» »

dvd snemalnik

dvd snemalnik

bota ::

zanima me če mi lahko kdo pove kakšen dvd-snemalnik naj kupim za računalnik.Gledal sem nec 2500a dvd-/+rw in lg gsa-4082b
ali ima kdo tedva že doma

ATI ::

Zenkrat se nimam nobenega, ampak nec 2500 oz 2510A sta odlična zapisovalnika.Priporočam ti pa da kupis 2510A ker podpira dvoplastne dvd medije in je tudi sicer izboljšan pri peki cenejših dvd-jev(ima manj problemov pri prepoznavanju cenejših dvd-jev).Cena je pa razlicna za približno 3k.Trenutno imajo akcijo v JAE.Se 1 tedn pa bo 2510A tud v mojem compu :D

marS ::

Jaz imam necovega 2510A in dela zelo dobro, morm rečt /do zdaj/. Imel sem nekaj težav pri instalaciji - v bistvu z Nerotom - he, samo še 3Ksit je Nero Suite zraven, z NeroVisionExpress, ki je odličen za mastering DVDjev. Aja, imel sem problem, ko sem hotu zapečt prvega dvdja z njim. Pc mi je kr friznil ene parkrat in sem neki cajta penil. potem sem videl da se Norton AV čudno obnaša in sem ga fliknil ven. Zdej dela Nec 2510A ko urca :D .
...no more heroes...
https://ilbis.com/

dwinxp ::

Jst tudi sm nabavu tegale NEC-a in res dela ko urca in po vrh vsega se ful tih je to me je ful presenetlo tko ful potiho se pripelje ven notr, in dela tut tiho res usec zadevca :D :D :D

Firebat ::

In kje v sloveniji bi ga dobil najcenejse ?

BaRtMaN ::

Jaz sem ga kupil v JAE v OEM izvedbi za 21k. Pol pa gledam, kako je tako poceni, kljub temu, da sem kar nekaj medijev tudi kupil. :))

jos69 ::

Tudi sam se nagibam k nakupu tega Nec-a 2510.Vendar sem opazil da ima LG že 12x za 27.900.
Baje bi pa naj v kratkem (kdaj?) prišel tudi 16x Pioneer .
Sedaj sem malo v dilemi Nec 8x ali LG 12x ali počakati na tega Pioneer 16x.

ru7 ::

username ::

Kaj pa Lite-On 812S? (dvd-r 8x, dvd-rw 4x, cdrw 40x/24x, branje dvd/cd: 12x/40x)

Pri nas so cene nekje od 22k do 25 k SIT.
A se splača?

Poleg dobrih zmogljivosti na papirju ter dobrih ocen na PcWorld.com se nagibam k temu tudi zaradi dobrih skoraj 3-letnih izkušenj s CDRW pogonom iste firme (16x/10x), ki mi vseskozi peče brez problemov, poleg tega pa bere tudi CDje, s katerimi ima Pioneerjev DVD (bralni) pogon včasih kar težave.

Ima kdo kaj izkušenj z LiteOnovim DVD pekačem?
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Caligula ::

Jaz sem Liteona imel pa je bil NEC boljsi pekac. Samo NEC je slab citalec. Pa res se ti splaca pocakat se par tednov, ker bos za teh dobrih 24 jurjev recimo dobil ze precej boljsi in hitrejsi zapisovalec. To so vse ze stari modeli in hardwersko ze malo zastareli. Tudi podpora bo sla hmalu po goe, ker se bo vse vrtelo okoli 16kratnikov. Ti so v Italiji ze po 100 Evrov.


Aja, za tak denar se pa tak Liteon sploh ne splaca. to je cist predrago.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

MEDENA ::

Pioneer DVR-108 DVD zapisovalnik
Cena (SIT): 26.640,00 v košaro

Novi Pioneerjev DVD zapisovalnik združuje izjemno hitrost zapisovanja z visoko kapaciteto 8.5 GB dvoslojnih DVD+R DL medijev. Enota tako zapisuje DVD±R medije s kar 16x hitrostjo, DVD+R DL medije pa zapisuje s 4x hitrostjo. Z enako hitrostjo je oč zapisovati tudi DVD±RW prepisljive medije, vgrajen pa je tudi sistem za odpravljanje napak med zapisovanjem. Pioneer DVR-108 je OEM enota, brez dodatne programske opreme in medijev.

JAE

super pekač tile PIONEERCI...

Caligula ::

Pocakaj raje na NEC 3500, ker uporablja CAV tehnologijo namesto V-CAV za 16kratno peko. Razlika bi se mogla kar poznat. In na hitrosti in na kvaliteti verjetno.

Skratka tokrat bo NEC verjetno boljsa izbira.
Se cenejsi bo ziher. K ta cena sploh ni ugodna. Tam 24 jurjev al pa se raje manj bi blo primerno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

MEDENA ::

DVD-RW NEC 16/4/48/24x, Bulk, R9 19.800 NOVOST # #
DVD-RW NEC 16/4/48/24x, Bulk, R9, B 19.800 NOVOST # #
DVD-RW NEC 16/4/48/24x, Bulk, R9, S 19.800 NOVOST # #

19800+20%....

PC-DOM

Dr_M ::

ma jebes use skp...dokler ne bodo dvd+rw 8x se nc ne splaca kupovat...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BaRtMaN ::

Itak, da se. Zdaj so dobili pri JAE NECe 3500, ki so v bistvu popolni 2510. :>
Sicer jaz ne uporabljam veliko RW medijev, zato mi tudi ni problem počakat pol ure, da se en speče.

Dr_M ::

pr men je pa 90% pecenih dvdjov ravno dvd+rw....pac mam bl mejhn disk, pa si morm s tem pomagat. ni glih lepo ce mors zmeri cakat 15 minut oz 25...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

In po kolko majo v JAE NECe 3500?

BaRtMaN ::

Baje, da za 26k.

Caligula ::

To je se malo prevec. Sicer je zagotovo tudi kot enota (tudi kot citalec) boljsi samo to je cist precenjeno glede na 2500. Pocakat se malo da pade to na kakih 22 jurckov al pa se manj pa gas. Pa se po Bolhi malo pobrskat cez par tednov pa bo.

Caligula ::

No Primoz78 je povedal:

NEC 3500 dobijo naslednji teden....cena 19.800 SIT + DDV!

In sicer je govora o PC DOM.
Mislim ,da jih najdete tudi na Bolhi.
Imajo slovensko garancijo, racun,.. skratka vse je tako kot mora bit.

BaRtMaN ::

Imajo pa baje tud črn pladenj, tako da ne pride do nepotrebnih svetlobnih odbojev laserja med pečenjem in branjem, kar povzroča jitter. Sicer bolj kozmetična malenkost, ampak kul!

Dr_M ::

men je tale zadeva usec. 8x dvd+rw :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC 3520 DVD pekaci z 8kratno rewritable hitrostjo

Oddelek: Strojna oprema
282964 (1682) Quikee
»

Kater Dual DVD zapisovalec od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
372419 (1780) Gronder

NEC 3500 ali PIONEER 108 ?

Oddelek: Kaj kupiti
392162 (1393) boštjan
»

Za vse, ki kupujete DVD zapisovalec

Oddelek: Kaj kupiti
313980 (2258) BaRtMaN
»

Kater DVD-RW naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
191761 (1104) OldSkul

Več podobnih tem