» »

odškodnina za vrat

odškodnina za vrat

1
2
»

mauriciofabi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Zakaj se pa Mojca nič več ne javi?
Je padla vmes po stopnicah in si zlomila vrat?

Ne vem....mojčina barva las...upam,da ni blond, ker drugače resnično ne vem, od kje vleče taka vprašanja.

Mojca, četudi se najde kdo,ki ti bo ustregu s 100% izplenom...boš pa v naturalijah plačala....

no money - no funny:))

vrat jo boli če je preveč na računalniku

>3. Vse Poravnave in podobni temeljijo na enakem izsiljevalskem poslovnem modelu. Ko prevzamejo tvoj primer, nasprotni stranki napišejo grozilno pismo, kjer zahtevajo odškodnino v določeni višini, ter v nasprotnem primeru grozijo s tožbo za višji znesek. Če je nasprotna stranka slabo informirana in podleže grožnji, Poravnava vzame svoj % in ostalo izplača tebi. Če nasprotna stranka ne pade na takšno finto, bo Poravnava odstopila od primera, saj niso pripravljeni tvegati svojega časa za negotovo sodno pot.

no, če si tudi ti zihr da bo grožnja delovala...

MojcaL ::

No zadeva je sledeča. Razložili so mi celotni postopek in kako vse skupaj poteka. Dejansko ne poberejo nobenh %, ker so že itak plačani s strani zavarovalnice. Bili so korektni in zelo prijazni. Nič niso vsiljevali. Za moj primer je realno pričakovati med 1.400 do 1.800 eur. V ponedeljek grem pa še do enega odvetnika in potem se bom odločila.
Mogoče poznate odvetnika Krapenca? Izkušnje?

mauriciofabi ::

žal ne, upam da dobro rešiš in da ti vrat ne dela več težav

r3dkv1c4 ::

MxxW5 je izjavil:

Zakaj padate na te zadeve? Spet? "Mojca" je seveda zaposlena v "Inštitutu", ki ga tukajle oglašuje. Ni prvič, tovrstni oglasi so se na ST pojavljali že prej, OP pa je vedno ženska.

Skratka, tale topic je oglas. Naj moderator primerno ukrepa.

Saj bo....ampak ne v tej temi.
Rajši bo pobrisal relavantne replike, ker se mu pač na določene člane ne vstane.
Ane Mavrik.

Nisi ti đabe gay.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Pobes ::

Dobila boš 1400-1800€ pa ne bi dala 5-15% ljudem/firmi ko bi ti pomagala priti do tega? Meni se ne zdi pošteno to?
Drugače te pa vrat boli za vsako figo, če znaš še 2 krat pojokat pri zdravniki je takoj mesec bolniške.

nodrim ::

Še enkrat vprašam, kdo bo dejansko plačal to odškodnino?

MojcaL ::

nodrim je izjavil:

Še enkrat vprašam, kdo bo dejansko plačal to odškodnino?

Predstavljeno mi je bilo, da celotno odškodnino in stroške odvetnika poravna zavarovalnica povzročitelja.
Povzročitelj naj bi izgubil le bonifikacijo pri naslednjem zavarovanju.

K0l1br1 ::

Kaj dobijo pa oni kot posredniki?

donvito ::

Kaj dobijo pa oni kot posredniki?


Dejansko ne poberejo nobenh %, ker so že itak plačani s strani zavarovalnice.

NenadMura ::

Pozdrav,

Prijatelj se je poškodoval v prometni nesreči in se je obrnil na Poravnava d.o.o. Tam se je pogovarjal z direktorjem Poravnave d.o.o Ivan Gabričem, ki mu je pravno svetoval, vendar se je kasneje raje obrnil na odvetnika, saj kolikor mi je povedal, se mu je zdelo vse čudno sploh to, da naj Ivan Gabrič ne bi sploh imel diplome iz nobene pravne fakultete torej sploh nima pravne izobrazbe, niti mu ni pokazal kakšno izobrazbo sploh ima. Kak je to možno, da nam lahko pravno svetuje oseba, ki nima diplome pravne fakultete. To je sploh legalno ali je to kaznivo ? V Sloveniji je zgleda vse mogoče.

ginekk ::

NenadMura je izjavil:

Pozdrav,

Prijatelj se je poškodoval v prometni nesreči in se je obrnil na Poravnava d.o.o. Tam se je pogovarjal z direktorjem Poravnave d.o.o Ivan Gabričem, ki mu je pravno svetoval, vendar se je kasneje raje obrnil na odvetnika, saj kolikor mi je povedal, se mu je zdelo vse čudno sploh to, da naj Ivan Gabrič ne bi sploh imel diplome iz nobene pravne fakultete torej sploh nima pravne izobrazbe, niti mu ni pokazal kakšno izobrazbo sploh ima. Kak je to možno, da nam lahko pravno svetuje oseba, ki nima diplome pravne fakultete. To je sploh legalno ali je to kaznivo ? V Sloveniji je zgleda vse mogoče.


Kaj ma veze Slovenija tu. Nategujejo isto ali še bolj tudi v tujini.

Če pa se že gremo kdo lahko počne kaj glede na vrsto izobrazbe, potem pa je problem že pri 95% ITjevcih.
Verjetno omenjeni tip ne more zastopat človeka na sodišču - ker nima ustreznih pogojev začenši s pravosodnim izpitom - bučke v obliki laži pa očitno že lahko prodaja brez sleherne sankcije.

kloko ::

Te odškodninske družbe se ukvarjajo z pobiranjem denarja naivnežem, za to dejavnost ne rabiš nobene izobrazbe, zgolj "jajca" rabiš.

Ahim ::

NenadMura je izjavil:

Pozdrav,

Prijatelj se je poškodoval v prometni nesreči in se je obrnil na Poravnava d.o.o. Tam se je pogovarjal z direktorjem Poravnave d.o.o Ivan Gabričem, ki mu je pravno svetoval, vendar se je kasneje raje obrnil na odvetnika, saj kolikor mi je povedal, se mu je zdelo vse čudno sploh to, da naj Ivan Gabrič ne bi sploh imel diplome iz nobene pravne fakultete torej sploh nima pravne izobrazbe, niti mu ni pokazal kakšno izobrazbo sploh ima. Kak je to možno, da nam lahko pravno svetuje oseba, ki nima diplome pravne fakultete. To je sploh legalno ali je to kaznivo ? V Sloveniji je zgleda vse mogoče.

Ti si prisel glede tega vprasat na forum. Po em sklepas, da smo vsi tukaj s pravnimi diplomami?

feryz ::

Zakaj bi pa direktor moral imeti pravno izobrazbo ali pravni izpit? Direktor je z lahkoto mujo iz njemačke. Ali pa fata iz Sarajeva.

Slopek ::

Po pravni nasvet greš lahko tudi k nekomu, ki poseda na prvi klopci v parku......ta nasvet seveda lahko tudi upoštevaš in če ga, je to popolnoma tvoja odločitev. Ne vem pa, zakaj ti nasveta ne bi smel dati, če si ga že vprašal?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oddaja škodnega primera

Oddelek: Na cesti
324055 (1645) ZveeZ
»

Odskodnina od prometne na delovnem mestu

Oddelek: Na cesti
273485 (2039) Furbo
»

kateri odvetnik za odškodnino - imate kakšne izkušnje?

Oddelek: Loža
4731595 (16180) mirkuma
»

Krivec (pešec) v prometni nesreči (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5811742 (10310) Gregor P
»

Prometna nesreča - odškodnina?

Oddelek: Na cesti
359854 (6375) SkIDiver

Več podobnih tem