» »

SoundBar

SoundBar

««
«
1 / 6
»»

T-Majo ::

Zdravo,

čisti nepoznavalec išče soundbar oz. multimedijsko rešitev. Ker v stanovanju nimam prostora, ne bi imel 5.1 sistema, čeprav sem to včasih imel in mi je bilo všeč. Ker ni prostora za zadnje speakerje in kable mi preostane 2.1 sistem ali soundbar.

Sistem bi bil za gledanje filmov in predvajanje glasbe preko BT ali WIFI (telefon, tablica, notebook), zaželjena je tudi FM opcija (hja žena ...).

Zdaj zanimiva rešitev je tudi kakšen JBL na baterije, katerega lahko poleti tudi odnesem na piknik ali morje ampak se mi zdi, da zaradi 2-3 letno boljše, da vzamem neko HIFI zadevo brez baterije.

Ker je stanovanje relativno majhno in bom kasneje v hiši imel 5.1 sistem, me zanima, kaj bi predlagali tam do 150€ od SoundBar-ov.

LP

Tribal ::

do 150€so osnovni soundbari, ne pričakuj preveč. Za normalno poslušanje so ok, kvaliteten zvok se začne pri 300+ €.
Je pa soundbar v bistvu 2.1 sistem.
Imam doma samsunga za 120€ in JBL za 450€. Razlika je kot noč in dan.
Samsung je zato s TVja degradiran na PC kjer špila kak youtube video in to je to. JBL pa igra v svoji veličini na TVju.

T-Majo ::

Imam kakšen link do JBL-a?

Tribal ::

|ke ::

Živjo, da ne odpiram nove teme..

...kakšno mate mnenje o tem soundbaru - SOUNDBAR SAMSUNG HW-M360 - 180€. Imel bi ga kot izboljšava bednega zvoka na tv samsung ue50h6400ak. Ma kdo tole v uporabi? zadovoljni?

lp
Ike

Kawl6 ::

Dobra tema, se pridružujem vprašanjem.Iščem nekaj spodobnega katero bi imelo brezžični woofer, ter internetni radio.

lp

Tribal ::

|ke je izjavil:

Živjo, da ne odpiram nove teme..

...kakšno mate mnenje o tem soundbaru - SOUNDBAR SAMSUNG HW-M360 - 180€. Imel bi ga kot izboljšava bednega zvoka na tv samsung ue50h6400ak. Ma kdo tole v uporabi? zadovoljni?

lp

Če imaš Samsung tv ti bo všeč ker jih lahko brezžično povežeš s TVjem to je pa vse kar je dobrega na njih. So pač neka vstopna stvar. Ne pričakuj hifi kvalitete zvoka.

Za gledanje televizije in občasno kakšen videospot bodo zadosti. Manjka jim predvsem basa ki bi malo zavibriral sobo (meni to pomeni veliko pri gledanju kakih grozljivk, saj doprinese k izkušnji)

TOP ::

Lej tile soundbari so za malo izbolšat zvok in je veliko bolje napram zvočnikom na TV,sam ne pa poslušat kak sounbar za 600e ali več potle pa kupit ga za ala 180e,ker boš dobil solzne oči doma.

Kawl6 ::

In kateri Soundbar za 600 evrov upraviči svojo ceno?In je TOP?

Matej_K ::

yamaha-ysp-1600
Kaj takega verjetno?
... .. .

Kawl6 ::

Hvala za link, tole je solidno ne vem pa kako je z močjo 80w?
Kaj pa nekaj podobnega:
https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?...
Za internetni radio bi se že znašel.

Matej_K ::

V trgovini sem testiral tudi JBL-ove ki so v višjem rangu in bil zelo zelo zadovoljen.
... .. .

Jodlarcek ::

Zdravo
Jaz se tudi odločam za nakup soundbara. Po nasvetih sem dal v ožji izbor JBL SB350. http://www.jbl.com/CINEMASB350.html.
Ta model je precej cenejši od zgoraj omenjenega SB450. Prosim za vaš nasvet glede SB350.

Tribal ::

Cenejši je za 100$ kvaliteta pa neprimerno slabša. Preberi kak review na spletu... Definitivno SB450 vzami, ga ne boš menjal zelo dolgo.

Jodlarcek ::

Tribal je izjavil:

Cenejši je za 100$ kvaliteta pa neprimerno slabša. Preberi kak review na spletu... Definitivno SB450 vzami, ga ne boš menjal zelo dolgo.

Cenejsi je skoraj za 2x (najmanj 200€) SB350 sem nasel ta 260, SB450 pa za 460€.

Jodlarcek ::

Torej kaj bi bil najboljši nakup soundbara za cca. 300€

YesMan ::

Bom si kar sposodil temo, da ne odpiram nove.

Trenutno imam en precej star Full HD TV, Philips PFL5604H/12, s katerim pa sem še zaenkrat vedno zadovoljen. Črnine so sicer malo blede, kar pa sem omilil z bias osvetlitvijo. V glavnem, mislim še ga uporabljat kake dve leti in potem nabavit nekaj sodobnega.

Hočem pa zdaj vsaj malo izboljšat zvok, saj še vedno uporabljam vgrajene TV zvočnike (kateri so sicer boljši kot na veliki večini današnjih tankih TV-jev, ampak vseeno seveda precej slabi). V poštev mi trenutno pride res samo soundbar (iz prostornih razlogov), nekaj kaj v glavnem sedi pred TV-jem na polici. Preko HDMI-ja imam drugače na TV priključen TV Box, Playstation 4 in v bodoče verjetno tudi Nintendo Switch-a. TV ima nek SPDIF izhod (kar bi naj bil digitalni audio, pravilno?) in zdaj me zanima, če lahko ta SPDIF izhod kako izkoristim za povezavo s 'Digital Optical in' vhodom na Soundbaru (Kateri kabel rabim, rabim kak konverter, ali je sploh možno, itn)?....

Prilagam še sliko od tega SPDIF izhoda na TV-ju.
 SPDIF izhod

SPDIF izhod

Mavrik ::

Ti imaš na TVju to koaksialni izhod (coaxial), na soundbaru pa očitno imaš optični vhod, kar ni ista stvar. Kupi soundbar s koaksialnim vhodom ali pa kupi adapter (coaxial to optical / toslink).
The truth is rarely pure and never simple.

YesMan ::

Hvala za odgovor! Torej nekaj takega potem https://www.conrad.si/SpeaKa-Profession... ?

Pa še eno vprašanje: Zdaj če imam vse moje naprave (TV škatlico, PS4, Nintendo Switch) povezano s HDMI kabli na HDMI vhode TV-ja in TV potem preko digital audio s soundbarom, dobim potem ves zvok skozi soundbar (se pravi zvok vseh naprav)? Ali bi zato moral kupit nek precej dražji soundbar, z večimi HDMI vhodi (za vse 3 naprave) in seveda HDMI izhodom (ki bi potem šel na TV)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

Kawl6 ::

Jodlarcek je izjavil:

Torej kaj bi bil najboljši nakup soundbara za cca. 300€


Daš še 50eur in nabaviš ):
Znižan iz 500.

Mavrik ::

YesMan je izjavil:

Hvala za odgovor! Torej nekaj takega potem https://www.conrad.si/SpeaKa-Profession... ?

Pa še eno vprašanje: Zdaj če imam vse moje naprave (TV škatlico, PS4, Nintendo Switch) povezano s HDMI kabli na HDMI vhode TV-ja in TV potem preko digital audio s soundbarom, dobim potem ves zvok skozi soundbar (se pravi zvok vseh naprav)? Ali bi zato moral kupit nek precej dražji soundbar, z večimi HDMI vhodi (za vse 3 naprave) in seveda HDMI izhodom (ki bi potem šel na TV)?


Nekaj takega ja - čeprav mi je malo čudno da TV nima optičnega izhoda, ker velikokrat imajo oba - coax pa optiko. Poglej za vsak primer še enkrat če najdeš taka vratca kot so pri "optical out" na adapterju, ki si ga polinkal.

Ker te ne zanima 5.1 zvok, je priklop vseh naprav na TV preko HDMI in potem TV na soundbar preko coax ok.
The truth is rarely pure and never simple.

YesMan ::

Ne, nima. Sem večkrat pogledal na TV-ju ter tudi na specifikacijah na Philipsovi strani. Saj nima veze, bom kar nabavil nek soundbar, ki ima tudi coaxialni vhod. Ne bom se zafrkaval s tem konverterjem. Gledal sem Yamaha YAS-105 in mislim, da bo čist dovolj za moje precej skromne potrebe. :P

No super, če bo to delovalo. Hvala še enkrat za pomoč.

mauriciofabi ::

Za nekoga, ki se mu jebe za zvok dokler se sliši a je nakup česa takega simiselen? A zna pojačat zvok govora in znižat zvok eksplozij da dejansko slišiš kaj govorijo?

Mavrik ::

mauriciofabi je izjavil:

Za nekoga, ki se mu jebe za zvok dokler se sliši a je nakup česa takega simiselen? A zna pojačat zvok govora in znižat zvok eksplozij da dejansko slišiš kaj govorijo?


Mislim da bi vsakdo, ki je napol gluh slišal razliko med vgrajenimi TV zvočniki in zvokom z napol spodobnega (torej ne čist najcenejšega) soundbara s subwooferjem. Če boš zaradi tega dejansko slišal dialog pa je odvisno od tega ali imaš problem z drek zvočniki ali pa je mix slab.
The truth is rarely pure and never simple.

Tribal ::

Pri ripih ne. Tudi nimajo knofa, glas bol na glas če to misliš.

mauriciofabi ::

Mavrik je izjavil:

mauriciofabi je izjavil:

Za nekoga, ki se mu jebe za zvok dokler se sliši a je nakup česa takega simiselen? A zna pojačat zvok govora in znižat zvok eksplozij da dejansko slišiš kaj govorijo?


Mislim da bi vsakdo, ki je napol gluh slišal razliko med vgrajenimi TV zvočniki in zvokom z napol spodobnega (torej ne čist najcenejšega) soundbara s subwooferjem. Če boš zaradi tega dejansko slišal dialog pa je odvisno od tega ali imaš problem z drek zvočniki ali pa je mix slab.

ja pač te ripi, o katerih ne smemo govorit, vsega skupi pa ne morem pojačat če folk v sosednji sobi spi

alesdrolec ::

Pozdravljeni,

ogledujem JBL SB-150. In me samo zanima če:
ko bom vklopil TV kateri bo optično povezan z soundbarom. Ali se bo soundbar avtomatsko vklopil??

Hvala Lp Aleš

Tribal ::

da

darkz ::

tudi če je na "off" in se z mobitom prek modrega zoba povežeš na njega se odpre. Nerabiš komande :)
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

alesdrolec ::

HVALA!!!

nitramcek ::

Pozdravljeni.

Pred slabim tednom sem kupil nov TV Philips 6412.
Prej pri starem sem imel occa 20 let staro komponento in dva zvočnika.

Odločil sem se da prenovil vse, od TV ja do omare oziroma sobnih elementov, pa naredim bolj "clean" look. Zato sem odstranil komponento in zvočnika in kup kablov.

Včeraj sem kupil soundbar Sony ht-ct290.
Zadeva ni slaba. Malo ne moti, da mora biti woofer na max da se sliši kot je treba. Želel bi da imaš malo več moči pri "roki" ko to želiš.
Tako, da, čeprav je zmogljiv ga ne moreš dati na več, da bi ga slišal ko imaš bolj po tihem.

No, to sicer ni to kar ne najbolj moti.
Najbol ne moti da zvok zamuja pri spletnih vsebinah. Recimo YouTube. Ali če gledam preko Kodi. Res gre na živce ko se slika in zvok ne ujemata.

TV ima sicer zamik zvoka, on/off funkcijo.
Ko sem preklopil je bilo bolje. Vendar pa se potem TV vsebine niso več ujemale.

Dobrih 200€ je dosti denarje in da potem nisi zadovoljen...
Z 20 let starimi komponentami ni bilo NIKOLI takih težav.

Pa sem imel priklopljeni iz izhoda za slušalke v TV ju na komponento s chinci pa potem se kup kabla do zvočnikov. In ni bilo nobenega zamika nikoli pri nobenih vsebinah.

Sedaj imamo te fancy optične priklopa in HDMI, pa so težave in zvok zamuja.

Sedaj sem res v dilemi. Pustiti kot je, pa da mi gre na živce... poslušati švoh zvok iz TV ja...kateri ni slab vendar pri filmih ni pravega vzdušja...ali spet dati nazaj komponento in navadne zvočnike.

Trgovina (big bang) verjetno nebi vzela zadeve nazaj in mi vrnila denar? Sej v bistvu dela. Sam ne dela kot bi si želel oziroma kot se pričakuje.

Pa sorry za dolgi post :)

TOP ::

Če ti zvok zamuja preko spletnih vsebinah je narobe nekaj z internetno povezavo ne z zvočniki oni tukaj nimajo nič,predvajajo kar dobijo.Da ti je Sub prepotiho je pa kriv stari rek malo denarja malo muzike,zakaj prej ne poslušate,kot pa kupiste.Kar se tiče Soundbar je tako,če želiš malo bolši zvok kot jih ima TV orginal je uredu,če želih več ne.Tudi na Soundbaru se da naštimat,kaj hočeš da je bolje slišat sam ga je treba kupit za 600e ne pa za 300e.Jaz sem jih kar nekaj šel poslušat,čeprav zvok se mi ne dopade tudi ne od Yamahinevega ki košta 1500e,ker zvok prov vidiš da ti vsak buta od spredaj,čeprav če bi imel pravo postavitev se ti odbija od stene in lahko malo poslepariš,kar čuješ.Ga ni od posameznega sistema,ker tam se počutiš kot v kinu,kar s Soundbaru tega ni,je bolje kot TV in to je to.

nitramcek ::

TOP je izjavil:

Če ti zvok zamuja preko spletnih vsebinah je narobe nekaj z internetno povezavo ne z zvočniki oni tukaj nimajo nič,predvajajo kar dobijo.Da ti je Sub prepotiho je pa kriv stari rek malo denarja malo muzike,zakaj prej ne poslušate,kot pa kupiste.Kar se tiče Soundbar je tako,če želiš malo bolši zvok kot jih ima TV orginal je uredu,če želih več ne.Tudi na Soundbaru se da naštimat,kaj hočeš da je bolje slišat sam ga je treba kupit za 600e ne pa za 300e.Jaz sem jih kar nekaj šel poslušat,čeprav zvok se mi ne dopade tudi ne od Yamahinevega ki košta 1500e,ker zvok prov vidiš da ti vsak buta od spredaj,čeprav če bi imel pravo postavitev se ti odbija od stene in lahko malo poslepariš,kar čuješ.Ga ni od posameznega sistema,ker tam se počutiš kot v kinu,kar s Soundbaru tega ni,je bolje kot TV in to je to.


Sub je kar glasen, sam je treba dokaj naglas dati. Želel bi malo več možnosti da ga pojačaš. Ampak to ni neka težava.

Težava je zamujanje zvoka, za kar pa dvomim, da je kriva povezava z netom. Zakaj preko komponent dela vedno kot je treba. Še nikoli se ni zgodilo da se nebi ujemalo.

Težava je vsekakor v soundbar.
Plus tega če bi bila težava z internetno povezavo, bi tudi na TV zvočnikih zamujalo.
Logično, ne?!

Rok Woot ::

TOP je izjavil:

Lej tile soundbari so za malo izbolšat zvok in je veliko bolje napram zvočnikom na TV,sam ne pa poslušat kak sounbar za 600e ali več potle pa kupit ga za ala 180e,ker boš dobil solzne oči doma.


Zadovoljiva kvaliteta zvoka je pač relativna. Pojdi poslušat slušalke za 600 €, pa se boš zjokal nad kvaliteto zvoka tvojega bara.

Mavrik ::

nitramcek: Nikjer v tvojem rantu ne vidim kako točno si sploh priklopil soundbar. Pa a si pogledal a ima sub ločeno kontrolo glasnosti (kar sem videl še na vseh aktivnih in pasivnih v softwaru)?
The truth is rarely pure and never simple.

nitramcek ::

Mavrik je izjavil:

nitramcek: Nikjer v tvojem rantu ne vidim kako točno si sploh priklopil soundbar. Pa a si pogledal a ima sub ločeno kontrolo glasnosti (kar sem videl še na vseh aktivnih in pasivnih v softwaru)?


Priklopil sem preko optičnega kabla.
Potem sem probal še HDMI.
Kakorkoli priklopim je isto.
Edino oboje na enkrat nisem poskusil. Kar pa tudi dvomim da bo kak drugačen učinek.

Drugače za gledanje filmov sem našel možnost v Kodi ju za zamik glasa, tako da se da uštimati.
Prav tako v kakšnem drugem app u kateri recimo predvaja z MX playerjem Ali VLC jem, se da zamakniti glas.

YouTube pa je kakor je. Zamik ostaja. Ni veliko vendar se ga opazi in me moti.

Zjutraj sem bil dokaj "razkurjen" saj človek težko da dobrih 200€, in zato pričakuje da zadeva deluje vsaj tako, če ne bolje kot kar je imel prej. Pa ne govorim v zvoku. Zvok je OK.
Ampak o zamiku zvoka, kar nikoli prej ni bil problem.

Imam tudi Bluetooth zvočnik Sony gtk-xb7 in tudi tukaj zvok zamuja ko sem ga poskusil priklopit na TV preko izhoda za slušalke. Tudi preko Bluetooth povezave z telefonom je gledanje YouTube mučno saj tudi zamuja.
Tako, da ne vem, ali je to neka težava Sony audio naprav ali kaj?

Ima kdo tukaj Sony soundbar? Ne zanima kako drugim deluje

Sem malo pobrskal po netu pa vidim da nisem edini s temi težavami.

cekr ::

Ne vem, kateri soundbar imaš. Običajno pa imajo te zadeve tudi možnost simuliranja različnih prostorov.
Npr. Stadium, Hall, church...
Mogoče imaš vklopljeno eno od teh nastavitev. Izklopi.
Če imaš možnost reseta pa še toliko bolje.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Mavrik ::

1. Bluetooth ima praktično vedno lag in kot tak za audio ob predvajanjem videu praktično nikjer ni primeren.
2. Sprašujem zato ker ima HDMI lip-sync sistem kjer zna naprava povedati TVju kolk laga ima. Preko optike to moraš nastaviti sam.
3. Problemi z YT zgledajo bolj povezani s Phillips TVjem kot pa soundbarom - precej ljudi je imelo ta problem tudi na Sony TVjih in jih je potem Sony zrihtal s firmware updejtom. Je tvoj TV posodobljen? Namreč če se ti problem pojavi samo v enem tipu playerjev je zelo verjetno problem TV software ne pa soundbar ki je precej glupa naprava. Imaš kak passthrough vklopljen kje? DTS/DD?
The truth is rarely pure and never simple.

nitramcek ::

Mavrik je izjavil:

1. Bluetooth ima praktično vedno lag in kot tak za audio ob predvajanjem videu praktično nikjer ni primeren.
2. Sprašujem zato ker ima HDMI lip-sync sistem kjer zna naprava povedati TVju kolk laga ima. Preko optike to moraš nastaviti sam.
3. Problemi z YT zgledajo bolj povezani s Phillips TVjem kot pa soundbarom - precej ljudi je imelo ta problem tudi na Sony TVjih in jih je potem Sony zrihtal s firmware updejtom. Je tvoj TV posodobljen? Namreč če se ti problem pojavi samo v enem tipu playerjev je zelo verjetno problem TV software ne pa soundbar ki je precej glupa naprava. Imaš kak passthrough vklopljen kje? DTS/DD?


Soundbar imam priklopljen preko HDMI. Ker Philips TV nima možnosti preko Bluetooth.
No, tudi če bi imel ga nebi imel ker mi ga preko HDMI lepo ugaša in prižiga in lahko kontroliram glasnost z daljinskim od TV ja.

TV je pa posodobljen.
Sem pa prej malo gledal prek neta in potem, ko sem šel nazaj na TV spored je bil zvok zamaknjen tudi na TV. Potem sem izklopil in vklopil soundbar in je bilo in Sync.

Nima veze... Sem se že pomiril, da je kakor je.
Za filme sem našel nekako rešitev. YouTube pač je kot je. Saj včasih je komaj opazno, ampak je in gre na živce :)
Frustrirajo ne je ker na TV zvočnikih dela vse perfektno in prav tako na 20 let starih komponentah in headphone line out in chinch v komponento.
Zdej z vso to fancy tehniko in kabli pa problemi.

DTS/DD, nic takega nimam vklopljenega.
Soundbar pa nima nobenih dodatnih učinkov kot je Hall ali kaj drugega.
Le music in film možnost.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Daj vseeno pojdi pogledat v nastavitve TVja če imaš opcijo "Audio passthrough" ali kaj podobnega ter to izklopi (na mojem sonyu je to "PCM" opcija, lahko imaš kaj drugega). Preveri a je morda potem lag konsistenten med vsemi aplikacijami.
The truth is rarely pure and never simple.

Scorpia ::

Poglej tudi kaksne bonboncke imas vklopljeno za cim lepso sliko. Ponavadi zaradi tega prihaja do zamika, ker procesiranje slike oziroma umetna izboljsava naredi svoje in zacne zastojati za zvokom, ker procesor rabi cas. Ko pa imas zunanjo komponento za zvok, digitalni zvok gre mimo procesorja direkt na zunanjo komponento.
////

nitramcek ::

Mavrik je izjavil:

Daj vseeno pojdi pogledat v nastavitve TVja če imaš opcijo "Audio passthrough" ali kaj podobnega ter to izklopi (na mojem sonyu je to "PCM" opcija, lahko imaš kaj drugega). Preveri a je morda potem lag konsistenten med vsemi aplikacijami.


Šel sem se enkrat pogledat nastavitve.
Oblike digitalnega izhoda:
Večkanalno
Večkanalno (direktno)
Stereo (nestisnjen)

Imel sem izbrano Stereo.
Sedaj sem dal Večkanalno (direktno) in izgleda da deluje!
Moram se malo sprobati, ampak mislim da je dosti bolje, če ne celo tako kot je treba.

Najlepša hvala, Maverik!
Upam, da bo sedaj dobro.

P.s. sem poskusil še film prek Terarium...Dela u nulo!
Hvala vsem za pomoč.

TOP ::

Rok Woot je izjavil:

TOP je izjavil:

Lej tile soundbari so za malo izbolšat zvok in je veliko bolje napram zvočnikom na TV,sam ne pa poslušat kak sounbar za 600e ali več potle pa kupit ga za ala 180e,ker boš dobil solzne oči doma.


Zadovoljiva kvaliteta zvoka je pač relativna. Pojdi poslušat slušalke za 600 €, pa se boš zjokal nad kvaliteto zvoka tvojega bara.

Nimam Soundbar več,sem pa imel na koncu sem šel na posamezne zvočnike z resiverjem in je bomba.

nitramcek ::

Ja, na tak način imaš veliko več kontrole nad zvočniki.

Jaz sem želel malo spremeniti zadeve in narediti bolj clean look dnevne sobe.

nitramcek ::

Naj povem, da imam še vedno težave z Sony soundbar -om in Philips TV. Ko prižgem TV, zadeva dela kot je treba. S časoma pa začne glas zaostajati. Potem ne pomaga nič drugega kot da vgasnem in prižgem TV. Potem je spet ok.
Zamenjal sem HDMI kabel. Priklopil se optični kabel in vse skupaj izklopil iz toka, pa spet nanovo vse priklopil, pa je vse enako.
Sicer ker traja nekaj časa da se začne zamikati. Vseeno pa mi gre to pošteno na jetra.
Ne vem v čem je težava. TV ali soundbar ali pa kaj tretjega.

Zgodovina sprememb…

spyker123 ::

Katero tv imaš? sosed ima enako težavo z sony bravia in medijskimi predvajalniki..na youtube-u mu začne zvok zaostajat takoj na začetku, medtem ko video gre normalno naprej..

nitramcek ::

spyker123 je izjavil:

Katero tv imaš? sosed ima enako težavo z sony bravia in medijskimi predvajalniki..na youtube-u mu začne zvok zaostajat takoj na začetku, medtem ko video gre normalno naprej..


Philips 6412. Meni začne zaostajati po kaki uri ali več. Pomoje več. Očitno čisto počasi prehiteva slikam kar je potem zelo moteče.pol izklopom in ponovno vklopim TV in je ok.

Matej_K ::

To je meni tok moteče da med filmom skor infarkt dobim...sem imeč včasih isti problem za Logitech Z 5550 in Sony LED tv, optično povezano. Nevem kako se je sčasoma kar rešilo...
... .. .

nitramcek ::

Ja, res je full moteče. Ker opazim že najmanjše odstopanje. Sploh k daš več kot 100EUR za TV in zvok in te potem to tok živcira!
Prej sem pa imel TV za 150EUR in 20 let staro komponento in vezano iz izhoda za zvočnike in nikoli nobenih težav. Ne glede kaj sem gledal. TV ali kaj preko PC ja.

Nekdo na netu je rekel da mu je to pomagalo...
www.amazon.co.uk/LINDY-HDMI-Less-Adapte...

Kdo ve kaj naj bi to bilo? Oziroma zakaj?
Ne vidim načina da bi to pomagalo pri sinhronizaciji.

Zgodovina sprememb…

Matej_K ::

Če gledam opis izdelka ''No connection on Pin 13'' zna biti kaj s tem pinom, da moti, oz zaostaja...čudno v glavnem.
... .. .
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri soundbar

Oddelek: Kaj kupiti
388679 (454) Kalamarus
»

Kako povezati tv in soundbar,prosim pomoč

Oddelek: Zvok in slika
275569 (1024) Škorc
»

Kateri Soundbar - je vredno nakupa? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22350962 (17332) naruto2
»

Sistem 5.1 domači kino

Oddelek: Zvok in slika
486461 (5214) edi45
»

Nakup zvočnikov za TV

Oddelek: Kaj kupiti
101619 (1115) Hoden

Več podobnih tem