» »

iOS in Android programiranje.

iOS in Android programiranje.

#000000 ::

V programiranju sem šepava kura oz še niti to ne, bi pa radnaredil en app ki bi delal na obeh platformah, ideja je dokaj obetavna, ne tolko denarno oz. denarno sploh ne, ker bi bila free, mogoče bolj z oglasi v appu.

Ni pa glupa ideja same aplikacije, ni igra, ni fitnes, niti ne gre za socijalna omrežja.

Kolk je to zajebano narest ? jest se dokaj hitro učim, še raje pa bi se povezal z nekom ki to že dela.

Netrunner ::

Nevem kakšen odgovor pričakuješ s tem tvojim postom.

Kolk je to zajebano narest ?
=> Odvisno koliko si sposoben. Za "šepavo kuro" je zelo zajebano. Če se hitro učiš potem pa hitro veselo opravi par tutorialov katerih se ne manjka na netu.

Drugače pa če se boš učil na svoji ideji, ne pričakovat nekih spodbudnih rezultatov. Vsaj v verziji 1.0 ne.

kuall ::

bolj je zajebano kot si misliš. to traja preden kaj skupaj spacaš.

shadeX ::

Dejte že enkrat nehat s temi "super duper idejami", ki bojo prinesle dost denarja takoj ko se bojo pojavle v trgovini. Enkrat za vselej... tanka je črta med DOBRO in SLABO idejo. Lahko ti zrealiziraš najboljšo idejo od zgodovine mobilne tehnologije, če jo ne boš znal iztrižit si popušil.

Isto velja za SLABO idejo. Če boš ti znal dobro tržit v pizdi produkt, lahko obogatiš (khm khm top khm shop khm). Je pa res, da bo trženje dobrega produkta bilo veliko lažje kot če bi tržil slabega. Kot že rečeno, dober glas seže v deveto vas. To velja tudi za appe.

Sicer pa, da spraviš eno app na App Store in G. Play potrebuješ (poleg že končanega produkta seveda):
- Enkratno plačilo 20€ za vstop na Google Play
- Letno naročnino za App Store (100€) + Mac oz. OSX mašino. Tukaj je nato še strogo preverjanje kvalitete Appa iz strani Appla in ni nujno sploh, da je app na koncu odobrena.

Nekje je sicer potrebno začet, ampak pozabi na to da boš zaslužil prvi cent od danes pa do istega dneva naslednjega leta (če boš vse delal popolnoma sam iz nule). Se pa vse da z voljo in vztrajnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

#000000 ::

MOja ideja ne bo prinesla nobenega DENARJA, razen IF ?? od oglasov, tako da ni to super duper ideja ki bi nosila keš sama po sebi.

Bi pa pomagala folku nekako živet in kupovat izdelke s čim manj kemikalijami.

Tko evo pa sem izdal idejo :) Nekako tako kot open food zadeva, pač grem v štacuno kupim kar pač kupim, in kasneje vnesem podatke, ker v štacunah pri nas ne pustijo skenirat BAR kod oz slikat ničesar, da se pač naredi neka baza katera hrana je okay in katera vsebuje aditive ipd, vem da zadeva že obstaja a ni slovenske verzije + naš trg je čisto drugačen. Tko na hitro, dejansko pa app nebi bil naprodaj, ajde mogoče z oglasi, da se pač plača nekoga ki ga je razvil (ne mene)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

shadeX ::

1. Kdo bo polnil bazo, če (kot razumem) bo zadeva namenjena globalni publiki? V lidlu iz nemčije so izdelki drugačni kot iz walmarta v ameriki.
2. Izdelki iz katerih trgovin?
3. Ti bi iz oglasov plačal programerja, sebe pa ne? Zakaj pol to delaš?
4. Folk je len in noben ne bo polnil bazo izdelkov namesto tebe. Folk bo inštaliral in če bo videl, da app userju ne da neke vrednosti na daljši rok bo letela iz telefona še preden boš 2x pomižiknil.
5. Prazna app, verjetno ne bo niti odobrena s strani review-ja na App Storu (ne da neke končne vrednosti userju).
6. Programer bo želel denar takoj, ne bo pa čakal da boš ti zaslužil prvi euro z oglasi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

#000000 ::

1. bazo bi polnili pač uporabniki, recimo tudi na slo tech jih ni malo ki dajo nekaj na to kaj dajo vase
2. iz vseh slo štacun
3. iz oglasov plačamo programerja in eventuelno kasnejše popravkem tako da oglasi bi bili po potrebi, zase ne rabim NIČ
4. folk je dokaj len, NISO pa vsi leni, vsaj ne te ki jim je do tega da radi vedo kaj jedo
5. app ne bi bil prazen, sej neko malo osnovo skopirano od rezultatov izdealkov ki se jih že zdaj najde na netu bi mel vsaj nekaj rezultatov
6. pač rabimo programerja ki bi šel malo na rizik, zato tudi odprto pišem o tem in se odrekam vsakega dobička.

shadeX ::

2. Ne razumem. Iz vseh slovenskih trgovin bi ti ponudil izdelke globalni publiki. Kaj si bo lahko američan ali pa kitajc pomagal z našimi izdelki?
3. Če zase ne rabiš nič, potem zakaj sploh greš v to? Ni logike.
4. Folk je len in če ne bo dobil po kar je prišel, bo app letela dol. Period.
6. Časi kjer so si ljudje zastonj pomagali so šli mimo. Jaz niti roke ne premaknem več, če s tem ne profitiram. Moj čas je dragocen.

Raw ::

Težka bo. Podobn projekt:
https://slo-tech.com/forum/t595380/49
I am what I am and I do what I can

shadeX ::

Ta app ma drgač 10-50k prenosov iz slovenije (kar je impresivno) in zgleda da jo tud redno posodablja. Kul.

#000000 ::

Ma tle se ne gre za ceno, bolj za vsebino, kok katerih aditivov E-jev in kolko transmaščob ipd.

Bom pa se malo pokontaktiral s temi fanti morbit pa naredijo fork :)

shadeX je izjavil:

2. Ne razumem. Iz vseh slovenskih trgovin bi ti ponudil izdelke globalni publiki. Kaj si bo lahko američan ali pa kitajc pomagal z našimi izdelki?
3. Če zase ne rabiš nič, potem zakaj sploh greš v to? Ni logike.
4. Folk je len in če ne bo dobil po kar je prišel, bo app letela dol. Period.
6. Časi kjer so si ljudje zastonj pomagali so šli mimo. Jaz niti roke ne premaknem več, če s tem ne profitiram. Moj čas je dragocen.


Nebi ponujal nobenih izdelkov, ne gre za marketing ipd.

3. zase ne rabim NIČ, ker pač ne rabim nič, mam vsega dovolj, zakaj pa nebi MOGOČE pripomogel da se pri nas začne enkrat končno prodajat kvalitetna roba po štacunah.
4.folk je res len, NISO pa vsi, kdor hoče prispeva, kdor noče pač ne (govorimo o podatkih)
6. pač ti si tak, ne pomani pa da smo vsi taki, evo jest sem en od teh ki jim keš ni merilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

FrRoSt ::

Tako.

Vzameš list papirja, ošiliš svinčnik in napišeš. ;)

Samo pogumno! :)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

#000000 ::

FrRoSt je izjavil:

Tako.

Vzameš list papirja, ošiliš svinčnik in napišeš. ;)

Samo pogumno! :)


Zakaj tako zelo škodožejlno do te ideje :D Sej če ne znaš, pač stopiš ob stran in si stranski tir, ne pripomoreš ampak niti ne škoduješ, pače neka zlata sredina.

Ošiliš svinčnik in to napišeš trikrat, morda celo petkrat, in nekako dojameš, da nisi ti sredina vesolja po kateri bi se obnašali ostali.

Čist simpl, si In ali ne.

FrRoSt ::

#000000 je izjavil:


Zakaj tako zelo škodožejlno do te ideje :D Sej če ne znaš, pač stopiš ob stran in si stranski tir, ne pripomoreš ampak niti ne škoduješ, pače neka zlata sredina.

Ošiliš svinčnik in to napišeš trikrat, morda celo petkrat, in nekako dojameš, da nisi ti sredina vesolja po kateri bi se obnašali ostali.

Čist simpl, si In ali ne.


Dokler NE Probaš, NE boš vedel. ;)

Škodoželje gor ali dol. :P

Še svinčnika v roke nisi vzel, pa že pizdiš. :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

#000000 ::

Ja sej sem na začetku povedal (če si prebral) da sem jadnkik glede programiranja, da bi se učil nekaj kar nekateri znate za malo malco narest pa nisem kontent, bi pa prepustil v appu oglaševalski denar nekomu ki bi to naredil, pač poveš oštja to bo koštalo tolk in tolk, seveda moraš bit človek ki bi šel na roko takemu projektu in dobiš keš kasneje pač od oglasov. Al pa poveš KOK cca taka reč stane, da to vemo, vnaprej, vem da za manj kot 2-3 k eur noben SPOSOBEN programer tega ne bi delal.

FrRoSt ::

Ne spoznaš se na delo, si pa za biznis. ;)

Finančni vlagatelj, ali kako se temu že reče!? :)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

#000000 ::

Fak pa kokrat naj še ponovim da ne gre za biznis, nočem niti enga centa od tega projekta, rad bi samo nekako dosegel da se ve pa sej je brez veze razglabljat kaj, če do sedaj nisi dojel pol niti nima veze.

Uglavnem zame ne bo dobička nobenega, GA NOČEM, hočem pa nekaj drugega, kar ni merljivo v denarju.

#000000 ::

EDIT: In to zadnji.

RAzlog tega početja je, en kolega umrl zaradi RAKA v mesecu FEB, drugi leži na postelji že dva meseca, oba sta rak dobila od HRANE ki se prodaja v SLO (to je moj in sum tako pokojnega kot tudi še živečega) Oba sta fasala raka samo od raznoraznih kršev iz vrečk in konzerv.

Jest vem od česa ampak tega tukaj ne bom napisal, je pa nekaj res, ratali smo smetišče za hrano iz celega sveta ali pa vsaj EU, predvsem east EU, ter fabrik hrane iz bivše YU ki delajo za multinacionalke.

E to je ideja, da se nekako poskenira te izdelke ter nekam pribeleži da niso primerni, nekateri zaradi E620, drugi zaradi transmaščob ipd. Kaj je v tem slabega ne vem, razen da delamo štalo neki firmi ki nas pita z hrano ki se prodaja po dražji ceni kot enak boljši izdelek v recimo nemčiji ipd.

Če je to profitabilna dejavnost, mi naj nekdo pove kako dobit profit pa ajde ga delimo, enkrat letno na pikniku za vse slo-tečovce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

shadeX ::

Oba sta fasala raka samo od raznoraznih kršev iz vrečk in konzerv.


In kaj ju je gnalo, da sta jedla tako hrano in ne vsak dan raznovrstno z veliko sadja ali zelenjave? To da je današnja hrana v trgovinah strup ni treba posebej omenjati, je pa odločitev posameznika kaj bo dal v usta. Dodaten bonus (raznolkosti hrane) so seveda vrtnine iz domačega vrta. (če je le možnost)

Špar restavracija ima dobra kosila vsak dan za 3.5€+ (če že ne moreš sam kuhat doma).

gddr85 ::

lahko da je dobro, kolk je stvar kvalitetna, zdrava za 3.5€ je pa že drugo vprašanje..

#000000 ::

eto pa glih v šparu jest nebi jedu da mi plačaš, sploh pa ne u domžalama :) pač mal prometa in večji krš.

Ampak ajde, naj sta sama kriva, nej bo, a kaj je kriv otrok ki mu tastari ne morejo dat za jest druzga kot šrot ki ga omenjam ? Govorimo o mulcih starosti 13-16 ki so na meji, ne morejo sami kuhat al pa kupovat torej so odvisni od staršev. Zakaj njim nebi omogočil da jedo hrano brez ojačevalcev okusa ipd. ?

EDIT: če te mulce prepričaš, bodo vplivali na tastare da tega šrota ne kupujejo, to je 100%

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

blackbfm ::

99% ljudi gleda na ceno, ne kvaliteto, niti se nimajo casa ukvarjat s taki appi

Ostali 1% tistih trcenih na zdravo prehrano pa ze ima svoje vire znanja, trgovine itd

Oglaševalskega denarja pa ne sanjaj dokler nimas par 100k rednih uporabnikov. Good luck with that :))

PrimoZ_ ::

Mogoče off topic ali pa tudi ne.

Žena že od nekdaj zelo gleda kaj se kupuje in je in kljub temu je hčera pri tretjem letu začela po koži dobivati izpuščaje. Vozili smo jo jo na razno razna testiranja na alergije, kjer niso ugotovili da bi bila alergična na karkoli.

Potem pa sva za 14 dni, ko smo bili vsi doma iz prehrane izločila VSE kupljene zadeve, razen pač osnovnih živil, pa še te sva kupovala iz ekološke pridelave oz. pri lokalnih kmetih.
V 14ih dneh je 95% izpuščajev izginilo.
Ko se je vrnila v vrtec in je tam začela jesti pa se je spet začelo razširjati.

Vsi ostali dejavniki, kot so uporaba praškov, detergentov, tuš gelov, ... itd so ostali ves čas nespremenjeni.

Glugy ::

Ma sej to je splošno znano. V Sloveniji ti bodo vsi sam govoril zakaj se neki ne da namest zakaj se neki da. Pa še pri tem po tem dvomijo zakaj bi sploh nekdo kej tazga počel, pa predpostavljajo da če se neki finančno ne splača se ne splača. Pač tako mentaliteto imamo očitno.

Drgač ti žal ne morm pomagat ker nisem programer ampak ti pa želim vso srečo pa predvsem pogum da prebrodiš preko vseh teh ki znajo sam negativno se odzvat na tvojo idejo. Men se zdi super da bi imel aplikacijo za take stvari.

Moja ideja bi bila sicer malenkost drugačna, namesto tega da bi za vsak izdelek posebej se vnašal kaj je ok pa kaj ni ok ; pa pač listo sestavin. (Ker to se lahko iz enega meseca v drug spremeni ane). Namest tega bi imel aplikacijo ki bi znala brat z embalaže ( nekakšen OCR ) ; in bi pač skeniral sestavine kot neke vrste "besedilo" in potem te besede primerjal z bazo podatkov, in če bi se ujemala bi pač sporočila aplikacija..tale sestavina ima sum da povzroča raka recimo; tista sestavina tam pa je dodana sintetična aroma recimo vanilije in možno da not v produktu sploh ni nič taprave vanilije. Bazo podatkov bi pa seveda mogu naredit. Za vsak E; za vsako sestavino ( velik sestavin ima več različnih izrazov ); tud OCR bi mogu bit dost dobr ( to se mi zdi bi bil še največji problem; pa recimo če bi bila embalaža zaobljena al pa da bi bil tekst z slabim kontrastom glede na površino na kateri se nahaja, al pa recimo da bi bile črke zelo majhne ). Ampak ja če bi to nekak znal rešit bi bila to lahko potencialno mega aplikacija. Namest na deset tisoče izdelkov z 30 sestavinami ( predvsem v kozmetiki jih je nenormalno velik ) ; bi imel že z recimo 500 najpogostejšimi slabimi sestavinami bazo podatkov ki bi bila koristna za preverjanje vseh izdelkov univerzalno.

FrRoSt ::

#000000 je izjavil:

MOja ideja ne bo prinesla nobenega DENARJA, razen IF ?? od oglasov, tako da ni to super duper ideja ki bi nosila keš sama po sebi.

Bi pa pomagala folku nekako živet in kupovat izdelke s čim manj kemikalijami.

Tko evo pa sem izdal idejo :) Nekako tako kot open food zadeva, pač grem v štacuno kupim kar pač kupim, in kasneje vnesem podatke, ker v štacunah pri nas ne pustijo skenirat BAR kod oz slikat ničesar, da se pač naredi neka baza katera hrana je okay in katera vsebuje aditive ipd, vem da zadeva že obstaja a ni slovenske verzije + naš trg je čisto drugačen. Tko na hitro, dejansko pa app nebi bil naprodaj, ajde mogoče z oglasi, da se pač plača nekoga ki ga je razvil (ne mene)


..vem da zadeva že obstaja a ni slovenske verzije + naš trg je čisto drugačen.

Potem ti je najlažje, da zadevo skopiraš, sfriziraš in preurediš za slovensko verzijo. Ni nujno, da mora biti univerzalna. Narediš pač eno za ios in eno za androida.

Naj te takole, mimogrede, čisto nepotrebno samo še opozorim, da je prehrana samo ena dimenzija v življenju. ;) Morda res ne najmanjša in najbolj zanemarljiva, pa vseeno je samo n=1! :P
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

GupeM ::

RAzlog tega početja je, en kolega umrl zaradi RAKA v mesecu FEB, drugi leži na postelji že dva meseca, oba sta rak dobila od HRANE ki se prodaja v SLO (to je moj in sum tako pokojnega kot tudi še živečega) Oba sta fasala raka samo od raznoraznih kršev iz vrečk in konzerv.

Jest vem od česa ampak tega tukaj ne bom napisal, je pa nekaj res, ratali smo smetišče za hrano iz celega sveta ali pa vsaj EU, predvsem east EU, ter fabrik hrane iz bivše YU ki delajo za multinacionalke.

Če bi tako rad videl, da vsi jemo zdravo hrano, pa povej zaradi česa sta tvoja kolega dobila raka. Ne zdaj skrivati tega. Tudi jaz bi rad vedel kaj je to, da se temu izognem.

FrRoSt ::

Z majhno pomočjo iz programiranja tej šepavi kuri bi to lahko z lahkoto izvedel. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

blackbfm ::

Ma sej to je splošno znano. V Sloveniji ti bodo vsi sam govoril zakaj se neki ne da namest zakaj se neki da. Pa še pri tem po tem dvomijo zakaj bi sploh nekdo kej tazga počel, pa predpostavljajo da če se neki finančno ne splača se ne splača. Pač tako mentaliteto imamo očitno.


Tip ima zgolj idejo, nic znanja in ze sanja o oglasevalskem denarju, da bo financiral cel app z njem.. Tole je res dalec od realnosti

Sicer pa ce gledas kaksne intervjuje npr ultra uspesnih ljudi ponavadi recejo da so 100x failal predno jim je nekaj ratalo

Namest tega bi imel aplikacijo ki bi znala brat z embalaže ( nekakšen OCR ) ; in bi pač skeniral sestavine kot neke vrste "besedilo" in potem te besede primerjal z bazo podatkov, in če bi se ujemala bi pač sporočila aplikacija.


Z nekimi ocri in primerjavami je tehnično neizvedljivo.. Sploh ce hoces da to dela 100% in hitro

FrRoSt ::

blackbfm je izjavil:

Ma sej to je splošno znano. V Sloveniji ti bodo vsi sam govoril zakaj se neki ne da namest zakaj se neki da. Pa še pri tem po tem dvomijo zakaj bi sploh nekdo kej tazga počel, pa predpostavljajo da če se neki finančno ne splača se ne splača. Pač tako mentaliteto imamo očitno.


Tip ima zgolj idejo, nic znanja in ze sanja o oglasevalskem denarju, da bo financiral cel app z njem.. Tole je res dalec od realnosti

Sicer pa ce gledas kaksne intervjuje npr ultra uspesnih ljudi ponavadi recejo da so 100x failal predno jim je nekaj ratalo

Namest tega bi imel aplikacijo ki bi znala brat z embalaže ( nekakšen OCR ) ; in bi pač skeniral sestavine kot neke vrste "besedilo" in potem te besede primerjal z bazo podatkov, in če bi se ujemala bi pač sporočila aplikacija.


Z nekimi ocri in primerjavami je tehnično neizvedljivo.. Sploh ce hoces da to dela 100% in hitro


Počasi. ;) Saj še rokavov zavihal ni. Stvari pač NE gredo čez noč. :P Vsaj nekatere. 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

dacker ::

Ker je me avtor teme pobaral na ZS sem se odločil malo opisati situacijo moje aplikacije (https://play.google.com/store/apps/deta...).

Najprej naj povem da če bi vedel kaj me čaka se tega sploh ne bi lotil. Je bila priložnost za učenje ampak bi raje izbral kako drugo idejo za realizacijo.

Kar se tiče denarja ga od aplikacije ni. Vsega skupaj imam 19k downloadov in od tega kao aktivnih 4k uporabnikov. Oglaševanje dobim mesečno par centov in bom čakal še par let da dobim tole izplačano od Google. En mesec sem imel celo 46EUR prometa od reklam na aplikaciji. Nakar se je izkazalo, da je bil nekdo tako prijazen in mi je ustvaril "fraudilent" promet. Tako da mi je Google lepo te evre pobrisal iz računa.

Kar se tiče podatkov mi jih polne avtomatika. Zadnje čase sem se prenehal ukvarjati z aplikacijo in ta sedaj še komaj živi. Neke boljše avtomatike tukaj ni mogoče narediti. Razen v primeru da ti trgovine same pošiljajo podatke, kar pa mislim da se ne bo zgodilo. Tako cene in podatke o artiklu bi moral potem nekdo vnašati kar je precejšnji strošek (četudi so to študenti). Da bi folk sam to vnašal ni pričakovati in iz osebnih izkušenj lahko to potrdim. Na začetku je bil nek zagon in so mi še celo pošiljali cene. Sedaj pa je stanje klavrno.

In zakaj avtomatika ne pomaga? Nekdo je predlagal OCR. To pomeni da spet nekdo namesto tebe dela in tega filma ne boš videl. Pa četudi bi to nekako uspel narediti moraš vedeti da se sestavine produkta spreminjajo s časom. Sam sem videl za nek sladoled. V juniju je bil poln nekih aditivov, v avgustu pa jih je bilo manj. Uspeli so celo nadomestiti rastlinsko maščobo s palmino maščobo. To pa pomeni da moraš stalno slediti vsem artiklom. Sam jih imam v bazi nekako 100k (kar je mimogrede zelo malo) in bi rad videl komu bi se dalo vse to pregledovati vsak mesec.

Problematične so tudi trgovine tipa Lidl in Hofer, ki imajo kar nekaj posebnosti o katerih pa sedaj ne bi razpravljal. Potem so tukaj še "lastni" artikli trgovine (barkoda 2xxxxxxxxxxxx), ki jim ne moreš slediti niti v isti verigi trgovine (recimo Mercator).

Torej če hočeš imeti vsaj kaj od aplikacije bi moral imeti pokrit cel svet (ali pa recimo vsaj Evropo/Ameriko) in imeti kot je nekdo rekel 100k aktivnih uporabnikov. Sam sem se celo skušal povezati s podjetji ki delajo podobne stvari kot jaz ampak nekako ni interesa. Odgovor je bil v stilu "pokrivamo našo državo in to nam je dovolj".

Moja izkušnja je torej negativna (z razliko faktorja učenja). Ampak vseeno ne bi nobenega odvračal od tega da poskusi kaj narediti. Meni ni uspelo ampak to ne pomeni da tudi drugemu ne bo. Torej pogumno naprej in ne poslušati trolov. Če bo kako vprašanje se bom potrudil odgovoriti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

#000000 ::

THX za dokaj izčrpno poročilo stanja, nimam še vprašanj trenutno, se pa bodo našla 100% tako da hvala vnaprej. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

web scraping ideje

Oddelek: Programiranje
172165 (1454) HotBurek
»

Nov koncept priprave hrane (anketa)

Oddelek: Loža
151550 (953) DOOM_er
»

Nov način nakupovanja prehrambnih izdelkov

Oddelek: Loža
345835 (4153) Vice
»

Android preverjanje cene artiklov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
12818566 (9856) dacker
»

Izkušnje s prehranskimi dodatki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6311649 (10504) Jst

Več podobnih tem