» »

Wish aplikacija

Wish aplikacija

zzbil ::

Zdravo.
Po Youtube-u se ze nekaj casa predvaja reklama za aplikacijo Wish. No sem si jo pred kratkim nalozil, da vidim za kaj se gre. Cene se zdijo res odlicne, 2EUR za usb c kabel, vkljucno z postnino (sicer brez ddv vendar to verjetno ne nanese vec kot 1EUR?)
Torej.. je kdo aplikacijo ze uporabljal? Kje je keč?
  • spremenilo: zzbil ()

aborko ::

KEč je da velikokrat sploh ne pošljejo stvari. Verjetno je največ odvisno od prodajalca (dobavitelja) na Wish, ampak sam sem dobil 2 paketa od 9ih (to je bilo kakšne 2 leti nazaj ), res pa da sem naročal dražje zadeve - laptope, tablice, ki so imele preveč ugodne cene...

chrush ::

Sam sem zaenkrat vse dobil. Je bilo pa vse za par €
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

miha1135899 ::

aborko, pa si dobil vrnjen denar?

Jaz sem tudi sodelavce slisal, da je OK ta stran, da so vsi vse dobili, so pa ene cene res smesne. Vceraj sem za 8EUR (iz 300 plus ''znizano'') opazil tisto elektricno rolko, ki je bila popularna kaksno leto nazaj.

Gapi ::

Tale znižanja cen so bolj nateg. Če pogledaš še na banggood ali aliexpress vidiš da je ta znižana cena normalna cena drugod.
No person is rich enough,to buy back his past.

next3steps ::

Problem imajo z dobavnimi časi in kvaliteto. So namreč le posrednik za kitajski trg.

clancy ::

Jaz sem pa dobil paket v dobrem tednu dni. Je pa težava drugje. Opisi in slike recimo ustrezajo izdelku, ki ga iščeš, dobiš pa ponaredek.

Jaz sem zadnjič naročil Xiaomi Mi Band 2 za 8€ s poštnino, dobil pa nek brezvezen, na pol delujoč ponaredek. Na srečo so se na mojo pritožbo odzvali v roku pol ure in mi zagotovili, da dobim denar povrnjen na račun, ure pa mi zaradi komplikacij ni potrebno vrniti.

Sem pa zanimivo, pisal v slovenščini, odgovor pa prav tako dobil v slovenščini. Ne vem, če jim translator tako dobro dela, ali pa imajo koga od naših za pomoč uporabnikom.

GrX ::

aborko je izjavil:

KEč je da velikokrat sploh ne pošljejo stvari. Verjetno je največ odvisno od prodajalca (dobavitelja) na Wish, ampak sam sem dobil 2 paketa od 9ih (to je bilo kakšne 2 leti nazaj ), res pa da sem naročal dražje zadeve - laptope, tablice, ki so imele preveč ugodne cene...


Res? Ne vem kaj nekateri počnete, ker sam sem vse izdelke prejel. V zadnjih nekaj letih sem nabavil vsaj 20 izdelkov in vse tudi prejel. Res pa da se čaka tudi do dva meseca.

Za enkrat imam z njimi dobro izkušnjo, je pa res, da pri njih načeloma ne kupujem tehnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

miraldi ::

Sem naložil aplikacijo, se vpisal in takoj brezplačno darilo(veliko opcij)

Da prec vprašam, a to nateg al v čem je fora?

Zgleda prelepo da bi bilo res.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Gapi ::

Res dobiš zastonj darilo. Preden gledaš na Wish poglej še na Aliexpress,Gearbest.. Cene so res nižje sam je poštnina draga.
No person is rich enough,to buy back his past.

80ris ::

Meni je nekdo vdrl v wish račun in si kupil telefon v vrednosti 195€ xiaomi. Zjutraj se zbudim in vidim SMS z transakcijo 195€ ki je bila ob 5h zjutraj preko wisha. Grem gledat na aplikacijo in res, nekdo si je kupu telefon in spremenil naslov dostave nekje v ameriki.
Nič ne morem, ne stornirat, ne spremenit lokacije dostave nič. Samo mail sem napisal na suport in so odgovorili da bodo dali naprej zadevo k tehnikom.

Ali ima kdo kakšne izkušnje z tem, imam kaj možnosti da dobim denar nazaj?

Kebo ::

Ne čakaj na Wish, pri svoji banki naredi dispute transakcije.

MIHAc27 ::

Ja, hitro se na banko obrni. Drugače pa ne vnašat bančnih podatkov v te spletne strani, da si jih zapomnijo.
+ Predplačniška kartica je zmaga.

Meni komot vdrejo v Aliexpress, pa si zaradi tega ne bodo nič kupili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4186 187 188 189 )

Oddelek: Loža
94291533163 (4897) dr.Akula
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819300 (5609) OK.d
»

Amazon po pomoti fotografsko opremo prodajal za drobiž

Oddelek: Novice / Ostalo
307627 (3468) sleby
»

Jason Bourne (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5312560 (8308) oo7
»

Spajkalna postaja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
294296 (3136) mihec87

Več podobnih tem