» »

dvojni prikaz v orodni vrstici

dvojni prikaz v orodni vrstici

hribec ::

Pozdravljeni,
Moj problem se mi je začel pojavljati prejšen teden. Ko odprem kateri koli program, mi v orodni vrstici ta program napiše dvakrat čeprav je odprt samo enkrat. Če ga se igram kaj z nastavitvami in odklenem orodno vrstico, pa se mi pojavi ena nad drugo. Uporabljam XP-je Sp1. Računalnik je pa AMD 2400+, 1Gb RAMa in radeon 9200 128 Mb grafika.

BlackHole ::

Meni pa vedno, ko odprem raziskovalca, pozabi prejšnje nastavitve kot npr. prikaži statusno vrtico, način pogleda->podrobnosti, tudi velikost celega okna ni vedno čez cel ekran.Imam WIN XP in imam takole zagonsko vrstico:
C:\WINDOWS\EXPLORER.EXE /n,/e,C:\ (nisem ziher, če so točno ti parametri, ker ti so iz win98-služba). Zakaj si ne zapomni teh nastavitev?:\

HyperKiller ::

če si se kaj igral z fajli si jih mogoče nastavil v read only.
to se je meni zgodilo pri mafiji (the game)
in ko sm prišel do konca, se mi je odprl free ride extreme moj mudel pa ni znov anbenih avtov odklepat.

Dusko ::

@BalckHole
Težave s statusno vrstico rešiš takole odpreš razuiskovalca
Odpreš pogled kljukica pri vrstici stanja. Potem če hočeš spremenit še pogled podronnosti in vse ostalo si ti lepo nastavi potem pa orodja /možnosti mape
jeziček pogled in potem klikni uporabi za vse mape. In ko boš naslednjič odprl raziskovalca boš mel statusno vrstico in tudi prikaz map tako kot si želiš.
Upam,da sn vsaj malo opisal ,da se boš znašel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

URL vrstica-ikona

Oddelek: Izdelava spletišč
51696 (792) Romancek1
»

Apple s padcem prihodkov razočaral (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Rezultati
16646507 (42609) sandmodnigga
»

Gmail ne dela!

Oddelek: Pomoč in nasveti
346208 (4854) KoMar-
»

Odprtje nove strani z javascript brez menija, statusne vrstice in naslovne vrstice. L

Oddelek: Izdelava spletišč
192099 (1819) mte
»

IE 6 nova okna

Oddelek: Programska oprema
161403 (1172) andper

Več podobnih tem