» »

Geslo za po spanju ne dela več - win 8.1 64b

Geslo za po spanju ne dela več - win 8.1 64b

1
2
»

solatko ::

jedateruk - Lepo bi bilo, če bi razložil, kako si zadevo rešil, saj bo morda pozneje to uporabil, kdo drug.
Delo krepa človeka

jedateruk ::

Z ženko sem se zmenil, da dam na prenosnik antivirus in uTorrent, Šel sem na torrentz2.eu in pobral en password recovery. Prej sem poskusil z dvema programoma, ki imata free trial možnost, ampak takoj, ko mi je speklo cd, mi je napisalo, da je to samo demo in da se ne da s tem zbrisati gesla. Zato sem šel po celo stvar. Operacija je uspela, mi je pa naredilo nekaj datotek in spremenilo nekaj starih, bitdefender ni našel ničesar slabega v njih. V sliki so vse nove in spremenjene datoteke tako po prijavi po zbrisu gesla: https://drive.google.com/file/d/0B3Xt2o...

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

Naj kdo poskusi, če bi se dalo tudi tako: na prenosniku ali drugem računalniku bi naredil nov skrbniški račun z istim imenom kot na računalniku, kjer geslo ne dela. Nastavil bi isto geslo kot prejšnje, ki je delalo. Potem bi šel na nadzorno ploščo - uporabniški računi, tam se lahko da na usb podatke za resetiranje gesla. USb bi vtaknil v računalnik z nedelujočim geslom in morda bi uspelo zbrisati ali resetirati geslo. To je samo pravljica, verjetno usb s podatki za resetiranje ne bi delal na drugem računalniku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8 problem

Oddelek: Operacijski sistemi
181311 (1077) boris22
»

Kako dobiti dostop do Windows 7 admin accounta?

Oddelek: Pomoč in nasveti
156220 (4576) kmet12
»

Windows XP- Pozabljeno administratorjevo geslo.

Oddelek: Operacijski sistemi
83519 (3355) givos
»

Win xp Administrativne pravice! Težave... Rabim pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
281779 (1559) smrekca
»

kako odstraniti ali odkleniti administratorjevo geslo?? ---pomoč!!!---

Oddelek: Operacijski sistemi
208134 (7645) gapi000

Več podobnih tem