» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
21 / 53
»»

Urbano#Desno ::

buttcrack je izjavil:

/sarkazem on

rajš mal peš šibaj naokol po klancih... 80 kg precej lažje potegne :) :) :) (pa brez zamere ;) )


Uff ja trenutno sem res v precej porejenem stanju. 😁 Bo treba Mal shujsat. 😉

blackbfm ::

Urbano#Desno je izjavil:

Ja dejansko se pride na grad (po glavni cesti, kjer je manjši klanec kot iz stare ljubljene) samo rabiš čist polne baterije (živim slab km stran) in pa na parih mestih sem šel malo cik cak tako da podaljšaš pot za isti vzpon


Zalostno da nihce ne pomisli da tak nacin gibanja vodi v misicna neravnovesja in atrofijo. Cez 10 let vidim dva scenarija, ali trend menjave dvokolesnih za stirikolesne+sedez po vzoru americanov, ali pa bo folk prisel k pameti in vrgel ta jajca v smeti.

profii ::

blackbfm je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Ja dejansko se pride na grad (po glavni cesti, kjer je manjši klanec kot iz stare ljubljene) samo rabiš čist polne baterije (živim slab km stran) in pa na parih mestih sem šel malo cik cak tako da podaljšaš pot za isti vzpon


Zalostno da nihce ne pomisli da tak nacin gibanja vodi v misicna neravnovesja in atrofijo. Cez 10 let vidim dva scenarija, ali trend menjave dvokolesnih za stirikolesne+sedez po vzoru americanov, ali pa bo folk prisel k pameti in vrgel ta jajca v smeti.


Kaj misliš da se bo vrjetno zgodilo? (hint: vrjetno da slabša varjanta)

buttcrack ::

blackbfm je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Ja dejansko se pride na grad (po glavni cesti, kjer je manjši klanec kot iz stare ljubljene) samo rabiš čist polne baterije (živim slab km stran) in pa na parih mestih sem šel malo cik cak tako da podaljšaš pot za isti vzpon


Zalostno da nihce ne pomisli da tak nacin gibanja vodi v misicna neravnovesja in atrofijo. Cez 10 let vidim dva scenarija, ali trend menjave dvokolesnih za stirikolesne+sedez po vzoru americanov, ali pa bo folk prisel k pameti in vrgel ta jajca v smeti.

tebi se verjetno še danes kolca po kočijah :)

OrkAA ::

Mah, jaz se deloma strinjam z njim. Sem ze kako leto "tik pred" nakupom elektricnega skiroja ampak mi vedno prevlada misljenje, da je fino, da se vsaj malo razgibam na kolesu med mestnimi opravki.

Je pa res, da kar dosti uporabljam Flox, haha.

Sparkxl ::

Jaz sem do istega spoznanja prišel po 2 letih :) sem zdaj dokočno eliminiral skiro in ostajam na peciklu.
So pa to drugače super igrače za tiste, ki se namesto tega ne vozijo z avtom

_rtg_ ::

Zdravo.
Nedavno sem kupil xiaomi m365 pa me zanima ali se da skiro zakleniti preko aplikacije? In sicer tako, da se ga ne da prižgat oz odpeljat z njim. Kolikor sem našel v aplikaciji ga lahko le zakleneš, ampak ga ne moreš potem izklopi oz. it stran. Upam da sem napisal dost razločno.

Drugače če še kdo kupuje, v mishop.si je koda za 10eur popusta - AVTOKAMPI2019, deluje pa na vse skiroje.

reeves ::

_rtg_ je izjavil:

Zdravo.
Nedavno sem kupil xiaomi m365 pa me zanima ali se da skiro zakleniti preko aplikacije? In sicer tako, da se ga ne da prižgat oz odpeljat z njim. Kolikor sem našel v aplikaciji ga lahko le zakleneš, ampak ga ne moreš potem izklopi oz. it stran. Upam da sem napisal dost razločno.

Drugače če še kdo kupuje, v mishop.si je koda za 10eur popusta - AVTOKAMPI2019, deluje pa na vse skiroje.

Ja, da se ga. Ko je zaklenjen je vedno prižgan. Se ne ugasne. Prednje kolo se precej težko vrti in piska, ko ga probaš premakniti. Če vi v dometu BT ti bo še mobitel vibriral, drugače bo pa vseeno ostal zaklenjen. So pa dostikrat problemi z BT in, če se to zgodi, ko je zaklenjen... sem ga že nosil domov, na srečo ne daleč.
Ena ključavnica za kolo ali za na disk pa, da ga lahko še kam prikleneš in je to to. Tisto zaklepanje na app-u je bolj za hec.

Mare2 ::

reeves je izjavil:

_rtg_ je izjavil:

Zdravo.
Nedavno sem kupil xiaomi m365 pa me zanima ali se da skiro zakleniti preko aplikacije? In sicer tako, da se ga ne da prižgat oz odpeljat z njim. Kolikor sem našel v aplikaciji ga lahko le zakleneš, ampak ga ne moreš potem izklopi oz. it stran. Upam da sem napisal dost razločno.

Drugače če še kdo kupuje, v mishop.si je koda za 10eur popusta - AVTOKAMPI2019, deluje pa na vse skiroje.

Ja, da se ga. Ko je zaklenjen je vedno prižgan. Se ne ugasne. Prednje kolo se precej težko vrti in piska, ko ga probaš premakniti. Če vi v dometu BT ti bo še mobitel vibriral, drugače bo pa vseeno ostal zaklenjen. So pa dostikrat problemi z BT in, če se to zgodi, ko je zaklenjen... sem ga že nosil domov, na srečo ne daleč.
Ena ključavnica za kolo ali za na disk pa, da ga lahko še kam prikleneš in je to to. Tisto zaklepanje na app-u je bolj za hec.


Jaz na PRO-ju nisem nadgradil firmware-ja, in v tej kombinaciji in aplikacijo m365 Tools v 14-ih dneh še ni zablokiralo. Povprečno imam vsaj 5 zaklepov in odklepov dnevno. Uporabljam pa ta zaklep in zaklep oz. priklenitev zadnjega nosilca kolesa ob drevo, telegraf štango, nosilec za kolo... :) Torej oba istočasno. Seveda, tudi vse to ni 100 %. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Urbano#Desno ::

blackbfm je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Ja dejansko se pride na grad (po glavni cesti, kjer je manjši klanec kot iz stare ljubljene) samo rabiš čist polne baterije (živim slab km stran) in pa na parih mestih sem šel malo cik cak tako da podaljšaš pot za isti vzpon


Zalostno da nihce ne pomisli da tak nacin gibanja vodi v misicna neravnovesja in atrofijo. Cez 10 let vidim dva scenarija, ali trend menjave dvokolesnih za stirikolesne+sedez po vzoru americanov, ali pa bo folk prisel k pameti in vrgel ta jajca v smeti.


No ja El. Skiro ni nadomestek gibanja (mislim da se v splosnem dosti gibam prevelika teza je bolj posledica junk prehrane), ampak je kot prvo zabavna igraca in kot drugo bo omogocil da se bom od septembera ko se zacne gneca lahko smejal avtom ki stojijo v kolonah na Moji zelo neugodni relaciji do sluzbe cez ljubljano. In ja res bi se lahko vozil z biciklom samo mi ni za pridet v pisarno presvican.

Upam da kdo res furanja na grad ne jemlje kot rekreacijo, ampak gre za zabavo in eksperiment v kaksen breg lahko prides.😁

_rtg_ ::

reeves je izjavil:

_rtg_ je izjavil:

Zdravo.
Nedavno sem kupil xiaomi m365 pa me zanima ali se da skiro zakleniti preko aplikacije? In sicer tako, da se ga ne da prižgat oz odpeljat z njim. Kolikor sem našel v aplikaciji ga lahko le zakleneš, ampak ga ne moreš potem izklopi oz. it stran. Upam da sem napisal dost razločno.

Drugače če še kdo kupuje, v mishop.si je koda za 10eur popusta - AVTOKAMPI2019, deluje pa na vse skiroje.

Ja, da se ga. Ko je zaklenjen je vedno prižgan. Se ne ugasne. Prednje kolo se precej težko vrti in piska, ko ga probaš premakniti. Če vi v dometu BT ti bo še mobitel vibriral, drugače bo pa vseeno ostal zaklenjen. So pa dostikrat problemi z BT in, če se to zgodi, ko je zaklenjen... sem ga že nosil domov, na srečo ne daleč.
Ena ključavnica za kolo ali za na disk pa, da ga lahko še kam prikleneš in je to to. Tisto zaklepanje na app-u je bolj za hec.


Aha razumem. Torej če ga zaklenem mora ostat prižgan. Pa to nič ne škodi če je prižgan recimo 7 ur? Tud na baterijo ne vpliva? Drugače pa ja, ga bom zaklepal tudi s ključavnico, ampak sem mislil oboje, oz. tako preko aplikacije bi ga recimo zaklenil v službi k bi ga pustil v garderobi.
In kaj narediš pol če zablokira BT? Pač nesel si ga domov, kaj pa pol doma? :D

reeves ::

_rtg_ je izjavil:

Aha razumem. Torej če ga zaklenem mora ostat prižgan. Pa to nič ne škodi če je prižgan recimo 7 ur? Tud na baterijo ne vpliva? Drugače pa ja, ga bom zaklepal tudi s ključavnico, ampak sem mislil oboje, oz. tako preko aplikacije bi ga recimo zaklenil v službi k bi ga pustil v garderobi.
In kaj narediš pol če zablokira BT? Pač nesel si ga domov, kaj pa pol doma? :D

Sploh ga ne moreš ugasniti, če je zaklenjen. Bateriji to ne škodi. Tisti ekranček porabi malo skoraj nič.

V bistvu imaš tri opcije:
- Reset. Bremza+gas+start gumb. Ni delovalo.
- Čakanje. Po 3 urah se skiro sam odklene. Če misliš imeti zaklenjenega dlje, ga boš moral iti na vsake 3 ure spet zaklenit. Ni se mi dalo čakat.
- Hard reset. Fizičen odklop baterije. To sem naredil in je delovalo.

BlaY0 ::

A se ne da nekam zmontirat neke mehanske ključavnice, ki bi zablokirala balanco, hkrati pa prekinila el. povezavo med baterijo in kontrolami? Potem pa še en senzor tresljajev za alarm proti odnašanju in je zadeva rešena?

Mare2 ::

BlaY0 je izjavil:

A se ne da nekam zmontirat neke mehanske ključavnice, ki bi zablokirala balanco, hkrati pa prekinila el. povezavo med baterijo in kontrolami? Potem pa še en senzor tresljajev za alarm proti odnašanju in je zadeva rešena?


Doslej je bilo veliko tatvin koles. Se strinjam, skiro je dražji in ko se lopovi spravijo na skiroje za cca 570 EUR bodo proizvajalci pogruntali tudi kaj takega.

Po mojih izkušnjah ljudje v Ljubljani ne reagirajo na alarme na avtomobilh, ki začnejo tulit. Zakaj že?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

BlaY0 ::

Saj ni treba da ljudje reagirajo, zadosti je če lastnik. Lahko pa izpustimo alarm pa vgradimo GPS ter sim kartico? Varianta je tudi "električni pastir", če imamo že baterijo na razpolago?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Mare2 ::

BlaY0 je izjavil:

Saj ni treba da ljudje reagirajo, zadosti je če lastnik. Lahko pa izpustimo alarm pa vgradimo GPS ter sim kartico? Varianta je tudi "električni pastir", če imamo že baterijo na razpolago?


GPS s SIM je zagotovo dobra rešitev, sploh če ga znaš dobro skriti in zvezati z baterijo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mare2 ::

Bo treba nekaj takega najprej naštudirat in zmontirat. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Gogyto ::

Kako je zdaj s to posodobitvijo firmwarea na M365? jo že lahko izvedem, al se še čaka?
Še vedno imam original firmware, odkar sem nabavil skiro...

Gregor P ::

Je kakšen poseben razlog za posodobitev? Ker če ni, se jaz kar lepo držim pravila, zakaj bi posodabljal, če pa že sedaj deluje v redu.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gogyto ::

No, razloga z moje strani ni. :)
Preverjam pa, če je mogoče posodobitev takšna, ki bi doprinesla k boljšim karakteristikam skiroja.

Potem očitno čakamo, hehe.

Gregor P ::

Na Reddit piše

The 1.5.1 update supposedly addresses the scooter Bluetooth hacking issue (how secure it actually is now remains to be seen). It is now encrypting the communication, a process which will take time to figure out.

NOTE 3: The 1.5.1 firmware requires your phone to be connected to the internet every time you launch the Mi Home app (currently the only supported app) and connect to the scooter.

WARNING: DON'T Upgrade Your Scooter To Firmware Version 1.5.1+ If You'd Like To Use Any Of The Non-Official Apps.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gogyto ::

Hvala za tole.

slott ::

Sem danes opazil en prakticen primer slabosti najema za skupino ljudi, v tem primeru druzina, ki je verjetno sla z namenom do dolocenega cilja...stirje so bili dva odrasla in dva 10 let~...in ravn slism ko punčka reče...da njen ne gre naprej, nevem kaj je bilo ampak ja zlomka kaj v teh primerih lahko nastane...drzim pesthi za cimprejsno posodobitev baterij, potem pa bo za kaksno skupinsko turco si upat vzet zadevco!!!!:))

Mare2 ::

Gregor P je izjavil:



WARNING: DON'T Upgrade Your Scooter To Firmware Version 1.5.1+ If You'd Like To Use Any Of The Non-Official Apps.


Na pro-ju imam možnost nadgradit na V1.6.1.

Verjetno velja isto pravilo, naj raje ne nadgradim?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mare3 ::

Samo kratek feedback za solid gume. Dal sem jih za približno minuto in pol v mikrovalovko in so se lepo zmehčale in gor sem jih dobil brez problema. Vožnja in udobnost se ne razlikujeta kaj preveč od napolnjenih na 3,4 bar-a. Morda opažam le to da se malo slabše prijema cestišča sprednja guma vse ostalo me za enkrat ne moti. Kako bo kasneje bomo pa videli. lp

genesiss ::

Katere si pa vzel?

Mare3 ::

reeves ::

Nekakšno pravilo je, da se na obeh M365 FW ne posodablja, razen, če ni to nujno potrebno.
Sploh pa ne, če hočeš uporabljati CFW.

Mare3 je izjavil:

Samo kratek feedback za solid gume. Dal sem jih za približno minuto in pol v mikrovalovko in so se lepo zmehčale in gor sem jih dobil brez problema. Vožnja in udobnost se ne razlikujeta kaj preveč od napolnjenih na 3,4 bar-a. Morda opažam le to da se malo slabše prijema cestišča sprednja guma vse ostalo me za enkrat ne moti. Kako bo kasneje bomo pa videli. lp

To je pa lepo slišati. Seveda je tudi hitrost manjša. Kako je pa kaj z porabo oz. dometom?

NooB ::

Moj M365 se priblizuje 4000km na solid gumah. Potrjujem Mare3 komentar.

Kaj se lahko pricakujes je, da ti bodo prej ali slej sli selo kontakti pri celicah baterij. Ostalo je BP, tudi domet je se vedno nad 80? nazivnega.
LP, JAZ

profii ::

NooB je izjavil:

Moj M365 se priblizuje 4000km na solid gumah. Potrjujem Mare3 komentar.

Kaj se lahko pricakujes je, da ti bodo prej ali slej sli selo kontakti pri celicah baterij. Ostalo je BP, tudi domet je se vedno nad 80? nazivnega.


Bravo.
Koliko blatnikov, mehanizmov pregiba, oz drugih napak se ti je pojavilo? Si polotal celice baterij?

Gogyto ::

Jaz sem vzel tele gume, namontirane prejšnji teden

https://www.ebay.com/itm/For-Xiaomi-Mij...

in po testni vožnji plus včeraj vožnja v službo in nazaj (cca 10 km v eno smer) sem zadovoljen. So trše od ostalih, tako da varianta z mikrovalovko ni delovala in sem montažo pošteno plačal v Kamniku, kjer so mi zadevo urejali trije kerlci skupaj. Namignili so mi, da bi znal bit problem, ker so gume razmeroma ploščate, ne pa zaobljene tako kot originalne z zračnico ampak se vseeno lepo pelje. Rahlo se mogoče čuti na ovinkih, da stabilnost ni najboljša, ampak nič motečega in po parih ovinkih se navadiš. Mogoče se malo bolj čutijo kucli in deformacije asfalta, ampak spet ne drastično.

Kar se tiče hitrosti in dometa - merjeno z uradno aplikacijo, hitrost je zlahka bila deklariranih 25 km/h, nekje celo več, ko je bil klanček. :) Tudi domet naj zaenkrat ne bi bil ogrožen, saj so mi lučke svetile enako kot pri prejšnjih vožnjah v službo, ko sem imel še originale gor.

Torej, zaenkrat stvar s polnimi gumami ni bila brca v prazno. Bomo pa videli kasneje, kako se bo to odražalo na hardware skiroja. :)

Urbano#Desno ::

Trde gume tudi baje niso explosion proof :=)

before
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/...

after:)
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/...

Mare2 je izjavil:

Gregor P je izjavil:



WARNING: DON'T Upgrade Your Scooter To Firmware Version 1.5.1+ If You'd Like To Use Any Of The Non-Official Apps.


Na pro-ju imam možnost nadgradit na V1.6.1.

Verjetno velja isto pravilo, naj raje ne nadgradim?



Jaz sem nagradil prvi dan iz 1.6 na 1.61 . Ne vem zakaj ne bi razen če želiš uporabljati pohackan firmware.
Uporabljam m365 tools in aplikacija deluje brez problema.

Zgodovina sprememb…

Urbano#Desno ::

Aja eno vprašanje

Ali se tudi vam dogaja da pridete domov in imate recimo 50% baterije potem ko skiro nekaj časa počiva pa indikator kaže recimo 55%. Torej kot bi se baterija sama od sebe malo nafilala :=) Ne vem ali je default obnašanje ali imam jaz nekaj fuč indikacijo.

Mare2 ::

Gogyto je izjavil:

Rahlo se mogoče čuti na ovinkih, da stabilnost ni najboljša, ampak nič motečega in po parih ovinkih se navadiš. Mogoče se malo bolj čutijo kucli in deformacije asfalta, ampak spet ne drastično.


Zanimivo je, kako kupci polnih gum upravičujete nakup. Potem, ko jih namontiraš in vidiš, da je vožnja trša, izgubiš stabilnost, boljš čutiš kuclje...

Sori, ampak te kuclje čutiš že pri navadnih gumah... preveč, zato hvala lepa.

Tudi to se lahko zgodi. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

JanezH ::

Gogyto je izjavil:

Jaz sem vzel tele gume, namontirane prejšnji teden

https://www.ebay.com/itm/For-Xiaomi-Mij...

in po testni vožnji plus včeraj vožnja v službo in nazaj (cca 10 km v eno smer) sem zadovoljen. So trše od ostalih, tako da varianta z mikrovalovko ni delovala in sem montažo pošteno plačal v Kamniku, kjer so mi zadevo urejali trije kerlci skupaj. Namignili so mi, da bi znal bit problem, ker so gume razmeroma ploščate, ne pa zaobljene tako kot originalne z zračnico ampak se vseeno lepo pelje. Rahlo se mogoče čuti na ovinkih, da stabilnost ni najboljša, ampak nič motečega in po parih ovinkih se navadiš. Mogoče se malo bolj čutijo kucli in deformacije asfalta, ampak spet ne drastično.

Kar se tiče hitrosti in dometa - merjeno z uradno aplikacijo, hitrost je zlahka bila deklariranih 25 km/h, nekje celo več, ko je bil klanček. :) Tudi domet naj zaenkrat ne bi bil ogrožen, saj so mi lučke svetile enako kot pri prejšnjih vožnjah v službo, ko sem imel še originale gor.

Torej, zaenkrat stvar s polnimi gumami ni bila brca v prazno. Bomo pa videli kasneje, kako se bo to odražalo na hardware skiroja. :)


Kam v Kamniku si ga pa peljal?

Gogyto ::

@ Urbano#Desno

uuu mater! :) Koliko km si pa prevozil s temi gumami? Zgledajo kar zmatrane.

@ Mare2

ničesar ne opravičujem. Zgolj povem. Ja, tudi z original gumami so se čutili kuclji in deformiran asfalt, tako da se mse bal, kako bo to zgledalo s polnimi gumami. Presenečen sem, da sploh ni takšne razlike.
Kar se tiče stabilnosti - če bi vzel tiste navadne polne gume, ki so zaobljene tako kot original, se na stabilnosti definitivno ne bi poznalo nič. Moja napaka je zgolj v tem, da prej nisem porajtal, da so te guma z luknjami bolj ploske. Računal sem pa na to, da bodo te luknje nekako poskrbele za absorbcijo tresljajev. Kar mogoče v neki meri res naredijo.
Torej - nekako izbira med stabilnostjo in blaženjem vpliva kucljev - če se odločaš za trde gume.

@ Smukec

ti pošljem na ZS, da ne bi delal reklame. Čeprav bi jo rade volje, glede na prijaznost in trud, ki so ga fantje izkazali za montažo nojih gum. Najprej je celo rekel, da se teh gum ne bojo zajeb*** montirat. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

Urbano#Desno ::

Niso moje. Slike so m365 grupe na fajsbooku :)

Zgodovina sprememb…

reeves ::

Urbano#Desno je izjavil:

Aja eno vprašanje

Ali se tudi vam dogaja da pridete domov in imate recimo 50% baterije potem ko skiro nekaj časa počiva pa indikator kaže recimo 55%. Torej kot bi se baterija sama od sebe malo nafilala :=) Ne vem ali je default obnašanje ali imam jaz nekaj fuč indikacijo.

Ja. Vedno. Sicer ne 5%, kakšen 1% do 2% pa dobi nazaj. Po mojem kaže prej malo manj zaradi obremenitve in padca napetosti. Ko se vse skupaj stabilizira pa pokaže malo več.

Mare2 je izjavil:

Zanimivo je, kako kupci polnih gum upravičujete nakup. Potem, ko jih namontiraš in vidiš, da je vožnja trša, izgubiš stabilnost, boljš čutiš kuclje...

Sori, ampak te kuclje čutiš že pri navadnih gumah... preveč, zato hvala lepa.

To, da uporabniki (ne samo kupci) zagovarjajo solid gume še zdaleč ni tako zanimivo, kot to, kako jim nasprotuje nekdo, ki jih sploh še ni uporabljal.

Mare2 je izjavil:

Tudi to se lahko zgodi. :)

Res je. Lahko se. Kakšna je pa kaj možnost, da se to zgodi v primerjavi z predrtjem gume?

stanislavp ::

Mene pa zanima (ni treba delati reklame), kakšne so cene menjave gum na skirojih v LJ? Koliko časa to traja? Verjetno lahko zraven gledaš in čakaš, ker so že zverzirani...

kuglvinkl ::

Sam sem dal 10e, poglej zgoraj.
Your focus determines your reallity

Oberyn ::

Kako zaklepate skiro, če greste npr. v trgovino ali podobno? Jaz se nekako ne upam iti z njim po nakupih, čeprav sem ga v bistvu zato nabavil, da ne zalaufam dizla za vsak opravek od par km. Zdaj pa ne vem, kako bi ga zaklenil, ker ni ravno priročen za zaklepanje. Tu okoli mene je polno skirojev po ulicah, ampak zaklenjenih pred trgovinami jih pa ne opažam. Aja, aplikacije ne uporabljam, tako da tisto software zaklepanje ne pride v poštev, pa itak ne bi tega uporabljal pri stvari, ki jo dvigne otrok z eno roko in gre v vsak prtljažnik.

Gogyto ::

Jaz sem do sedaj skiro kar vozil sabo po štacuni. Je pa res, da sem bil v ene treh štacunah do sedaj z njim. Ko pa skočim v lokalno štacuno, kjer me poznajo, pa ga pustim v tisti veži, med dvojimi drsnimi vrati, odklenjenega.

buttcrack ::

Žica skozi zadnjo feltno in ob en kandelaber, kolesarnico, ...?

Mare2 ::

Oberyn je izjavil:

pa itak ne bi tega uporabljal pri stvari, ki jo dvigne otrok z eno roko in gre v vsak prtljažnik.

Jaz imam obe verzije, aplikacija, ki upočasni lopova, torej se ne more hitreje odpeljat kot bi ga jaz lovil. Plus žična ključavnica, ki oteži tatvino lopovu za vsaj 8 sekund (morda ga kdo opazi).

Razmišljam o GPS sledilcu. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

jest10 ::

Urbano#Desno je izjavil:

Aja eno vprašanje

Ali se tudi vam dogaja da pridete domov in imate recimo 50% baterije potem ko skiro nekaj časa počiva pa indikator kaže recimo 55%. Torej kot bi se baterija sama od sebe malo nafilala :=) Ne vem ali je default obnašanje ali imam jaz nekaj fuč indikacijo.


Ko se pelješ je baterija obremenjena, napetost se ji sesede. Ko nekaj časa stoji, ji napetost naraste. V njej je še vedno enako energije.

Mare2 ::

Gogyto je izjavil:



ničesar ne opravičujem. Zgolj povem. Ja, tudi z original gumami so se čutili kuclji in deformiran asfalt, tako da se mse bal, kako bo to zgledalo s polnimi gumami. Presenečen sem, da sploh ni takšne razlike.


Evo, tole sem danes posnel s S9. :)
Ista hitrost posneta s počasnim posnetkom. :)

Šele v tem počasnem posnetku sem opazil, kako zadnji blatnik zavibrira. A zato eni kupujejo ojačevalec - stabilizator?

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Urbano#Desno ::

jest10 je izjavil:

V njej je še vedno enako energije.



Ma to itak. Meni samo ta indikacija deluje rahlo nedodelana.

OrkAA ::

Mare2 je izjavil:


Evo, tole sem danes posnel s S9. :)
Ista hitrost posneta s počasnim posnetkom. :)

Šele v tem počasnem posnetku sem opazil, kako zadnji blatnik zavibrira. A zato eni kupujejo ojačevalec - stabilizator?



Probaj drugic s "super-slow motion". Mam isti telefon in tisto bi moralo snemat ful pocasneje, ce se prav spomnim.

_rtg_ ::

Oberyn je izjavil:

Kako zaklepate skiro, če greste npr. v trgovino ali podobno? Jaz se nekako ne upam iti z njim po nakupih, čeprav sem ga v bistvu zato nabavil, da ne zalaufam dizla za vsak opravek od par km. Zdaj pa ne vem, kako bi ga zaklenil, ker ni ravno priročen za zaklepanje. Tu okoli mene je polno skirojev po ulicah, ampak zaklenjenih pred trgovinami jih pa ne opažam. Aja, aplikacije ne uporabljam, tako da tisto software zaklepanje ne pride v poštev, pa itak ne bi tega uporabljal pri stvari, ki jo dvigne otrok z eno roko in gre v vsak prtljažnik.


Jaz sem ravno danes kupil U-lock mini ključavnico v Decathlonu. Na xiaomi m365 jo lahko daš preko une poševne štange na skiroju, ter nato prikleneš ob stojalo za kolo. Ključavnica je tako mala, da skiroja ne moreš dobiti/izviti ven. Poleg tega pa sem kupil še eno žičnato ključavnico na šifro za 5eur, v primeru da u-locka ne morem zapreti če je štanga ob katero ga pripenjam predebela, ali da pozabim ključ ali pa pač zaklenem oboje. To žičnato daš pa preko felge kot so že ostali napisali. Še sliki kako izgledata ključavnici. Bom še jutri slikal ko je pripet.

[img]
]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _rtg_ ()

kuglvinkl ::

Jaz vzamem skiro s seboj in ga rinem po stacuni. Noben ni se nic rekel.
Your focus determines your reallity
««
21 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8911050 (8261) hojnikb
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817457 (5109) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824594 (4423) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613232 (7646) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186541 (5849) bluefish

Več podobnih tem