» »

50 letni fotri

50 letni fotri

Temo vidijo: vsi
««
23 / 27
»»

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Ker? Je težko biti v vezi, tebi? Predstavljaj si šele nas plebejce...no jaz imam sedaj mir in ta mi več pomeni kot veza...

Bi bil v večih zvezah naenkrat ;).



In kaj te ovira? Moralna dolžnost. Ti samo idi, pogumno.

Miki N ::

Biti zaskrbljen zaradi družbenih sprememb je samo do neke mere smiselno, preden postane nekoristno breme. Recimo demografska slika populacije se bo vedno spreminjala in nek ideal je težko dosegljiv pa če imamo še tako močno prepričanje kaj je prav in kaj ne. Na srečo se izkaže, da je večina sprememb precej manj apokaliptičnih, kot nam veleva instinkt. Podobno velja za razmerje med spoloma.

Vazelin ::

Magic1 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Invictus: a ti če ne bi mel bi sel v ukrajino iskat? Kao dobre žene in kao ne spizdijo kot ruskinje ko se razgledajo. Ok ti imaš potem še mastno pogodbo z nemci tko da ti imo tudi ruskinja ne bi zbežala:D

Dej nehaj sanjat o Ukrajinkah. Kaj misliš, da so perfect? Ona ne bo prišla sem brez zagotovila. Kaj boš pa potem naredil, če se ne bo izkazala za to kar si mislil? Naterat je ne boš mogel, brez da te obere.

Zagotovilo za kaj? Z mojo plačo udobno živiva tut če je ona na socialki.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Invictus: a ti če ne bi mel bi sel v ukrajino iskat? Kao dobre žene in kao ne spizdijo kot ruskinje ko se razgledajo. Ok ti imaš potem še mastno pogodbo z nemci tko da ti imo tudi ruskinja ne bi zbežala:D

Dej nehaj sanjat o Ukrajinkah. Kaj misliš, da so perfect? Ona ne bo prišla sem brez zagotovila. Kaj boš pa potem naredil, če se ne bo izkazala za to kar si mislil? Naterat je ne boš mogel, brez da te obere.

Zagotovilo za kaj? Z mojo plačo udobno živiva tut če je ona na socialki.


Koliko je to 1k neto 2k? Da vidimo kaj je udobno.

Invictus ::

Magic1 je izjavil:


Dej nehaj sanjat o Ukrajinkah. Kaj misliš, da so perfect? Ona ne bo prišla sem brez zagotovila. Kaj boš pa potem naredil, če se ne bo izkazala za to kar si mislil? Naterat je ne boš mogel, brez da te obere.

Na srečo slovenska zakonodaja to preprečuje. Preveč gledaš ameriške filme... Pa še tam imajo tisti s premoženjem predporočne pogodbe... Pa tudi pri nas jih že imaš...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

Hahah. Ti kaj mori ko si z njo pa v grafe buljiš, dobiš kdaj vprašanje da se več posvečaš grafom kot njej?


Ma mori mi ne... sam saj veš, cartanje, pa lupčki me zmotijo pri branju crypto novic, BJ me zmoti medtem ko se trudim šraufat laptop da dobim za bencin, pol pa še tuširanje zarad fuka... pa spanje stisnjen ob telo, ajde pozimi še gre ko je mrzlo drugače poleti pa spet švicam... pa omrtvičene roke ko se gor nasloni, pa pol še kak PMS dodaš pa maš super golaž za pojest =)

Pa rečeš ko jebe pa greš na kolo pa nekam na vas na per za 1,9EUR... pa je sonce, pa smartphone in grafi pa tišina =)

Ups, sori za double post!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Invictus ::

Kaj pa prespiš pri punci. Pofukaš in greš domov...

Oz. jo napodiš domov, če sta pri tebi... >:D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Kaj pa prespiš pri punci. Pofukaš in greš domov...

Oz. jo napodiš domov, če sta pri tebi... >:D



Te ne bo dolgo trpela. Razen če jo plačaš, denar reši vse probleme.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Invictus: a ti če ne bi mel bi sel v ukrajino iskat? Kao dobre žene in kao ne spizdijo kot ruskinje ko se razgledajo. Ok ti imaš potem še mastno pogodbo z nemci tko da ti imo tudi ruskinja ne bi zbežala:D

Dej nehaj sanjat o Ukrajinkah. Kaj misliš, da so perfect? Ona ne bo prišla sem brez zagotovila. Kaj boš pa potem naredil, če se ne bo izkazala za to kar si mislil? Naterat je ne boš mogel, brez da te obere.

Zagotovilo za kaj? Z mojo plačo udobno živiva tut če je ona na socialki.


Koliko je to 1k neto 2k? Da vidimo kaj je udobno.

600 plus potni:)) se hecam. Mislim ce bi zelel se nadure delat bi se verjetno lahko približal 2 jurja. Sam se mi ne da ker pehanje za denarjem ne vodi nikamor. :D prištej v proračun še socialko od ukrajinke

PrihajaNodi ::

600 plus potni:)) se hecam. Mislim ce bi zelel se nadure delat bi se verjetno lahko približal 2 jurja. Sam se mi ne da ker pehanje za denarjem ne vodi nikamor. :D prištej v proračun še socialko od ukrajinke


ma daj ne sanjaj. Plača mora bit vsaj 5k. pri tvojih letih. Pa glede na to da živiš doma, pri starcih...če bi bil najem je to 1500 kar ne vem če je dovolj.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Zakaj se tuširate po seksu? Meni se niti iz postelje ne da.

Socialka je enako en obrok za passata ravno;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Zakaj se tuširate po seksu? Meni se niti iz postelje ne da.


Ker baba reče da si prešvican in da smrdiš...še nisi živel z nobeno:)

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Zakaj se tuširate po seksu? Meni se niti iz postelje ne da.

Socialka je enako en obrok za passata ravno;)


Ker mene moti če zašvican ležim v postli =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Pa kaj imate dnevno maratonca? Ni čudno da se vam seks rata overrated. Povsod se rabiš malo zadrževat. Potem pa valda pride do tega da po treh letih ne stopi več

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Zakaj se tuširate po seksu? Meni se niti iz postelje ne da.

Socialka je enako en obrok za passata ravno;)


Ker mene moti če zašvican ležim v postli =)

Torej like vsak vecer poleti:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Pa kaj imate dnevno maratonca? Ni čudno da se vam seks rata overrated. Povsod se rabiš malo zadrževat. Potem pa valda pride do tega da po treh letih ne stopi več



In ti, ki bi šel v ukraino učiš te zadeve druge:))

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Pa kaj imate dnevno maratonca? Ni čudno da se vam seks rata overrated. Povsod se rabiš malo zadrževat. Potem pa valda pride do tega da po treh letih ne stopi več

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Zakaj se tuširate po seksu? Meni se niti iz postelje ne da.

Socialka je enako en obrok za passata ravno;)


Ker mene moti če zašvican ležim v postli =)

Torej like vsak vecer poleti:D


Jaz sem v "svojih" časih pred par leti seksal ob sobotah po 4x =) Pa vem in verjamem da je še kdo večkrat... samo to je zanimivo par mesecev :P kaj šele z eno in isto... še dobro da je moja ta glavna ljubica tudi za trojčka v prihodnosti itd... če ne bi me itak že pobralo :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Mnja pri mojih letih te seanse celonočne odpadejo. Razen v prvih par mescih.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Mnja pri mojih letih te seanse celonočne odpadejo. Razen v prvih par mescih.



Pri mojih in tvojih letih je labradorc najboljša izbira.

Magic1 ::

Nobena dobra ukrajinka ne bo prišla k tebi živet brez poroke. Toliko neumne niso, da jo bo nekdo v najboljših letih leto žgal, potem pa lahko poslal domov. Ločitveni postopki pa tudi niso pri nas preveč za moško dobro usmerjeni. Predporočne tudi ne bo podpisala, v kateri ji nič ne pripada. Bo raje počakala na drugega Evropejca.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

krneki0001 ::

Vazelin je izjavil:

Mnja pri mojih letih te seanse celonočne odpadejo. Razen v prvih par mescih.


Če pri tridesetih ne moreš celo noč, je to že kar kriza. Kaj boš šele pri petinštiridesetih? Enkrat na mesec?

Magic1 ::

Bluziš, zakaj pa bi imel željo po celonočnih seansah pri kateremukoli letu, če je seks konstantno na voljo? Tega se poslužujejo le tisti, za katere je seks z dobro žensko redkost.
Magic

jype ::

Mato989 je izjavil:

tudi za trojčka v prihodnosti
To je super, ja, nisem pa prepričan, če ti razumeš, kakšen trojček je dekletom v veselje, glede na to kako slabo razumeš njihove potrebe.

Magic1 je izjavil:

Bluziš, zakaj pa bi imel željo po celonočnih seansah pri kateremukoli letu, če je seks konstantno na voljo? Tega se poslužujejo le tisti, za katere je seks z dobro žensko redkost.
Mislim, da ni toliko stvar želje kot tega, kakšno breme ti to predstavlja (fizično in intelektualno). Cryptobajsiji itak ne morejo dovolj dolgo, da bi dekle prišlo do orgazma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kingsix ::

Magic1 je izjavil:

Bluziš, zakaj pa bi imel željo po celonočnih seansah pri kateremukoli letu, če je seks konstantno na voljo? Tega se poslužujejo le tisti, za katere je seks z dobro žensko redkost.

What?

Z mojo sva skupaj 11 let in še vedno si skoraj vsak vikend vzameva celo popoldan/večer za seks. Zdaj je pač tako, ker je v sliki tudi otrok in takrat gre v varstvo. Pred 2 leti pa je bilo to pač celo noč...

jype ::

kingsix je izjavil:

skoraj vsak vikend vzameva celo popoldan/večer za seks
Eh, zakaj pa "skoraj" vsak? Zdržiš tisti Red Wedding enkrat na mesec, saj cote s postle zdaj vržeš v stroj pa gre ven, ni več treba ribat cel dan.

Invictus ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

tudi za trojčka v prihodnosti
To je super, ja, nisem pa prepričan, če ti razumeš, kakšen trojček je dekletom v veselje, glede na to kako slabo razumeš njihove potrebe.

On misli 2 punci, ona misli 2 fanta, ki se onegavita med seboj in z njo ;).

Surprise, surprise:D.

BTW., tak trojček je najlažje dobiti ;). Sam meni ni do sabljanja...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Invictus je izjavil:

Sam meni ni do sabljanja...
To pa res ni zadosten razlog, da bi dekletu odrekel takšen šport.

kingsix ::

Eh niti ni lažje.

Kolegica je s svojim frendom (with benefits) iskala na portalu... Tipi so glasni, ko pa se je bilo treba srečat le za pijačo pa so bili pičkice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

next3steps ::

Pika na i je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vkdis travmaticna izkusnja pomankanje ocetovske ljubezni nadomescas s potovanji...

Moj oče je umrl.

Moj pa še bo.
Slab izgovor, ravno tako kot je bilo zastavljeno vprašanje.

jype ::

next3steps je izjavil:

Slab izgovor
Za pogrešanje očeta? Se ne morem strinjat, razen če sem preslišal objavo in se po novem znamo družiti z mrtvimi predniki.

Vazelin ::

Haha se je malo zakalkuliral Mato ja. Verjetno ženska res misli trojčka ampak s tipom po možnosti s tapravo čuno:))

jype ::

S tem ni nič narobe, glede na antropološke raziskave o tem fantazira skoraj konstanten delež vseh žensk. Trojčki, o katerih fantazirajo moški, so precej bolj različni, je pa mene vedno begalo, kaj naj bi drugo dekle počelo medtem ko so moški spolni organi edinega moškega zasedeni, da bi se ji lahko tak odnos zdel zanimiv.

kingsix ::

Trojček MŽŽ pa je overrated. Tipi to pač hočejo ker drugi pravijo kako to hočejo in izpade kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Haha se je malo zakalkuliral Mato ja. Verjetno ženska res misli trojčka ampak s tipom po možnosti s tapravo čuno:))


Nisem se brez skrbi, to sem prvo preveril... Sem ji rekel, da lahko imava oba ljubice, jaz in ona... LJUBICE =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

Nisem se brez skrbi, to sem prvo preveril... Sem ji rekel, da lahko imava oba ljubice, jaz in ona... LJUBICE =)
Držimo pesti, da ne gre za jezikovno figuro.

Magic1 ::

Ali ladyboye:))
Magic

Vazelin ::

Haha Mato, ladyboy se ne bo šparal v trojčku:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vitez ::

Večina geekov tu bi rezervno mamico, ki naj dobro zgleda, brez problema da kavsat, uboga brez ugovarjanja, spoznali pa naj bi jo na netu, kjer se bo zaljubila v njihovo čudovito osebnost. Guys, to kar bi vi imeli, je rezervirano za dedce socialnimi veščinami in čustveno inteligenco. Vidim pa tukaj dosti materiala za MGTOW.

jype ::

Sej bo hmal na voljo prva alfa verzija od boston dynamics.

PrihajaNodi ::

Vitez je izjavil:

Večina geekov tu bi rezervno mamico, ki naj dobro zgleda, brez problema da kavsat, uboga brez ugovarjanja, spoznali pa naj bi jo na netu, kjer se bo zaljubila v njihovo čudovito osebnost. Guys, to kar bi vi imeli, je rezervirano za dedce socialnimi veščinami in čustveno inteligenco. Vidim pa tukaj dosti materiala za MGTOW.


Tiho ti. Na Japonskem se že poročajo preko virtualnih žensk. Tudi sam si želim takšne. Pa še ceneje je.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

kingsix je izjavil:

Trojček MŽŽ pa je overrated. Tipi to pač hočejo ker drugi pravijo kako to hočejo in izpade kul.

Ne, ni... ;)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ginekk ::

PrihajaNodi je izjavil:


Tiho ti. Na Japonskem se že poročajo preko virtualnih žensk. Tudi sam si želim takšne. Pa še ceneje je.


A ti znese stalno gledat na življenje in razmerja kot strošek? Nekako je to cokla za vsako razmerje. Razen če se dva taka skup najdeta. Pa potem po petnajstih letih še vedno štejeta cente da ja ne bi kdo kaj več prispeval (oziroma vodita preglednico za vso porabo za cel čas razmerja in potem en drugega preverjata).

Vazelin ::

Najboljši trojček scena iz filma: American Psycho:)

Še vedno mi gre na smeh, ko se spomnim filma, kjer Bale kurbe poučuje o glasbi:)) In potem še Sussudio

jype ::

Invictus je izjavil:

Ne, ni... ;)
Kakšen odstotek razlike pa ocenjuješ da je med občutki, kjer gre za paralelen odnos (če privzamemo, da imaš dva penisa) in občutki, ko gre za zaporednega?

kingsix ::

Invictus,
Ne pravim, da je slabo, ampak moški pač ne more 100% izkorist situacije... Večina pa še grem stavit, da bi itak zaključila v nekaj min. Paš še radodaren sem z enoto "min". =)

Vazelin ::

Saj ni nujno da končaš po prvi rundi kaj, če ste že dve pri roki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kingsix ::

Nujno je le umret in plačat davke...

Pika na i ::

Še ene se vam ne da, boste pa trojčke.
Mhm.
Otroc.

PrihajaNodi ::

Pika na i je izjavil:

Še ene se vam ne da, boste pa trojčke.
Mhm.
Otroc.


Lahko svoje frustracije rešuješ nekje drugje?

Invictus ::

Pika na i je izjavil:

Še ene se vam ne da, boste pa trojčke.
Mhm.
Otroc.

A se prostovoljno javljaš ;) ?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kingsix ::

@Pika saj trojček je lahko za moškega tudi lažji. Koncu koncev se lahko tudi ženski medsebojno zadovoljita.
««
23 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ljubezen (Vprasanje) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15225380 (20304) BigWhale

Več podobnih tem