» »

Tečaj jezika

Tečaj jezika

Drevesce ::

Pozdravljeni, ker imam letos veliko časa, sem se odločil za tečaj jezika. Odločam se med Italjanščino, Ruščino in Nemščino. Italijansko že nekaj znam, zato bi se verjetno hitro spet "vpeljal" notri, medtem ko se mi zdi Nemščina bolj uporabna.

Je kdo že opravljal podobne tečaje? Zanima me, katero ustanovo bi mi priporočali ter kakšen nasvet.

harmony ::

Nisi povedal za kaj potrebujes jezik. Se mislis kam preseliti, pa se ne ves kam, zelis samo tako pac znati jezik? Brez prakse, ga bos hitro pozabil...

Najboljse so ti manjse skupino do 5max folka...se najboljsi so individualni tecaji, ki pa so seveda drazji.

Drevesce ::

Sem malo površno napisal. Jezika bi se rad naučil, predvsem zaradi boljše možnosti iskanja zaposlitve in ja tudi selitev ni izključena in tu sta mi najbližje Avstrija ter Nemčija.

otago ::

kaj pa s kod si, MB, LJ, Kranj, Brezice?

SOLT v LJ ima povprecne jezikovne tecaje, skupine do 8 ... za dobit filing za jezik so dobri. Kot pri vsakem tecaju, pa je odvisno od posameznika, kaj odnese. Ce bos veliko vadil, gledal multimedijo v doticnem jeziku bo zelo viden in hiter napredek.

V katerem fohu pa bi iskal zaposlitev? Ker ce isec delo v proizvodnji, skladiscu v Avstriji, kaksen Gradec npr., ti bo osnovno znanje nemscine in slo/srbhrv zadostovalo. Je dovolj nasih kavbojcev vsepovsod.

Scaramouche ::

Drevesce je izjavil:

Pozdravljeni, ker imam letos veliko časa, sem se odločil za tečaj jezika. Odločam se med Italjanščino, Ruščino in Nemščino. Italijansko že nekaj znam, zato bi se verjetno hitro spet "vpeljal" notri, medtem ko se mi zdi Nemščina bolj uporabna.

Je kdo že opravljal podobne tečaje? Zanima me, katero ustanovo bi mi priporočali ter kakšen nasvet.


Sem in odneseš bora malo..

Škoda denarja, bolje se ti splača dati denar nekomu ki ta jezik že zna, in veliko govoriti z njim, medtem te ta oseba popravlja, zakaj misliš da se ljudje v pol leta v tujini naučijo več jezika k ljudje k hodijo na tečaje 10 let, slovnico maš pa že itak v knjigi...

Obstajajo audio programi na torrentih, priporočam Michel Thomas!

konspirator ::

Če imaš pametni telefon/tablico:
https://hellotalk.com/
--

Zgodovina sprememb…

bella_trix ::

https://www.duolingo.com/

Odličen spletni brezplačni tečaj za nemščino (za ostale jezike ne vem, ker jih nisem delala). Je pa res, da jaz sem imela že od prej nekaj znanja in ga sedaj le nadgrajujem. Za popolne začetnike ne vem, kako je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simulacije pokazale, zakaj so veliki jeziki obširnejši in preprostejši

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4313562 (10669) kogledom
»

Učenje tujega jezika

Oddelek: Loža
246381 (910) fosil
»

Jezikovni tečaj "Ruščina"

Oddelek: Loža
51887 (1367) fantasycamp
»

Nemščina vs. Italijanščina?? Pomoč!

Oddelek: Šola
133033 (2792) Ezg3ta
»

tuji jezik...katerega se naučiti?

Oddelek: Šola
202629 (1694) bmen

Več podobnih tem