» »

Mercator spletna trgovina ,kje šifra kupona ?

Mercator spletna trgovina ,kje šifra kupona ?

sočan ::

Pozdrav,

Ali kdo nakupuje prek spleta v mercatorju ?

Gledam artikel,ki ima redno ceno in akcijsko ceno. A ko daš artikel v košarico je tam samo redna cena.

Predvidevam da bi moral vpisati šifro ,kodo kupona ??

A kje to šifro dobiti ?

Če so artikli v spletni trgovini predvidevam da so namenjeni izdelki širšemu krogu kupcev .

Recimo krompir :

https://trgovina.mercator.si/market/izd...

Ima kdo morda šifro ,kodo kupona ?

Hvala.lp

popster ::

Eno podvprasanje, se da v tile trgovini narocit da ti vsak dan prinesejo recimo mleko in kruh (placujes kot recimo trajnik za placevanje elektrike)
lahko tudi v kaki drugi trgovini.

Mare2 ::

Tudi mleko in kruh ti pripejejo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

DarwiN ::

Sem jim enkrat lani pisal s podobnim vprašanjem:

Kako pri nakupu preko spleta (z dostavo) unovčim kupon? Denimo PIKA kuponček s 25% popusta na izbrani izdelek. ? Ali je to sploh možno? Ker v nasprotnem primeru malce izgubi pomen to spletno nakupovanje, saj imate praktično vedno neke popuste/kupone. ?

Odgovor:

Spoštovani,

sporočamo vam, da kupon za 25% popust na izdelek po izbiri v spletni trgovini ni unovčljiv. Omenjeni kupon je možno unovčiti v klasičnih živilskih prodajalnah. V spletni trgovini so unovčljivi kuponi, ki jih najdete v zavihku Moji kuponi.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

shintaro ::

Mare2 je izjavil:

Tudi mleko in kruh ti pripejejo. :)

ja in dostavo moreš plačat za zneske manj kot 50€ !!

Drgač sm večkrat že naroču stuff , men je zelo handy , edini minus k dost krat al nadomestijo po svoje al kej zgrešijo al kej nimajo..

sočan ::

DarwiN je izjavil:

Sem jim enkrat lani pisal s podobnim vprašanjem:

Kako pri nakupu preko spleta (z dostavo) unovčim kupon? Denimo PIKA kuponček s 25% popusta na izbrani izdelek. ? Ali je to sploh možno? Ker v nasprotnem primeru malce izgubi pomen to spletno nakupovanje, saj imate praktično vedno neke popuste/kupone. ?

Odgovor:

Spoštovani,

sporočamo vam, da kupon za 25% popust na izdelek po izbiri v spletni trgovini ni unovčljiv. Omenjeni kupon je možno unovčiti v klasičnih živilskih prodajalnah. V spletni trgovini so unovčljivi kuponi, ki jih najdete v zavihku Moji kuponi.



Ja tisto skuponom za en izdelek 25% ceneje mi je jasno..

Ampak tukaj je pa dejstvo da je v spletni trgovini že izražena nižja cena ,ampak z nekim popustom 40 %??

Če je že taka cena zapisana v spletni trgovini bi pričakoval ,da bo takšna cena tudi ko daš v košarico...
Drugače je to enostavno zavajanje..?

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411489 (9188) HappyPills
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349481 (30303) PoStrah
»

Izbira novega gostovanja

Oddelek: Omrežja in internet
112814 (2542) gensi
»

Personalizacija spletnih cen na poti

Oddelek: Novice / Zasebnost
359249 (6846) techfreak :)

Več podobnih tem