» »

RUNAWAY A Road Adventure

RUNAWAY A Road Adventure

Deathlike M Tito ::

Spila je totalnu samu razmisljanje. No kar se je meni v tretjem poglavji zataknilo :8) Am.. ..dobu sm 2 puzla (nacrt) imam nafilan pas za metke, celado, ocala.... ne vem ki bi dobu kej za podmazat strojnico pa tisti hldilnik me matra za putr (ce ma kej putr veze s tem). Am bejba na haubi mi pa noce dt soncne kreme. Za unga macota sm poskrbu.
Uat sud i du nekst? HELP!!!:O
do what i say not what ive done!

MATiCEK ::

Igro sem ze končal in je res zlo fajn igra - samo malo prekratka mi je... Če primerjam npr. S the longest journey.

Da boš dobil olje za podmazat strojnico -> uporabi očala v luži olja in tako se bodo obarvala... Nato idi in zamenjaj očala z onimi kaj jih ima ona ženska. Pol pa vzami olje za sončenje in ga uporabi na strojnici...

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: Tr0n ()

Tr0n ::

Koncno ena avantura z dolgimi vmesnimi in koncno sekvenco :).

Deathlike M Tito ::

hehehehe 10x :))
do what i say not what ive done!

Deathlike M Tito ::

help! spet se mi je zataknilo tokrat v 4tem poglavju.
v vlak sem naliu vodo, naloziu drva, naredu sm pas za masino sam je kljuc pou u drek. mam tobak, zig, salico, skarje ...
in zdej ne vem kaj nrest;(
do what i say not what ive done!

blabla ::

Gres na balkon in vrzes loncek v drek

svejk ::

ha meni se je takoj na zacetku, si v ginini sobi v bolnici, poberes vsemogoce, potem sibas v sosednjo sobo cez rob stavbe, se tam vsemogoce poberes, kaj pa potem.
a ma kdo walkhruu, sem na googlu iskal pa ni nic...

Tr0n ::

svejk ::

thanks stari nasel tale manual, ampak mam problemcek capter 2 kako uno kodo od laboratorija ven dobit...

Tr0n ::

Skopirano iz prej pastanega linka.

Use the clear varnish on the keypad and then go and use the telephone on the right to call Willy.
Willy now returns to the lab. Wait for him to leave and go back downstairs.
Use the talcum powder brush on the keypad and you can now see which buttons he pressed, 1, 3, 7 and 8.

svejk ::

ooo men bo spil zivcke unicu.

s cim moram iz maske un diamant vzet,(maska je v muzeju v hladilniku). kva nisem ze vse probal. tale walkthru pa tudi tocno ne opise...

Binji ::

z uno stvarjo ku jo vzames s police pr uni arheologinji
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27143748 (5950) oo7
»

Protivlomna vrata...zatikanje

Oddelek: Loža
3610094 (5989) mat xxl
»

Sony PSP Predvajanje glasbe med igranjem igre

Oddelek: Konzole
13676 (601) hojnikb
»

Škodljivost Coca-Cole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7215025 (8136) Nashina
»

Preglasni orbi

Oddelek: Pomoč in nasveti
181298 (1066) VASkO

Več podobnih tem