni ziveti in majo financ tud. Zenske ze dobijo, tezava pa je v sami resnosti teh "novodobnih zenks" oz. zvez. Marsikatere punce med 24-30 let nimajo pojma, kaj zelijo, so zmedene in imajo svoje tezave, o katerih ne znajo govoriti, kaj sele kaj storiti. Trenutna "mlajsa" generacija noce imeti pravih razmerij, ne znajo se pogovarjat iskreno, odkrito, hkrati pa sanjajo o ta pravih moskih in podobno. Niso moski krivi. Ce ze, so vsi krivi, ker ni komunikacije, itd. Sam poglejte si Prince EA al pa Jay Sheti posnetke, za primer... da vidite, o cem se gre. Jaz zelim tem kolegom, da res najdejo dobre in fejst babe, si jih presneto zasluzijo.

Kje pa jih iščejo? Jih slučajno v petek zvečer, ob 2 ponoči v najbolj nabitem diskaču?



Moderno je da se jih išče preko Fejsbooka.

c3p0 ::

kingsix je izjavil:

Ženske pa pravijo, da ni več "pravih dedov". Kaj je sedaj?


Problem v komunikaciji.

SmeskoSnezak ::

c3p0 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ženske pa pravijo, da ni več "pravih dedov". Kaj je sedaj?


Problem v komunikaciji.

Saj to sn ze jaz napisal :)
@ Pusti soncu v srce... @

ginekk ::

Šmorn je izjavil:

Imeti otroka zato, da bo v starih letih skrbel zate, je najbolj sprevrženo dejanje sploh.


Se strinjam, enako sprevrženo kot je računat na prihodnost potomca (recimo že vpeljan družinski posel, prevzem nepremičnin)
Sprevrženo je tudi računat na neko dediščino s strani potomcev.

ginekk ::

Še dodajam; vsi ki postavljate robne pogoje (denar, čas) me zanima če so vaši starši tudi postavljali enake pogoje ob odločanju, če bi spravili vas na svet ali ne.

jype ::

Vsi smo napačni, to je.

Samska dekleta, ki jih jaz poznam, so ekonomsko neodvisna in iščejo moške, ki so pripravljeni trdo delat za skupno gospodinjstvo. Samski moški, ki jih poznam, so na minimalcih in iščejo žensko, ki bi jim zagotavljala vse, kar jim je včasih njihova mama, plus spolne odnose.

Za kvaliteten odnos se je treba potrudit, če se splača, se pa odloči vsak sam. Jaz zarad preklete babe ne morem vsak dan cel dan igrc nažigat, ona pa zarad prekletga deca noben večer ne more v miru zaspat. Zdi se mi, da te težave nobenega od naju ne motijo dovolj, da bi reči spremenila, prej nasprotno.

Ja, v otroke sva vložila okoli osem let življenja in v tem času postavila lastne interese na stranski tir. Zdaj otroci že več let skrbijo sami zase, tako da je življenje trenutno zelo na easy.

Mato989 ::

ginekk je izjavil:

Še dodajam; vsi ki postavljate robne pogoje (denar, čas) me zanima če so vaši starši tudi postavljali enake pogoje ob odločanju, če bi spravili vas na svet ali ne.


Zanemariš ti predvsem en pomemben razlog... v tistih časih ko smo mi prihajali na Svet je bilo upanje v prihodnost in lepše čase bistveno višje kot je danes =) To je odtehtalo marsikateri razlog ki je bil tudi takrat proti... Danes pa tega več ni in pride čas/denar in ostalo bistveno bolj do izraza pri odločitvah mnogih.

Ja, v otroke sva vložila okoli osem let življenja in v tem času postavila lastne interese na stranski tir. Zdaj otroci že več let skrbijo sami zase, tako da je življenje trenutno zelo na easy.


Ja ja, po 8 letu starosti so se otroci sami preživljali... daj no... Otrok je projekt 20-30 let odvisno od tega kako dolgo in kako daleč se šola...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kingsix ::

Saj ni napisal, da se preživljajo. Predvidevam, da ima v mislih, da so toliko samostojni, da jih ni treba skoz po rokah nosit.

Sicer sem jaz tudi bil skeptičen glede otrok.. oz bolj nevtralen. Sedaj, ki imam doma 1 letnega otroka bi pa še imel dva zraven...in tudi bom. =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

jype ::

Mato989 je izjavil:

preživljali
Nepismen?

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

preživljali
Nepismen?



Ima prav. Ti si eden izmed srečnežev kateri lahko ta projekt fura brez problemov. Ostalim te "sreče" ne privoščim, še posebno tistim z 8 urnim delavnikom ne. Da ne govoriva o tvojih 800 btc - jih. Ti vse privoščim, ampak gledati sliko skozi prizmo reveža pa mislim, da ne utegneš. Sicer pa sploh veš koliko ljudi je na minimalcu (ogromno moških, se strinjam) in takšni razen, da živijo v hotelu mama druge možnosti nimajo. Naj takšni, ki so na minimalcu niti ne sanjajo o otrocih, tako bo svet lepši ko jih bodo novačili samo bogati.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ne, nima prav. Za otroke potrebuješ zelo malo materialnih sredstev. Na planetu še vedno obstajajo družbe, kjer otroci pri petih letih že postanejo delovno aktivno prebivalstvo, vi pa mislite, da jih je pametno vzgajati tako, kot jih vzgaja tista soseda, ki se z ogromnim blindiranim SUVom cele dneve vozi gor in dol po vasi/mestu, da otroke spravi na atletiko, v kleklarski krožek, na harfo in k japonščini.

Otroke imeti v hotelu mama je v resnici čisto OK, ker mama že ve, da je kvalitetna hrana za otroke v resnici izjemno poceni, obleke pa tako ali tako prerastejo v manj kot letu dni in zato lahko dobijo ponošene od žlahte.

PrihajaNodi ::

Ne, nima prav.


Ima.

Na planetu še vedno obstajajo družbe,


Mogoče to gre v Izraelskih Kibutzih, pa še tam so vlačili sužnje iz Tajske in jim tudi jemali otroke.

Otroke imeti v hotelu mama je v resnici čisto OK, ker mama že ve, da je kvalitetna hrana za otroke v resnici izjemno poceni, obleke pa tako ali tako prerastejo v manj kot letu dni in zato lahko dobijo ponošene od žlahte.


Še posebno če fotr drži ogromno količino premoženja in ima možnost in srečo deliti čas z otrokom namesto delodajalcem.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še posebno
Ne, vedno.

Ko so otroci stari približno 7 let, je zelo fino, če se starši spokajo in jih pustijo pri miru - in so na voljo le takrat, ko otrok potrebuje pomoč.

PrihajaNodi je izjavil:

Mogoče to gre v Izraelskih Kibutzih, pa še tam so vlačili sužnje iz Tajske in jim tudi jemali otroke.
To gre tudi v Indiji in Bangladešu, v Centralnoafriški republiki, v Maliju in celo na Kitajskem... Se kar najde takšnih otrok, ki cele dneve delajo.

Mato989 ::

jype je izjavil:

Ne, nima prav. Za otroke potrebuješ zelo malo materialnih sredstev. Na planetu še vedno obstajajo družbe, kjer otroci pri petih letih že postanejo delovno aktivno prebivalstvo, vi pa mislite, da jih je pametno vzgajati tako, kot jih vzgaja tista soseda, ki se z ogromnim blindiranim SUVom cele dneve vozi gor in dol po vasi/mestu, da otroke spravi na atletiko, v kleklarski krožek, na harfo in k japonščini.

Otroke imeti v hotelu mama je v resnici čisto OK, ker mama že ve, da je kvalitetna hrana za otroke v resnici izjemno poceni, obleke pa tako ali tako prerastejo v manj kot letu dni in zato lahko dobijo ponošene od žlahte.


Koliko je to zelo malo... je preživijo morda res, ampak za kvalitetno otroštvo pa potrebuješ ZELO DOSTI sredstev(pa ne mislim preseravanja)... morda je iz tvoje perspektive zelo malo, glede na tvoje premoženje, ne pa iz perspektive 70% Slovenije...

A ti misliš da imajo oni otroci kvalitetno otroštvo ko starci fehtarijo po TV, pa po FBju zbirajo oblačila pa stare računalnike ker mama ne more porihtat, pa ko so k meni v hodli iz kluba prosotvoljcev kupovat računalnik ali pa vsaj nekaj veselja za dečico ki jim starši niso mogli kupit darila za božička?

Otrok te v povprečju za kvalitetno otroštvo verjetno stane okol 5-600EUR/mesec... če vračunamo not kvalitetno hrano 1x letno morje za 14dni(pa ne vedno na isti špot) kakšen izlet in njegov hobi in še šolske potrebščine...

Zdja pa pomisli če ima foter šiht za 700EUR mati ga zgubi zaradi porodne in ne dobi novega ker ma srednjo šolo... res kvaliteten lajf ni kaj.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

jype ::

Mato989 je izjavil:

za kvalitetno otroštvo pa potrebuješ ZELO DOSTI sredstev
Ja, okoli 100 evrov na mesec za vsakega otroka.

Mato989 je izjavil:

A ti misliš da imajo oni otroci kvalitetno otroštvo ko starci fehtarijo po TV, pa po FBju zbirajo oblačila pa stare računalnike ker mama ne more porihtat, pa ko so k meni v hodli iz kluba prosotvoljcev kupovat računalnik ali pa vsaj nekaj veselja za dečico ki jim starši niso mogli kupit darila za božička?
Ne, nimajo, ampak ti ljudje nimajo težav zaradi otrok. Če bi bili sami, bi imeli zelo podobne težave. Otrokom ni treba kupovati daril za božička, mimogrede.

Mato989 je izjavil:

Otrok te v povprečju za kvalitetno otroštvo verjetno stane okol 5-600EUR/mesec...
A lahko razčleniš to vsoto? Ker meni se zdi, da ti nimaš pojma, kaj je kvalitetno otroštvo, pa tudi o denarju ne znaš razmišljat.

PrihajaNodi ::

To gre tudi v Indiji in Bangladešu, v Centralnoafriški republiki, v Maliju in celo na Kitajskem... Se kar najde takšnih otrok, ki cele dneve delajo.


Sedaj apliciraš reveže iz vzhoda. Ja, tisti starši brez dohodkov pa res dajejo srečno otroštvo potomcem.

Zdja pa pomisli če ima foter šiht za 700EUR mati ga zgubi zaradi porodne in ne dobi novega ker ma srednjo šolo... res kvaliteten lajf ni kaj.


Srednja šola je boljše kot diploma iz prava ali FDV - ja.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

A lahko razčleniš to vsoto? Ker meni se zdi, da ti nimaš pojma, kaj je kvalitetno otroštvo, pa tudi o denarju ne znaš razmišljat.


Simpl... v to je treba štet povečano porabo elektrike, hrane in ostalega od šolskih potrebščlin naprej do bencina če kdaj greš po njega ipd...... če ti meniš da 12 letnik porabi 100EUR/mesec vsega skupaj si zelo na meji Ormoža ali Polja...

Ne, nimajo, ampak ti ljudje nimajo težav zaradi otrok. Če bi bili sami, bi imeli zelo podobne težave.


Seveda, ampak zato ker imajo otroke, ker ne obstaja neka varovalka (kot obstaja za 30 letni kredit!) so v to bedo pahnili še otroke, kar je vrhunec perverznosti!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

dexterboy ::

OMFG, pa kakšne eni troste...
Ja, res je bolje, da MNOGI od vas ne boste nikoli imeli otrok, ker boste s tem naredili človeštvu in našim otrokom velikansko uslugo.
Čleveštvu zato, da ne bo otrok z sindromom brezčustvenega osebka, našim otrokom pa zato, da ne bodo ob sebi trpeli mentalne invalide.

Pa otrok na mesec košta NAJMANJ čuka evrov! Mekdonald pa kino pa pice na dom pa pametni telfoni pa PS4 igrice... Ja, še jurja je včasih premal!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

jype ::

Mato989 je izjavil:

Seveda, ampak zato ker imajo otroke, ker ne obstaja neka varovalka (kot obstaja za 30 letni kredit!) so v to bedo pahnili še otroke, kar je vrhunec perverznosti!
Vrhunec perverznosti je metat denar v otroka, namesto da bi se z njim pogovarjal.

dexterboy ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda, ampak zato ker imajo otroke, ker ne obstaja neka varovalka (kot obstaja za 30 letni kredit!) so v to bedo pahnili še otroke, kar je vrhunec perverznosti!
Vrhunec perverznosti je metat denar v otroka, namesto da bi se z njim pogovarjal.

@jype dostikrat ustreli čisto mimo tarče ali pa strelja v tvojo namesto v svojo tarčo.
Ampak je to, kar je napisal v tej temi, vredno zlata.
Howgh, pisal sem.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

nekikr ::

Jype, imaš ti kaj otrok?

Gogo ::

No jaz sem pridelal prvega pri 37, drugega pri 39 in tretjega pri 45. Žena je bila stara 30 let pri prvem. Vmes sva oba doštudirala fakultetno izobrazbo in prav nič nama ni žal. Socializacije kolikor hočeš, prijateljev koliko hočeva, tudi novih je precej preko otrok.
In na otroke ne gledava kot na strošek saj sva si jih želela in so zaželeni. In vsaj upam, da so primerno vzgojeni.
V hiši živi oz. so živele 4 generacije in za otroke je to neprecenljiva izkušnja. In ja hišo sem pomagal graditi in sva na svojem tako da ni to penzion mama.
Poanta je le ta, da otroke naj ima tisti, ki si ji želi in je pripravljen del svojega življenja podrediti potrebam otrok in ne svojim egoističnim željam.
Toliko. Bral bom še temo ne bom pa se oglašal.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

jype ::

nekikr je izjavil:

Jype, imaš ti kaj otrok?
Par jih mam, ja.

nekikr ::

"Ja" bi bil čisto ok, ne rabim slikovnih dokazil, zgolj iz firbca sem vprašal :) Še dobro, da nisi poslušal Nodija in ostal brez.

jype ::

Gogo je izjavil:

V hiši živi oz. so živele 4 generacije in za otroke je to neprecenljiva izkušnja.
S tem se strinjam - dobro je, da otroci poznajo svoje stare starše, če lahko klepetajo s še starejšo generacijo pa toliko bolje.

SmeskoSnezak ::

Gogo, se strinjam.
@ Pusti soncu v srce... @

Mato989 ::

Veš kaj mi je dejansko všeč... da je tema dokaj civilizirana =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

Jaz menim da je problem pri tem, da ima otroke praktično vsak ki je plodn... to bi se moralo spremenit in bi bilo manj revnih otrok... namreč pomislimo realno, da dobiš kredit za 30 let, moraš dokazat da si kreditno sposoben z dovolj visoko plačo (z minimalcem ga nikoli ne dobiš) potem ga morš pa še zavarovat z nepremičnino...

Zakaj ne uvedemo enake postopke da lahko imaš otroka, moraš dokazat da si za 30 let kreditno sposoben (tam nekje traja da otrok postane dokaj samostojen sploh če gre še na faks) in imeti moraš nepremičnino da se da plomba gor če se tebi kaj zgodi dobi otrok...

Na tak način bi rešili bistveno več otrok pred nesrečo v otroštvu, pa daleč od tega da menim da otrok rabi samo denar, ampak gledajmo tako ali drugače če si na socialni težko otroku nudiš nek standard...


A se ti zavedaš, da imamo v Sloveniji relativno nizko rodnost, in ravno ta revni so tisti, ki sproducirajo največ otrok. Med bolj izobraženimi in premožnejšimi je otrok manj. Ce boš omejeval revne, bo otrok še manj.
««
4 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ljubezen (Vprasanje) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15225286 (20210) BigWhale

Več podobnih tem