» »

Kje naj kupim GF4 Ti4200?

Kje naj kupim GF4 Ti4200?

«
1
2

pilatus9 ::

Kje naj kupim GF4 Ti 4200 128Mb? Lahko je tud 4x AGP.
V JAEtu jim jih je zmanjkalo tistih za 33k... drugje so pa cene kar dokaj divje! Ne rabim namrec ene hude firme, ker je ne mislim navijat, ampak mi je vazno, da obdela cimvec tekstur, zato tudi 128Mb.
Kje ga se imajo?

budi ::

Magari v VoVo Radolca.

asPeteR ::

V Mlacomu majo pocen ene 4200tke ...
http://blog.stegnar.com

Dr_M ::

taipan....bof...itd.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

pilatus9 ::

Mlacom: ne hvala. garancija pa odnos do ;( .... skratka NE!
BOF: zmanjkalo, nimajo nec vec
VoVo: kaksen imajo naslov na netu- ne najdem, prvic slisim, kak tel bi bil dobrodosel al pa email. to bi blo fajn ker sem z gorenjske.
Taipan: bom vprasal, ce ma. ampak ne vem kako bo z garancijo cez kaki 2 leti ker se mi nekam nesigurna stacuna zdi:\ . ne vem, ker se nisem tam nec kupoval.

Mogoce se kej? korencek, solatko...;)

goku :) ::

Pejt v DAR, boš zihr dobro robo dobil pa garancija....

Aha bom dal še link http://www.dar-computers.si/
Navijanje je kamen modrosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goku :) ()

Mirč ::

probi pri e-misiji(mega hit)

Turtle ::

AGT....okol 27 jurjev

BoLhCa ::

pilcom v cerknici! okol 33k.
g4 ti4200 128Mb agp 8x ViVo edition OEM
lp

js ::

pa še dobijo v bofu al je konec akcije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: js ()

pilatus9 ::

GF4 ti4200 128Mb:
DAR-COMPUTERS: s ceno so znoreli, saj hocejo met za 128 mb 46k sit;(
EMISIJA: majo tud kar drago, 40k sit, ceprav zgleda dokaj huda!
AGT: majo kar drago, drugac jih moram pa se poklicat kako in kaj imajo. ne vem, kaj pomeni ta nvidia cip?? ali je to ena cheap verzija al kaj..
tota verzija od Leadteka je pa 43k sit;(( in glede na to, da so jih mel takale v bofu, se mi malo hecno zdi tolk kesa dat
PILCOM: a bi lahk dobil kaksno cifro, da jih poklicem, ker tista njihova PILCOM internet stran je mal cudna, ka nec ne pise.
BOF: ne, zal nimajo vecin so tud rekli, da jih ne bo vec:'(

Hmm, bom se malo pobrskal, ce pa komu kej na pamet pade, naj pa napise se kako stacuno, kjer bi se jo dalo kupit.
10x

flipflop ::

LEADTEK WinFast A280 LE (nVIDIA GeForce4 Ti4200-8x, 128 MB DDR, 8xAGP, TV, DVI, retail) 27.963,00 33.555,60

Pokliči v EGT

BoLhCa ::

Pilcom 01/7096-060, stran je pa namenjena zgolj informacijam glede Web strani in takih s....=)
flipflop@ a ti to resn mislis da je retail 33k, al je to morde nabavna!
Pilatus9@ dns sem zvedel da jih ni vec (zadnji komad prodan v torek!), cez dva tedna pa pride nova posilka:D , ce se ti da cakat...
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BoLhCa ()

pilatus9 ::

Digital logic: majo Abit siluro 64Mb 8x z vsemi mogocimi dodatki za okoli 28k sit
verzijo s 128 mb pa dobijo cez 1 teden.
PILCOM: jap, cez 2 tedna.

Hvala, torej cakamo 1-2 tedna. do tacajt moram pa dobit eno brezvezno graficno sam tolk da bo kista delala.
LP

flipflop ::

bolhca:prva cena je brez davka,druga pa z davkom.

BoLhCa ::

ja sm vidu ja, ful huda cena za retail verzijo!
jest sm dal za mojo (v podpisu) 54k, retail seveda.

pilatus9 ::

@flipflop: Pa jih se imajo kaj na zalogi? Kaksna pa je retail verzija, a je to una v vrecki in z knjizico, pa je to to? A mas kej sans, da te nateg...jo pri tej firmi? a kdo pozna, ker bi jo namrec vzel preko poste.
Pa kteri detonatorji so taboljsi, mogoce 44.03, ki so tazadni, al je boljs dat kake starejse? A obstajajo tudi detonatorji_english, da ti pol, ko jih razpakiras, napisejo tekst v anglescini in ne tako kot v international verziji, ko ti pol v polomljeni slovenscini sika?
Any ideas?

Turtle ::

AGT: 29.500,00 Retal od Sparkle TI4200 8xAGP DDR, DVI +tv-out.......m"kay...na zalogi bojda

flipflop ::

pilatus9:nategnili ne te bojo;) Če jih še majo ne vem,pokliči in vprašaj.

pilatus9 ::

Kupil sem si Abit Siluro GF4 Ti 4200 8x 64Mb! Dela super, zgleda tudi OK, gor mam detonatorje 44.03.
Dela res dobro, ker sem vcasih dobil 1700 3Dmarkov, zdej jih pa dobim 9777:D tak da sem presrecen. V MS FS2002 mam zdej koncno lahko vse detajle na max in dela tekoce tudi pri akrobacijah, poleg tega pa vidim se polno dreves in his, ki jih prej spljoh nisem!

Vidim, da je zame 64Mb zaenkrat dosti, ce bo pa treba, bomo pa pac se malo nadgradili pa bo.
LP

goku :) ::

Veselimo se s teboj
Navijanje je kamen modrosti

BaRtMaN ::

Mam iste izkušnje z MSIjervo kartico. IL-2 Sturmovik FB leti kot še nikoli. Moram probat še FS: A Century of Flight! 8-)

matter ::

4200 vsekakor, ker je raketa, za ta dnar-

goku :) ::

Jst bi jo tudi kupil če bi menjal. A da ne menjam sta dva razloga
1. ni dnarja
2. sedjšna še zdrži
Navijanje je kamen modrosti

=Exceed= ::

pilatus9: mene pa neki zanima. Kakšen sistem maš pa kero grafično si mel prej?

pilatus9 ::

=Exceed=: imam OS WinXP Professional SP-1, ceprav mi je win2k boljsi, ampak mojo ti XP malo popravljene hroscice pa se kej, jasno mam na classic look, da sploh kej najdem
Prej sem mel pa Daimond Viper V7708-O , ki je nekaksna Riva TNT 2 32Mb.
Ja dobr dela zaenkrat. Bo pa treba se mal pocakat z A century of flight, da izide, pol pa da vidim, ali sem se kaj zajeb...al.
Bok.

e-marko ::

A mi lahko nekdo pove na katerih frekvencah laufata gpu in ram na Winfast GF4 Ti4200-8x 128MB A280, tv-out, DVI? Ima hladilnik na obeh straneh tudi čez ram-e. Kakšen ram je sploh gor(koliko ns)? Naj bi laufal na 250/222 (to je torej 444 ker je DDR???) po 4200 specifikacijah (glede na vodič Kaj kupiti ver.2...)... Karto prodajajo pri Jae.
Sprašujem zato, ker sem opazil pri enem testu (november 2002), da pri Gainward-u šiba ram z 513 MHz in se je dal naviti na kar 620 MHz (3,3 ns pomnilnik)
Hvala!

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

matter ::

Laufa na 250/513. Hladilnik ima na obeh straneh povezan. Nism probu navijat ker vse ok laufa. Ne vem pa katere rame ma gor (ker se ne vidjo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

e-marko ::

Super, hvala!
LP
E-marko
...somebody, somewhere...

roland ::

e-marko kje bos to kupil in kolko stane?

kr si jas mislim to kupit samo taipan trenutno baje ne dela
"To je le moje mnenje!!!"

BaRtMaN ::

Saj je napisal:
Karto prodajajo pri Jae.

ELan_Belisarius ::

GR.CARD INNOV.GF4 TI4200 64MB DDR 8xAGP+TV OUT - 29.400 SIT
Ce koga zanima email me.

matter ::

Vi ste res ćudni. :)
V neki že omenjeni trgovini lahko kupiš 128MB različico od leadteka (odlično hlajenje) za 29.000 Z DDV, kar pomeni da če jo vzameš na firmo je to okol 24.000. Tuki pa za tak dnar rabljene prodajate, pa še 64 rama.
No sej mogoče vam rata koga nategnit :)
Realna cena bi bila okoli 20.000 za rabljeno.

mare87 ::

Če si mislo v Bofu za 29.xxx sit Leateka kupit si se pošteno zmoto. To so buče.

frenk ::

ne ni mislu v bofu...mislu je pri JAE:)

mare87 ::

Aha, ok potem:)).Zdi se mi, da je 33k, če se ne motim.

flipflop ::

Cena je 29.900,imajo jo v akciji.

ELan_Belisarius ::

Mimogrede, da ne bo pomote...
za 29.400, 00 SIT z DDVjem (oz. ce kdo ne razume z racunom) - se pravi niti priblizno ni rabljen.

BoLhCa ::

ma ja jurja gor dol. itaq je se zdej vredna 40.000! NOVA
lp

e-marko ::

Dobil danes Gf4 Ti4200 od Jae v akciji. Hja, rami so menda 4ns (oznaka na koncu je 40...) od Samsunga (sem moral malo namazati rame :D ). Žal še čakam na ohišje in da vse skupaj sestavim... Bomo videli kako se kaj navija 8-)

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

frenk ::

jest baje jutr dobim tko da bojo moji rezultati vidni jutr:D...čez vikend pa mogoče že kšn voltmod za rame pa gpu:D

scenic ::

E-misija je zakon, cool zadeve in cene sploh pa se mi zdi MSI pa kar koli kupiš kar solidna zadeva.

Lp

Scenic

Dr_M ::

ta kartica se mogoce mal bl slabo navija. z originalnim hlajenjem je slo komi 265/280, potem ko sm zamenju hladilnike, je slo do 275/290, zdej k se je pa mal ulaufala pa dela na 300/300, ampak samo v q3, v c&c generals ze pri 295/295 grozna slika...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frenk ::

moja siluro kartica je 300/300 brez problema delala tudi s privzetim hlajenjem...privzeto hlajenje na silurotu je en zlo zanč vent na gpu-ju, na ramih pa nič...upam da moja ne bo tko lena ker jo bom gonu do kraja>:D...če pa crkne pa crkne:)

frenk ::

dons sm dobu ti4200, ki je v akciji pri jae...kartica sem s privzetim hlajenjem navil na 320/600, ampak ne da od sebe nobenih rezultatov...pride le do 11240 pik pri 3dmark2001SE, s silurotom sem pa na isti konfiguraciji pršu čez 12k in to brez navijanja...jest ne vem kva je s to grafo ampak do 13k bom pršu z zračnim pa če se svet podre>:D


p.s.: al pa tud ne ... s to grafo ne bom pršu nkamr:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

frenk ::

al je res možno da je siluro za 2k pik(3dmark2001) bolši od tega...siluro je mel sam 64MB in agp4x, ta ma pa 128MB in agp8x...pa opazu sm tud da se pri navijanju te grafe ne pozna skorj nč...navijam pa z winfox(verjetno nima veze:\)

planetparty ::

Ah..,dragi frenk....
Če se stvar pregreva boš dobil nizke rezultate, čeprav maš GPU na ne vem koliko pa rame pravtako, ampak če nimaš nobenih anomalij je z ramom vse ok (mogoče), GPU pa malo spusti...

Od 30.000 vredne kartice pa le ne moreš pričakovati čudežev neda?;)

BoLhCa ::

ej frenk z grafično ni pomoje nc narobe, zato k jest je nimam niti navite pa mi plune 13500 tock, s sistemam v podpisu!
pomoje mas ksn AA&AF uzgan, al mas pa najbolso kakovost slike vzgano.
mal se po driverjah brskej al pa v bios pejd kej pogledat!
lp

frenk ::

robibrk: ja sj sm probal tud spustit ampak je zlo mal razlike, pa še to gre v minus točke:\...nism pa pričakval 20% razlike med abit in leadtek:D

bolhca: mam vse nastavitve na best performance...driverje, kot tudi v 3dmark

...no ja tole grafo bom mel kšn let mogoče poj ap itak menam:)

flipflop ::

frenk: kaj je bilo pa s silurom?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katerega GeForce Ti 4200 kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
281441 (1155) atekavec
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1397930 (6172) js
»

Graficna kartica za cca. 35k

Oddelek: Kaj kupiti
211564 (1062) the_unborn
»

Kaj kupiti Geforce leadtek ti4200 ali fx 5600neultra

Oddelek: Kaj kupiti
171548 (1281) DjTonic
»

kera firma GF4 TI4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
523285 (2501) BaRtMaN

Več podobnih tem