» »

Baterije za slušne aparate.

Baterije za slušne aparate.

mrTwelveTrees ::

Ima kdo slušni aparat?

Zanima me ali se splača kupiti več komadov poceni baterij ali dražje, če te zdržijo dlje.
Koliko več zdržijo te dražje... veliko več ali je minimalna razlika.

Kupujem za sorodnika.

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from...

smetko ::

Do sedaj sem že 2 krat kupil poceni baterije za slušni aparat preko aliexpress-a (vsakič drugi proizvajalec), pa sem obakrat opazil da trajajo približno toliko časa, kot originalne baterije od proizvajalca slušnega aparata (neuroth). Kupujem tip A13 (enake kot jih gledaš ti) in to po 60 kosov (tretji paket še čakam, in me je prišel pod 17€, pri nas so pri proizvajalcu aparata njegova baterije okoli 1€/kos).
No comment

SimplyMiha ::

Gluhi oz. uporabniki slušnih aparatov/polževih vsadkov imajo pravico do vrednotnic za baterije. Tako zakon za izenačevanje možnosti invalidov (ZIMI).

shintaro ::

Jaz imam desno uho zamašeno z voskom že krnekaj časa. In tko hodit vsakih 6 mesecev v zdravstveni dom se mi ne da. sodelavec je zdravnik in mi je reku da je tud mal nevarno to odmaševat s tistim aparatom za čep.

Slabše slišim na desno uho in včasih morem vprašat če mi kaj ponovijo.

Će bi si dal slušni aparat v desno uho bi boljše slišal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

kostollany ::

SimplyMiha je izjavil:

Gluhi oz. uporabniki slušnih aparatov/polževih vsadkov imajo pravico do vrednotnic za baterije. Tako zakon za izenačevanje možnosti invalidov (ZIMI).


Zdravo.

A bi lahko malo bolj obrazložil tvoj zapis...namreč sem prebral ZIMI predvsem 19, 19a in 20 člen in ne morem izluščiti, da bi bile baterije zajete v to skupino tehničnih pripomočkov. Slušni aparat ja, baterije pa ne.....imam mamo, ki je naglušna in ji te neuroth baterije zdržijo max 10 dni, pa še to, ko aparata ne uporablja, ga odpre, da se baterije ne bi izrabile, skratka drag šport je tole.

Hvala.

SimplyMiha ::

kostollany je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Gluhi oz. uporabniki slušnih aparatov/polževih vsadkov imajo pravico do vrednotnic za baterije. Tako zakon za izenačevanje možnosti invalidov (ZIMI).


Zdravo.

A bi lahko malo bolj obrazložil tvoj zapis...namreč sem prebral ZIMI predvsem 19, 19a in 20 člen in ne morem izluščiti, da bi bile baterije zajete v to skupino tehničnih pripomočkov. Slušni aparat ja, baterije pa ne.....imam mamo, ki je naglušna in ji te neuroth baterije zdržijo max 10 dni, pa še to, ko aparata ne uporablja, ga odpre, da se baterije ne bi izrabile, skratka drag šport je tole.

Hvala.


Tu je podrobno razloženo:
http://www.audiobm.si/Dodatki_za_boljsi...



shintaro je izjavil:

Jaz imam desno uho zamašeno z voskom že krnekaj časa. In tko hodit vsakih 6 mesecev v zdravstveni dom se mi ne da. sodelavec je zdravnik in mi je reku da je tud mal nevarno to odmaševat s tistim aparatom za čep.

Slabše slišim na desno uho in včasih morem vprašat če mi kaj ponovijo.

Će bi si dal slušni aparat v desno uho bi boljše slišal?


Slušni aparat je sprogramiran za določeno uho, zato ga ne moreš kar nosit na drugem, sploh ko pri obeh ušesih gre za različno raven okvare. Drugače pa tudi slabše deluje, če imaš zamašeno uho.

Zgodovina sprememb…

kostollany ::

@SimplyMiha........najlepša hvala za hiter odgovor.

Lp

drekodovce ::

jaz kupim preko ebaya iz EU

http://www.ebay.co.uk/itm/Rayovac-Size-...

Nazadnje sem kupil te, 120 kosov pa je za 2 leti za obe ušesi, tako da zdržijo po mojih izračunih 13 dni. S tem, da je uporabnik gluh 95%. Letno to nanese cca 20€, kar ni veliko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušni aparati

Oddelek: Loža
74581 (4392) DamijanD
»

Brisanje meja med slušnimi aparati in pametnimi slušalkami

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
299179 (7561) Markoff
»

piskanje v ušesih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12440532 (13891) krepki
»

Najtišji kraj na svetu, par vprašanj

Oddelek: Loža
277318 (6056) guest #44
»

Skoraj gluha - naprava?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
133126 (2545) jozekuch

Več podobnih tem