» »

Nov priključek Telekom

Nov priključek Telekom

lejko0 ::

So še komu pri Telekomu zaračunali 70,5 eur za nov priključek t.i. pripravo za vzpostavitev omrežne priključne (OPT). S tem, da imam vse pripravljeno v naprej - pojasnili so mi, da gre za strošek prevoza tehnika, materiala in priklopa.

To je prvi strošek iz njihove ponudbe. Drugi je selitev priključka (se selim iz enega na drug naslov), nekaj čez 40 eur. Tega stroška ne znajo pojasniti, pravijo da je po veljavnem ceniku - razumem, da je to trap za obstoječe naročnike z vezavo, ki hočeš nočeš morajo plačat. Sam nimam vezave in me dejansko silijo v prekinitev in ponoven podpis razmerja (zadeva se mi zdi povsem nora). Za piko na i (sicer nepovezano) telekomu na parceli nudim dve služnosti (njihova omarica + določeni njihovi kabli). Očitno se ti tako potem zahvalijo za sodelovanje.

šernk ::

nov priključek se res računa, glede selitve pogodbe in tistih 40eur se pa 100% da kaj zmenit z njimi. Mal zagrozi po mailu, da boš odšel drugam pa bodo hitro požrli teh 40eur.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

crniangeo ::

lejko0 je izjavil:

So še komu pri Telekomu zaračunali 70,5 eur za nov priključek t.i. pripravo za vzpostavitev omrežne priključne (OPT). S tem, da imam vse pripravljeno v naprej - pojasnili so mi, da gre za strošek prevoza tehnika, materiala in priklopa.

To je prvi strošek iz njihove ponudbe. Drugi je selitev priključka (se selim iz enega na drug naslov), nekaj čez 40 eur. Tega stroška ne znajo pojasniti, pravijo da je po veljavnem ceniku - razumem, da je to trap za obstoječe naročnike z vezavo, ki hočeš nočeš morajo plačat. Sam nimam vezave in me dejansko silijo v prekinitev in ponoven podpis razmerja (zadeva se mi zdi povsem nora). Za piko na i (sicer nepovezano) telekomu na parceli nudim dve služnosti (njihova omarica + določeni njihovi kabli). Očitno se ti tako potem zahvalijo za sodelovanje.

niso edini. recimo za dodatni tv prikljucek na telemachu mi hocejo za dostavo tv sprejemnika zaracunati 36 eur ..
ko jih vprasas, na kateri poslovalnici pridem po opremo mi ne znajo nc rect..
da o tem, da so v treh mesecih podrazil pakez za 3 eur ce se ne motim ?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peticija Vezava za oba (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
517324 (5613) MrStein
»

Telemach Internet + TV na koaksialnem kablu?

Oddelek: Omrežja in internet
155181 (4154) fujtajksel
»

Selitev priključka Amis - ne hvala

Oddelek: Omrežja in internet
375206 (3819) 111111111111
»

Priklop interneta

Oddelek: Omrežja in internet
91126 (1031) SeMiNeSanja
»

Internetni dostop brez Telekoma

Oddelek: Omrežja in internet
122360 (1917) jurre

Več podobnih tem