» »

Spotify Premium

Spotify Premium

Temo vidijo: vsi
«
1
2

MiniProgram ::

Zdaj že nekaj časa uporabljam Spotify Free. Račun sem ustvaril z VPN. Ker hočem imeti mojo glasbo tudi ko nisem na internetu se zanimam za Spotify Premium. Slovenskih plačilnih sredstev ne sprejme zato sem malo pogooglal pa sem našel neko temo, kjer so rekli, da si narediš ameriški paypal pa z njim plačuješ. Polniš si pa ga s tem d pošiljaš iz slovenskega na ameriškega. Je kdo to kdaj preizkusil? Ste imeli kaj težav s tem načinom?

Mikrohard ::

Preverjeno deluje tudi z Revolut kartico (UK račun).

MiniProgram ::

Naročiš kartico samo za Spotify? Ali je to virtualna?

Mavrik ::

Jaz sem uporabljal Entropay (virtualna Visa) in potem PayPal vezan na njo. Še dela ok.
The truth is rarely pure and never simple.

MiniProgram ::

A pol ta revolut je virtualna kartica, ki jo lahko uporabljaš za spotify? Pa kako naložiš denar na Revolut?
Kako pa Entropay deluje'

Zgodovina sprememb…

Nikonja ::

Lahko vprašam zakaj preferiraš Spotify, a ne dobiš vse na Deezerju, Google play music, apple music....
Pa ni mišljeno kot Spotify je kurc, ampak me čisto zanima zakaj ga preferirate. Jaz osebno imamo goglov play music in sem super zadovoljen.

Mikrohard ::

Virtualna Revolut kartica je brezplačna. Lahko pa naročiš tudi fizično kartico (včasih je bilo 6€... sedaj je baje dražje). Račun se lahko polni preko drugih kartic (preko debetne brez provizije, s kreditno je provizija), ali pa preko SEPA nakazila.

MiniProgram ::

Nikonja je izjavil:

Lahko vprašam zakaj preferiraš Spotify, a ne dobiš vse na Deezerju, Google play music, apple music....
Pa ni mišljeno kot Spotify je kurc, ampak me čisto zanima zakaj ga preferirate. Jaz osebno imamo goglov play music in sem super zadovoljen.

Meni se zdijo playlisti boljši pa lahko downloadaš muzko na računalnik. Tega ne moreš z naročnino google play. Ima tudi standalone PC aplikacijo ki dobro deluje. Ima tudi na splošno več muzke kot Google Play al pa Apple Music. Osebno pa nisem preizkusil Deezerja zato ne morem reči.

mmcmmc ::

Glede Deezerja mas na telekomu opcijo tri mesece zastonj prezkusa.

Poleg tega meni se ne da se z VPNom ali pa kreditnimi karticami v tretjih drzavah ukvarjat da bom lahko placeval eni firmi za storitev, ki je primerljiva z drugimi ponudniki, ki pa so pripravljeni moj denar sprejet.

BivšiUser2 ::

Je kdo tu, ki je nucal GMusic, Deezer in Spotify? Trenutno sem testiral 1 mesec free Deezerja, se pa nekako ne morem odločiti. Predvsem ne zanima kako dobri so algoritmi pri konkurenci, da ti ne meče kar nek random komad, ki je sicer istega žanra kot kak favorit, ampak mi ne deluje kot smart pico.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

martincek1 ::

Ima kdo kakšno idejo, kako usposobiti Spotify Premium na Android telefonu? Na računalniku mi deluje BP, na telefon sem naložil najnovejši .sdk in deluje, vendar z zelo omejenimi funkcijami.

Poizkusil sem z VPNjem, nemškim naslovom in številko, nemško N26 kartico - napiše, da je kartica iz države, kjer Spotifyja še ni in ne dovoli plačila.

Na iPhonu pa samo dodam N26, prenesem aplikacijo direkt iz AppStora in dela večina funkcij v zastonjski aplikaciji.

OK.d ::

Kmalu tudi v CRO, kaj pa mi?http://www.zamp.hr/clanak/pregled/1953/...
LPOK.d

s1ck ::

Ce bos spotify uporabljal samo na mobilni napravi, si poglej malo, kako ga skrekati. Spotify Premium skrekan deluje in na iOS in Android, brez tezav.

OK.d ::

Mene zanima free varijanta;)
LPOK.d

zee ::

Uporabljam Spotify brez/z Premium-om. Lusna zadeva, aplikacija za macOS/iOS/Linux je spodobna in pregledna. Zbirka glasbe je ogromna. Na iOS-u ne porabi prav dosti mobilnih podatkov - ne vem, kako je na Androidu.

Trenutno poslusam se Apple Music. Testno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

AlienRR ::

martincek1 je izjavil:

Ima kdo kakšno idejo, kako usposobiti Spotify Premium na Android telefonu? Na računalniku mi deluje BP, na telefon sem naložil najnovejši .sdk in deluje, vendar z zelo omejenimi funkcijami.

Poizkusil sem z VPNjem, nemškim naslovom in številko, nemško N26 kartico - napiše, da je kartica iz države, kjer Spotifyja še ni in ne dovoli plačila.

Na iPhonu pa samo dodam N26, prenesem aplikacijo direkt iz AppStora in dela večina funkcij v zastonjski aplikaciji.

A ti je uspelo zrihtati premium na telefonu?

Sem mislil, če se kupi premium na PC potem bo delalo tudi na telefonu. Kako ste si to ostali uredili?

Rad bi imel premium, da bi si lahko downloadal muziko na telefon in nebi rabil podatkovne povezave.

EDIT: krekanih zadev, kot je zgoraj omenjeno, nočem na telefonu.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlienRR ()

c3p0 ::

Instalirali smo Deezerja, za manjšo ceno, brez pocanja s tujimi CC za premium, kot nekateri delajo.

techfreak :) ::

AlienRR je izjavil:

Sem mislil, če se kupi premium na PC potem bo delalo tudi na telefonu. Kako ste si to ostali uredili?
Tako zastonjska kot premium varianta deluje na telefonu, ampak same aplikacije ni v nasem store-u.

Pri iOSu si lahko kreiras App Store racun v tuji drzavi, podobno tudi pri Androidu, vendar potrebujes VPN. Alternativno si lahko pri Androidu tudi preneses APK.

AlienRR ::

c3p0 je izjavil:

Instalirali smo Deezerja, za manjšo ceno, brez pocanja s tujimi CC za premium, kot nekateri delajo.

Testiram brezplačen mesec premiuma na Deezerju in z njim nisem pretirano zadovoljen.

Zaenkrat mi manjka cca. 5% pesmi iz spotifya, vmesnik na PC je nepregleden, ne vem, če se ne da ali še nisem našel funkcije, da telefon dela kot daljinec za PC, iskanje je počasnejše in dobim slabše rezultate, prav tako mi dela aplikacija za PC počasneje.
Zraven tega se v Spotifyu za PC dajo blokirati reklame v host fajlu recimo (za deezer še insem gledal), razlika do premiuma tako ostane 160kbps namesto 320 in ne da se shranjevati pesmi, se pravi brez interneta ni muzike.

Zanimivo pa je da na androidu imam obratne izkušnje. UI pri Dezzeru mi je bolj pregleden in isto naredim z manj kliki kot pri Spotifyu.

techfreak :) je izjavil:

AlienRR je izjavil:

Sem mislil, če se kupi premium na PC potem bo delalo tudi na telefonu. Kako ste si to ostali uredili?
Tako zastonjska kot premium varianta deluje na telefonu, ampak same aplikacije ni v nasem store-u.

Pri iOSu si lahko kreiras App Store racun v tuji drzavi, podobno tudi pri Androidu, vendar potrebujes VPN. Alternativno si lahko pri Androidu tudi preneses APK.


Imam downloadano na androidu, za prvo inštalacijo iz playsotra sem rabi VPN, od takrat uporabljam SLO IP in mi ne dela problemov za nadgradnje - je pa res da se preko PC redno povežem s Spotifyem preko tujega IP.

Bolj me mantra to kar piše martincek1. V njegovem primeru, če je v spotify acc nastavil nemško lokacijo(ni napisal, če je to naredil), se preko nemškega ip povezal in hotel plačati z nemško kartico in mu ne posti plačati, v čem je štos?

Moj plan je bil spemenit lokacijo na US in plačati z US darilno "kartico". https://www.mygiftcardsupply.com/shop/s...
Ampak če premium na telefonu vseeno nebo delal potem je brezveze..
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

techfreak :) ::

martincek1 je izjavil:

Poizkusil sem z VPNjem, nemškim naslovom in številko, nemško N26 kartico - napiše, da je kartica iz države, kjer Spotifyja še ni in ne dovoli plačila.
N26 kartice so vcasih bile nemske, potem pa so spremenili to zadevo in meni kaze da je slovenska.

Zaenkrat mi Revolut deluje za Spotify UK in za kartico pravi da je iz UK, ampak sem slisal da to naj ne bi bilo nujno za vse njihove kartice.

Ampak če premium na telefonu vseeno nebo delal potem je brezveze..
Iz neta downloadan APK mi normalno podpira Premium, moram pa se poizkusiti VPN za Play Store.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

AlienRR je izjavil:


Zaenkrat mi manjka cca. 5% pesmi iz spotifya, vmesnik na PC je nepregleden, ne vem, če se ne da ali še nisem našel funkcije, da telefon dela kot daljinec za PC, iskanje je počasnejše in dobim slabše rezultate, prav tako mi dela aplikacija za PC počasneje.
Zraven tega se v Spotifyu za PC dajo blokirati reklame v host fajlu recimo (za deezer še insem gledal), razlika do premiuma tako ostane 160kbps namesto 320 in ne da se shranjevati pesmi, se pravi brez interneta ni muzike.

Zanimivo pa je da na androidu imam obratne izkušnje. UI pri Dezzeru mi je bolj pregleden in isto naredim z manj kliki kot pri Spotifyu.


Uporabljam na MacOS, zaenkrat mi je všeč, sem že skoz na premium, zato o reklamah ne vem nič. Glede hitrosti nimam issues. Playliste mi sestavi boljše, predlaga dejansko glasbo, ki jo poslušam (večinoma metal/rock), zdaj ima tudi offline/DL mode. Kar me moti je, da so včasih pri izvajalcu še kaki čisto mimo albumi, upam da porihtajo. Drugače pa ostajam tu, evaluiral sem še Spotify in Tidal.

AlienRR ::

Mah, sem preživel mesec na deezerju: ni slab, navdušen pa tudi nisem. Poleg prej opisanih težav sem kasneje imel cel podvig v navezi z last.fm in bela tema je zame moteča zvečer/ponoči. Raje plačam par evrov več za Spotify.

techfreak :) je izjavil:

martincek1 je izjavil:

Poizkusil sem z VPNjem, nemškim naslovom in številko, nemško N26 kartico - napiše, da je kartica iz države, kjer Spotifyja še ni in ne dovoli plačila.
N26 kartice so vcasih bile nemske, potem pa so spremenili to zadevo in meni kaze da je slovenska.

Zaenkrat mi Revolut deluje za Spotify UK in za kartico pravi da je iz UK, ampak sem slisal da to naj ne bi bilo nujno za vse njihove kartice.

Kako si naredil UK Revolut? Pri prijavi daš izmišljene podatke ali si lahko lokacijo virtualne kartice nastavljaš znotraj aplikacije?
V bistvu me samo še zanima kako plačati premium, ni nujno da je UK.

techfreak :) je izjavil:

Iz neta downloadan APK mi normalno podpira Premium, moram pa se poizkusiti VPN za Play Store.

Z VPN lepo dela, samo pravo državo izbrati in play store ponudi Spotify. Dalje za prijavo v spotify niti nisem rabil vpn, niti me nikoli ni ven vrglo in ga normalno updata. Zgleda, da je konstanta prijava iz PC dovolj - na PC sem konstantno preko VPN.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

XS!D3 ::

N26 kartica je in je vedno bila slovenska, če si jo naročil v Slo. Nemško si dobil edino, če si jo naročil v Nemčijo, kar je marsikdo storil, preden je bila uradno na voljo v Slo.

Revolut je pa v vsakem primeru UK issued in ni treba nič fakeat.

BivšiUser2 ::

XS!D3 je izjavil:

N26 kartica je in je vedno bila slovenska, če si jo naročil v Slo. Nemško si dobil edino, če si jo naročil v Nemčijo, kar je marsikdo storil, preden je bila uradno na voljo v Slo.

Revolut je pa v vsakem primeru UK issued in ni treba nič fakeat.
Pa se potem lahko uporablja slovenski paypal na spotifyju v navezi z ang Revolutom?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

techfreak :) ::

XS!D3 je izjavil:

N26 kartica je in je vedno bila slovenska, če si jo naročil v Slo.
Imam N26 ze skoraj odkar je bila na voljo pri nas, in na zacetku sem lahko kar nekaj casa placeval nemski Spotify racun. Potem pa je kar naenkrat nehalo delati, in ko sem preveril je za kartico kazalo da je slovenska.

BivšiUser2 je izjavil:

Pa se potem lahko uporablja slovenski paypal na spotifyju v navezi z ang Revolutom?
Domnevam da ne. Pri Revolutu imas tako na voljo 1 brezplacno virtualno kartico, ki jo lahko vedno recikliras (izbrises in dobis novo), ce te je strah da bi kdo prisel do Spotifyjeve baze.

XS!D3 ::

techfreak :) je izjavil:

XS!D3 je izjavil:

N26 kartica je in je vedno bila slovenska, če si jo naročil v Slo.
Imam N26 ze skoraj odkar je bila na voljo pri nas, in na zacetku sem lahko kar nekaj casa placeval nemski Spotify racun. Potem pa je kar naenkrat nehalo delati, in ko sem preveril je za kartico kazalo da je slovenska.

Ampak kartico imaš kakršno imaš (slovensko, če si jo naročil v slo), samo Spotify je malo bolj omejil, s katero kartico lahko plačaš

Kresh0 ::

ali ve kdo kej se dobi apk (officialn, ne moddan) za spotify, glede na to, da so jih z apkmirror-ja umaknili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kresh0 ()

Blaz90 ::

Jaz vzamem .apk na Aptoide

WaterBoy ::

Jaz sem si vpn inštaliral na telefon in iz playa potegnil

WaterBoy ::

Pozdravljeni

Zanima me ali ima še kdo podoben problem:

Imam nekja shranjenjih playlist in če dam, da predvaja glazbo se zgodi da predvaja nekaj komadov potem pa se ustavi in moram ročno dati naprej, naslednjega. To se dogaja pri shranjenih playlistah ali pa kar tako ko poslušaš glazbo. Dogaja se tudi naprimer pri eni playlisti da se ustavi že takoj po prvem komadu, naslednič pri petem. Potem ko dam ročno naprej predvaja normalno komade eden za drugim in se spet random ustavi.
Isto mi dela če jo poslušam na telefonu, računalniku ali preko echo dota

Mogoče veste kaj mi je storiti da se to popravi?

Hvala

Naabo ::

Kresh0 je izjavil:

ali ve kdo kej se dobi apk (officialn, ne moddan) za spotify, glede na to, da so jih z apkmirror-ja umaknili?

Na nekaterih napravah sem imel že tovarniško nameščenega, na ostalih pa prej apkmirror, sedaj pa ni več problem, ker je enostavno v moji knjižnici v Play storu in se tudi posodablja.

skyline ::

Zdravo,
imam Revolut virtualno Viso in frišen Spotify account (kreiran prek UK VPNja). Upgrade na Premium še vedno ni mogoč, ker zavrne kartico, da ni angleška.

Any ideas?

OK.d ::

Ali samo meni ne gre ali so pa sedaj preprečili kreiranje bližnjice -add to homescreen na free verziji preko brskalnika na telefonu?
LPOK.d

hafo123 ::

Jaz imam na telefonu app iz "travnika" račun pa sem kupil na ebay-u pa mi sedaj že 8 mesec vse dela bp - brez VPN.

Vedran ::

skyline je izjavil:

Zdravo,
imam Revolut virtualno Viso in frišen Spotify account (kreiran prek UK VPNja). Upgrade na Premium še vedno ni mogoč, ker zavrne kartico, da ni angleška.

Any ideas?


Mislim da so spletne / virtualne banke začele izdajati kartice s številko države od kod prihaja uporabnik.
Tako da če imaš registriran račun na slovenski naslov boš dobil kartico s slovensko številko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

skyline ::

Vedran je izjavil:

skyline je izjavil:

Zdravo,
imam Revolut virtualno Viso in frišen Spotify account (kreiran prek UK VPNja). Upgrade na Premium še vedno ni mogoč, ker zavrne kartico, da ni angleška.

Any ideas?


Mislim da so spletne / virtualne banke začele izdajati kartice s številko države od kod prihaja uporabnik.
Tako da če imaš registriran račun na slovenski naslov boš dobil kartico s slovensko številko.


Hec je, da tudi s fizično Revolut Viso ne gre. Ampak po BIN številki sodeč je UK kartica ...

x3ca ::

Očitno z Revolutom ne gre več :( Pozna kdo kakšen drug workaround?

Cr00k ::

ebay.de... cca 10EUR za eno leto

x3ca ::

Kaj, ne razumem, kako naj to uporabim? Pa tud UK account imam sicer...

Blaz90 ::

Tle lahko kupiš 6 mesečni gift card (UK link):
https://dundle.com/si/spotify/?c=gb

x3ca ::

That worked, hvala super!

Greg91 ::

Meni brez težav deluje z uporabo Curve kartice.

Skyman ::

https://siol.net/digisvet/novice/neurad...

kmalu v slo? po parih letih

celjski ::

Je že na voljo. Aplikacije bodo pa verjetno jutri v SLO App storu.

techfreak :) ::

Lepe cene, 6e/mesec za Premium oz. 10e/mesec za Family.

slotech5 ::

Za iOS je aplikacija že na voljo v App storu.

shadeX ::

Jp. Pravkar poslušam. Kul zadeva.

Skyman ::

za iOS je še nisem videl v app storu

slotech5 ::

Vpiši pod search, je okrog 7 zadetek ali pod free app pod kategorijo Music

Skyman ::

Spotify New music and Podcasts?

To najde

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spotify prispel v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8113721 (6129) AmokRun
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357591 (1560) Robert
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16325793 (12930) Reaper
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615604 (8113) OK.d
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478689 (6581) Romancek1

Več podobnih tem