» »

Priljubljenost slo-tech.com narasca!

Priljubljenost slo-tech.com narasca!

slotechar ::

Pozdravljeni. V zadnjem casu obiskanost na slo-tech.com narasca. Zanima me kaj je vzrok tega? Predvidevam, da je dost korelacije z narascanjem popularnosti pri kriptovalutah in blockchain. Kot ste ze opazili, so teme o kriptovalutah trenutno najbolj popularne. Tako zelo, da smo prosili slo-tech naj nam ustvari poseben koticek na forumu. Hvala se enkrat. Kaj mislite, da je vzrok? Koliko se pricakujete narascanja obiskanosti? Ste pripravljeni na vecji naval? Info o popularnosti slo-tech.com na Alexa ratings : https://www.alexa.com/siteinfo/slo-tech...
  • zaklenil: bluefish ()

Vazelin ::

Sploh če Mnenjalnik zaprejo bo hud naval:D

20
Coinmarketcap.com

Ranking of cryptocurrency and assets by market cap. Details and chart for each currency.
:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

vostok_1 ::

Narašča, ampak ne na račun ____.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

c3p0 ::

Zdaj lahko ST zapre registracijo in fura nek kvazi elitizem, kot ga je (včasih?) Mnenjalnik.

FireSnake ::

Mnenjalnik je bil že dolgo mrtev ... tam gori se skoraj nič ni dogajalo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oxyuranus ::

Banajte debate o kriptovalutah, frizerk pa res ne bi na tem forumu gledal.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

slotechar ::

Frizerke ne rabijo slotech foruma. Imajo dovolj chat v salonu in tam itak "vse" zvejo. Drugac pa nimajo casa za dnevni trejd in se niti ne zanimajo vsakodnevno za to. Drugac so pa kripto teme zdaj locene od drugih tem. Vse bo ok. Ne vem koliko si slotech zeli novih obiskovalcev ampak dal bi se narest tudi en special oddelek v anglescini. Iskanje in zanimanje za dolocene popularne teme bi zagotovo prineslo nekaj uporabnikov. Kar se zasluzka tice: kmalu bo mozno uporabljat blockchain lajke na forumih. Ce bo vodstvo za to, bo imelo moznost uvrest nekaj kot steemit. Za ceno 1 dolarja dobis slotech tokene. Zasluzli bi pa vsi. Uporabniki in slotech.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Dej ne seri. Še kodo denarnice za donacijo se jim ne da naredit, kaj šele vse to.

Meizu ::

slotechar je izjavil:

Pozdravljeni. V zadnjem casu obiskanost na slo-tech.com narasca. Zanima me kaj je vzrok tega? Predvidevam, da je dost korelacije z narascanjem popularnosti pri kriptovalutah in blockchain. Kot ste ze opazili, so teme o kriptovalutah trenutno najbolj popularne. Tako zelo, da smo prosili slo-tech naj nam ustvari poseben koticek na forumu. Hvala se enkrat. Kaj mislite, da je vzrok? Koliko se pricakujete narascanja obiskanosti? Ste pripravljeni na vecji naval? Info o popularnosti slo-tech.com na Alexa ratings : https://www.alexa.com/siteinfo/slo-tech...


Caki res? Meni se pa ST zdi ze nekaj let mrtev. 50% + tastarih uporabnikov ni vec na spregled. In to tistih, zaradi katerih si vcasih za ekranom presedel ure in bral njihove fantasticne intelektualne izpade...


Pa tastar ST dizajn je bil absolutno >>>>>>>>>>>>> novi ST dizajn.

Go-ahead ::

Mogoče zaradi dejstva, da moderatorji brišejo poste, ki bi vodili v klasičen levo desni fight. Hvala vam. Pogrešam pa bolj tehnične debate, vendar je danes res že skoraj vse mogoče dobiti z googlom.

IL_DIAVOLO ::

Priljubljenost narasca zaradi leaderjev aka "persona non grata" ;)

shadeX ::

Ne bom zaradi tega odpiral nove teme ampak nekaj se mi je zdelo izjemno čudno, ko sem slotech pred parimi minutami ponovno obiskal.

Is this real life?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Mogoče kdo, ki ve kaj opazujemo?

hojnikb ::

End is near, boys 8-)
#brezpodpisa

nsa_ag3nt ::

Go-ahead je izjavil:

Mogoče zaradi dejstva, da moderatorji brišejo poste, ki bi vodili v klasičen levo desni fight. Hvala vam. Pogrešam pa bolj tehnične debate, vendar je danes res že skoraj vse mogoče dobiti z googlom.

ST je postal samo levo pranje možganov, ostali posti se brišejo.

BivšiUser2 ::

Je kaki človek tu, ki bi poletje preživel z izdelovanjem slo-tech uporabnikom prijaznejšega foruma? Izkušnje kot plačilo.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

jype ::

BivšiUser2 je izjavil:

Je kaki človek tu, ki bi poletje preživel z izdelovanjem slo-tech uporabnikom prijaznejšega foruma? Izkušnje kot plačilo.
Komot. Katero tehnologijo bi pa uporabil?

zee ::

Verjetno bi uporabil tehniko opletanja z jezikom z minimalnimi rezultati.:))
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

vostok_1 ::

You're a results oriented guy, sklepam?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

garamond ::

@S4NNY1
Ena interpretacija uporabnikom prijaznejšega foruma: vizualni izgled. Enkrat sem ga že začel spreminjati. Zase, namreč sem že kar naveličan izgleda strani. Na vsake pol leta* nadaljujem s tem in vsakič ugotovim, da spremembe niso boljše. Trenutno se mi zdi, da bi moralo izgledati bolj moderno (kot npr. stari The Verge), ne pa minimalistično.

@jype
Uporabljene tehnologije: CSS. Khm... naredil sem samo pure CSS :D. Uporabljeno bi bilo v razširitvi za spletni brskalnik, kjer lahko spremeniš prikazano in izvedeno kodo spletnih strani.

* Čez kakšnih pet let bom imel narejeno
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

shintaro ::

poglejte na podatke, nimajo za burek. Tako da če vam je všeč forum, bi blo ql naredit donation campaign .. za tiste k vam je mar. Pa verjetno bi jim blo pod častjo to naredit, ampak bi hitro nabrali vsaj za stroške.

vostok_1 ::

Jz lahko doniram, ampak ne brez nekaterih sprememb.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

garamond je izjavil:

Uporabljene tehnologije: CSS. Khm... naredil sem samo pure CSS :D. Uporabljeno bi bilo v razširitvi za spletni brskalnik, kjer lahko spremeniš prikazano in izvedeno kodo spletnih strani.
Ne, za kakšno novo stvar. Recimo forum, ki s pomočjo AI briše vsa desno nagibajoča se politična mnenja.

Vazelin ::

Ene 10 eur letno bi bp doniral:)
Ok 12, če se kripto izbo premakne na vrh in omogoči avatarje:D

Aquafriend ::

jaz tudi

vostok_1 ::

Jz dam komot 30. Če se moje minimalne zahteve doseže, lahko pa tudi več če dobimo še bombončke.

jype je izjavil:

garamond je izjavil:

Uporabljene tehnologije: CSS. Khm... naredil sem samo pure CSS :D. Uporabljeno bi bilo v razširitvi za spletni brskalnik, kjer lahko spremeniš prikazano in izvedeno kodo spletnih strani.
Ne, za kakšno novo stvar. Recimo forum, ki s pomočjo AI briše vsa desno nagibajoča se politična mnenja.


Nisem presenečen.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Za en mesec grem na počitnce, pa se takoj pozna:

MrStein ::

Hmm, le zakaj vsi silijo v Nemčijo in ne obratno, če pa smo dve mesti pred njimi?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

MrStein je izjavil:

Hmm, le zakaj vsi silijo v Nemčijo in ne obratno, če pa smo dve mesti pred njimi?
Ker so v Sloveniji naziji, ki bi radi živeli v državi, kjer je AfD na oblasti.

MrStein ::

Hja, kaj pa jih izvolite vsakič...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Aquafriend ::

ta graf ne pomeni, da je boljse zivet v sloveniji kot nemciji, pove le da ni toliko razlik med top in spodnjimi. Ce pa ni denarja v drzavi ti pa to ne pomeni prav dost

vostok_1 ::

jype je izjavil:

MrStein je izjavil:

Hmm, le zakaj vsi silijo v Nemčijo in ne obratno, če pa smo dve mesti pred njimi?
Ker so v Sloveniji naziji, ki bi radi živeli v državi, kjer je AfD na oblasti.


Tu ne rabiš skrbet preveč. Ne bomo te izvolili na oblast anytime soon.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

MrStein ::

Ja, bomo najprej eno fiktivno osebo. Pol pridejo drugi na vrsto... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech - kako blokirati nadležne uporabnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9610433 (6680) jype
»

Gmail in preveranti: pike so pomembne (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5921433 (15150) AštiriL
»

Microsoftove delnice presegle rekord iz leta 1999

Oddelek: Novice / Rezultati
139131 (7668) next3steps
»

Slotech mi ne odpre

Oddelek: Omrežja in internet
214100 (3204) crniangeo

Več podobnih tem