» »

Catalyst driverji za Radeon 9600 pro?

Catalyst driverji za Radeon 9600 pro?

Sydk ::

Ravno sem nabavil tole graficno namestil catalyste 3.6 in glej ga zlomka vse deluje vse igre razen tiste ki jo igram najvec, in to je urban terror, razna popacenja textur, kar neke crte po nebu...weird, prej ko sem imel GF4 ni blo teh problemov v tej igri, zdaj me zanima kteri driverji so najboljsi za tole graficno ? baje so 3.2 dobri? ..samo ti nimajo podpore direct x 9 al kako? prosim za kak nasvet :) LP p.s.: grafa drugace leti kot sekira :>

freejack ::

Že 3.0 imajo podporo DX9. Kateri gonilniki bi bili najboljš? 3.6 :D, drugač pa od 3.2 ni blo velikega napredka, razen par popravljenih hroščev in par detajlov namenjenih 9500 in 9700 seriji. Probaj z 3.2, če ne bo delal, pa sporoči.

Sydk ::

no poskusil sem tudi zdaj s 3.2, isti problemi v urban terror modu za quake3, zastave so namesto plave in rdece kar sive barve wtf, pa neke crte po nebu v obliki kocke, igra kdo ta spil in ima isti problem? vsi drugi spili delajo brez blema a ravno ta zajebava ki mi je najljubsi :( joj ce ne zrihtam mi bo zal da nisem ostal pri nvidii:)

Sydk ::

no nisem edini s tem problemom, se nekoga sem nasel ...kopiram...

Have you noticed the thin black lines that cross the sky in Urban Terror
2.6a? I tried 9600 Pro and 9800 Pro, and the same bug appeared :(
Is there a patch or something?

no tega patcha nisem nasel niti jaz niti on, verjetno bo odpravljeno v kakih prihodnjih driverjih, ce bo
fuck ati, kupim te zaradi enega spila pa ravno pri tem me zaj****:O kaj cem rect drugega?

gumby ::

gre mogoče za bug v urban terror?:\

Zheegec ::

Dej si potem Omega driverje dol, tiste ki so osnovani na 3.6, mogoče je Omega kaj popravil.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

freejack ::

Omega hroščev ne popravlja (ne popravlja nič, razen določenih vrednosti, če bi to kaj pomagalo), če pa je mogoče kakšna trivialna napaka v gonilnikih, bi pa mogoč bla verjetnost, da jo je Omega odpravil, sam majhna.
Dve možnosti sta (ok, tri); ATIju pošlješ mail; bug report (al pa to storiš na rage3d/catalyst strani) [če je napaka v gonilnikih], še enkrat čekiraš za kak patch [če je napaka v igri, kar tudi ni možno izključit] in tretja možnost, sam ta ti verjetno ne bo všeč; povprašaš kateri gonilniki bi bli najboljš za to igro, s tem mislim, vprašaš tipa, ki izdeluje gonilnike za ATI (tut na rage3d mu lahk kako sporočilo pustiš); sam bodi pripravljen, da ti bo zmožen tut kako leto in več stare gonilnike priporočil (tko kot za neverwinter nights, naj bi bla neka 2.5 al 2.6 verzija še najboljš ):D

Sydk ::

Omega hmm kaj pa vem, ponavadi 3rd party zadevam ne zaupam kaj dosti, imam raje stvari iz prve roke, bom pa vseeno poskusil..to bug v igri sugurno ni saj mi je delala brez problemov na kyro2 in zadnje leto na GF4 brez bilo kakih tezav; nestrpno pricakujem nove catalyste kdo ve kdaj izidejo novi? oz. na koliko casa pa sploh izdajajo nove kaj ?

freejack ::

Kdaj? Avgusta bodo zihr, kdaj, pa nimam pojma. :D

p.s. Tukaj si lahko ogledate še primerjalni test med navadnimi Catalyst, Omego in DNA. (DNA pa dela en "KillerSnake" tip, sam jih osebno ne bi priporočal, ker sumim, da večino popravkov in preostale kode pokrade drugim, med drugim tudi Omegi)
Aja, test je sicer res v švedščini, sam, grafe boste pa ja razumeli. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

Zheegec ::

Imajo pa Omega 100% boljšo sliko kot Catalyst.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

freejack ::

That´s the general idea. :D

freejack ::

No ja, kot zanimivost, beta verzija Cats 3.7 je bla na voljo pred dobrim tednom.
(glede na to, da so očitno že testi z njimi, neuradni in neobjavljeni seveda, saj so gonilniki trenutno na voljo le beta testerjem)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Random zmrz z ATI catalyst 3.6. Še kdo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
532991 (2427) pingo76
»

Catalyst 3.7 izšli

Oddelek: Novice / Igre
152263 (2263) ferdo
»

Omega vs. Catalyst

Oddelek: Novice / Grafične kartice
152791 (2791) freejack
»

CATALYST 3.6

Oddelek: Programska oprema
167881 (7366) freejack
»

Je kdo bil tak heroj in si namestil Catalyste 3.5?

Oddelek: Programska oprema
361877 (998) Arkadij

Več podobnih tem