» »

50 letni fotri

50 letni fotri

Temo vidijo: vsi
««
25 / 27
»»

kuall ::

>nimam časa

nimaš živcev

Dtrader ::

Uh, kako debato imate tukaj, sem se kar malo "zabral" v pol ure...
Drugače je pa tako: ljudje smo različni, zelo različni. Kaj je prav/narobe; ni pravila. Samo prilagajamo se nekim normam v družbi, ki naj bi kazale na prav/narobe.
Vsekakor se odzove posameznik na dane situacije različno, zato je kakršno koli prerekanje/dokazovanje brez pomena.
Sicer pa malo preveč obsojamo drug drugega, to pa ravno zato, ker ne poznamo vsega ozadja (glede prijateljev in družine). Nismo sodniki (prav/narobe).
Vedno je treba strmeti k temu, da naredimo svet boljši. Evo.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Vitez ::

kuall je izjavil:

>nimam časa

nimaš živcev


Reci kakor hočeš. ne boš verjel, ljudje imamo svoja življenja in se nam ne da ukvarjati z nekimi sateliti, ki bi vsake tolk malo svetili poleg nas.

kuall ::

fajn je, če je človek čimmanj čustven okoli takihle stvari. vem da je naravno stanje ljudi, da so sovražno nastrojeni do tujcev ali do ljudi, ki so jih kdaj poznali in so se oddaljili ali do ljudi, ki jih vsakodnevno videvajo in se nič ne pogovarjajo. zato pa smo izumili pozdrave: če nekoga srečaš in si nič ne rečeta si bosta vsak zase mislila, da se ne marata. isto je s prijatelji, ki so se oddaljili: oba bosta dobila občutek, da se ne marata, da je to bil razlog za oddaljitev. v resnici pa je bilo lahko samo naključje tako.

tega zgoraj se je dobro zavedat in malo kontrolirat ta škodljivi živalski nagon z razumom.

jype ::

Vitez je izjavil:

Po nekih izračunih mi je mogoče ostalo samo še 30 let lajfa, ne mislim se ukvarjati s preteklimi prijateljstvi.
Preveč se greš računovodjo. Komot ti jutri pade na glavo vreča cementa in te ubije. Ne pravim, da ni treba čisto ničesar planirat in vsak dan živet, kot da je zadnji, ampak da imaš preglednico z datumi zadnjega stika in predvidenimi razlogi za odsotnost komunikacije, je pa že malce patološko. Saj lahko rečeš "živjo" in potem "joj, nism js za na pijačo, loh pa prideš na basket v četrtek, pa mal predebatiramo".

Ijus ::

mal neumesna. razstrupi se in redno se razstrupljuj. boš dlje živel.

49106 ::

looser je izjavil:

Ja, to pa drži, lahko potrdim, tudi mlade lepe ženske se rade grejo te igrice, da so kao uh in sploh sexy in iskane in fancy in top in to. Žal tudi mi nismo imeli vsega tega znanja takrat, kaj morem. Ko si mlad (in z zelo tankim proračunom) je drugače kot ko si malo starejši (in z malo manj tankim proračunom).


Saj ne zavrneš vse stike, ampak jih zavrneš takrat, ko to paše njemu, tebi pa ne. Če gre za simbiozo, potem je to seveda ok. Jat sem se ravnokar vrnil iz puba, kjer sem bil s prijateljem, ki ga že dalj časa nisem videl. Poklical me je, preden je spet odšel v inozemstvo, jaz pa tudi nisem imel nič pametnejšega za počet, predvsem pa sva se imela bolje, kot če se ne bi dobila.


vem da je naravno stanje ljudi, da so sovražno nastrojeni do ljudi, ki so jih kdaj poznali in so se oddaljili ali do ljudi, ki jih vsakodnevno videvajo in se nič ne pogovarjajo.


Nisem, prepričan, da je naravno stanje res takšno. Narobe se mi to, da se stiki nenadoma prekinejo iz banalnih razlogov (npr. partner), predvsem pa to, da nato želi nadaljevati od tam, kjer sta ostala preden sta prekinila stike in bi rad/-a, da se družita toliko kot včasih. Ponavadi mi to ne paše, pa tudi težje je, ko nimam več toliko časa kot sem ga imel včasih. Tudi z zgoraj pmenjenim prijateljem se ne bi dobro počutil, če bi naprimer ostal dalj časa in bi se naenkrat želel družit na takšen način, da bi mi to vzelo večino prostega časa, pa čeprav sva skupaj odraščala.

Torej ne morem reči, da gre za sovražno nastrojenost, večinoma gre zgolj za pomanjkanje časa, ali pa oseba ni dovolj visoko na prioriteti, da bi zanemaril druga prijateljstva. Del stavka, za katerege mislim, da v tem primeru nima veze, sem izbrisal.



Saj lahko rečeš "živjo" in potem "joj, nism js za na pijačo, loh pa prideš na basket v četrtek, pa mal predebatiramo".


Tako je tudi prav (seveda, če ti je do tega).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

49106 je izjavil:

Ponavadi mi to ne paše, pa tudi težje je, ko nimam več toliko časa kot sem ga imel včasih.
Ziher je ženska kriva, priznaj!

Jaz sem rad priznal, da sem copata, samo da so nehali morit. No, "Avgusta bom v Sloveniji" tudi pomaga.

49106 ::

jype je izjavil:

priznaj!


Vazelin ::

Po eni strani je res ... malo ceneno se človek počuti, ko te tako iznenada nekdo kontaktira, ki mu je doli viselo zate 10 let. Malo phoney, počutiš se kot nadomestek. Sedaj se samo še čaka na povabilo v Zrće:))

Po drugi strani pa ... zakaj bi bila neka zamera, je imel pač druge prioritete. Baje si ljudje zaslužijo drugo šanso.;)

Invictus ::

Kaj se sploh ukvarjate s tem?

Če te star kolega pokliče, se dogovoriš za čas in kraj, spiješ pivo, dva, ali karkoli, in greš.

Če ti sede, se še slišiš, če ti ne, se pač ne...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ginekk ::

Vazelin je izjavil:

Po eni strani je res ... malo ceneno se človek počuti, ko te tako iznenada nekdo kontaktira, ki mu je doli viselo zate 10 let. Malo phoney, počutiš se kot nadomestek. Sedaj se samo še čaka na povabilo v Zrće:))


Iz te izjave skačejo manjvrednostni kompleksi. Saj ne veš če mu je dol viselo, morda pa je vsaj enkrat tedensko pomislil in ni upal kontaktirat ker se je iz kakega drugega kompleksa ali preteklega dogodka enostavno bal. Graditi odnose na neki vzajemni koristi je precej lažno.

Pika na i ::

Lej, lej...ne samo, da moški mislijo, kak čudovit ulov so še pri petdesetih...so še hudo zamerljivi. Do svojih bivših bodočih spet prijateljev.

Vazelin ::

Pika na i je izjavil:

Lej, lej...ne samo, da moški mislijo, kak čudovit ulov so še pri petdesetih...so še hudo zamerljivi. Do svojih bivših bodočih spet prijateljev.


:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Pika na i je izjavil:

Lej, lej...ne samo, da moški mislijo, kak čudovit ulov so še pri petdesetih...so še hudo zamerljivi. Do svojih bivših bodočih spet prijateljev.



Glej, moški smo kot vino z leti zrelejši in modrejši, ženske pa bolj kot kis.

next3steps ::

Slaba tolažba.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Lej, lej...ne samo, da moški mislijo, kak čudovit ulov so še pri petdesetih...so še hudo zamerljivi. Do svojih bivših bodočih spet prijateljev.


:D



Ja sam če misliš, da boš ti tak ti kar sedaj povem da ne boš. Boš pa obupan, takrat pokliči in greva v Horjul.

next3steps je izjavil:

Slaba tolažba.



Ali bridka resnica.

Zgodovina sprememb…

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja sam če misliš, da boš ti tak ti kar sedaj povem da ne boš. Boš pa obupan, takrat pokliči in greva v Horjul.
Komot si tak, če nisi plešast. Če si plešast maš pa na izbiro druge imidže, ki niso nič manj popularni.

Migat je pa treba v vsakem primeru, če nočeš kardiovaskularnih obolenj in/ali sladkorne.

Utk ::

Ja sam če misliš, da boš ti tak ti kar sedaj povem da ne boš. Boš pa obupan, takrat pokliči in greva v Horjul.

Kaj maš ti s tem Horjulom, se boš dal uspavat tam al kaj?

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja sam če misliš, da boš ti tak ti kar sedaj povem da ne boš. Boš pa obupan, takrat pokliči in greva v Horjul.
Komot si tak, če nisi plešast. Če si plešast maš pa na izbiro druge imidže, ki niso nič manj popularni.

Migat je pa treba v vsakem primeru, če nočeš kardiovaskularnih obolenj in/ali sladkorne.



Ja sam baje da kolesarjenje ubija spermije...

Vitez ::

Pika na i je izjavil:

Lej, lej...ne samo, da moški mislijo, kak čudovit ulov so še pri petdesetih...


Pusti fantazerje, normalen 50-letnik igra tenis, je ločen ali samski, lovi ribe in z babami nič nima.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja sam baje da kolesarjenje ubija spermije...
Ma, dvajset let sem se matral, pa se ni praktično nič zmanjšala količina. Mogoče pri tistih, ki kolesarijo narobe? Ne vem, nisem študiral.

Vitez je izjavil:

Pusti fantazerje, normalen 50-letnik igra tenis, je ločen ali samski, lovi ribe in z babami nič nima.
No, do tam imam še daleč, ampak močno dvomim, da bom karkoli od naštetega.

Pomoje bom še vedno v zvezi in veliko kolesaril.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

Ma, dvajset let sem se matral, pa se ni praktično nič zmanjšala količina. Mogoče pri tistih, ki kolesarijo narobe? Ne vem, nisem študiral.


No, goovrim da potem ne gre imeti več otrok če predolgo kolesariš.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

No, goovrim da potem ne gre imeti več otrok če predolgo kolesariš.
Lahko ti javim čez 30 let.

PrihajaNodi ::

Ti ze mas froce. Cez 30 let bos v grobu, pa brez zamere kolega.

jype ::

Semenčice bom znal preštet tudi čez 30 let, v grobu pa dvomim, da bom prej kot pri sto letih, glede na to kako zdravo živim.

PrihajaNodi ::

Zakaj? Ker jih bo tolk malo? Sam kvalitete pa ne bos znal ocenit al so deformirani al ne. Sicer pa moj pokojni deda je na koncu 10 ali vec let samo pil in kadil, kak kos kruha obcasno pa je prilezel do 85. Zavidljivo. Takrat se niso spuscali chemtrailov v atmosfero.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sam kvalitete pa ne bos znal ocenit al so deformirani al ne.
Zakaj ne bi znal tega?

PrihajaNodi je izjavil:

Takrat se niso spuscali chemtrailov v atmosfero.
Ja, pa niso se vsi vozili okol z osebnimi avtomobili.

Po drugi strani pa tudi niso vedeli, da ne smejo tolk cukra in trans maščob požret.

PrihajaNodi ::

Zakaj ne bi znal tega?


Ker ne bos sel takrat otrok delat?

Po drugi strani pa tudi niso vedeli, da ne smejo tolk cukra in trans maščob požret.


Ker cukra je bilo v oziblju? Trans mascobe so pa itak porabl za delo.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ker cukra je bilo v oziblju?
Seveda ga je bilo. Iz pese.

PrihajaNodi je izjavil:

Ker ne bos sel takrat otrok delat?
Zakaj bi moral pa otroke delat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

In jedli so ga po zlicah?

jype ::

Tlačl so ga povsod in ga še vedno.

SmeskoSnezak ::

Nas skorajda 90letni sosed je bolj zivahen od vas, tipkarskih pjebov, tu gor... ne sam da pohajkuje, se smuca, kolesari, fotografi, in se pa se... verjetno se v pojstli tud poskocn bi reko. Ga lahk baram, magari :P
@ Pusti soncu v srce... @

PrihajaNodi ::

Zakaj bi moral pa otroke delat?


Ker bos edino tako, kot aktivni kolesar, dokazal da spermiji niso defektivni. Kar pa mislim, glede na tvojo starost, niso vec aktivni. Brez zamere.

SmeskoSnezak je izjavil:

Nas skorajda 90letni sosed je bolj zivahen od vas, tipkarskih pjebov, tu gor... ne sam da pohajkuje, se smuca, kolesari, fotografi, in se pa se... verjetno se v pojstli tud poskocn bi reko. Ga lahk baram, magari :P


Hja, on je takrat zivel pravo zivljenje ko se niso chemtrailov spuscali v atmosfero.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Tako kot se to počne. Z eno izmed znanstvenih metod ki bo takrat najbolj primerna.

Pomojem flateartharji še airbag stestirate ko kupite nov avto. Dabomojavedelidadela.

SmeskoSnezak ::

PrihajaNodi je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Nas skorajda 90letni sosed je bolj zivahen od vas, tipkarskih pjebov, tu gor... ne sam da pohajkuje, se smuca, kolesari, fotografi, in se pa se... verjetno se v pojstli tud poskocn bi reko. Ga lahk baram, magari :P


Hja, on je takrat zivel pravo zivljenje ko se niso chemtrailov spuscali v atmosfero.

Daj, idi se solit pa v puscavo zivet.... kje ste sedaj kemtraile vun prinesli, men ni jasno?!??! Debata sla dobesedno po skolki v s*! mejte se...
@ Pusti soncu v srce... @

next3steps ::

Kemtrejlsi so za vse antivexerje, da se jim umetno prikroji življenje.

PrihajaNodi ::

Dejstvo je da tiste crte so kemtraili in zato je vedno vec obolenj in deformiranih otrok.

SmeskoSnezak ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dejstvo je da tiste crte so kemtraili in zato je vedno vec obolenj in deformiranih otrok.

" " verjetno odvisno od kje tocno zivis" "... < sarcasm off> In koliko tem kemtrailov te je dosedaj dobilo/pospricalo?
@ Pusti soncu v srce... @

matobeli ::

Če bi živel čisto na robu zemlje pa sploh ni verjetno da bi te kakšen avijon preletel. Sam potem verjetno zavarovanje ne krije izgubo parcele zaradi erozije.

Vazelin ::

Malo sem opazoval mamice po trgovinah. Neverjetno kako se jih dosti zanemari. Dosti precej debelih (nekatere dobesedno vzamejo da morajo jesti za dva). Ko dobijo moškega in otroka je zgleda mission accomplished - dajmo se prenajedat na polno.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ker bos edino tako, kot aktivni kolesar, dokazal da spermiji niso defektivni. Kar pa mislim, glede na tvojo starost, niso vec aktivni. Brez zamere.
Ne vem, če si slišal, ampak v civilizaciji se je v zadnjih stoletjih iznašlo mikroskope (mono) in lupe (stereo) z do več tisočkratno optično povečavo. Individualne spermije komot vidiš že pri petstokratni povečavi, kjer zelo jasno lahko vidiš deformacije in tudi gibljivost. Jaz jih v izlivu sicer nimam več, jih pa še vedno ogromno proizvajam in jih lahko, če je nuja, pridobim povsem dovolj za vzorec, ki ga je trivialno ovrednotiti, zato mi ni treba spočeti otroka, da bi karkoli dokazal.

Vazelin je izjavil:

Neverjetno kako se jih dosti zanemari.
Danes že poznamo vzrok za to: Partnerji in družba zelo pogosto ne nudijo niti minimalne podpore, ki bi jo mlade mamice potrebovale, da bi lahko ohranile zdrav življenski slog skozi nosečnost in materinstvo, neredko pa je celo ravno obratno in jih celo spodbujajo k škodljivemu vedenju. Izmed tistih mladih mamic, ki imajo srečo, da jim družina obilno pomaga, se zelo redko zanemarijo in praviloma tudi hitro pozdravijo vzroke za nezdrave navade in se jih tako lažje znebijo.

Vazelin je izjavil:

Ko dobijo moškega in otroka je zgleda mission accomplished - dajmo se prenajedat na polno.
Še huje je: Včasih je hrana edina tolažba, ki jo imajo, ko so obsojene na dolgočasno življenje, ker je partner s kolegi na pivu, dedki in babice bolni, ker niso skrbeli za zdravje skozi mladost, ali pa nedostopni, ker se v teh časih ne spodobi, da bi ti razširjena družina stala ob strani, ko pomoč dejansko potrebuješ.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Malo sem opazoval mamice po trgovinah. Neverjetno kako se jih dosti zanemari. Dosti precej debelih (nekatere dobesedno vzamejo da morajo jesti za dva). Ko dobijo moškega in otroka je zgleda mission accomplished - dajmo se prenajedat na polno.


Nevem no, a se ne bi zanimal raje za labradorce, kot pa opazoval te neumnosti?

Vazelin ::

http://www.rtvslo.si/zabava/iz-sveta-zn...

evo nov 50+ fotr. Žena pa je huda oh my.

PrihajaNodi ::

A ti si včeraj to sliko ujel na metelkovi?

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ti si včeraj to sliko ujel na metelkovi?
Ti se pa tut ne spoznaš, na metelkovi je podzemna, ni tramvaja.

Vazelin je izjavil:

Žena pa je huda oh my.
Nekam švoh zgleda. Brez obleke bi bla bolj podobna taboriščniku kot mamici. Verjetno ji mož nosi vrečke iz štacune.

Vazelin ::

Dobro na tej sliki je bolj taboriščnica. Poglej si ostale fotke. Fotka mi je padla v oči ker sta oba razigradna. Itak ima sedaj ene 30 kil vec

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ti si včeraj to sliko ujel na metelkovi?

Na meti nisem bil like 10 let:)

jype ::

Nah, ni mi za gledat "ostalih fotk", k mam svojih dovolj.

Vazelin ::

Vsaka ti čast da se po toliko letih ob isti partnerici brzdaš in ne poguglaš to azijko od tega zgoraj ki je rodila.
««
25 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ljubezen (Vprasanje) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15225268 (20192) BigWhale

Več podobnih tem