» »

Naročanje preko Aliexpress - Vprašanje

Naročanje preko Aliexpress - Vprašanje

techuser ::

Imam vprašanje za tiste, ki ste že kdaj naročali kakšno robo preko aliexpress vredno več kot 100 EUR. Za poštnino DHL namreč za moj izdelek računa 65 EUR, ker pa nisem dal poštne številke za LJ, ampak za okolico Ljubljane, sem dobil sporočilo še za dodatnih 20 EUR plačila ker DHL pravi, da poštna številka spada pod remote area.

Tole sem dobil od njih:
they said your zip code is belong to the remote area, so that you need to pay remote cost for this order, or you can provide one new address, but the zip code can not belong to the remote area.

Torej če bi jim dal poštno drugo pa kraj kakršen je, bil pošilja teoretično prišla na moj naslov?
  • spremenil: techuser ()

harvey ::

DHL in obračunavanje stroškov periferije je zgodba zase. Bil nek zapis na to temo, praktično po ceniku in njihovi mapi pokritosti ne moreš razvozlati koliko te bo dejansko prišel strošek pošiljke. Če pokličeš v Trzin in jih prosiš, da ti to raztolmačijo, bo še najbližje koliko te bo prišlo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

polpo ::

Tu imaš spisek "Remote area" poštnih številk - str. 162 http://www.dhl.com/content/dam/download...
Iz te liste nato prodajalcu izpiše, da je poštna številka v "Remote area".
Najboljše je, da zamenjaš naslov in pogledaš za paketomat ali prevzem na pošti osebno, ki ni v "remote area". Sam sem zamenjal naslov, ampak ko me je DHL dostavljalec poklical, sem prevzel v bližini lokacije, ki sem jo napisal :)
Kako dostavljajo po LJ, pa nebi vedel. Vseeno bi te moral pred prevzemom poklicati, če si "na voljo" za prevzem. Tako, da se lahko pripelješ do lokacije prevzema, ki jo napišeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

techuser ::

Sem tudi jaz določil ljubljansko poštno številko in bo že prišlo v Slovenijo, grem raje sam iskat kot pa da jim dam še 30 eur.

Brainstorm ::

A se da kako na aliexpressu blokirat nadležno pop up okno s kuponom, ki se pojavi zmeraj ko odprem aliexpress (trenutno teži z 2 usd kuponom pri naslednjemu nakupu)?
Če v ublocku nastavim da ga naj blokira, se popup še zmeraj pojavi, le da sedaj bele barve, se pravi brez vsebine in ga moram ravno tako zmeraj na novo zapirat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošiljanje preko DHL, ter kako spletni nakup za 50$ olajša vašo denarnico za 160 €

Oddelek: Pomoč in nasveti
309731 (3966) opeter
»

»Remote Area« DHL Express NATEG

Oddelek: Loža
81105 (719) SBerlusconi
»

dhl carina posredništvo

Oddelek: Loža
184072 (3668) Phantomeye
»

Xiaomi mi6 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19828179 (10888) ufka
»

Pomoc za Xiaomi Mi A1

Oddelek: Pomoč in nasveti
161894 (1151) grga1975

Več podobnih tem