» »

Hitrost: Mozilla vs. IE

Hitrost: Mozilla vs. IE

Bug ::

V cem je finta, da je Mozilla hitrejsa v nalaganju strani od IE-a. To se ze lepo vidi pri nalaganju Slo-Tech foruma...
Saj ni to slabo - Mozilla mi se bolj dopade... :D

Lp,
Bug

gumby ::

ie je microsoftov, mozilla pa ni>:D

Loki ::

mozilla uporablja ene par trikov, da se ti zdi, da hitreje nalaga.
ce ne verjames, pejt gledat newsgroupe na secnews.netscape.com (novicarski streznik, ssl povezava).

zraven tega uporablja se pipelining - da naenkrat sprozi recimo 5 requestov (IE recimo samo po 2 naenkrat).

Matri[X] ::

Men IE hitreje nalaga kot Mozilla. Da ne omenim da se tudi 5x hitreje zažene.

OldSkul ::

Mozilli zamerim samo to da se predolgo odpira.No lahko bi bili tudi kakšni skini da spremenijo izgled Mozille v IE!8-O

gumby ::

Matri[X]: mozilla se mi naloži v 0,3 sekunde... to je dovolj hitro zame


sadarj79: IE skin za mozillo? bljak:D

DMouse ::

Kako pa veste koliko časa se nalaga IE? Internet Explorer je tako integriran v windowse, da se praktično naloži ob zagonu le teh in je v obliki knjižnic stalno v pomnilniku.

P.S.: to opcijo ima tudi Mozilla, le da je tu bolj očitna (ikona v trayu) in jo lahko "celo" izklopiš :)

OrlyTM ::

mah, ze neki cajta uporabljam oba programa(enga na enem kompu, drugega na drugem), da bi vidu resno razliko .... do zdej sem se vedno prsu do zakljucka, da ni kake bistvene razlike ... pac, ker ti je bolj vsec. Ce si MS hater, bos valda hvalu Mozillo, nasprotno, ti bo IE cist odgovarjal.

Aja, edin to mogoc, da Mozilla nekaterih strani se vedno ne prikaze pravilno in da mal cudn dela z certifikati. Pa ajde :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()

[BISI] ::

Jaz imam Windows 2k in se mi mozilla nalozi enako hitro kot IE (predpogoj je seveda oznacen checkbox za quick launch), da ne govorim o firebirdu...
IE skin za Mozillo obstaja - Klik!

Bass0 ::

Nisem in nisem se hotel ločiti od IE-ja. Netscape se mi je zdel sila butast in okoren, medtem ko je IE super tako za offline surfanje kot glede hitrosti in preprostosti. Mozilla 1.2 je bila čudna, ker se je pol strani odpiralo narobe.

Potem pa je prišla 1.4 in zdaj ne morem več brez Mozille, celo na Outlook Express sem pozabil. Če nastaviš, da se winMessenger ne more naložiti (hvala bogu!), potem se OE itak nalaga celo večnost. Pa še flash mi je nehal delat v IE in mi ga ne rata ponovno instalirat.

Mozilla ROX!

pagat34 ::

Ne spada glih sem - pa vseeno:

če v mozili (v1.4) izberem file/ save page as/ web page complete/ napišen ime in knof save, se ne zgodi nič tj. save okno se zapre, na disku pa tega ni.

qwa je narobe - help me !
_________________________________________
Zaradi stranskih učinkov se izogibaj M$ izdelkov!

Markoff ::

Se splača uporabljati Mozillo za plačevanje preko neta, npr. Klik ipd? Deluje zanesljivo?

BigWhale ::

Jaz jo uporabljam za NKBM Bank@Net, AbaNET od Abanke, petrol...

Pa vse deluje...

krneki ::

Dela super tudi s Klikom


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla 1.4 Vprasanja

Oddelek: Programska oprema
131314 (1021) Loki
»

Microsoft: "Učiti bi se morali iz odprte kode, TODA ..."

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
442317 (2317) kopernik
»

Mozilla Firebird v slovenskem jeziku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
735924 (5924) CaqKa
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
432608 (2608) Hellios
»

Internet Explorer se poslavlja

Oddelek: Novice / Brskalniki
393152 (3152) CaqKa

Več podobnih tem