» »

Android 8- obvestila zginejo?

Android 8- obvestila zginejo?

M-XXXX ::

Nadgradil sem na Android 8.0 in imam vprašanje: prej mi je pokazalo neprebrane SMS-se v notifications centru. In mi jih je kazalo, da imam neprebrane smse dokler nisem prebral SMS-ov. Sedaj ko odprem sms-e (ali pa maile, ali pa kaj drugega) čeprav ne pogledam SMS-a/maila,..) mi pobrise notifications... Aka, imam 5 neprebranih smsov. Vse mi kaže v notifications. Odprem aplikacijo, preberem 1 sms, mi vsi notifications zginejo?

Oseba A mi pošlje SMS.
Odprem SMS osebe B
Mi ne kaže notification, da mi je oseba A poslala SMS

Upam, da je jasno kaj sprašujem?

Kje se to spremeni?

masterpsi ::

poizkusi drugo aplikacijo za smse, dvomim da je od androida 8 odvisno

M-XXXX ::

masterpsi je izjavil:

poizkusi drugo aplikacijo za smse, dvomim da je od androida 8 odvisno

Stock S8 aplikacija... dvomim, da so toliko spreminjali...

GupeM ::

Si kaj pobrskal po nastavitvah appa za SMS? Mogoče se da kaj nastaviti. Handcent SMS ti pokaže pop-up okno z SMS-om. V nastavitvah lahko nastaviš, kaj ti zapiranje pop-up okna naredi (pusti neprebrano, ostane tudi notification, ali pa označi za prebrano in tudi notification izgine).

M-XXXX ::

GupeM je izjavil:

Si kaj pobrskal po nastavitvah appa za SMS? Mogoče se da kaj nastaviti. Handcent SMS ti pokaže pop-up okno z SMS-om. V nastavitvah lahko nastaviš, kaj ti zapiranje pop-up okna naredi (pusti neprebrano, ostane tudi notification, ali pa označi za prebrano in tudi notification izgine).

Sem, pa ne najdem opcije, da bi bilo kjerkoli omenjeno to kar me muči. Ni to samo SMS, gmail ima isti princip delovanja, tako da predvidevam, da je sistemsko...

reeves ::

Poglej malo še druge app-e, ki jih imaš nameščene. Sem imel podoben problem z obvestili samo na Viberju. Po enem tednu mučenja sem ugotovil, da mi jih blokira Clean Master.

Mavrik ::

Obvestila na novejših Androidih so "bundled" - združena v eno obvestilo zato se odstranijo skupaj.

Je pa odvisno od aplikacije.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

M-XXXX ::

Mavrik je izjavil:

Obvestila na novejših Androidih so "bundled" - združena v eno obvestilo zato se odstranijo skupaj.

Je pa odvisno od aplikacije.

Je kakšna varijanto to spremeniti? Ker sedaj smse takoj spregledaš... Uglavnem želim, da mi vedno prikazuje neprebrane smse v notifications tako kot je bilo. Kakšna šansa?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13423939 (12590) stefi91
»

Telefoni z cloud backupom

Oddelek: Mobilne tehnologije
101540 (1308) klinker

Prehod iz Androidnega telefona na iPhone

Oddelek: Mobilne tehnologije
468390 (7315) Aphanisis
»

HTC ONE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20745487 (26390) Cooper
»

Android Skype ne sprejema sporočil sproti

Oddelek: Mobilne tehnologije
101016 (883) mojsterleo

Več podobnih tem