» »

Driver za grafično gigabyte gv..

Driver za grafično gigabyte gv..

laguna1 ::

Pozdravljeni

Na starejši računalnik sem naložil win10, vendar pa mi nikakor ne uspe najti driverja za grafično gigabyte gv-rx55256dp.

Prosim za pomoč

Dr_M ::

Ne obstajajo, ze mnogo let...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mavrik ::

The truth is rarely pure and never simple.

laguna1 ::

poskusil, pa ne dela...
Še kak predlog.. koliko sem gledal bi naj ta grafa bila ala ATI RADEON x550.. Ali je tako?

LP

Han ::

Drug Windows, ki še podpira grafilčno, ali novejša grafična, ki je podprta v Win10.

Dr_M ::

Zadnji gonilnik za to graficno je catalyst 9.3 za visto (dela tudi na win7 baje), torej marec 2009.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

filip007 ::

Ja na Vista gonilniku označiš kot Win7 združljivost potem pa gre, sem dal tako za X1600 pa je delalo, zdaj imam drugo grafično.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

laguna1 ::

Hvala za pojasnilo. Ja verjetno za win7 že, jaz imam naloženo WIN10, tako da ne bo nič. Saj ta računalnik ne uporabljam dosti, bom kar "osnovno" grafo uporabljal, saj ta tudi dela mislim da na 1280 * 720, za neko osnovno delo pa je tudi dovolj.

LP

SimplTech ::

Imel sem pred časom opravka z X300 mobilno grafično v starejšem prenosniku. Kolikor se spominjam, mi je na koncu uspelo namestit in mislim, da sem uporabil ravno gonilnike, ki jih je linkal Mavrik.

Mogoče še izklopiš preverjanje podpisanih gonilnikov v Win 10 pred namestitvijo (YT).

laguna1 ::

SimplTech je izjavil:

Imel sem pred časom opravka z X300 mobilno grafično v starejšem prenosniku. Kolikor se spominjam, mi je na koncu uspelo namestit in mislim, da sem uporabil ravno gonilnike, ki jih je linkal Mavrik.

Mogoče še izklopiš preverjanje podpisanih gonilnikov v Win 10 pred namestitvijo (YT).



Hvala, sedaj pa deluje.

Lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri operacijski sistem uporabljate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
697683 (4680) Poldi112
»

UEFI ali Legacy (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6310163 (8700) solatko
»

Microsoft mora plačati 10.000 dolarjev odškodnine zaradi samodejne namestitve Windows (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6321752 (18607) filipk
»

Nov prenosnik na katerem igre ne delajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
251863 (1439) shadeX
»

Windows 7 In Nvidiini Gonilniki - problem

Oddelek: Operacijski sistemi
71023 (832) mitkos

Več podobnih tem