» »

Preglasni orbi

Preglasni orbi

Makaron_hater ::

A še komu orb para živce s vojo glasnostjo in ropotanjem. Kaj nardit in kako zmanjšat VIBRACIJE!

OZZY ::

Dej si na na ušesa glušnike pa ne boš nič slišal. :DEdina varjanta je, da ga priklopiš na 5V ali pa da narediš z potenciometrom za reguliranje napetosti. No ja je pa tu še zvočna izolacija itd, itd. Mal kreativnosti pa bo.

Martesan ::

hmm, mene je tut ful matru orb, pol sem ga pa celga razstavu pa fajn namazu z eno fino snovjo, k je boljš kt vsaka mast, pa zdej dela čist tiho! Mal glasnej kt navadn ventilator :)
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

alien-w ::

ce imas golden orba za socket 370, potem pomaga, ce tiste zatice spodaj malo prevzdignes , da so vzporedno s kovino spodaj, ker potem bolj proc stisne in tudi manj vibrira (manjsa temp in manj glasno). SAM NE PREVEČ PREVZDIGVAT!

AndrejX ::

Enforcer: Kakšna je tista "fina snov"?

VASkO ::

kupte volcano2 hladilnike, so cenejsi od orbov (okoli 2800sit) pa dosti bolje hladijo! d700@850 1,75v max 35°C!:D

OZZY ::

Enforser: A je bla to mogoče grafitna mast? Jaz jo tud uporabljam za podmazovanje in je OK.

Makaron_hater ::

Kaj pa s strojno mastjo za ležaje ?
Tisto na kateri piše "za 100.000 km" :)

Alien-w: Po tvojem vzoru sem si naredil hlajeje iz dveh ventov na ohišju. In morm rečt da se imenitno obnese.(duron 600@950, T=od 27°C do 32°C )
Samo zdele me tale orb že pošteno živcira.>:D

sasox ::

Za podmazat ležaje so najboljša prav olja za ležaje (sploh taka kot jih uporabljajo modelarji za mazat ležaje) nikakor pa ne grafitne masti, ker se vse skupaj samo zapaca :))

Bom pa probal najdet kakšen link!

sleby ::

Blablabla .. tut termalna pasta je dobra za podmazat :)))

Drugac pa mene ful moti tale chrome orb ..

sasox ::

LOL, če si ti podmazan s termalno pasto to še ne pomen da je dobr >:D

alien-w ::

makaron_hater: itaq, to je najbols, ker pac luft direkt na gorba / corba piha in je pac bolje kot ce je 1 vent spredi spodaj in 1 zadi zgoraj.

Makaron_hater ::

Kaj pa piljenje ventilatorja. Če bi ga mal popilil in naostril. A bi kaj pomagalo glede na to da so lopatice ukrivljene.
Kaj pa če bi ventilator namestil malo nad "dnom" orba in ga namestil tako da bi se gibal.... Samo kako???:(

VASkO ::

kompliciras...8-O

alien-w ::

nima smisla se tolk zafrkavat. Kupi res raje volcanota ali kaj tisjega.

Makaron_hater ::

Kok pa pride en vulkan pa kje ga kupit?:))

VASkO ::

vulkan pride 2800 sit, pri JAE ga kupis, specifikacije pa poglej tukaj.

Makaron_hater ::

Ker hladilnik je pa zdej na sploh najboljši?
Glede cene, hrupa in hlajenja.

VASkO ::

pri vulkanu je hrup priblizno isti kot pri COrbu, je pa tisji od SuperOrba. Hladi bolje od obeh in cenejsi je od obeh. zmago gre prisoditi vulkanu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Northbridge vent ropota, kaj zdaj?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382228 (1594) XS!D3
»

Vulcano 2 je glasn!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
16900 (716) tec
»

podmazovanje ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131498 (1244) SkIDiver
»

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161300 (1039) Huey P
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604215 (3465) miguell

Več podobnih tem