» »

novejši gonilniki za gf ti 4200 vivo

novejši gonilniki za gf ti 4200 vivo

partysound ::

zdle mam gor 40.72 gledam na netu od nvidie pa se dobijo detonator fx 44.03. aje to za mojo grafo. k prej so bili sam detonator pomoje.

thanks

kje dobim program za navit grafo. in na kok jo lahk navijem?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

partysound ::

pa še tole:

vsak k ga dol potegnem in piše da je za 2kxp ka rnaj bi blo za xp pa ni res. javi mi takoj da ni testiran za xp. in dam countinue anyway. in pol je v redu sam da ni digitaly signed

za ka to'

dela mi sam 40.72


men nč jasn

kere drivreje uporabljate ostali za gf ti 4200, če jo kdo sploh ima?


hvala vsem
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

frenk ::

44.03 men delajo

partysound ::

men pa pr tem javi napako da niso testirni za xp

piše pa takole: 44.03_win2kxp_international

jst mam stvar od leadtek a280 in to je isto kot ti 4200

men nč jasn

a morm update nardit za xp-je?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Sami ::

Ja ti driverji 44.03 so še kar cool, seveda morajo delati na vseh GF4 Ti 4200. Tudi sam imam GF4 ti 4200 128MB in ti driverji delajo čisto pravilno. Če pa vam pri inštalaciji driverjev Windowsi javljajo, da te driverji niso testirani pa preprosto kliknete countinue anyway.

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mlakar ::

Jst mam od leadteka Ti4200 128 pa mam gor 43.45 voznike in delajo odlično!

LP

partysound ::

men nč jasn. kr ni testirano pa ne vem kwa še.

kwa je fora drgač tle?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Dusko ::

@Partysound nevem zakaj kompliciraš
Pač če ti javi da niso digitalno podpisano od win xp daš samo dalje ali continue ali kaj pač piše.
To opozorilo pač javi zato ,ker proizvajalec gonilnikov ni plačal microsoftu ,da ga požegnajo in da so kao uradno kompatibilni gonilniki s winxp.
Pač treba je plačat microsoftu ,da lahko uporabljaš tisti njihov znak windows xp.

Kaj maš mogoče zagnan tudi
winfox? Ker jaz mam tudi GF4 sicer samo 440 mx pa sem enkrat edino imel težave s driverji ,da pač ni hotelo v lastnostih pokazati določenih stvari( recimo kolk agp podpira) samo zaradi tega ker sn mel staro verzijo winfox-a in je vplival na prikaz teh podatkov.
Pa predno nameščaš nove detonatorje stare odstrani pa pol novo gor. Vmes lahko še zaženeš računalnik na novo in pol te bo tak ob zagonu opozorilo da je našel novo strojno opremo( grafo) in pol daš tam mesto kjer maš driverje shranjene na disku.

partysound ::

prej sem imel 40 72 in zdj sem te nove kr čez naložu. a to je narobe?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

partysound ::

ka je pa ta FOX?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Dusko ::

eh winfox je neka stvar pač ki sn jo jaz dobo polek na cd-ju.
JA mogoče je to narobe da si samo prek namestil odstrani gonilnike pa se enkrat pol na novo nalozi tak kot sn ti gori napisal.SAMo pod dodaj odstrani programe greš uninstal pol pa samo nove klikneš da se inštalirajo pa bi moglo delat.

pingo76 ::

Gazenje driverjev ni bilo nikoli pametno početje. Iz lastnih slabih izkušenj sem se odvadil tega početja. Dober test za zjahane driverje mi je bil serious sam first encounter in njegovi demo-ti. Če so bili driverji povoženi je v ssam-u grafika bila izjemno defektna (manjkajpči poligoni in teksture). To pa na winfast 250TD LE 128Mb bolje znan kot leadtek ti4200 vivo. WinFox je pa leadtekov skupek bolj ali manj neuporabnih programčkov ostudnega videza in zvoka razen overclocking utility-a ki dobro opravlja svoje delo.

partysound ::

pinko 67:

zdj sem prejšnje dal dol in te nove naložil. kok imaš pa kej navit z unmu overclockerjem?

a se kej pozna pri grafiki in performansu?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

pingo76 ::

@partysound: Odkar ima ti 4200 moja draga 1m od mene (:D ) ne vem kaj se spoh z grafo dogaja. Navita ni sploh saj dela kar pošteno dobro. FSAA pa je tudi ne zanima saj ji razlika z ali brez ne pomeni nič (gušti so gušti).
Ko je bila grafika pri meni je bila "premaknjena" iz 250(baje)/444 na 300/500 in delala brez problema. Ram dlje ni šel... Winfoxa pa nisem uporabljal ker ne maram imeti posvinjane windowse. Delalo in še vedno dela super na win98 (par mesecev nazaj) in sedaj win2000 popolnoma lepo, tako da skoraj ni verjeti, da je microsoftov izdelek >:D. XP-jev pa ne maram in sem z njimi bil 3x popolnoma nezadovoljen in razočaran. Nekako jih smatram za ME Drugo Izdajanje :D. No ja vsak najde nekaj zase. To pa sem napisal zato ker če imaš XP-je in imaš probleme daj možnost win2000. Morda ti bodo postali kar naenkrat zelo všeč. Sem tudi zaprisežen gamer, da nebi mislil da jih imam samo za resno delo.

partysound ::

ma pustmo ku je, bo sj dl delal. če sem dal že 380k sit za kišto. pa doma sem jo sestavil.

trenutno sem dal notr mojo drugo grafo radeona 9700 in kr trga
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

pingo76 ::

Osebno se mi ni zdel nevemkakšen napredek iz ti4200 na radeona 9700... FSAA in ANISO dela občutno boljše to je pa bolj ali manj glavna razlika. Pa še gnojilniki od atija...:\ . Hvalabogu, da so sedaj Catalyst 3.6 rešili vse kar sem potreboval... Ne me narobe razumeti. Radeon je kar zver samo uni ti4200 pa tudi ni od muh. Še vedno se mi kdaj potoži po njem (no ja po njegovih dodelanih gonilnikih) a kaj ko sem se razvadil glede kvalitete slike:8).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri soferji za Ti4600?

Oddelek: Navijanje
15935 (855) DjTonic
»

Nekompatibilnost nForce & GeForce gonilnikov?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131350 (1076) njok
»

Problem z Colinom McRae Rally3!!!!!

Oddelek: Igre
161511 (1105) podrenek
»

Kje naj kupim GF4 Ti4200? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
504269 (3259) frenk
»

41.09 detonatorji in problem z GF4 titanium 4200.

Oddelek: Pomoč in nasveti
7826 (753) M4TECH

Več podobnih tem