Prijavi se z GoogleID

» »

Sistem za hišni kino

Sistem za hišni kino

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 10 11 12 »

matkeg ::

Hvala za odgovor, prostora imam dovolj, tako da mi to ni ovira. Pare na sunce pa v nabavo.:)
Matjaž

80ris ::

Ravno sem nabavil tale soundbar, predvsem zato ker imam LG TV in ker ima zraven zadnja zvočnika.
Sicer je nekako še OK, ampak da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprašal če je imel še kdo drug podobne težave.

Pri montaži je bilo vse OK, ko sem pa drugi dan prižgal TV sem opazil da ima nek prekinjajoč zvok. Probal sem vse živo, pa mi je nekako uspelo da je nehalo, sem moral izvleči iz vtičnice vse pa še enkrat prižgati, potem je bil spet normalen zvok. Probam še enkrat in enak problem. Zanimivo je da ko dela prekinjajoč zvok na soundbaru in če ga odklopim je isto na TV. Zelo čudno to.

Na uradni strani od LG sem sicer našel pod "Audio cutting" podobne težave. Sicer moram res preverit ali je to to, da odmaknem wireles router vsaj 1 meter vstran, ker menda povzroča težave to. Sicer sem soundbar povezal z TV preko optičnega kabla, bom probal še pa HDMI kabelj.

Je imel kdo enak problem in kako ga je rešil, vsak nasvet bo dobrodošel.

lp

neocodexx ::

Vsekakor probaj HDMI kabel. Optika je zelo omejena in malo "za časom" (v bistvu je tudi uradno za časom ker standarda niso nikoli razvijali naprej, in je praktično mrtev), niti ne podpira CEC ukazov tako da sploh ni razloga da bi imel z optiko povezano če ti soundbar podpira HDMI je to vedno boljša izbira.

d0rK ::

Darko najlepša hvala da si si vzel čas in razložil. Bom poskusil nekako poiskati prostor za te večje zvočnike ki si jih predlagal. Ampak bodo res kar sekali ven ob tvju ki je tik ob steno montiran.

matkeg ::

Naročil bi reciever na tej strani jasno je najcenejši, zanima me če je kdo že naročil tukaj?!
https://www.tondoseviersen.de/heimkino/...
Matjaž

m0LN4r ::

Te stacune na geizhalsu sploh ne najdem: https://geizhals.de/yamaha-rx-d485-schw...
Poznam pa Euronics, na heimkinowelt sem ze naroceval, glede cyberporta tudi nimam pripomb, ce pa hocem kar se tice morebitnih reklamacij najmanj problemov, pa narocis direkt od amazon.de, ce imas to moznost. Tistih 15 evrov gor al dol.
IN AMD RTG WE BELIEVE
Sooner or later TM
strani: 1 ... 10 11 12 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zvocniki Bluetooth TV & PC

Oddelek: Zvok in slika
13627 (272) TOP
»

Ali se splača nadgraditi obstoječi hi-fi sistem iz bookshelf na floorstanding zvočnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
11705 (286) mihec87
»

Hišni kino Onkyo HT-S5805 da/ne?

251650 (805) neo5468
»

Kakšno ozvočenje za filme v sobi?

362515 (1454) neo5468
»

Zvočniki in receiver (strani: 1 2 )