» »

50 letni fotri

50 letni fotri

Temo vidijo: vsi
««
24 / 27
»»

jype ::

Saj takšnega Nodi nonstop prakticira, samo da so ženske, ki se medsebojno zadovoljujejo, nekje daleč.

maco-maco ::

Malo muzike

Kaj?

amacar ::

jype je izjavil:

Saj takšnega Nodi nonstop prakticira, samo da so ženske, ki se medsebojno zadovoljujejo, nekje daleč.

Tole je pa bila smeha polna kapa. :))

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Saj takšnega Nodi nonstop prakticira, samo da so ženske, ki se medsebojno zadovoljujejo, nekje daleč.


Resnici na ljubo pa jih niti kolesar Jure ne more potesiti! Vprasa svojo kaj pocne medtem ko gnjavis ljudi na forumu.

Zgodovina sprememb…

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasa svojo kaj pocne medtem ko gnjavis ljudi na forumu.
Danes projekt za natečaj za en most zaključuje, včerej pa... Nisem gnjavil ljudi na forumu.

Vitez ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vitez je izjavil:

Večina geekov tu bi rezervno mamico, ki naj dobro zgleda, brez problema da kavsat, uboga brez ugovarjanja, spoznali pa naj bi jo na netu, kjer se bo zaljubila v njihovo čudovito osebnost. Guys, to kar bi vi imeli, je rezervirano za dedce socialnimi veščinami in čustveno inteligenco. Vidim pa tukaj dosti materiala za MGTOW.


Tiho ti. Na Japonskem se že poročajo preko virtualnih žensk. Tudi sam si želim takšne. Pa še ceneje je.


A tako daleč smo že prišli, da rabite vsaj virtualni nadomestek babe, da se ne počutite osamljene, kot oni tip v Dogodek v mestu Gogi, ki živi z lutko, se pogovarja z njo..?

Pika na i ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Še ene se vam ne da, boste pa trojčke.
Mhm.
Otroc.


Lahko svoje frustracije rešuješ nekje drugje?

S takim obnašanjem si ga lahko kvečjemu do smrti mečeš na roke.

Invictus je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Še ene se vam ne da, boste pa trojčke.
Mhm.
Otroc.

A se prostovoljno javljaš ;) ?

You wish :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pika na i ()

Vitez ::

Magic1 je izjavil:


Ker večino ljudi rabi stik s sočlovekom. Ko dobijo vsi prijatelji družine, postane tak človek lahko zelo osamljen. Vse se da, samo večini to ne bo najbolj ustrezalo.



Fora je v tem, da babe živijo v serijski monogamiji oz. hipergamiji, v kateri so dedci samo menjalni deli. Tisti pametnejši to zakonitost pogruntajo, ostali se pa pritožujete brezveze.

Če nisi izrazito podredljiv copatar, niti jebach po naravi, potem za babe nisi. Eno ali drugo, vsaka tretja pot je mučenje.

Pika na i ::

kingsix je izjavil:

@Pika saj trojček je lahko za moškega tudi lažji. Koncu koncev se lahko tudi ženski medsebojno zadovoljita.

Pa kaj še. Moške lenobe ne bomo podpirali.
In kot je že ugotovljeno, se naši trojčki razlikujejo.
MMMMMMMMŽ ne jemlje dveh žensk.

Se opravičujem, tipka se je zaskočila.

Mato989 ::

Pika na i je izjavil:

kingsix je izjavil:

@Pika saj trojček je lahko za moškega tudi lažji. Koncu koncev se lahko tudi ženski medsebojno zadovoljita.

Pa kaj še. Moške lenobe ne bomo podpirali.
In kot je že ugotovljeno, se naši trojčki razlikujejo.
MMMMMMMMŽ ne jemlje dveh žensk.

Se opravičujem, tipka se je zaskočila.


Dve sta se ti zaskočili =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

S takim obnašanjem si ga lahko kvečjemu do smrti mečeš na roke.


Kaj cem lepsga. Mel bom psa 3 - 4 flete v renti in metanje na roke. Dokaj kmalu. Hkrati bom pa cele dneve mesetaril. Sicer pa obstajajo "prijateljice noci".

Vitez je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vitez je izjavil:

Večina geekov tu bi rezervno mamico, ki naj dobro zgleda, brez problema da kavsat, uboga brez ugovarjanja, spoznali pa naj bi jo na netu, kjer se bo zaljubila v njihovo čudovito osebnost. Guys, to kar bi vi imeli, je rezervirano za dedce socialnimi veščinami in čustveno inteligenco. Vidim pa tukaj dosti materiala za MGTOW.


Tiho ti. Na Japonskem se že poročajo preko virtualnih žensk. Tudi sam si želim takšne. Pa še ceneje je.


A tako daleč smo že prišli, da rabite vsaj virtualni nadomestek babe, da se ne počutite osamljene, kot oni tip v Dogodek v mestu Gogi, ki živi z lutko, se pogovarja z njo..?


Ma ne, sej labradorc je tud ok.

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasa svojo kaj pocne medtem ko gnjavis ljudi na forumu.
Danes projekt za natečaj za en most zaključuje, včerej pa... Nisem gnjavil ljudi na forumu.


Vseeno se pa malo tu in tam spomnis na Nodija.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Vazelin rašil prvič po kar nekaj časa:D:D Pi*ka je pi?ka. tukaj ni nadomestka8-)

next3steps ::

A si dost plačal ?

Vitez ::

Samo copatarji očitno niso uporabni na dolgi rok, ker s ebabe skoz ločujejo, pa varanje je tudi prisotno. Jaz mislim, da je moderna baba taka: vedno mora enega copatraja imet, da jo uboga, pol pa še jebache za zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

jype ::

Vitez je izjavil:

Jaz mislim, da je moderna baba taka: vedno mora enega copatraja imet, da jo uboga, pol pa še jebache za zraven.
Tako je. Enako kot nima smisla električarja klicat, če ti pušča pipa, je tudi brezveze od nekoga, ki se rad crklja s teboj zahtevat, da te zagrabi za vrat in nategne kot žival. Razen, seveda, če ima narejen več kot zgolj en faks in zna polagat elektriko, vodovod, ploščice, malat, pa še pante namazat, da vrata ne škripajo. Potem pa lahko.

kuall ::

pičke znajo bit tudi prfukjene:

drgač pa bolje 50 letni kvalitetni fotr kot je janša kot pa 20 letni mulc, ki mu manjkajo koleščki, čeprav se možnost za genetske bolezni poveča za 100x ali več pri starih fotrih.
ponavadi imajo ljudje otroke pri 50ih če so znani/bogati/uspešni, tako da jaz imam na 50 letne fotre pozitivne asociacije.

Vazelin ::

Kaj kingsix a sta udarla maratonca učeri?:D

Un ki je govoru kako majo moderne babe copato plus enga jebacha za zraven ... morte se zgledvat po kingsix - kljub dolgotrajni zvezi enga maratonca tedensko in ne bo nobene skušnjave ne časa:))

Vazelin ::

Fak ja. Sem zadnjič pozabil napisat.
Se kao en bivši frend ločuje. Tko včas smo dosti preživeli skupaj (zabave, morje ipd) - 10 let nazaj. Valda po slovenski navadi se je potem čist zaprl za okolico oz. ni bil več dosegljiv za karkoli. Potem pa tko like po 10 letih dobim SMS kaj kej delam, pa če gremo kaj spit al pa če se morda kar zapeljemo tko kam za vikend na kako zabavo. out of fuckin nowhere.:)) Je tut enga druzga kontaktiral iz starih časov.

Kar naenkrat smo dovolj dobri za družbo, prej ga pa na kofe nisi mogel zvabiti, ker je imel kaj družino. Sedaj pa spet takoj neki partyi in podobno, kot da ne bi minilo 10 let lol :))

Kako odreagirate vi v teh primerih. Samo ignore ali ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

looser ::

Jasno, da ne ignore, mislim, halo, je pač bil v paralelnem vesolju
(najbrž po lastni krivdi), zdaj pa se je (tako ali drugače) vrnil.
Če si zamerljiv, boš ga ignoriral, če pa si človek, pa ne boš.

PrihajaNodi ::

Kako odreagirate vi v teh primerih. Samo ignore ali ne?


Zakaj bi ga dal na ignore? A ma otroke z njo? Če ja, uf težka mu prete. Pojma nimaš kako so lahko babe (grdo rečeno) žleht.

Ti raje meni povej kdaj greva midva na pivo?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Moje življenje je bilo pekel, dokler nisem imel dekleta, ker so me nonstop vabili na pivo. Zdaj se lahko zgovorim nanjo, pa mi dajo mir.

kuall ::

Vazelin je izjavil:


Kar naenkrat smo dovolj dobri za družbo, prej ga pa na kofe nisi mogel zvabiti, ker je imel kaj družino.

Taka je narava človeških možganov. Stvari ki smo jih doživeli ostanejo v spominu do smrti, najbolj pa ljudje. Ljudi s katerimi smo imeli dolgotrajnejše stike nikoli ne pozabimo in se nikar ne čudit, če te kdo kontaktira po 10 letih. Pozabimo ljudi, ki so nam šli na živce, ker gredo pod kategorijo slabih dogdkov, ki jih moižgani pozabijo. Tak da to je kompliment, če se te spomni po toliko letih.

Vitez ::

Mene sploh ne zanimajo nobeni na novo samski bivši copatarji, ki bi se naenkrat družili z mano. na ignor pa mir. Nič kompliment, odnose je treba negovati, če nekoga nisem videl 5 let, že ni potrebe po druženju. facebooka pa nimam in me nič ne zanima, kaj dela folk, ki ga nisem nič videl že dolgo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

kuall ::

To pomeni samo to, da si 5 let kuhal zamero, ker so te "odjebali".
V resnici je najbolj koristno za človeka, če ima čimveč znancev in se z njimi sliši na vsake toliko. Učiš se na tak način, zanimivo je gledat, kako se človek spreminja, na splošno je zanimivo primerjat različne karakterje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

looser ::

Ja, Vitez, ti ga boš pač odjebal...
Pravilno je tudi tako, ker očitno pač hočeš na vsak način imeti zadnjo besedo.
Mislim, da je resnično dobro, da mu daš čimprej vedeti, da ga ne maraš več nikdar videti, ker je dal na prvo mesto družino/službo.
Se bo pač moral potruditi in najti novo družbo, morda celo manj zamerljivo.

Ko bi le vsi problemi imeli tako enostavne rešitve.

PrihajaNodi ::

looser je izjavil:

Ja, Vitez, ti ga boš pač odjebal...
Pravilno je tudi tako, ker očitno pač hočeš na vsak način imeti zadnjo besedo.
Mislim, da je resnično dobro, da mu daš čimprej vedeti, da ga ne maraš več nikdar videti, ker je dal na prvo mesto družino/službo.
Se bo pač moral potruditi in najti novo družbo, morda celo manj zamerljivo.

Ko bi le vsi problemi imeli tako enostavne rešitve.


Otročje in patetično razmišljanje, nekaterih tu na forumu. Jim manjka še kilometrine.

Vitez ::

Ne vem kaj ni jasno, jaz nisem rama za jokanje novopečenih samcev. Mene folk, ki je prekinil odnose z mano, ne zanima. Jaz imam svoj krog, svoje frende, eni so samski, eni niso. Imam pametnejše početje v lajfu kot da bom nekaj na novo odkrival odnos e sfolkom, ki bi s epo par letih rad naenkrat družil z mano. Nisem tolk osamljen, da bi hrepenel po neki družbi takih.

49106 ::

Mislim, da je resnično dobro, da mu daš čimprej vedeti, da ga ne maraš več nikdar videti, ker je dal na prvo mesto družino/službo.


To ni razlog, da 5 let ne najde cajta, da gresta na kofe.

Vitez je izjavil:

Mene sploh ne zanimajo nobeni na novo samski bivši copatarji, ki bi se naenkrat družili z mano. na ignor pa mir. Nič kompliment, odnose je treba negovati, če nekoga nisem videl 5 let, že ni potrebe po druženju.


Odvisno od situacije. Če se naključno srečata in gresta na pijačo, kjer se dogovorita, da bosta to ponovila, je to zame vredu. Drugo pa je, če dobiš sms po 5 letih.

looser ::

Vitez, odlično jasno si povedal, kaj ti naj še rečem. Ne vem, koliko si star, ampak poti se včasih razidejo, da se potem spet lahko srečajo... Ampak, ok, ti pač z nekom nimaš stikov X let in to potem zavestno podaljšaš do smrti. V redu, v redu, ni problema, tudi tvoj pristop ni napačen, le malo nenavaden, vsaj za moje razumevanje.

Messiah, ne vem, kako živiš ti, ampak eni tudi po svetu (službeno/družinsko) potujejo, tam bi verjetno razumel "zmanjšanje" možnosti za srečanje v živo vsakih N mesecev (da se ne užališ, ker si zapostavljen).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

49106 ::

Looser, (glede na tehnologijo, ki jo imamo na voljo,) ni nobene potrebe, da 5 let ne najdeš časa za prijatelja.

looser ::

49106 je izjavil:

Looser, (glede na tehnologijo, ki jo imamo na voljo,) ni nobene potrebe, da 5 let ne najdeš časa za prijatelja.

Messiah, če 5 let ne najdeš časa, očitno ne gre za Prijatelja (ne vem, kaj to dandanes pomeni), ker s tistimi neguješ trajen odnos. Včasih pa se na kakšnega znanca spomniš šele po 5 in več letih, ker dejansko nisi imel prav nekega preseka interesov z njim, a ne. Potem pač, če si kul, povabiš na pijačo, kosilo, večerjo, jadranje, itn.

49106 ::

Messiah, če 5 let ne najdeš časa, očitno ne gre za Prijatelja (ne vem, kaj to dandanes pomeni), ker s tistimi neguješ trajen odnos. Včasih pa se na kakšnega znanca spomniš šele po 5 in več letih, ker dejansko nisi imel prav nekega preseka interesov z njim, a ne. Potem pač, če si kul, povabiš na pijačo, kosilo, večerjo, jadranje, itn.


Ja, ko in če ga srečaš. Ne pa SMS-i po 5 letih zato, ker mu je dolgčas oz, ker so ga vsi odjebal. In mislil sem, da govorimo o ljudeh, s katerimi smo se precej družili, torej prijatelji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kuall ::

Looser ima prav. Če nisi zamerljiv človek (veliko jih je) ti ne bo problem tudi po 20 letih. Pol pa že vidiš kaj bi rad od tebe, zanimivo bi bilo vsakemu.
Se pa takemu ponovnemu navezovanju stikov izogibajo ravno zarad tega, ker vedo, da je veliko ljudi zamerljivih tako kot so v tej temi.

49106 ::

Seveda je prav biti izkoriščen, je pa tudi mi prav, če to nočeš biti. Pač ne najdem časa za ljudi, kateri so vedno zasedeni, razen ko nekaj potrebujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

looser ::

Saj pravim, da ne vem, kaj vi dandanes štejete kot prijatelje. Jaz navadno, če kakšnega preteklega znanca potrebujem, pač pokličem po telefonu (ki jo dobim od nekoga tretjega), se (jasno) predstavim in povežem v kontekst, pozdravim, malo spomnim na (dobre) stare čase, omenim, da bi morali kaj se dobiti, da kakšen biznis (ali pa fantazijo poskušamo) uresničiti, pa to, da si damo spet roko, ker pač nismo vsak dan mlajši (vsaj jaz ne, no).

Meni je recimo bilo izredno lepo, ko sem bil v ambulanti za neko cepljenje, pride tam en zdravnik do mene, me nekaj gleda in začne v smislu "glej, ne prepozna me", jaz pa ga gledal nesfokusirano, kaj zdaj tu en nekaj "grablja" prot meni... No, potem mi prebije, ravno sem bil začasno v SLO med službenimi potmi po EU. Meni je bilo to tako posrečeno, da me je zdravnik prepoznal (ki ima več vpliva nanj kot jaz nanj), da še zdaj po N letih nisem pozabil, čeprav smo se takrat menili, kako bo tudi on šel v tujino in to in da se moramo dobiti in to. No, se nismo, spomin pa je ostal. No, tudi medicinsko sestro je imel precej simpatično (men se zdi, da ji nisem bil ravno strašno antipatičen niti jaz)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

49106 ::

Nič ni narobe, če se (z)družiš s prijatelji iz preteklosti, in nič ni narobe, če življenje nadaljuješ brez njih. Vsakomur svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

looser ::

Meni se sicer zdi, da zavestno zavračanje stikov zahteva več mentalne energije kot pa obnovitev.
Ampak ja, kot si rekel, vsakomur svoje...

Mato989 ::

looser je izjavil:

Jasno, da ne ignore, mislim, halo, je pač bil v paralelnem vesolju
(najbrž po lastni krivdi), zdaj pa se je (tako ali drugače) vrnil.
Če si zamerljiv, boš ga ignoriral, če pa si človek, pa ne boš.


WTF jasno da ignore! tip si za tebe ni vzel časa ŽNJ let, pol pa ko nima več bejbe si pa dober... to pove vse... take odjebat čimprej pa se naj zapijejo sami od dolgčasa večina jih tudi nardi samomor... nič pretresljivega, sami so si skopali luknjo.

Če nimaš na leto časa 1x it na rundo pol bi pa kar z nekom šel na morje je to problematično, pomeni da si izkoriščevalec in če to nekdo pusti si je sam kriv, tako da Vazelin lepo mu povej točno to.

Imel si čas žnj let dokler si imel babo nisem bil dovolj dober za kavo ali pir, zdaj ko te pa je odjebala pa bi spet prišel nazaj v družbo, jok brate odpade, odjebem te še jaz!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

looser ::

Hmm, jaz pa resnično nikomur ne bi zaprl "vrat", če bi vedel, da obstaja možnost samomora, če z mano ne obnovi stikov...
Dobro, saj razumem, vi ste mladi, mislite, da ste nesmrtni in to...
Zanimivo, da ste tako zamerljivi, čeprav se vam človek (morda) pokesa za to "odsotnost".
Mene zdaj, po X letih, preganja v zavesti tudi to, če sem bil do koga žleht v osnovni šoli...
Kaj vem, kot mi je bilo enkrat dano vedeti... Življenje je okroglo...

kingsix ::

Hja tako to pride.. Boste razumeli, ko boste imeli družino. Kolegi pač nekako padejo na stranski tir, s čimer ni nič narobe. Mi sicer smo nekako v kontaktu, če ne drugega vsaj preko skype in občasna pijača/obisk etc.

49106 ::


Kolegi pač nekako padejo na stranski tir, s čimer ni nič narobe.


Ne govorimo o stranskem tiru ampak o tem, da jih sploh ni na nobenem tiru. To, da so na stranskem tiru(da jim namenimo manj časa kot včasih), je razumljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Hja tako to pride.. Boste razumeli, ko boste imeli družino. Kolegi pač nekako padejo na stranski tir, s čimer ni nič narobe. Mi sicer smo nekako v kontaktu, če ne drugega vsaj preko skype in občasna pijača/obisk etc.


To ni problem... ampak 5 ali 10 let na stranskem tiru brez da si vzameš letno 1x za pir? Ne hvala takega kolega ne potrebujem pa če ima 20 otrok in cel harem babnc za nategovat...

Pa na koncu bi še morda oprostil in pozabil tole da ga ni blo 5 let na spregled, ampak da sem pa dober ŠELE takrat ko ga ženska pusti in nima več nikogar to pa ne... to pomeni da si backup plan, to pa so samo debili in copatarji radi...

Zanimivo, da ste tako zamerljivi, čeprav se vam človek (morda) pokesa za to "odsotnost".


Sploh nisem zamerljiv, samo jaz bi njega postavil na stran za večno brez zamerljivosti, tako kot on ni mel časa... ga jaz nikoli več nimam
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kuall ::

Kje pa je meja? Nekdo bi pa že po 1 mesecu odsotnosti bil užaljen "a si ni mogel vzeti časa par minut na teden, da mi pošlje sms". Mogoče ni imel kaj napisat..

looser ::

Dobro, Mato989, od zdaj bom vsakega (okrog 30 let starega) Mateja vprašal, če je slučajno Mato989 na slo-tech forumu, da mu povem, če se iz kakršnegakoli razloga ne slišimo vsaj 5 let, da je potem boljše, da se sploh ne kontaktiramo, četudi so naša življenja odvisna od tega, ker pač zamera (ki menda ni zamera, ampak pač nima več časa) in to... :-)

Kuall, pusti mladino, naj imajo, kot želijo. Ampak navadno se pogled na življenje s starostjo malo omili, ker je že drugih težav vrh glave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

kuall ::

Mladina se gre te igrice, kdo bo koga prej odjebal na polno. To je problem. In si merijo svojo vrednost po tem.

49106 ::

Kje pa je meja? Nekdo bi pa že po 1 mesecu odsotnosti bil užaljen "a si ni mogel vzeti časa par minut na teden, da mi pošlje sms". Mogoče ni imel kaj napisat.


Rekel bi, da je odvisno od tega, kako blizu sta si bila.


Dobro, Mato989, od zdaj bom vsakega (okrog 30 let starega) Mateja vprašal, če je slučajno Mato989 na slo-tech forumu, da mu povem vem, da, če se iz kakršnegakoli razloga ne slišimo 5 let, da je potem boljše, da se ne kontaktiramo


Izpustil si bistvo. Citiram:

ampak da sem pa dober ŠELE takrat ko ga ženska pusti in nima več nikogar to pa ne... to pomeni da si backup plan, to pa so samo debili in copatarji radi...

Mato989 ::

kuall je izjavil:

Kje pa je meja? Nekdo bi pa že po 1 mesecu odsotnosti bil užaljen "a si ni mogel vzeti časa par minut na teden, da mi pošlje sms". Mogoče ni imel kaj napisat..


Meja je logika... saj se lepo vidi če te je kolega odjebal zaradi ženske ali je bil v komi 2 leti... na letnem nivoju če nimaš 1 popoldan ali večer 2 uri časa za pir ali dva z nekom ki si prej žnj krat šel na žurke itd. potem ga pač ne kliči ko te odjebe ženska... simpl.

Take kolege sem mel... pa sem odpustil ko so bli stari 19, ko se je zgodlo drugič pa ajde. Poznam enga ki me je skenslal s FBja ko je dobo pičko in dodal nazaj ko je ni več mel... wtf res? Hvala za takega, ko me je dodal nazaj sem enostavno ignoriral in lp,
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

looser ::

Ja, to pa drži, lahko potrdim, tudi mlade lepe ženske se rade grejo te igrice, da so kao uh in sploh sexy in iskane in fancy in top in to. Žal tudi mi nismo imeli vsega tega znanja takrat, kaj morem. Ko si mlad (in z zelo tankim proračunom) je drugače kot ko si malo starejši (in z malo manj tankim proračunom).

49106 je izjavil:

Izpustil si bistvo. Citiram:
ampak da sem pa dober ŠELE takrat ko ga ženska pusti in nima več nikogar to pa ne... to pomeni da si backup plan, to pa so samo debili in copatarji radi...

Kako pa ti dejansko veš, čemu te sploh kontaktira, če zavrneš vse stike z njim? Ampak tudi, če je to bilo zaradi ženske (ki mu je takrat čisto zasukala glavo), še vedno je človek, ali ne?

Dobro, imejte, kakor želite, vaša stvar.

PS: Za fb ne morem reči, kako bi reagiral, če bi me kdo ukinil kot prijatelja, ker ne uporabljam fb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Vitez ::

Jaz pri skor 40 nimam časa za nobena "pozabljena prijateljstva", bivše družinske moške, ki to več niso in bi se naenkrat dobivali itd. Tako pač je, za blef sem pa malo prestar. Po nekih izračunih mi je mogoče ostalo samo še 30 let lajfa, ne mislim se ukvarjati s preteklimi prijateljstvi.

Tudi mi je jasno, da moja logika večini dedcev narobe hodi, ker po nekem verjetnostnem izračunu že skoraj vsak drugi 35+ letnik pade v kategorijo na novo samcev. Sej jaz sem tudi bil v vezi, ampak kolegov nisem dal na stranski tir. zato mi jih ni bilo treba na novo odkrivat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

otago ::

Res ne vidim tezave, da se vidis z nekom, tudi po 5 letih. Gres na kavo, pivo.. ce ti ni vsec, ne iniciiras oz. zavrnes bodoce druzenje. Ker je minilo daljse casovno obdobje, imas bolj objektiven pogled, lahko sogovorniku poves, svetujes (dobro ali slabonamerno) bolj direktno, brez olepsevanja. Mogoce se najdete na isti valovni dolzini.

Moska poznanstva ostajajo dlje kot zenska. Ko se poroci, dobi otroka, vse ostalo odpade.

Nacrtno negiranje osebe ti povzroca vec slabe volje, kot iti na tisto kavo za pol ure. Pri teh letih vec kot 2x tudi ne iniciiras (odnosi postanejo skoraj binarni).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()
««
24 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ljubezen (Vprasanje) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15225286 (20210) BigWhale

Več podobnih tem