» »

Garancija

Garancija

gexi45 ::

Zdravo jaz imam en problem in niswm preprican kako se tega lotiti. Torej spar je imel prejsn teden v akciji 10 inchno tablico in ker je bila tablica ze razprodana v mojem bliznje sparu jo je brat kupil v Ljubljani (26.08) jaz sem pa lahko sel po njo sele danes in ko sem jo doma odpro in dal polnit se ni odzvala sem jo probal tudi prizgati in nic. Sedaj jo mislil jutri nesti nazaj v spar in me zanima ce lahko zahtevam novo ali moram cakat do 45 dni garancijskega popravila. Pa se to ce lahko zahtevam novo ali lahko oni samo denar vrnejo ali lahko zahtevam da mi dajo drugo tablico ker za 89e jaz nikjer v sloveniji nisem nasel 10 inchne tablice in bi jo rad obdrzal ker otroci ceprav bi slika tako ostra majo vseen rajsi 10inchno kot 7 za gledat risanke v avtu.

Edit: pozabil sem omenit tudi da sumim da so mojemu bratu prodal rabljeno tablico ker so bili med folijo in ekranom zracni mehurcki in steklo od kamere je cist popraskano. A naj to prijavim zps
  • spremenilo: gexi45 ()

Magic1 ::

Uveljavljaš stvarno napako pri prodajalcu. Lahko ti bodo takoj zamenjal, lahko pa ne. imajo 8 dni časa za odgovor. Če odobrijo stvarno napako (kar jo bojo če je nisi poškodoval), lahko sam izbiraš kaj bo. Popravilo, zamenjavo, ali keš. Če je nimajo v trgovini, ti bodo verjetno kar takoj keš dal.
Magic

Fsegula62 ::

Jaz sem jo našel v 30 sec :D drugače pa tablice z manj kot 2GB rama ni za kupovat, se spomnim raznih Multipadov pa tega stranja ko se ni nič odzivalo :D Tako da ti kar nazaj nesi pa vzami kakšno za 50€ več, ki bo odzivna, tvoja predvidevam da nima več ko 1GB pomnilnika.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

gexi45 ::

@Fsegula62 link ? 1gb je cist dovolj za gledanje risank in filmov

Edit: sem se spomna ja da sem te tut gledal pa sem se odlocil za sparovo ker ze tak al tak ima sparovo nizko resolucijo za velikost ekrana ti imajo pa se nizjo in slabse procesorje in vse

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gexi45 ()

Fsegula62 ::

To mogoče že, ko boš odpru kakšno splento stran, na kateri bodo reklame bo pa vse zamrznilo, drugače je pa tole tip top KLIK:
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stvarna napaka

Oddelek: Kaj kupiti
386045 (2396) DePalmo
»

Pritožba na zavrnitev stvarne napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519577 (6761) BlaY0
»

Zavrnjena garancija v Big Bangu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7615805 (12563) St235
»

Pravica do garancije

Oddelek: Pomoč in nasveti
142695 (2069) St235
»

Garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
8888 (727) St235

Več podobnih tem