» »

Fonti v Dreamweaverju MX

Fonti v Dreamweaverju MX

Catcher ::

V Dreamweaverju MX 6.1 imam v Properties oknu in tudi drugje neke cudne fonte, ki so neberljivi. Prosim, ce si lahko ogledate spodnjo sliko in mi poveste, kje se da spremeniti te fonte, ki so oznaceni z rdecimi okvirji.

hruske ::

Wow! 8-O

Zanimivo. Kaj pa si počel? Kdaj se ti je to pojavilo? A takoj po namestitvi?

Če bi DWMX odstranil in ponovno namestil?
Rad imam tole državico. <3

Catcher ::

Ja, to se je pojavilo takoj po namestitvi. Sem poskusal tudi ponovno namestiti pa je bilo enako.

hruske ::

Si mogoče s kakšno drugo verzijo, mogoče starejšo poskusil?

Ali nimaš te možnosti?
Rad imam tole državico. <3

Sahel ::

:D Hja...poskusi stisnit Ctrl+U za pridet v nastavitve...v meniju izberi fonts...in se malček poigraj s fonti...v glavnem tle v nastavitvah imaš veliko možnosti za nastavi DWja. Verjetno boš tle notr našu odgovor. :)

Catcher ::

Nimam moznosti poskusiti s kaksno starejso verzijo.
Tudi v nastavitvah za fonte sem ze vse poskusil, a se tu ne da popraviti.

Lith ::

tebe je.. en sistemski font winsov in ne DW, zato ti raj malo poštelaj winse, sploh pa če imaš kake stare razštelane w98, ker DW išče tiste fonte ki jih ti ne vidiš in potem uzame približek, ki mu ga winsi ponudijo... sej DW itak ne uporablja zalogo svojih fontov, ker bi blo to preveč zraven navlake, če je pa že u winsih noter po defaultu velik fontov
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

CubiX ::

Ja problem je res v Winsih (ali pa v nastavitvah graficne...?) Dreamweaver ne pocne takih stvari sam od sebe, niti nastavitev za to nima. LP

Catcher ::

V nastavitvah graficne sem imel nastavljeno velikost fontov na 105% in to je bil vzrok.
Hvala vsem za pomoc in nasvete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23572322 (61487) opeter
»

Lep font, ki podpira čšž

Oddelek: Programska oprema
1515068 (14703) opeter
»

Shranjevanje nastavitev -- register proti /etc (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
554396 (4078) 64202
»

Fonti v Linuxu

Oddelek: Programska oprema
91090 (994) Gh0st

Več podobnih tem