» »

Logitech bo lastnike svojih naprav pustil na cedilu

1
2
»

Markoff ::

Ne vem, koliko stane baterija za iPhone 5, vem pa, koliko stane polnilec. Adapter 220V/USB = 30 EUR. Kabel za polnilec = 30 EUR. Skupaj 60 EUR. 60 EUR. Če kdo meni, da sem se zmotil, še enkrat natipkam. 60 EUR.

Kitajec sproducira tak kabel za 1 EUR. Ampak barva, design in ime prodajalca sta garant, da je dodana vrednost takega kabla (poleg transporta in davkov, seveda) poskočila za whopping 59 EUR.

Nekdo zgoraj nekaj palamudi o tem, da lastniki Androida neutemeljeno pljuvajo po ogrizku. No, tule uporabnik ogrizka pljuva po ogrizku. Utemeljeno. (tole je samo ena od lastnih čudovitih izkušenj s to super firmo)
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

no comment ::

Markoff je izjavil:

Ne vem, koliko stane baterija za iPhone 5, vem pa, koliko stane polnilec. Adapter 220V/USB = 30 EUR. Kabel za polnilec = 30 EUR. Skupaj 60 EUR. 60 EUR. Če kdo meni, da sem se zmotil, še enkrat natipkam. 60 EUR.

10 EUR za baterijo.

Če pa veš, da Kitajec dela polnilce in kable po 1EUR si pa prtisnjen ti, in ne Apple, če greš k njemu odštet 60 EUR.

Zaphod_B75 ::

Že kakšna 4 leta Imam pametni daljinc "Logitech Harmony Touch" .
tega: https://support.myharmony.com/en-us/har...

Kaj zdaj to pomeni? A prav razumem?

Predpostavljam da če ga od marca 2018 naprej ne bom več priklapljal na računalnik (da bi lahko zlobni Logitech posodobil firmware), delal naprej normalno.
Ali bom "on the safe side" če ga priklopim na rač tudi po marcu 2018?

Kaj je zdaj to?! A ga smem priklopit na računalo po marcu 2018 ali ne? če čem da mi bo še naprej normalno služil?
naj kdo potrdi... vnaprej hvala za odgovor.
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

roli ::

Mavrik je izjavil:

roli je izjavil:

Zakaj me ne preseneča, da govorimo o Logitech Harmony? Njihova Harmony Linija produktov je največji crap kar se softwarea tiče. Sam HW na daljincih je sicer ok, ampak software je pa obupen. Konkretno posodobljen je bil verjetno več kot 5 let nazaj - če sploh kdaj. To, da je neumen za uporabo in nima nekaterih možnosti, ki bi jih v takem produktu pričakoval sploh ne bom omenjal..


Kaj ti pa manjka?

Kot prvo je cel UI katastrofalen in popolnoma nepregleden za uporabo.

Pri Harmony 300 imaš naprimer gumbe za 4 naprave - DVD, TV, sat/cbl, something. In, ko dodaš naprave ti jih sam razvrsti na te 4 gumbe. Če kako napravo odstraniš ali dodaš ti jih bo spet razvrstil kakor se njemu zazdi. Opcije, da jih urediš ni.

Ko delaš timing za določen activity nimaš opcije, da določene naprave nočeš prižgati - tipičen problem je naprimer, ko ti BD player prižge TV in AV receiver, daljinec ju pa potem ugasne. Okoli tega se sicer, da priti, ampak le na način, da izgubiš vso avtomatiko, ki jo daljinec ponuja.
http://www.r00li.com

Ghost7 ::

Logitech si "krepi" zaupanje uporabnikov :D

Markoff ::

no comment je izjavil:

10 EUR za baterijo.

Če pa veš, da Kitajec dela polnilce in kable po 1EUR si pa prtisnjen ti, in ne Apple, če greš k njemu odštet 60 EUR.

Kdo pa je rekel, da sem ga kupil, genijalec? In kje naj dobim baterijo za 10 EUR? Z Alibabo sem se enkrat ukvarjal, noben prodajalec ni niti odgovoril, zaključil to zgodbo.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

MrStein ::

Tu imaš originalni Apple kabel za 4 evre.

A res nobenih resničnih pomanjkljivosti ne najdete, pa potem žvečite take bedarije?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Harmony Hub

Oddelek: Kaj kupiti
51075 (803) Pobes
»

Univerzalni daljinec

Oddelek: Kaj kupiti
121462 (1165) klasicni
»

Fizični produkti kot storitev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11929881 (26472) BigWhale
»

Logitech bo lastnike svojih naprav pustil na cedilu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5616015 (11852) MrStein
»

Xbox One bo dobil daljinca

Oddelek: Novice / Konzole
3815040 (9762) antonija

Več podobnih tem