» »

Bitstamp Support

Bitstamp Support

zelena-agwa ::

Pozdravljeni!

Do dobrega tedna nazaj z bitstampom nisem imel problemov. Denar sem nakazoval preko UPN in ga vedno prejel v roku max treh dni. Pri zadnjem nakazilu (lastna krivda, ker nisem pravil prebral), sem denar nakazal iz drugega računa. Od bitstampa sem prejel obvestilo (avtomatično so odprli support), da se to ne sme in dve možnosti. Ali si oseba, ki je denar nakazala ustvari svoj račun, ga preveri in se bodo sredstva prenesla na tisti račun. Oziroma naj sporočim, če denar vrnejo nazaj na bančni račun od koder je prišel. Odgovoril sem jim, vendar nisem prejel ne odgovora, ne denarja nazaj. Na odgovor čakam že več kot 7 dni. Je imel kdo enak problem? Pozna mogoče kdo kak način, kako najhitreje odgovorijo?

iDare ::

Jup.. kolega čaka na denar oz na odgovor že cel mesec... Bitstamp katastrofaaaa.

pwn3rrr ::

Žal se za take napake čaka tudi po več tednov... rešili bodo vse, kazen pa mora biti vzgojna.

njyngs ::

Fajn bi blo, da bi se ljudje zavedali pod kakim loadom so vsi ti exchange-i, ko že vsak narkič nalaga svoje evre in jih pretaka v coine. Počakaj, da prideš na vrsto. Prej ali slej bo, krivda je pa itak na tvoji strani, če ne bereš navodil.

FriK25 ::

Kot si že sam povedal si naredil napako po svoji krivdi, Bitstamp ima okoli 4 milijone uporabnikov in vsi dnevno delajo podobne napake.
Če misliš, da bo njihov support prioritetno reševal prav tvojo težavo se motiš. Pač počakaj na odgovor drugič pa bolj previdno preberi pogoje.

Bitstamp ni nobena katastrofa, ampak pri velikem navalu novih uporabnikov ter težavami takih, ki se zmotijo nastane teh ticketov verjetno celo morje in
čaka se zato, ker tega ne rešuje 1000 indijcev v nekem skladišču, ampak dosti manjša skupina.
The trouble with programmers is that
you can never tell what a
programmer is doing until it's too late.

njyngs ::

Da niti ne govorimo, da imajo enake probleme čisto vsi exchangi v tem trenutku.

Saul Goodman ::

Bitstamp se kot vsi ostali, utaplja v support ticketih. zaposlujejo nove ljudi, dostkrat opaziš oglas, da koga iščejo za procesiranje plačil. Če zajebeš, se pač postavi v vrsto. Opozorila, da imajo naval, so povsod. Če ne delaš neumnosti, načeloma nimaš problemov.

enxtip ::

Bitstamp vsaj reagira po treh tednih. Na Gatehubu support ne obstaja.
All your base are belong to us.

ideep ::

Saul Goodman je izjavil:

Bitstamp se kot vsi ostali, utaplja v support ticketih. zaposlujejo nove ljudi, dostkrat opaziš oglas, da koga iščejo za procesiranje plačil. Če zajebeš, se pač postavi v vrsto. Opozorila, da imajo naval, so povsod. Če ne delaš neumnosti, načeloma nimaš problemov.


kako veš da zaposlujejo? jaz takoj odletim iz te slovenije, če je treba, povej na koga se naj obrnem - hočem službo takoj.. za support tickete še kavice in nasmehe talam

ne vem kako vam sicer to rata.. jaz si nakažem zjutraj in imam do 16.30 na računu .. ampka moraš si odpret deposit sepa EU.. znesek..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

jype ::

ideep je izjavil:

kako veš da zaposlujejo? jaz takoj odletim iz te slovenije, če je treba, povej na koga se naj obrnem
Bitstamp support se nahaja v Sloveniji.

Machete ::

Lol tip spakiral za selitev v tujino, nakar mu sporočijo naslov v Sloveniji, še bližje mame.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

iDare ::

Kolega jim je včeraj napisal še na mail. Danes dobil odgovor, da bo denar vrnjen.

theArjanSLO ::

enak problem kot zelena-agwa čakam tudi že 7dni. Pisal že 3x na support pa nič

pwn3rrr ::

S tem, da najedate supportu praktično vsak dan, samo še upočasnjujete vse skupaj.

ideep ::

jype je izjavil:

ideep je izjavil:

kako veš da zaposlujejo? jaz takoj odletim iz te slovenije, če je treba, povej na koga se naj obrnem
Bitstamp support se nahaja v Sloveniji.


ja na koga se obrnem? kje so razpisna mesta? pod careers ni delovnega mesta za support

jype ::

ideep je izjavil:

ja na koga se obrnem? kje so razpisna mesta? pod careers ni delovnega mesta za support
Bom vprašal znance, ki delajo tam. Sporočim na ZS, če iščejo koga.

ideep ::

jype je izjavil:

ideep je izjavil:

ja na koga se obrnem? kje so razpisna mesta? pod careers ni delovnega mesta za support
Bom vprašal znance, ki delajo tam. Sporočim na ZS, če iščejo koga.


:D

svecka ::

Kraken ima isto probleme z nakazili....moj denar ki sem ga nakazal je trokrat na HOLD, čeprav sem že večrkat nakazal. Skratka katastrofa. Sumim na likvidacije borze, ker nimajo denarja in "zadržujejo denar, da kradejo obresti ali pokrivajo minuse". Nekaj smrdi tukaj. IIsto se je zgodilo mojemu prijatelju.

Katera boza je še danes trustworthy?

PlayTheGame ::

Nimam nobenih problemov z nakazili pri Bitstampu, delam pa vse po navodilih. To je to.
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

FriK25 ::

Trustworthy so Bitstamp, Binance, Gatehub in Bitfinex za moje pojme, Kucoin tudi verjetno.
Težko je kar naprej izplačevati ljudem, ko želijo vsi narediti dvig. Zaradi varnosti je bolje da v "hot" walletu ni dosti sredstev, ampak se jih dopolnjuje sproti.
The trouble with programmers is that
you can never tell what a
programmer is doing until it's too late.

ginekk ::

Tole je zanimivo branje kako imajo ljudje dvojna merila.

Po eni strani hud argument "takojšnosti" kripto-verig v primerjavi s FIAT in bankami, bo drugi strani ste vsi potrpežljivo pripravljeni čakat na borzo brez da bi sploh vedeli če je kdo registriral vaš ticket in kdaj pridete na vrsto.

WesleyPanda ::

Podoben problem kot ga je imel:

"mambli je 19. jul 2017 ob 08:15 izjavil:

Zdravo,
jaz čakam že tri tedne.
Sicer sem naredil napako, ker ni šlo iz mojega računa, ampak mi je kolega nakazal. Vseeno že tri tedne ni denarja ne na mojem bitstamp računu in nič ni bilo vrnjeno.
support se ne oglača, ne na tickete, ne na email.
Čudno."

imam tudi jaz.

Rad bi vzpostavil kontakt z mambli da ga naprosim, da mi zaupa kako je rešil ta problem. Hvala. Predvsem me interesira na koga (kontakt) se je obrnil, da se je problem očitno rešil (ker se mambli ne oglaša več na forumu).

WesleyPanda ::

zelena-agwa je izjavil:

Pozdravljeni!

Do dobrega tedna nazaj z bitstampom nisem imel problemov. Denar sem nakazoval preko UPN in ga vedno prejel v roku max treh dni. Pri zadnjem nakazilu (lastna krivda, ker nisem pravil prebral), sem denar nakazal iz drugega računa. Od bitstampa sem prejel obvestilo (avtomatično so odprli support), da se to ne sme in dve možnosti. Ali si oseba, ki je denar nakazala ustvari svoj račun, ga preveri in se bodo sredstva prenesla na tisti račun. Oziroma naj sporočim, če denar vrnejo nazaj na bančni račun od koder je prišel. Odgovoril sem jim, vendar nisem prejel ne odgovora, ne denarja nazaj. Na odgovor čakam že več kot 7 dni. Je imel kdo enak problem? Pozna mogoče kdo kak način, kako najhitreje odgovorijo?


A se je potem to razrešilo? Kako se je? Imam enak problem. Po mesecu dni in 10 dni ni še nič od njih.

Zgodovina sprememb…

scythe ::

Je imel že kdo problem, da Bitstamp nakaže na napačni TRR preko SEPA? Kako tukaj rešiti problem, support ima dolgo linijo v pm....

Na banki so rekli, da morajo oni stornirati nakazilo in potem ponovno nakazati na pravilni naslov.

WesleyPanda ::

scythe je izjavil:

Je imel že kdo problem, da Bitstamp nakaže na napačni TRR preko SEPA? Kako tukaj rešiti problem, support ima dolgo linijo v pm....

Na banki so rekli, da morajo oni stornirati nakazilo in potem ponovno nakazati na pravilni naslov.


Ja, imam tak problem, 1 mesec in pol imam ta problem ampak se nič ne premkne klju temu da ena Barbara piše, da so dali nalog da naj se denar vrne ampak ni nič od obljube.

Torej, kar ste zgoraj napisali ste verjetno želeli napisati takole.
"da je na Bitstamp nakažala druga ( - torej neregistrirana) oseba, sicer pri Bitstamp registrirani osebi"

scythe ::

Meni so rešli problem v 2 urah, preko Supporta odgovor v 1 uri in problem rešen v 2 urah(denar na mojem trr-ju).

zelena-agwa ::

Sem rešil ja. Sicer se trenutno več ne spomnim koliko časa je trajalo, vendar sem dobil sredstva nazaj. Ppobrali so si nekaj procentov, vendar sem vesel, da se je zadeva rešila, ker ni bila mala vsota :)

WesleyPanda je izjavil:

zelena-agwa je izjavil:

Pozdravljeni!

Do dobrega tedna nazaj z bitstampom nisem imel problemov. Denar sem nakazoval preko UPN in ga vedno prejel v roku max treh dni. Pri zadnjem nakazilu (lastna krivda, ker nisem pravil prebral), sem denar nakazal iz drugega računa. Od bitstampa sem prejel obvestilo (avtomatično so odprli support), da se to ne sme in dve možnosti. Ali si oseba, ki je denar nakazala ustvari svoj račun, ga preveri in se bodo sredstva prenesla na tisti račun. Oziroma naj sporočim, če denar vrnejo nazaj na bančni račun od koder je prišel. Odgovoril sem jim, vendar nisem prejel ne odgovora, ne denarja nazaj. Na odgovor čakam že več kot 7 dni. Je imel kdo enak problem? Pozna mogoče kdo kak način, kako najhitreje odgovorijo?


A se je potem to razrešilo? Kako se je? Imam enak problem. Po mesecu dni in 10 dni ni še nič od njih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12842901 (10067) buttcrack
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14860529 (47643) PrihajaNodi
»

Bitstamp in vračilo denarja

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
173656 (2656) marekmarko
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5920015 (14342) retro99
»

Bitcoin - Bitstamp - osnovna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5124485 (21496) mat xxl

Več podobnih tem