» »

Problen pri peki cd-jev

Problen pri peki cd-jev

koto ::

Imam nov cd-rw artec 52x in ko si spečem cd mi pri vsakem komadu na začetku (v prvih dveh sekundah) cd preskoči oziroma ko ta posneti cd poslušam se na začetku komada malce zatika. V neru sem nastavu na 8x hitrost snemanja in je isto. Uporabljam sonyjeve cr-r. Včeraj sem nesel cd-rw artec na servis in serviser pravi da je vse ok. Ko zadevo ponovno inštaliram je isto. Kaj je narobe?
Lp
  • polepsal: Sergio ()

Scorpia ::

Poskusi uporabiti kakšne kvalitetne cd-je.Pri meni se učasih to dogaja pr cd-jih ki so ful pocen in da jih pol radio ne bere dober tudi npr. 8 komadu.

pivmik ::

Poskuski kakšen drugi rogram za snemanje.
LP, Gregor GRE^

zvery1 ::

posnemi z disk at once......
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

freejack ::

Pol pa vam še jst eno vprašanje zastavim. Mam 48x liteon-a, pa mi random cdje (bolj večino, kot manjšino) zapeče tko, da podatkov ne morem presneti več nazaj na disk, če posnamem kak film, npr., mi potem pri zadnjih par sekundah odštevanja sekund, za kopiranje nazaj na disk, ustavi in napiše crc error, napačno ms-dos ime, ipd. Tudi če hočem cd zagnat, ga na začetku sicer prepozna, vendar za tem zablokira. Tako da mi preostane edino, da naredim image z Alcoholom 120%, če ga hočem, spravit nazaj s cdja. Pri tem, ko pa Alcohol dela image, pa prikaže, da je na cdju ogromno napak.

A je mel kdo mogoč kake podobne izkušnje? Oz. ma kdo kako idejo, kako to rešit?

p.s. Uporabljam Nero 5.5.10.20


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412886 (7403) Geronimo11
»

posodobitev firmware na Artec 40x 12x 48x pekacu! please help

Oddelek: Pomoč in nasveti
8929 (823) boštjan
»

Kateri Cd Rw kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
231806 (1295) EriNok
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202531 (2258) dualband
»

buffer underburn

Oddelek: Pomoč in nasveti
251325 (1077) milosm

Več podobnih tem