» »

Ljubezen (Vprasanje)

Ljubezen (Vprasanje)

«
1
2 3 4

Lavi ::

Lep pozdrav.
Na tej strani je vecinoma moski spol in imam vprasanje za vse vas.
Torej s punco sem nekje pol leta.
No zanima me kako je bilo pri vas. Kako veste da je nekdo s katerim ste skupaj nekaj casa prava za porociti in ustvariti druzino. Osebno se zaljubim ampak kaj vec pa nebi. Kako je bilo pri vas oz je. Kako veste da je tista prava...
  • zaklenil: BigWhale ()

aerox45 ::

Če dvomiš, da je prava zate že veš odgovor.

DuleKrtola ::

Kaj pa tvoji prjatli pravjo? Ni mi jasno zakaj toliko ljudi na slo-techu sprašuje neznance za nasvete o svojih zvezah

Invictus ::

Zato ker so nesamozavestni in iščejo nekoga ki bi prevzel odgovornost.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Lavi ::

Ja s kolegi sm se tut pogovarju kaj oni misljo. Sam so vecinoma sami vsi. Pac ne vem kako ves da je ona prava zate. Pac zaljubim se ampak kaj vec pa ne vem ni nekega filinga da bi sla na kaj vex

Invictus ::

Pokliči na ministrstvo za delo in družino, da ti pošljejo pravilnik in ustrezno zakonodajo, skupaj z regulacijo in obrazci, kdaj je katera tista prava ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GTX970 ::

Ni pravega odgovora na tvoje vprašanje.
Greš v vezo in vidiš, kako se obnese.
Za poročiti in ustvariti družino [1] naj se ti ne mudi preveč...po vsaj 3 letih skupnega življenja bosta videla, če sta za skupaj [1].

D3m ::

Odvisno. Redko ostane najstniška ljubezen do konca življenja (so izjeme). Bolj je to neko obdobje (najstniško brez skrbi), ki mine ali ostane.
Lahko, da se bo vmes še zgonila preden se odloči kaj bi.

GTX970 vidi po svoje je pa bolj "ja in ne". 3 leta pri meni se niso obnesla z prejšnjo zvezo. S trenutno sva se pa ujela instantno, zanosila je po 6 mesecih v 9 mesecu sva se pa poročila. Zdaj pa vzgajava 4 meseca starega sinkota. :>
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PandaFlow2 ::

GTX970 je izjavil:

Ni pravega odgovora na tvoje vprašanje.
Greš v vezo in vidiš, kako se obnese.
Za poročiti in ustvariti družino [1] naj se ti ne mudi preveč...po vsaj 3 letih skupnega življenja bosta videla, če sta za skupaj [1].


+1

Ni bolj enostavne poti, da vidiš če se z nekom ujemaš, kot da s to osebo živiš kakšno leto ali dve. Če lahko žensko prenašaš ko je bolna, ko ima PMS, ko je tečna brez razloga (po njihovih besedah sicer nikoli :D), potem je to to...

PS: Seveda ni nobene garancije, da bo to for life. Če ne dobiš doživljenjske garancije na novo nepremičnino, je neumno pričakovati da ti bo nekdo garantiral da bo zveza obstala za vedno.

korenje3 ::

kaj so slotechovci spisal skripto, ki postavlja taka random vprašanja na tem forumu? :)

Lavi je izjavil:

Lep pozdrav.
Na tej strani je vecinoma moski spol in imam vprasanje za vse vas.
Torej s punco sem nekje pol leta.
No zanima me kako je bilo pri vas. Kako veste da je nekdo s katerim ste skupaj nekaj casa prava za porociti in ustvariti druzino. Osebno se zaljubim ampak kaj vec pa nebi. Kako je bilo pri vas oz je. Kako veste da je tista prava...


ko ti bo prala gate, kuhala ... takrat veš. da je tista ta prava.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Aston_11 ::

Lavi je izjavil:

Torej s punco sem nekje pol leta.
To ni nič.

Tarzan ::

Z njo bodi na dopustu nekje v kakih bungalovih in simulirajta skupno življenje. Tri tedne naj traja najmanj, vmes za par dni lahko pridejo prijatli, dlje pa ne... prečekirajta, kako funkcionirata, ko sta sama. Če to preživita, lahko gruntata tudi o tem, da se bi preselila v skupno kolibo. Po kakem letu skupnega funkcioniranja bosta ali en drugega ustrelila, ali pa bosta naredila izpit za resnejšo zvezo.

good luck

GTX970 ::

Aston_11 je izjavil:

Lavi je izjavil:

Torej s punco sem nekje pol leta.
To ni nič.

6 mesečna vikend fuk srečanja so čisto nekaj drugega kot skupno življenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

chort ::

Dokler ne zivis skupaj v istem stanovanju in prenasas en drugega cele dneve (nekako tako kot bi pricakoval na dolgi rok od zakonske zveze), ne ves o cloveku skoraj nic. Moj nasvet je, preselita se skupaj. Po nekaj casa bos(ta) ze vedel(a). Ce se ti njene "napake" zdijo lustne po kakem letu, tvoje pa njej, potem sta kar OK za skupaj.

nurse013 ::

Lavi je izjavil:

Lep pozdrav.
Na tej strani je vecinoma moski spol in imam vprasanje za vse vas.
Torej s punco sem nekje pol leta.
No zanima me kako je bilo pri vas. Kako veste da je nekdo s katerim ste skupaj nekaj casa prava za porociti in ustvariti druzino. Osebno se zaljubim
ampak kaj vec pa nebi. Kako je bilo pri vas oz je. Kako veste da je tista prava...


Paa... Zapojes ji un komad'''
Le zate bije mi srce in se za dvaset drugih...
Po pa poslusas kaj ti pove,...pa dobis neko mnenje
:)
you gotta be kidding me...

harmony ::

Prdn pred njo. Povab jo domov in pejd srat, pa pust vrata odprta in spremljaj njeno reakcijo. Ce to sprejme, pol je prava zate.

nurse013 ::

Ce ne vprasa ce mas toalet papir pol nakak ni...
:)
you gotta be kidding me...

korenje3 ::

harmony je izjavil:

Prdn pred njo. Povab jo domov in pejd srat, pa pust vrata odprta in spremljaj njeno reakcijo. Ce to sprejme, pol je prava zate.


a tvoja te gleda kako serješ?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

nurse013 ::

Mene ne, ko sem z njo nimam pocem(srat)
:)
you gotta be kidding me...

Nummy ::

Jaz sem z mojo skup že 10 let, letos bo 11 let. Ona si želi poroke, jaz ne preveč. Sprijaznila se je s tem, da se verjetno ne bova poročila, ker poroka je samo en velik nesmiselni strošek in metanje denarja skozi okno.
Pol leta je absolutno premalo, da bi vedel kaka je oseba, moraš iti tudi čez slabe čase, se parkrat skregat in videt kak je takrat. Če se znata zmenit tudi takrat, potem je zelo velika možnost, da sta "za skup".

nurse013 ::

[st.citat p4773909]Jaz sem z mojo skup že 10 let, letos bo 11 let. Ona si želi poroke, jaz ne preveč. Sprijaznila se je s tem, da se verjetno ne bova poročila, ker poroka je samo en velik nesmiselni strošek in metanje denarja skozi okno.
Pol leta je absolutno premalo, da bi vedel kaka je oseba, moraš iti tudi čez slabe čase, se parkrat skregat in videt kak je takrat. Če se znata zmenit tudi takrat,
potem je zelo velika možnost, da sta "za skup".[/
st.citat]
Se strinjam,locitev je drazja...
Matr pa tut vztrajas'''
:)
you gotta be kidding me...

111111111111 ::

Lavi je izjavil:

Lep pozdrav.
Na tej strani je vecinoma moski spol in imam vprasanje za vse vas.
Torej s punco sem nekje pol leta.
No zanima me kako je bilo pri vas. Kako veste da je nekdo s katerim ste skupaj nekaj casa prava za porociti in ustvariti druzino. Osebno se zaljubim ampak kaj vec pa nebi. Kako je bilo pri vas oz je. Kako veste da je tista prava...


Ko pride k tebi na obisk, ti pa ji poveš, da te boli glava in da si uničen in da greš spat in naj se sama zamoti. Potem te pa zbudi čez ene 3 ure in ti pove da je večrja na mizi. Takrat veš, da jo moraš ožent. :) Moja izkušnja, poroka po 2,5 letih, prej nič skupnega življenja.

vostok_1 ::

Lavi je izjavil:

Lep pozdrav.
Na tej strani je vecinoma moski spol in imam vprasanje za vse vas.
Torej s punco sem nekje pol leta.
No zanima me kako je bilo pri vas. Kako veste da je nekdo s katerim ste skupaj nekaj casa prava za porociti in ustvariti druzino. Osebno se zaljubim ampak kaj vec pa nebi. Kako je bilo pri vas oz je. Kako veste da je tista prava...


Vpraši jo zakaj ima fanta.
Če ti da tehten argument, pol je prava. Če ne ve zakaj. Adijo. Simple.

nurse013 ::

Sprobas jih dvajset, pri enaindvaseti opazis kaj ji manjka...
:)
you gotta be kidding me...

vostok_1 ::

nurse013 je izjavil:

Sprobas jih dvajset, pri enaindvaseti opazis kaj ji manjka...


Hep C?

nurse013 ::

vostok_1 je izjavil:

nurse013 je izjavil:

Sprobas jih dvajset, pri enaindvaseti opazis kaj ji manjka...


Hep C?

?
:)
you gotta be kidding me...

Netrunner ::

Lavi je izjavil:

Kako veste da je nekdo s katerim ste skupaj nekaj casa prava za porociti in ustvariti druzino.


Ne pričakuj odgovora na tvoje vprašanje. Drugače pa, če je "ta prava" boš zvedel, ko bosta dala par kriznih situacij skozi; saj na začetku je vsaka prava.

Nummy je izjavil:

...ker poroka je samo en velik nesmiselni strošek in metanje denarja skozi okno..


To se pa pošteno motiš. Strošek je tak kot si ga narediš in če nisi neumen si na koncu v plusu. In poroka je daleč od nesmisla, vendar 3/4 ljudi ni za skupaj zato se je poroke bolje izognit :)

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Pol leta je prekratko obdobje da bi vedu če je ravno ona tista s katero bi bil do konc lajfa, kaj šele da bi si z njo ustvaril družino. Počak par let pa boš vidu če je to to al ni to to. Razn če maš občutek da bi ti lahk pobegnila pol pa po občutku se odloč če mislš da je vredna poroke s tabo al ne. Morš pa vedt da je ustalitev po en stran neki zlo lepga pa res veš da je ona res sam tvoja in tko ane..da se je odločila zate za cel življenje (pač če ne muti, oziroma ne ve kaj želi) in je res posebn občutek to lahko. Po drug stran pa to tud pomen da pač lahko da boš koga spoznal s katerim bi lahko imel kej pa pol pač verjetn ne boš zato ker boš že mel svojo. Sam je pa res da pr svoji točn veš ok funkcionirava, lepo nama je čeprav nikol ni popolno, pr kakšnem simpatičnem prišleku pa tega ne morš vedt k ne poznaš osebe tok časa. Vedt morš da kar je novo, tud pr novih osebah k jih poznaš je vedno najbl zanimiv..ne pa nujno tud najbl koristn in prijetn na dolgi rok..ker vse vedno prej al slej postane staro. Tko da mej v mislih da ko si ustvarš življenje z nekom da tud če te zamika s kero drugo tisto z drugo verjetn ni to to.
Jz mislm da navezat se na nekoga resno..ne tisto da na pol leta al pa en let menaš partnerje je zlo pozitivn sam morš pa res se ujet z osebo ane.

L1nK ::

Nobena ni prava, to je vse, kar moraš vedeti.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

solatko ::

V končni fazi se moraš zavedat, da praviloma moški lovimo, ženske pa ujamejo. Če se ji bo zdelo, da si pravi, bo ona poskrbela, da nekaj časa ne boš mislil na druge.
Prvo pravilo dobre zveze je, nobenega ljubosumja, saj to uniči še tako dobro zvezo.
Zavedaj se, da dekle niti slučajno ne postane v zvezi tvoja last, ti pa njena toliko, kot hoče ona.
Predvsem se zavedajta, da ima vsak posameznik svoje potrebe in želje, več jih vama bo uspelo izpolnit, boljša bo zveza, vseeno pa morata oba imeti tudi nekaj zasebnosti.
Največja napaka parov je rutina, v dobrih zvezah se vedno kaj dogaja, vedno kaj novega, zanimivega ali pač ne, bistvo je da se dogaja, da zveza ne pade v dolgčas, pri nekaterih že nekaj mesecev po poroki ali pričetku skupnega življenja.
Čas, ki ga bosta imela malo (služba, otroci, obveznosti,.....), zato se morata potruditi, da ga posvetita drug drugemu in poizkušata izpolniti želje in potrebe drug drugega.
Če vama bo to uspelo, boš po 40+ letih spoznal in se zavedal, da si imel srečo, ker si dobil sorodno dušo in z njeno pomočjo izpolnil svoje življenje.
Vedno si je potrebno dobro zapomnit lepe in dobre stvari, hitro pa pozabit napake in nesporazume.
Drugih pravil ni, življenje si pač urejamo sami.
Delo krepa človeka

L1nK ::

Zavedaj se, da dekle niti slučajno ne postane v zvezi tvoja last, ti pa njena toliko, kot hoče ona.


A res, no, razloži tole malo bolj. :D Glej, če si ti šibek karakter oz. copata, to ne pomeni, da smo drugi tudi.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

D3m ::

True on that.
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

L1nK - Osnova dobre zveze je zaupanje in prijateljstvo, šele potem pride vse ostalo.
Prijatelja nimaš na špagi, to delajo šibki karakterji, ki imajo toliko manjvrednih kompleksov, da se bojijo vsakega, ki hodi po dveh nogah.
Kaj pomeni bit copata, mi ni jasno, vem pa kaj pomeni posvečat prosti čas, predvsem družini in partnerki. Vedno pa moraš imeti možnost porabe nekaj časa tudi zase.
Predvsem pa moraš biti tak karakter, da partnerja v ničemer ne kontroliraš, saj v končni fazi, je za varanje dovolj 30 minut časa. V zvezi, ki špila, sta oba copatka in oba gospodarja, saj se večina stvari zgodi soglasno, oba sta udeležena pri vzgoji naraščaja, oba se trudita imeti bivalni prostor urejen in pospravljen in oba se trudita ustreč drugemu.

Če si "dec" pač hodiš okoli, prideš domov pijan, napizdiš ženo in mulce, se zavališ na kavč in ropotaš, če ni takoj pred teboj kosilo ali večerja, napizdiš babo, zakaj ni pospravljeno, če je pa vse to premalo, pa še kakšno primažeš okoli ušes. Pa obvezno vsako nedeljo k maši in dvakrat na leto k spovedi. To je temelj zveze, ki si jo želiš - dobiš jo pa na oddelku znanstvene fantastike.
Delo krepa človeka

D3m ::

solatko ni tako, kot si predstavljaš, v tvoji zvezi ja. V večini pa ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vitez ::

solatko je izjavil:

V končni fazi se moraš zavedat, da praviloma moški lovimo, ženske pa ujamejo.


Se ne strinjam čist. Ogromno moških, če ne kar večina, je osvajalsko tako štorastih, da kr lepo ženska njih lovi IN ujame in se jim zveza zgodi, še preden se zavedo, kaj se dogaja. To, kako so moški lovci, je neka prispodoba, ki se lepo bere, pogosto pa nima zveze z realnostjo.

harmony ::

Only v 21. stoletju. Kateri bedni nasveti. Probajta 2-3 leta bla bla...dejte malo povprašat vaše starše, stare starše, a so se sprobavali med seboj prej? Danes je to že neka moda, da sprobaš več partnerjev, pa potem kao neka odločitev, pa še takrat je lahko napačna.

Če se že vlačite po par let brez poroke, potem dejte tako živet do konca lajfa, nevem zakaj bi potem naprej komplicirali.

Lavi ::

Hvala vsem prvo za odgovore.
Večina pravi da nekaj let treba biti z osebo skupaj. Ce si z nekom toliko časa in potem zaradi ene napake oz malenkosti vse to prekines?
Če se z osebo zastekas se takoj ali pa sploh ne. Vsaj jaz tko mislim. Pač če ze na začetku ni pogovora in smeha veš da ne bo uspelo.
Ko si v "puberteti" itak se ne misls na poroko ampak potem pa pocasi skoraj vsi da si ustvarimo druzino?
Drugače meni poroka ne pomeni veliko. Pač njej pa se vidi da si to želi.

L1nK ::

Povej ji, da ni problema, da se lahko poroči, sam pač ne s tabo, a ne, problem solved. Ti si še v puberteti? Koliko pa, 16, 17 let?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

Lavi ::

Ne nisem. 26 letos bom .. res misls da bi 16 let da bi to pisu

L1nK ::

Ne, seveda si ne bi mislil česa takšnega.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Vitez ::

harmony je izjavil:

Danes je to že neka moda, da sprobaš več partnerjev, pa potem kao neka odločitev, pa še takrat je lahko napačna.



ja tako pač danes to je.

Smurf ::

Lavi je izjavil:

Hvala vsem prvo za odgovore.
Večina pravi da nekaj let treba biti z osebo skupaj. Ce si z nekom toliko časa in potem zaradi ene napake oz malenkosti vse to prekines?

Pac prekines? Kaj je problem?

Lavi je izjavil:


Če se z osebo zastekas se takoj ali pa sploh ne. Vsaj jaz tko mislim.

Na zacetku si itak zadrogiran z vsemi hormoni. Prve pol leta sploh nisi sposoben videti realne slike.

Lavi je izjavil:


Pač če ze na začetku ni pogovora in smeha veš da ne bo uspelo.

Je res, ampak lahko pa tudi je, pa vseeno ne bo uspelo.

GabrieLeo ::

Vsaka hoče poroko, sploh v tej dobi, ko stil življenja ne narekujejo več vzorniki iz okolice ampak internet. Tumblr in ostali rak tipa "virgin radio Lebanon" na facebooku, ki dnevno
buta ven "relationships goals" in potem so odspodaj slike kako se dva 25 letnika objemata pred sončnim zahodom in naslednja slika kako veselo tečeta proti oltarju.
In isto je pri otrocih. To je nek družbeni status, s katerim dokažeš da si odrasel, da lahko, realnost pa pride, ko se čez 2 leti ugotovi da so bile to samo vroče želje ravno zavoljo
teh bombardiranj iz leve in desne, kako je to kul in oh in sploh. In za take toksike so najbolj vpivna goba ravno dekle do 30 let.
Imaš izjeme seveda, mogoče tudi jaz gledam preveč na črno vse skupaj, ampak od osnovne šole vidim samo to in nič drugega. (Ne že dolgo nisem več v srednji šoli).

Kakor so uma turbani v postih gor zapovedali-pol leta je premalo, počakaj, za zgubiti nimaš nič. Če pa boš zgubil, bo pa bolelo, ampak boš spoznal nekoga novega, ki se bo izkazal za še boljšo opcijo. Svet je velik, živiš pa prekratko da bi se ukvarjal s takimi stvarmi.

solatko ::

Kolikor poznam današnje stanje, ženska niti slučajno ni več odvisna od moževega doprinosa k blaginji družine, zato se veliko težje, pozneje odločajo tako za družino, kot za otroke in veliko prej rečejo adijo zvezi v kateri niso zadovoljne v vseh pogledih.
Vsekakor ima v medsebojnih stikih prevelik upliv okolje, TV in internet. Prej so za to skrbeli pridni sosedje in sovaščani, včasih tudi župnik, sedaj so pač moderni časi in so maliki malo drugačni.

Torej za uspešno zvezo, te mora B.K. za mnenje drugih, sam moraš pričet urejat svoje življenje, če ne gre po željah, pač menjaš moteči člen - ne gledaš TV, na internetu si samo občasno in kupiš navadni mobitel, saj pametna sta v familiji vidva, kaj rabita še pametni telefon.>:D
Delo krepa človeka

Lavi ::

solatko je izjavil:


Torej za uspešno zvezo, te mora B.K. za mnenje drugih, sam moraš pričet urejat svoje življenje, če ne gre po željah, pač menjaš moteči člen - ne gledaš TV, na internetu si samo občasno in kupiš navadni mobitel, saj pametna sta v familiji vidva, kaj rabita še pametni telefon.>:D


Torej najbol se preselit nekam v gozd pa je mas mir pred vsemu haha

mojca ::

Kar čez palec reči, da je pol leta premalo, je nesmisel (nekateri se celo življenje ne spoznajo in se tudi po trideset in več letih skupnega življenja ločijo, drugi pa že dokaj kmalu vedo, da so ustvarjeni za skupaj).

Če bi prišla mimo *the* ženska, bi bilo pol leta povsem dovolj, da bi točno vedel, da želiš za vsako ceno ostati z njo. Ampak večina se ne poroči s svojo idealno žensko oz. moškim, temveč z nekim dovolj dobrim približkom le-te. Univerzalnega pravila ni, vsi smo si različni. Imamo različna pričakovanja, različna čustva, različne kriterije, različno toleranco do drugačnosti, ...

Utegneš pa punci prišparati kakšno solzo, če si že vnaprej iskren in ji odkrito poveš, da ti npr. (še) ni do ultraresne zveze (razen če veš, da bi jo to odgnalo, pa si raje koristoljuben). Najhuje je, da eden od para zvezo jemlje ultra zares - pričakuje poroko in doživi živčni zlom, ko gresta narazen, drugemu pa je to zgolj začasna popestritev življenja.

D3m ::

Ni rekel, da moraš v gozd. Ampak, da si samostojen.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vostok_1 ::

To, da je večji del moških tako patetičnih v odnosu do nasprotnega spola bo pač njihov downfall.

kr1ženska ::

GabrieLeo je izjavil:

Vsaka hoče poroko, sploh v tej dobi, ko stil življenja ne narekujejo več vzorniki iz okolice ampak internet.

Ravno obratno. Vedno manj punc si želi poroko, ker jim starši vedno manj berejo pravljice z koncem "And they lived happily ever after." Prav tako imajo ženske možnost, da se namesto za družino odločijo za kariero in vedno več je parov, ki se raje odločijo za psa kot za otroka. Tradicija se nekoliko izgublja, hkrati tudi katoliška vera, ki močno zagovarja crkvene poroke.

IMO, čas za poroko je po vsaj enem letu skupnega življenja. Ko začneš z nekom hoditi, bi človek naredil zate vse. Ko enkrat z nekom živiš, moraš pa sklepat kompromise, se prilagajat. Ko se z njim skregaš in si na njega jezen, se nimaš kam umaknit. Ostati moraš z njim v stanovanju, iti spat v posteljo zraven njega..

p.s. sicer pa nisem zagovornica poroke-preprosto v tem ne vidim nobenega smisla.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

D3m ::

Primer? In zakaj samo moški downfall?

kr1ženska je izjavil:

GabrieLeo je izjavil:

Vsaka hoče poroko, sploh v tej dobi, ko stil življenja ne narekujejo več vzorniki iz okolice ampak internet.

Ravno obratno. Vedno manj punc si želi poroko, ker jim starši vedno manj berejo pravljice z koncem "And they lived happily ever after." Prav tako imajo ženske možnost, da se namesto za družino odločijo za kariero in vedno več je parov, ki se raje odločijo za psa kot za otroka. Tradicija se nekoliko izgublja, hkrati tudi katoliška vera, ki močno zagovarja crkvene poroke.

IMO, čas za poroko je po vsaj enem letu skupnega življenja. Ko začneš z nekom hoditi, bi človek naredil zate vse. Ko enkrat z nekom živiš, moraš pa sklepat kompromise, se prilagajat. Ko se z njim skregaš in si na njega jezen, se nimaš kam umaknit. Ostati moraš z njim v stanovanju, iti spat v posteljo zraven njega..

p.s. sicer pa nisem zagovornica poroke-preprosto v tem ne vidim nobenega smisla.


Saj s psom je manj dela. Glasni ste pa tudi, ko se gre za "pasje pravice".
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()
«
1
2 3 4