» »

IE 6 nova okna

IE 6 nova okna

Huey P ::

Zanima me kje se v Internet Explorerju nastavi, da bo ob pritisku na Ctrl+N (novo okno) vedno prikazan Status bar?

In kako nastavit veličino in položaj novega odprtega okna, ki ga odpreš z linkom... npr.: ko kliknem med slo-tech novicami na link se ta odpre v novem oknu, ki pa je raztegnjeno po celem ekranu (prej se je odpiralo desno zgoraj male velikosti)...


..::DOOM III: The Legacy::..

darh ::

tole mene tud bega... vsako okno IEja ki ga odprem z ctrl-n ali kar direkt - file->new->window se mi odpre BREZ statusa.... nekak sem se navadu da ZELO redko kliknem kaj brez da bi link pogledal...

a obstaja kak drug feature, da ti naprimer odpre mini-popup z URLjem ko greš na link al pa kej podobnega...
Excuses are useless! Results are priceless!

root987 ::

hmm, mislis to kar je na www.mlacom.si(al com al ka vem ka kej) ko kliknes na Cenik???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

darh ::

ne dragi ;) ono je nekej drugega in oni hocejo da JE BREZ statusa... v takih primerih mi odgovarja... :8)
Excuses are useless! Results are priceless!

root987 ::

potem mislis da bi v takih oknih IMEL tsto krstico za brskanje??? pa ne ti mni dragi....


zdej sm probo ctrl+n smamo kk ti mislis status????? ono vrstico gre ko not vpises naslov strani al qva???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

darh ::

don't be so tučy ...

ono k pišeš kam hočeš :D je addressbar...

ono kar jaz hočem -- status bar je na dnu browserja... siva vrstica kjer piše zdejle "done" zraven IE ikonce, drgač ti pa kak link notr pokaže...
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Cokolesnik ::

ce prtisnem ctrl+n oz. kliknem na new window v IE, mi v obeh - starem in novem oknu IE-ja lepo narise status bar. probite odpreti okno v IE in ce nimate status bara, obkljukajte status bar pod menijem pogled/orodne vrstice, zaprite okno in se enkrat odprite novo okno. mogoce pa bo potem delalo.

darh ::

ne pomaga.... damn... to se mi skoz dogaja... neglede na to če dam na novo winse (XP)
Excuses are useless! Results are priceless!

Cokolesnik ::

kaj pa ce ponovis moj postopek in najprej porihtas statusbar v explorerju. mogoc je pa IE vezan na explorerja, ker ze na zunaj izgleda enak status bar pri obeh.

darh ::

iiiiiiiiiiiiiiii.... dela :)

tankyu..
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Damjan Jagar ::

Jest imam pa probleme pri explorerju (navadnem). Vsakic, ko ga odprem se mi odpre majhen (ne-celozaslonski nacin) in to mi gre na q...c.

Pa sm ze ful pod Tools -> Folder Options šaru pa nc pametnga zrihtu.

To boste zihr vedl kaj tocn morm nardit. Men ne gre.:8)

Cokolesnik ::

xbite: no vidis. google le ni vse.:D

Cyb3r: windowsi so preneumni da bi si zapomnili velikosti nekaterih oken, sploh ce jih resetiras, bodo naslednic trmasto odprli velikosti oken, ki jih nisi ti nastavljal ampak billy. enkrat sem prebral, da drzis ctrl tipko in hkrati ko jo drzis, zapres neko okno ob zeljeni velikosti. pol bi si naj zapomnili. ampak kmal tud ta recept meni ni vec prijel, zato sem malo pobrskal po netu in si nalozu en simpaticen programcek, ki mu poves, na katera okna naj bo pozoren in kaj naredi z njimi. tako lahko ukazes, naj se explorer maximira, outlook minimira, icq chat okno postavi na sredino ekrana ipd. link za autosizer pri autosizerju sem opazil tudi to, da se spreembe, dodani programi uveljavijo, ko ga zapres, vrzes ven iz spomina (da zgine njegova ikona v system trayu - poleg ure in drugih ikon) in ga ponovno zazenes. sele potem bo zacel upostevati tisto kar si mu ukazal.

Zgodovina sprememb…

Damjan Jagar ::

Tnx :)) Bom najprej to s Ctrl probu, ce ne grem pa naprej z autosizerjem.

nuclear ::

IE 6.0 SVN???:(
Ka je že v SVN?
Pa ne da neznam EN ampak mi gre na k***c, ko mi pol vse piše v en v mapah pa to... Sej vete cut, paste pa bla,bla...:\
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Damjan Jagar ::

Mogoce Slovenia (Slovenian)? Mas slovensko 6ko. A sploh je?

root987 ::

mislim da je samo edino v slovenskih winxp pro. drgac pa mislim da ni patcha za ostale ose.

mam prav ostali???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

andper ::

Jest imam pa probleme pri explorerju (navadnem). Vsakic, ko ga odprem se mi odpre majhen (ne-celozaslonski nacin) in to mi gre na q...c.


Ne vem, če ma veze, katere Windowse uporabljaš, toda jaz osebno po sveži namestitvi Windows XP enostavno odprem nadzorno ploščo, v Tools -> Folder Options... poštimam vse tako kot mi paše, to okno nadzorne plošče maksimiziram in vklopim statusno vrstico. Po vsem tem še skočim nazaj v Tools -> Folder Options... -> View ter izberem Apply to All Folders. Od takrat se mi vedno vsa explorerjeva okna odpirajo tako, kot si jih žeim videti (maksimizirano:)).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spremembe v uporabniškem vmesniku Windows 8 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17144271 (37328) Jst
»

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5317196 (15081) RockyS
»

Firefox - spravljanje v red

Oddelek: Omrežja in internet
212255 (1525) Metabond
»

Presnete fore XP- jev!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81472 (1106) tx-z
»

Win XP - mape mi ofpira ACD See ko 2x kliknem nanjo!

Oddelek: Operacijski sistemi
5852 (791) Tomi

Več podobnih tem