» »

Printer v Lanu

Printer v Lanu

go_kyu ::

Torej stvar je sledeca.Iz adsl modema imam povezano v switch.Iz le tega pa v dve računali.Vsak se connecta po svoje(saj veste tisto ko dopusca siol vec prijav z istim user name:).Na racunalniku na katerem so Win 98 imam priklopljen printer na usb.Ta printer je dan v shareanje.Potem pa imam se drugo racunalo z win xp.Tudi tukaj sem nastimal printer pravilno.Vendar ko iz drugega racunala(Win xp) dam nekaj sprintati mi printer kao zacne delovati a izplune le prazno stran.Na racunalniku z win98 tiska bp. Kaj bi lahko bil vzrok temu?Hvala za vso pomoc. Lahko mi napisete tud na mail.
Life is life...

frenk ::

pomoje morš mat na unmu compu k je printer tud driverje za operacijski sistem ki je na računalniku v mreži, ki zahteva printanje...se mi zdi da je nekak tko:\

BigWhale ::

Frenk, zivel si v zmoti. ;) SMB Printer sharing deluje tako, da printerju posilja 'raw' podatke. Torej, driver za printer mora biti na tistem racunalniku kjer kliknes print.

go_kyu ::

Ja sam kle zdej mene zanima zakaj zavraga men tale masina na kateri nimam printerja ne poslje podatkov in mi tm butn vn sam prazn list.Z driverji je pr obeh ql in use... Aja printer je Lexmark z32 al pa 33 se mi ne da it pogleat:)
Life is life...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gonilniki za USB na Windows 98

Oddelek: Operacijski sistemi
312714 (2155) SuperVeloce
»

Kako dati tiskalnik v skupno rabo preko routerja.Router Asus rt n16 + tiskalnik Canon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11019512 (18084) novuporabnik
»

Modri zaslon pri uporabi SCSI

Oddelek: Pomoč in nasveti
23948 (699) krneki0001
»

Ali obstajajo driverji za tiskalnik HP F4180 za Windows 98?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61623 (1623) suse80
»

Problem s epson 480 SXU

Oddelek: Pomoč in nasveti
51253 (1221) Lime

Več podobnih tem