» »

Ljubezen (Vprasanje)

Ljubezen (Vprasanje)

1 2 3
4
»

gruntfürmich ::

hmmm solatko, kar pišeš glede druženja se absolutno strinjam.

ne strinjam pa se glede tega ko venomer omenjaš kako ženske iščejo uredu moške, ampak kot osnovno pa jemlješ da so te ženske uredu.
pa so res?
ker kolikor sem jst prepričan, one že iščejo super moške, ampak v večini primerov one niso tako super da jih bo super moški obrajtal. nimajo prav veliko za ponudit, in še tisto kar imajo previsoko cenijo. kompromisi so jim neznanka, ker iščejo 'super' moške, torej prince. niti niso sposobne dobiti tisto kar hočejo, vse bi jim moralo biti na pladnju prinešeno, princ jih poiskati (seveda ne v živo, ampak na FB...), ne potrudijo se za nič ker so preveč komodt dandanes (ampak to smo itq vsi)...
prav tako fama da so vse uredu ženske/moški poročeni; ja zakaj za hudiča pa gre tako visok procent parov narazen, če so pa tako oh in sploh...??
skratka, v sloveniji je nemogoče delat pametnih zaključkov glede teh zadev, ker je 90% folka neumnega in zato sprejema neumne odločitve. zato so tudi vsa ta prerekanja o krivdi odveč, ker kot že rečeno folk ni diht, čeprav moški vseeno malce navijamo za svojo stran:D

uprašaj malo ženske kakšne hobije imajo (razen zadnje čase pasjeljubcev)... po večini nič ali zelo malo.
kje pa se je lažje spoznati kot pa da imaš skupni interes, hobi? ženskam tega zelo primanjkuje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

DaPolice ::

ker kolikor sem jst prepričan, one že iščejo super moške, ampak v večini primerov one niso tako super da jih bo super moški obrajtal.


Ej tole je pa žebljico na glavico:D

kje pa se je lažje spoznati kot pa da imaš skupni interes, hobi? ženskam tega zelo primanjkuje.

Hobiji so moška stvar:)

BigWhale ::

Tema je presegla vsa pricakovanja in OP je najbrz obupal. Dovolj je bilo.