» »

Rabljen močnejši, luksuriozen avto do 3k

Rabljen močnejši, luksuriozen avto do 3k

1
2
»

juroz ::

NikolormousB je izjavil:

Utk je izjavil:

Glede na to, da sem imel v življenju vsaj 10 starih BMWjev, od cestnih do drift specialk, mi ni treba brati tem lastnikov.

Glede na to, da si jih imel 10, če nisi star ravno 80, nisi nobenga vzdrževal več kot leto ali dve.


Verjetno veš, da je možno naenkrat imeti več kot 1 ali 2 avtomobila?


potem si najbrž tudi sam kaj šraubal in tudi ni problem čakat na del iz ebaya 1 mesec, saj maš še en avto. v teh primerih se da seveda konkretno znižat stroške.

NikolormousB ::

#000000 je izjavil:

Kok benđotov imaš TA moment ?


A se bo cena delov nas spletu spremenila glede na moj odgovor?

Ganon ::

Vagon, ne poslušaj jih. Kupi 20+ let starega BMWja s čim močnejšim motorjem, potem pa samo po gasu. Idealen avto. Stroški vzdrževanja so minimalni. Pa še ženske se bodo lepile nate in na vasi boš glavni in edini pravi frajer. Si lahko želiš še kaj lepšega?

vagon ::

Hvala uporabiki, ki ste priporocali E36, E46 ter E39. V ozjem izboru imam torej te tri. Nekako se nagibab k E39 touringu, 525 ali 530d. Vendar je tukaj na drugi strani tudi E36, ki sem ga ze peljal in je obcutek fenomenalen, sploh 6cly. Ima morda kdo izkusnje z E34 ter starejsimi? Bravo, kot je ze nekdo ugotovil, avto ne bo tegistriran name, zato sem omenil, da bom dobil maksimalen popust. Vsi pristasi Cliotov pa res ne vem, ali v zivljenju se niste vozili bolj postenega avta. Kar nekaj, pateticno, da mi omenjate taksna jajca, ce sem vam lepo napisal, da iscem v cisto drugi smeri. Omenil sem tudi, da bi avto sam postaufal, kar mi zgoraj omenjeni avtu tudi nekako omogocajo. Avta ne bom uporabljal samo za voznjo od tocke A do B, upam da je na forumu kdo, ki razume, kaj s tem zelim. Ne vem zakaj vsi omenjate nekaksne denarne tezave, ocitno imate vsi probleme z BTCji? Clio userji in podobni gtfo iz moje teme. Kaksen hejter mi pa lahko priskoci na pomoc pri menjavi feder, amortizerjev ter delov, ki jih bom preventivno zamenjal, pomoc je vedno dobrodosla. Kot sem vam ze povedal imam denar, tako da vas naj ne skrbi za moje vzdrzevanje. Tudi E38 bi imel, ampak zal ni nobene primerne, tudi E32 ter E34 bi bila opcija. Letnik ter stevilo prevozenih mi ne igrata prav posebne vloge. Nekako so mi bolj vsec karoserijske oblike starejsih avtov, tako da iscem v tej smeri! Ima kdorkoli kaksne izkusnje z Autodoc, ali vsi vozite svoje Cliote do mehanika za vsako pizdarijo?

Ganon ::

Tako se govori. BMW ti je usojen!

Heavy ::

Kot predpripravo na nakup superiorne stare garje si poglej tale video :))

#TeamFelix

juroz ::

evo https://www.bmwslo.com/topic/137555-p-2...

boš dal še tiste par 100€ zraven, mal boš pa ceno zbil pa je tvoja.

Utk ::

NikolormousB je izjavil:

Utk je izjavil:

Glede na to, da sem imel v življenju vsaj 10 starih BMWjev, od cestnih do drift specialk, mi ni treba brati tem lastnikov.

Glede na to, da si jih imel 10, če nisi star ravno 80, nisi nobenga vzdrževal več kot leto ali dve.


Verjetno veš, da je možno naenkrat imeti več kot 1 ali 2 avtomobila?

Vem. Ampak to ne zanika moje teorije, da prav dolgo let in km nisi imel vseh od teh.

DOOM_er ::

vagon je izjavil:

Vsi pristasi Cliotov pa res ne vem, ali v zivljenju se niste vozili bolj postenega avta. Kar nekaj, pateticno, da mi omenjate taksna jajca, ce sem vam lepo napisal, da iscem v cisto drugi smeri. Omenil sem tudi, da bi avto sam postaufal, kar mi zgoraj omenjeni avtu tudi nekako omogocajo. Avta ne bom uporabljal samo za voznjo od tocke A do B, upam da je na forumu kdo, ki razume, kaj s tem zelim. Ne vem zakaj vsi omenjate nekaksne denarne tezave, ocitno imate vsi probleme z BTCji? Clio userji in podobni gtfo iz moje teme. Ima kdorkoli kaksne izkusnje z Autodoc, ali vsi vozite svoje Cliote do mehanika za vsako pizdarijo?


no ja, ko boš s tvojim naziwagnom prevozil pol evrope brez da bi ti kaj crknilo se oglasi in začni pljuvat po Cliotih. Praviš da si izkušen voznik z 10kkm, toliko sem jih jaz obrnil na kolesu letno v najboljših letih. Mal odrast, počakaj da se ti jajca spustijo izven telesa potem pa začni pametovati. Hvala
Robots will steal your job. But that's OK

Uporabnix ::

Ganon je izjavil:

Tako se govori. BMW ti je usojen!


LOL, ja :))

St235 ::

Darwin na delu.

Starscream ::

čefurček, trenirkar, bravo res lep odnos hehe
sicer pa klasika, na forumu je vsako tele glasno :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22123956 (1460) KTr1sk
»

Avto do 15k eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
618000 (6060) Raptor F16
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
509005 (7159) videc
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017523 (14377) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15822845 (17270) KAVINSKY

Več podobnih tem