» »

1.400 eur za Iphone X !!!!

1.400 eur za Iphone X !!!!

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 7
»»

Nikonja ::

In še cela vrsta pred trgovinami kako pri nas tako v tujini, smo pa res ovce !!!

Ali je res tolk boljši kot SGS8 ki ga dobiš za 590 eur ali note 8 za 740 eur
Evo linki spodaj da ne izpade da se izmišljam cene.
https://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-...
http://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-N...

Sej ne preferiram nobeno znamko ampak da je tolk ljudi pripravljeno plačat 1200-1400 eur za telefon mi iskreno ni jasno.
  • zaklenil: BigWhale ()

martincek1 ::

Ne, ni tolk boljši. Je pa trenutno tolk večje povpraševanje zanj.

Zakaj daješ cene SGS8 pol leta po izidu, iPhoneX pa par dni?

bambam20 ::

Če primerjamo oba je Iphone X eleganten in lep. SG8 pa kr neki.







Pri Samsungu so pozabili, da mora imeti telefon tudi privlačno obliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

gusto ::

Če hočejo naj plačajo (katerakoli firma). Edino to me naj ne prepričujejo, da so na takšnem telefonu ne vem koliko bolj produktivni. Enako kot z uro za 1000€ nisi nič bolj točen, kot z uro za 100€.

FTad ::

rupsi, upam, da je to sarkazem...

bambam20 ::

FTad je izjavil:

rupsi, upam, da je to sarkazem...



Ne ni.

no comment ::

Nikonja je izjavil:


Sej ne preferiram nobeno znamko ampak da je tolk ljudi pripravljeno plačat 930-1100 eur za telefon mi iskreno ni jasno.

Jaz tudi nisem pripravljen plačat toliko za nekaj kar očitno ne bo zdržalo vsaj 4 leta. X ni za mene, skopuha. Čeprav sem mislil, da sem mogoče kandidat, ker bi z njim dobil še skoraj spodoben digitalni fotoaparat, ki ga sicer nimam.

Jočem kot dež...

(ne nad mojo nesrečo, ampak za druge reveže, ki si ga lahko privoščijo, seveda, tako kot je na slo-techu treba)

cekr ::

Oblika iPhone X je na ravni Nokie 5800xm pred 10 leti. Kar sicer ni nič slabega. Ni pa v tem iPhonu nič novega, kar drugi ne bi imeli že par let.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

gusto ::

@rupsi31, men pa noben ni lep. Edge ekran mi ne potegne, zaradi tega moj naslednji telefon ne bo več S serije. iPhone s tisto luknjo na vrhu in čudno debelim robom okoli mi pa tudi ni všeč. Kak Huawei ali pa Xiaomi mi je veliko bolj všeč.

Tavher ::

Moj za 200 EUR deluje čisto OK in popolnoma zadošča mojim potrebam. Aja... nisem oh in sploh ker nimam Iphone... :)

martincek1 ::

gusto se strinjam. Če bi iPhone zgornji rob zaključil pred senzorji, bi bil res najlepši telefon, tako pa...

c3p0 ::

Slabši ekran od note8, nagravžen notch na vrhu, buggy faceID, mnogo dražji, what's not to like? Take my money!

bambam20 ::

gusto je izjavil:

@rupsi31, men pa noben ni lep. Edge ekran mi ne potegne, zaradi tega moj naslednji telefon ne bo več S serije. iPhone s tisto luknjo na vrhu in čudno debelim robom okoli mi pa tudi ni všeč. Kak Huawei ali pa Xiaomi mi je veliko bolj všeč.


No, meni je Iphone X lepši kot Samsungov S8. Enostavno mi telefon s tem ukrivljenim steklom ni všeč. To me je motilo že pri SG7.

Seveda si ne bom omislil niti enega, ker sta oba predraga.

Master_Yoda ::

bambam20 je izjavil:

Če primerjamo oba je Iphone X eleganten in lep. SG8 pa kr neki.







Pri Samsungu so pozabili, da mora imeti telefon tudi privlačno obliko.


Sarkazem ? Ker Samsung mi dosti bolje izgleda.

P.S. Na koncu pa zmaga Xiaomi za 200 eur.

bambam20 ::

Velik del v Sloveniji odžira Samsungu Huawei. Apple ima pa tako lastne privržence, ki so jim zvesti, medtem ko Samsung tega nima.

#000000 ::

Master_Yoda je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Če primerjamo oba je Iphone X eleganten in lep. SG8 pa kr neki.







Pri Samsungu so pozabili, da mora imeti telefon tudi privlačno obliko.


Sarkazem ? Ker Samsung mi dosti bolje izgleda.

P.S. Na koncu pa zmaga Xiaomi za 200 eur.



in xiaomi zadnje čase zgleda čista negativ kopije iPhone 7 plus :) vsaj Mi A1 je že tak

M-XXXX ::

Potem: ena firma ima kupce ki pokupijo čisto vse kar dajo ven. Druge firme imajo kupce, ki kupijo tisto kar se jim zdi najbolj primerno in vredno.

Yup, moram priznat, da se strinjam.

bambam20 ::

Lep tale Mi A1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Netrunner ::

Na splošno dati za telefon več kot 400 € nima smisla. Drugača pa podpiram tako visoke cene, saj dokler je folk tako neumen, da to kupuje je normalno da se bo po taki ceni prodajalo.

V bistvu cena ni tako visoka: cca 500 € vrednost telefona + 900€ davka na neumnost

Machete ::

Rupsi na čem si ti zadnja leta? Iz komenta v koment streljaš večje idiotizme.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bambam20 ::

Machete je izjavil:

Rupsi na čem si ti zadnja leta? Iz komenta v koment streljaš večje idiotizme.


Seveda. Nekaj že bo na tem, da je tale novi X tako zaželjen. Takšne norije ni bilo že nekaj časa pri Apllu, kot je sedaj z modelom x.

Še pri nas so včeraj v BTC-ju stali v vrsti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

ziga1990 ::

rupsi31: Prvič vsakmu je nekaj lepo naprimer men je izgled S8-ke boljši od iphone X.

Glej vsakemu je nekaj vseč na primer jaz sem dal 2k€ za računalnik nekdo bo pa dal 1400€ za telefon. Sicer pa se vzame na obroke pa gre. Samo mene pa moti, da potem nekdo na socialni podpori vzame tak telefon.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Dr_M ::

Nikonja je izjavil:

In še cela vrsta pred trgovinami kako pri nas tako v tujini, smo pa res ovce !!!

Ali je res tolk boljši kot SGS8 ki ga dobiš za 590 eur ali note 8 za 740 eur
Evo linki spodaj da ne izpade da se izmišljam cene.
https://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-...
http://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-N...

Sej ne preferiram nobeno znamko ampak da je tolk ljudi pripravljeno plačat 1200-1400 eur za telefon mi iskreno ni jasno.



Sej sm reku, da je iphone za butle. Zdej pa butli iscejo se vecje butle.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bambam20 ::

ziga1990 je izjavil:

. Samo mene pa moti, da potem nekdo na socialni podpori vzame tak telefon.

Mene izjemno moti nesorazmerje med socijalno podporo in zajamčeno minimalno plačo.

Lonsarg ::

Kaj pomaga da so zgoraj bezel manjšali, če so ga pa ob strani samo malo zmanjšali.

Glede na vesoljsko ceno ima iPhone X konkretno prevelik bezel ob strani, pa treba je pogledat realne slike, pri renderingu so bezel narisali manjši kot je v resnici:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

tikitoki ::

ziga1990 je izjavil:

rupsi31: Prvič vsakmu je nekaj lepo naprimer men je izgled S8-ke boljši od iphone X.

Glej vsakemu je nekaj vseč na primer jaz sem dal 2k€ za računalnik nekdo bo pa dal 1400€ za telefon. Sicer pa se vzame na obroke pa gre. Samo mene pa moti, da potem nekdo na socialni podpori vzame tak telefon.


Pojdi se sam na socialno podporo in si kupi tak telefon. Ce poznas folk, ki dela na crno in se visi na socialni podpori pa imas moznost prijave. Ce jih ne prijavis, bod vsaj tiho.

hojnikb ::

In spet najbolj glasni tisti, ki majo 100€ androidaše ki zmorejo vse kar zmore 999$ iphone.
#brezpodpisa

ziga1990 ::

^^ imam Samsung galaxy S7
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

M-XXXX ::

Imam S8 katerega sem kupil za 1/3 cene Iphona X-a.

hojnikb ::

Go give yourselfs a medal :)
#brezpodpisa

AndrejS ::

Zakaj bi imel ferrarija, če me golf isto pripelje ? .... Sama faušija vas je !

hojnikb ::

kaj ti bo golf, če lahko greš peš ? V resnici pametnega telefona ne rabiš.
#brezpodpisa

Vazelin ::

Ne vem čemu tako razburjanje glede X-a. Čudi me, da apple ne fukne ven kakšne limited serije za recimo 3k eur

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kosta ()

r3dkv1c4 ::

Še en telefon, ki spada tja, kamor odlagamo naš balast.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Tomson ::

Kaj pa če bi vsak kupil tisti telefon, ki mu je všeč in si ga lahko privošči, brez da rabi utemeljit in upravičit svoj nakup? ;) Osebno mislim, da ima vsak proizvajalec svoj krog privržencev, pa naj si gre za statusni simbol, napredne tehnologije ali najboljše razmerje med ceno in kvaliteto. Saj je vsem jasno, da telefon za 1400€ ni 2x boljši od telefona za 700€, a to ne pomeni da se ne bo prodajal. Gre za status, brand in marketing. Ko to troje deluje v simbiozi, se pač tudi telefon za takšen denar lepo prodaja. Če je nekdo pripravljen toliko zapravit za pametni telefon in si to lahko privošči, pa naj, zakaj pa ne? :) Pa da ne bo pomote, sam nikoli nisem imel iPhona im me tudi ne mika, mi je pa hecno kako ta znamka nekatere moti ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

VaeVictis ::

Večina ljudi, ki ima problem s ceno iPhone X realno nima problema s ceno iPhone X ampak ima večji problem v svojih prenizkih dohodkih.

Pdzavestno so jezni na ljudi, ki si lahko privoščijo tak telefon.

Svojo potlačeno jezo pa utemeljujo z bedastimi argumenti!

Taka je pač človeška nrav, ki ima velike probleme z zavistnostjo.

Sedaj, če je zdrava zavist, potem to zavist človek da v izobljšanje sebe in svojih dohodkov.

Če pa ni zdrava zavist, pa tak človek obmetava bogatejše ljudi s takim ali drugačnim žaljivkami oz. kaže svojo zavist s tem, da označuje bogtejšega človeka s tem, da je slab po srcu, izkoriščevalski itd.

Pa ta pojav ni prisoten samo pri tem produktu!

NikolormousB ::

Nikonja je izjavil:

In še cela vrsta pred trgovinami kako pri nas tako v tujini, smo pa res ovce !!!

Ali je res tolk boljši kot SGS8 ki ga dobiš za 590 eur ali note 8 za 740 eur
Evo linki spodaj da ne izpade da se izmišljam cene.
https://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-...
http://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-N...

Sej ne preferiram nobeno znamko ampak da je tolk ljudi pripravljeno plačat 1200-1400 eur za telefon mi iskreno ni jasno.


Poglej malo izven okvirov naše prelepe deželice, pa ti bo sigurno bolj jasno.

Nimajo vsi ljudje 1200 neto plače. USA, S in Z Evropa ima malo drugačne plače. Če imaš kolikor toliko spodobno plačo v teh državah, ti najdražji iPhone X predstavlja manj kot 1 teden incoma.

Ljudje v centru Londona, New Yorka, Tokija in nekaterih drugih metropolah plačujejo po par jurjev najemnine, na teden. Res misliš, da se ful sekirajo, če morajo plačati 200€ več za nov telefon?

Ganon ::

Lonsarg je izjavil:

Kaj pomaga da so zgoraj bezel manjšali, če so ga pa ob strani samo malo zmanjšali.

Glede na vesoljsko ceno ima iPhone X konkretno prevelik bezel ob strani, pa treba je pogledat realne slike, pri renderingu so bezel narisali manjši kot je v resnici:


In zdaj ga primerjaj s tem:



Samsung izgleda precej bolj premium. Da ne omenjam ogabno štrleče kamere pri iPhonu. In to, da ti za menjavo počenega zadnjega stekla zaračunajo 550 dolarjev. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

VaeVictis ::

Aja pa še tole, enako je pri dragem avtomobilu, kjer so takoj komentarji v smislu:

- Drag avto že, družina pa strada!

- Drag avto že, za bencin pa ni!

- Drag avto, itak je na leasing!

- Drag avto, itak je nategnil delavce!

- ...

sarma832 ::

Ni povsod taka revščina kot je v Sloveniji, tako da si marsikdo lahko privošči tak telefon brez problema.

Ampak seveda smo mi najbolj pametni in si recemo "sam butl bi kupu ajfona".

Utemeljeno se gleda na nas kot južnjake.

facepalm ::

sarma832 je izjavil:

"sam butl bi kupu ajfona".

Utemeljeno se gleda na nas kot južnjake.


"Sam butl" bi vec ur stal v vrsti zato, da kupi iPhona ali Huaweia:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Ganon ::

sarma832 je izjavil:

Ni povsod taka revščina kot je v Sloveniji, tako da si marsikdo lahko privošči tak telefon brez problema.

Ampak seveda smo mi najbolj pametni in si recemo "sam butl bi kupu ajfona".

Utemeljeno se gleda na nas kot južnjake.


Kje vidiš revščino? In zakaj se vedno pojavlja ta skrajno bebav argument "to praviš zato, ker si ga ne moreš privoščiti!!!"? Zresni se.

Robertos664 ::

meni pa je samo to smešno, da se nekomu tako mudi, da mora stvar imeti takoj ko pride ven. Počakaj dva tedna pa jih bo na bolhi kar nekaj po 800€. :)
Intel Core i5 6500, 8GB DDR4, 240GB SSD, 1TB HDD,
GTX 1060 6GB, S340, 500W BeQuiet, Logitech G27

sarma832 ::

Ganon je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Ni povsod taka revščina kot je v Sloveniji, tako da si marsikdo lahko privošči tak telefon brez problema.

Ampak seveda smo mi najbolj pametni in si recemo "sam butl bi kupu ajfona".

Utemeljeno se gleda na nas kot južnjake.


Kje vidiš revščino? In zakaj se vedno pojavlja ta skrajno bebav argument "to praviš zato, ker si ga ne moreš privoščiti!!!"? Zresni se.


Se bom popravil - standard in kakovost življenja mislim da je precej na ravni, mislil sem revščina v smislu da viška denarja pa ravno ni, da bi bil 1400eur telefon za vsak žep.


Kot je nekdo že omenil, če daš po več tisoč mesečno za najemnino, potem tudi tisoč za telefon ne bo problem. Kar pri nas mislim da ni ravno pogosto.

Mimogrede tudi sam ne bi plačal toliko za telefon, me pa ne moti če to počnejo drugi.

NikolormousB ::

"Sam butl" bi vec ur stal v vrsti zato, da kupi iPhona ali Huaweia:)


Ja, seveda. Pa samo butli stojijo v vrsti in se potem gužvajo v dvorani, kjer gledajo 5 tipov, ki razbijajo kitare in bobne ali 22 drugih tipov, ki se gonijo za žogo. Pa samo butli tečejo 42km po dežju in snegu. Pa samo butli 2 uri skupaj zijajo v TV ekran. Pa samo butli....

shadeX ::

Je sploh kdo v tej temi starejši od 15 let?

IL_DIAVOLO ::

Jaz osebno ne bi imel srca dat toliko denarja za 1 faking telefon. Zakaj? Ker ce ne morem upraviciti nakupa, se pocutim neumnega, naivnega in izigranega.

Ce pa je folk rad neumen, pa me ne moti. :)

VaeVictis ::

Tukaj je boljše vprašanje nekaj drugega, kdo da več za telefon?

Nekdo, ki ima 3.000,00 EUR neto plače (prihodkov) in da 1.400,00 za telefon.

Ali nekdo, ki ima 614,00 EUR plače in da recimo 400,00 EUR za telefon.

Zgodovina sprememb…

petrus ::

sarma832 je izjavil:

Ampak seveda smo mi najbolj pametni in si recemo "sam butl bi kupu ajfona".

Nismo najbolj pametni, smo pa na slo-techu ne slo-tajnice, in na slo-techu je lahko za pričakovat, da predstavlja zaprtost ios platforme trn v peti.
stati inu obstati

Ganon ::

sarma832 je izjavil:

Ganon je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Ni povsod taka revščina kot je v Sloveniji, tako da si marsikdo lahko privošči tak telefon brez problema.

Ampak seveda smo mi najbolj pametni in si recemo "sam butl bi kupu ajfona".

Utemeljeno se gleda na nas kot južnjake.


Kje vidiš revščino? In zakaj se vedno pojavlja ta skrajno bebav argument "to praviš zato, ker si ga ne moreš privoščiti!!!"? Zresni se.


Se bom popravil - standard in kakovost življenja mislim da je precej na ravni, mislil sem revščina v smislu da viška denarja pa ravno ni, da bi bil 1400eur telefon za vsak žep.


Kot je nekdo že omenil, če daš po več tisoč mesečno za najemnino, potem tudi tisoč za telefon ne bo problem. Kar pri nas mislim da ni ravno pogosto.

Mimogrede tudi sam ne bi plačal toliko za telefon, me pa ne moti če to počnejo drugi.


Ni poanta v tem, ali lahko plačaš za telefon 1400 evrov (in plača lahko takorekoč vsak, ker se telefone po večini jemlje pri operaterju, ki ti jih ponuja na obroke), ampak to, ali je telefon res vreden toliko denarja. NI.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google predstavil telefona Pixel 2 in Pixel 2 XL (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9428326 (11876) poweroff
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42792186 (78054) MrStein
»

Huawei Mate 10 pro ali iPhone X (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7410074 (8225) shadeX
»

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
888204970 (169718) shadeX
»

Qualcommov prvak Snapdragon 845 odličen tudi v praksi

Oddelek: Novice / Procesorji
218359 (5705) D3m0r4l1z3d

Več podobnih tem