» »

Applov dobiček rekorden

1 2
3
»

Furbo ::

Po mojem mišljenju se pa glede ifonov sekirajo samo nesposobneži. Tisti, ki ne znajo zaslužiti kakega jurja tu in tam, ker se ves čas koncentrirajo na prihranek, namesto na zaslužek.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

tomy5 ::

iOS narave več ali manj šimfajo tisti ki jih niso imeli.
Prehodov iz iOS na Android je pa zeloooo malo, ker pač ni razloga. V obratni smeri pa več.

leiito ::

Rekel sem, da so tech savvy nad povprečjem, da torej bolj spremljajo tech kot sosed Jože, niso pa taki zagreteži kot Jožetov asocialni sin Jože ml., ki rad te stvari odpira in šraufa in dnevno menja tapete in ringtones in so mu specsi na papirju merilo, taki očitno izbirajo androide.

zmaugy ::

aborko je izjavil:

Štajni večkrat kaj "pomeša", ko se gre za Apple... Jst ga imam na sumu da je v takšni ali drugačni obliki plačan, da hvali ta jajca...

Malo bolj ontopic: na 5s sem zamenjal baterijo...Sedaj je problem ker se v 4 urah youtuba sprazne od 100 do 5%, potem pa od 5 do 0% zdrži še več kot uro. Je to normalno? Se bo sama kalibrirala po par 0-100% ciklih polnjenja in praznenja, tako da bodo prikazani % skladni z dejanskim stanjem baterije?


:| Pa še enkrat sem mu napisal, da baterij je zmanjkalo in da update še ni čisto stestiran, ampak on kar goni svoje...

blackbfm ::

iOS narave več ali manj šimfajo tisti ki jih niso imeli.
Prehodov iz iOS na Android je pa zeloooo malo, ker pač ni razloga. V obratni smeri pa več.


šala leta:))

ios je tok suporioren da folk na njem še vedno raje goni google in vse storitve povezane z njem.. na androidu ni ene zadeve ki bi jo rabu od appla.. enough said:))

zmaugy ::

Furbo je izjavil:

Po mojem mišljenju se pa glede ifonov sekirajo samo nesposobneži. Tisti, ki ne znajo zaslužiti kakega jurja tu in tam, ker se ves čas koncentrirajo na prihranek, namesto na zaslužek.


Sekirajo se Apple fenboyčki, res je. Drugi pa pošimfamo ker pač stvari niso takšne, kot bi lahko bile ali pa ker se poslabšajo - tudi ne glede na model telefona in pa ker se nam jebe če bo to negativno vplivalo na prodajo rabljenega, ker rabljenih telefonov ne prodamo. Meni se zdi škoda, ker Apple počne takšne bedastoče, ker imam ogromno glasbe in filmov z itunesov in ker je to vse skupaj v osnovi delovalo dobro in se mi ne da prestavljat vsega skupaj drugam. Pač lenoba in komoditeta. Zeloti pa to razumejo kot napad na njihove butaste dogme. Zeloti delujejo vedno isto, ali so fenboyčki, verski ali pa politični fanatiki.
Kar je do neke mere smešno, na dolgi rok pa nadležno in dolgočasno.

leiito ::

Kaj se ti je pa zgodilo spz vsemi tistimi filmi na iTunes? In iz kje in kam bi jih prestavljal?

4knative ::

Potem je Android boljši kot iOS?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

zmaugy ::

@leiito: Stvar ekosistema. Z glasbo še gre (skopiraš pesmi na drug telefon in nato uporabljaš drugo storitev, da imaš vedno up to date s sabo). Malo bolj tečno je s filmi - ko sem jih poskušal gledat na itunes na PCju (iz SSDja) je bilo vedno nekaj zgolj bežnega štekanja na zaslonu. Pa je notri i5 in GTX980.
Normalno se jih gleda na Apple TV ali na ipadu/iphonu.
Pač malo tečno vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

Ker potem bi moral več ekosistemov naenkrat uporabljat, kar je malo nepraktično.

leiito ::

zmaugy je izjavil:

@leiito: Stvar ekosistema. Z glasbo še gre (skopiraš pesmi na drug telefon in nato uporabljaš drugo storitev, da imaš vedno up to date s sabo). Malo bolj tečno je s filmi - ko sem jih poskušal gledat na itunes na PCju (iz SSDja) je bilo vedno nekaj zgolj bežnega štekanja na zaslonu. Pa je notri i5 in GTX980.
Normalno se jih gleda na Apple TV ali na ipadu/iphonu.
Pač malo tečno vse skupaj.


Filme si gledal z iTunes, na PCju, prišlo je do “bežnega štekanja”, kritiziraš pa Applov ekosistem? To je tvoj argument?

Ekosistem na Applu že leta ni problem, običajno ga kritizirajo ljudje, ki so leta 2011 nekje prebrali, da je “zaprt” in da to zdaj ponavljajo leta 2018.

Edini scenarij, ki se ga spomnim iz glave, kjer je “zaprtost” problem, je če bi hotel odpreti acestream linke na iPhonu in vsebino, v tem primeru šport, prek Apple TVja airplayati na televizor, pa še za to zihr obstaja kak app, sicer pa odpreš navaden link v browserju in airplayaš.

bambam20 ::

Filmov ne gledaš z itunesi. :|

zmaugy ::

@leiito: A vidiš zdaj to? Šolski primer kako mojo izkušnjo doživljaš kot kritiko tebi ljubega sistema. Pa sploh ni bila. Če neham uporabljati Apple naprave - pač ne kupim novih, ko stare pocrkajo, potem bo del vsebine, ki sem jo kupil, slabše uporaben. Zakaj je tako, ne vem, pred leti sem spraševal na to temo in sem dobil odgovor, da je verjetno stvar kakšnih kodekov, ki jih Apple naprave bolj naravno uporabljajo kot gre to na Winsih.
Zame je to pač neprijetnost, ki mi ne diši, ravno tako je Music še vedno za silo uporaben za predvajanje na itunes kupljene glasbe s telefona v avtu. In vsa moja glasba, ki jo redno poslušam, je na telefonu (tako tista iz legalno kupljenih CDjev, kot tista iz itunesov). Na itunesih tudi dokaj redno kupujem glasbo in je fino, ker je običajno kupljeno sproti na iphonu in z mano.
Zame je torej ekosistem skoraj bolj pomemben od naprav in se čudim tipičnim Slovencem, ki ilegalno nalagajo glasbo in filme in uporabljajo iphone - why the f., če ne uporabljaš ekosistema? Sam zaradi eksistema trpim šit napravo, zraven pa pač včasih, ko Apple eksecsno pretirava z neumnostmi, nergam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

leiito ::

Kar sem napisal ni bila kritika tvoje kritike, ampak skepsa, da govoriš iz lastnih izkušenj. Kdo na svetu si gre predvajat filme z zunanjega diska na PCju z iTunesi?

Podobno praviš, da "dokaj redno" kupuješ glasbo na iTunes in da je fino, ker je to "običajno kupljeno sproti na iPhonu in s tabo". Kdaj pa ni? Kje pa še kupuješ na iTunes, razen na iPhonu? In kdaj je in kdaj ni potem na iPhonu in s tabo?

zmaugy ::

leiito je izjavil:

Kar sem napisal ni bila kritika tvoje kritike, ampak skepsa, da govoriš iz lastnih izkušenj. Kdo na svetu si gre predvajat filme z zunanjega diska na PCju z iTunesi?

Podobno praviš, da "dokaj redno" kupuješ glasbo na iTunes in da je fino, ker je to "običajno kupljeno sproti na iPhonu in s tabo". Kdaj pa ni? Kje pa še kupuješ na iTunes, razen na iPhonu? In kdaj je in kdaj ni potem na iPhonu in s tabo?

Z zunajega diska? Kje sem pa to napisal?
Največkrat na itunsih kupujem z ipada.

bambam20 je izjavil:

Filmov ne gledaš z itunesi. :|

Ampak? Meni je fora v one stop shopu, pa Apple je prej začel prodajat glasbo tudi v Sloveniji kot drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

4knative ::

Kateri je zdaj boljši iOS ali Android?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

zmaugy ::

Mimogrede, a kdo ve kdaj bo zadnji Star Wars na iTunes? Ker v ZDA je že na voljo na iTunes.

NikolormousB ::

poweroff je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Mislim da ios ni vreden truda. Čakam na izboljšave v androidu (varnost aplikacij v storu, plačljiv OS za brezvohunsko izkušnjo) ali pa na nov sistem. Do takrat bom uporabljal trenutni iphone (če mi ga ne bojo pohabili z “update-i” do neuporabnosti).

Copperhead OS ali pa Lineage z MicroG patchi. S tem dobiš brezvohunsko izkušnjo.


Yeah right. Ne delaj si utvar, da boš z menjavo OSa dobil brezvohunsko izkušnjo.

4knative ::

Kaj vi delate s telefoni, da imate take preganjavice? Se bo treba malce pogovoriti s psihiatrom.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

MrStein ::

zmaugy je izjavil:

Problemi niso rešeni, ker baterij menda ni.

Baterije preverjeno so. Tako v Mariboru kot v Ljubljani.
Na licu mesta v pol ure zamenjajo.
Na uradnem servisu.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

zmaugy ::

Glede na to, kaj mi povejo ljudje, ki se zanimajo za menjavo, to ne drži. Na katerem servisu pa jih imajo in na licu mesta zamenjajo?

MrStein ::

Na uradnem. Mislim, kaki problem pa je to ugotoviti? A se res delaš neumnega?

da ne boš zgubljen taval: http://www.istyle.eu/si/ , kot lepo piše na apple.com, spisek servisov
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

blackbfm ::

se čudim tipičnim Slovencem, ki ilegalno nalagajo glasbo in filme in uporabljajo iphone - why the f., če ne uporabljaš ekosistema?


Tipicni slovenec ni pripravljen placat za tak grd vendor lock in. Vsaj ne za glasbo.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple odlično

Oddelek: Novice / Rezultati
2812056 (9847) solatko
»

Apple prvikrat po 15 letih s padcem prihodkov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
11830448 (26090) blackbfm
»

Applov dobiček padel, delnice prav tako

Oddelek: Novice / Rezultati
178301 (6834) aerie
»

Apple z visokim dobičkom, a nižjim od pričakovanj

Oddelek: Novice / Rezultati
165573 (4409) Invictus

Več podobnih tem