» »

Brezplačna podjetniška ideja

Brezplačna podjetniška ideja

«
1
2

Hair ::

Osebno to vidim kot problem človeštva globalnih razsežnosti, če se pa moderatorji ne strinjate, pa premaknite temo.
Upam, da kdo poprime za tole, ker sam zaradi časovnih omejitev žal ne morem.

V veleblagovnicah bi bilo treba prodajati sveže olupljen vakuumsko pakiran krompir.
Velika večina gostiln ima stroje za lupljenje, mašina za vakumsko pakiranje pa tudi ni zelo draga.

Potrebovali bi torej krompir, pogodbo s kakšno gostilno in mašino za vakumsko pakiranje. Ter nekaj logistike...

Go for it, jaz sem prepričan, da je v tem denar, investicija pa tudi ni zelo velika. Z veseljem bi plačal trojno ceno krompirja in sem prepričan, da nisem edini.


Lp!
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

vostok_1 ::

Gostilne imajo stroj za lupljenje krompirja, veleblagovnice pa bi jim prodajale olupljen krompir?

Hočeš rečt, da bi jim prišparal nakup lupilnika or something?

Sicer pa olupljen krompir vprašanje koliko časa zdrži, četudi v vakuumu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Večina prebojev v teoretični fiziki se je zgodila med lupljenjem krompirja (in drugimi podobnimi opravili), zato menim, da je ideja škodljiva za prihodnji razvoj človeštva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: msjr ()

Unknown_001 ::

Krompir ma da je suh, z lupino in posut z apnom. Tako ga lahko v temnem in hladnen prostoru skladiščiš ostalo je šit. Potem bolje da krompir še skuhajo in kaj si naredil? Dobil si pire v vrečki.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

smacker ::

Pejt v gostilno jest če si len da bi krompir olupil ;)

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Večina prebojev v teoretični fiziki se je zgodila med lupljenjem krompirja (in drugimi podobnimi opravili), zato menim, da je ideja škodljiva za prihodnji razvoj človeštva.


Da ne omenjamo disciplinskih ukrepov v vojski. Mednne je poleg pucanja sekretov sodilo tudi "guljenje krompira".
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

shadeX ::

1. Olupljen krompir je dražji krompir
2. Kako je s higieno tega krompirja?

Osebno olupljenega krompirja ne bi kupil. Sicer pa dostkrat jem NEOLUPLJEN krompir prerezan kose in spečen v pečici. Mmmm, so good.

P.S

Kako se celo vedro krompirja olupi v 60 sekundah. Osebno še nisem sprobal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Unknown_001 ::

Če je krompir mlad se ga z grobo krtačko da pod mrzlo vodo olupit. Samo prekrtačiš pa kožica odpade vmes jo spiraš z vodo. Ampak meni je kožice škoda. Tam je največ vitaminov in mineralov skoncentriranih.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Hair ::

vostok_1 je izjavil:

Gostilne imajo stroj za lupljenje krompirja, veleblagovnice pa bi jim prodajale olupljen krompir?
Hočeš rečt, da bi jim prišparal nakup lupilnika or something?

Odpreš Vostok s.p. in veleblagovnicam prodajaš krompir. Da pa si znižaš stroške začetne investicije, se lahko za lupljenje dogovoriš v kakšni gostilni (zgolj ideja, lahko pa takoj kupiš svojo mašino).
V vakuumu bo že zdržal dan ali dva. Z visoko ceno pa pokrivaš tisto, kar se zavrže.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hair ()

Unknown_001 ::

Bol da daješ mašine v najem?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

Hair je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Gostilne imajo stroj za lupljenje krompirja, veleblagovnice pa bi jim prodajale olupljen krompir?
Hočeš rečt, da bi jim prišparal nakup lupilnika or something?

Odpreš Vostok s.p. in veleblagovnicam prodajaš krompir. Da pa si znižaš stroške začetne investicije, se lahko za lupljenje dogovoriš v kakšni gostilni (zgolj ideja, lahko pa takoj kupiš svojo mašino).
V vakuumu bo že zdržal dan ali dva. Z visoko ceno pa pokrivaš tisto, kar se zavrže.


Sem te narobe razumel torej. Ti bi lupil krompir v gostilnah, aka. zunanji izvajalci.

Meni je povsem ravnodušno, but if it works, do it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:


Meni je povsem ravnodušno, but if it works, do it.


Sam jaz vas res ne razumem. Zakaj bi se J* s takom pofl delom brez vrednosti ko pa lahko avtomatske stroje daješ v njem. Bo več kruha od tega.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

run2 ::

Sem se spomnil na tale twit ob tejle ideji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: run2 ()

Unknown_001 ::

Čak mal. Tud plastičarji mormo od nečesa živet.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Hair ::

Raptor, ti se super vključiš v plan. Ti kupi mašino in jo oddajaj nekomu, ki bo prodajal olupljen krompir :) Saj rabimo vse člene v verigi :D
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Unknown_001 ::

Če bi šlo zares imam na voljo par hektarjev ki se trenutno oddajajo v najem.

Surovina aka. Krompir check.

Naredim ali kupim obrat za pranje/lupljenje krompirja.

Predpriprava check

Mogoče kupim/naredim kotel za kuhanje / mlinček / ali rezalnik krompirja

Ker se po naravi ukvarjam s plastiko imam že ustrezna znanja za izdelavo lastne food-grade embalaže.

Špedicijo lahko opravim sam.

Management in prodajo bi za silo upravljal sam.

Knjigovodstvo plačam in to je to.

Prodajam prepakirano predpripravljeno hrano. Veriga je zapolnjena.

Kdo je je že rekel da bi me vključil v verigo? I heard nobody
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Metulj-1 ::

vostok_1 ::

Unknown_001 je izjavil:

Če bi šlo zares imam na voljo par hektarjev ki se trenutno oddajajo v najem.

Surovina aka. Krompir check.

Naredim ali kupim obrat za pranje/lupljenje krompirja.

Predpriprava check

Mogoče kupim/naredim kotel za kuhanje / mlinček / ali rezalnik krompirja

Ker se po naravi ukvarjam s plastiko imam že ustrezna znanja za izdelavo lastne food-grade embalaže.

Špedicijo lahko opravim sam.

Management in prodajo bi za silo upravljal sam.

Knjigovodstvo plačam in to je to.

Prodajam prepakirano predpripravljeno hrano. Veriga je zapolnjena.

Kdo je je že rekel da bi me vključil v verigo? I heard nobody


In bi si morda plačali mal več kot minimalca.

On the other hand, if you'd sell your ass, bi v par letih že prišparal za penzijo. ;)
Funny world, isn't it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Okapi ::

So te že prehiteli. Pol kile 1,75 €, mlad krompir.

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Če bi šlo zares imam na voljo par hektarjev ki se trenutno oddajajo v najem.

Surovina aka. Krompir check.

Naredim ali kupim obrat za pranje/lupljenje krompirja.

Predpriprava check

Mogoče kupim/naredim kotel za kuhanje / mlinček / ali rezalnik krompirja

Ker se po naravi ukvarjam s plastiko imam že ustrezna znanja za izdelavo lastne food-grade embalaže.

Špedicijo lahko opravim sam.

Management in prodajo bi za silo upravljal sam.

Knjigovodstvo plačam in to je to.

Prodajam prepakirano predpripravljeno hrano. Veriga je zapolnjena.

Kdo je je že rekel da bi me vključil v verigo? I heard nobody


In bi si morda plačali mal več kot minimalca.

On the other hand, if you'd sell your ass, bi v par letih že prišparal za penzijo. ;)
Funny world, isn't it.

Even funnier is the following fact.

Kupm te če čm.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mare2 ::

Okapi je izjavil:

So te že prehiteli. Pol kile 1,75 €, mlad krompir.



Seveda, ko pa ideje kar na forumu objavlja. :)

Takoj ukradejo.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bambam20 ::

Hair je izjavil:


V veleblagovnicah bi bilo treba prodajati sveže olupljen vakuumsko pakiran krompir.

Go for it, jaz sem prepričan, da je v tem denar, investicija pa tudi ni zelo velika. Z veseljem bi plačal trojno ceno krompirja in sem prepričan, da nisem edini.


Lp!



V tem ni denarja in krompir bi izgubil svežino.

Jaz sem prepričan, da bi bilo potrebno prodajati sveže olupljene , vakumsko zapakirane banane.

Okapi je izjavil:

So te že prehiteli. Pol kile 1,75 €, mlad krompir.



Nisem vedel, da je krompir tako drag? 8-O

Hvala bogu, da si ga sami pridelamo,ker to je rop prve klase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Okapi ::

Če ceniš uro svojega časa na recimo 20 evrov, je 1,75 evra 5 minut. Pol kile krompirja verjetno ne olupiš veliko prej kot v 5 minutah. Se pravi sploh ni drag, saj ti prihrani toliko časa, da je pravzaprav brezplačen.;)

vostok_1 ::

Unknown_001 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Če bi šlo zares imam na voljo par hektarjev ki se trenutno oddajajo v najem.

Surovina aka. Krompir check.

Naredim ali kupim obrat za pranje/lupljenje krompirja.

Predpriprava check

Mogoče kupim/naredim kotel za kuhanje / mlinček / ali rezalnik krompirja

Ker se po naravi ukvarjam s plastiko imam že ustrezna znanja za izdelavo lastne food-grade embalaže.

Špedicijo lahko opravim sam.

Management in prodajo bi za silo upravljal sam.

Knjigovodstvo plačam in to je to.

Prodajam prepakirano predpripravljeno hrano. Veriga je zapolnjena.

Kdo je je že rekel da bi me vključil v verigo? I heard nobody


In bi si morda plačali mal več kot minimalca.

On the other hand, if you'd sell your ass, bi v par letih že prišparal za penzijo. ;)
Funny world, isn't it.

Even funnier is the following fact.

Kupm te če čm.


Very true. But first you have to get fucked in the ass to do that. ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

...:TOMI:... ::

O bog. Kar naježum se, ko v trgovinah vidim OPRAN krompir. Tak krompir je brez okusa, hitro se pokvari ipd. Ampak trgovci in tudi kupci so zabiti ko noč. Nikoli ne bi kupik takega sranja od krompirja.

In zopet sem se naježil, ko sem prebral tole idejo. Wtf model, kakšna ideja. Če nimaš časa zase, da bi jedel kvaliteten krompir, potem si pa skuhaj jebene makarone in jej to. Ne boš verjel, za kuhanje makaronov rabiš manj časa, kot za krompir.
Tomi

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

Če ceniš uro svojega časa na recimo 20 evrov, je 1,75 evra 5 minut. Pol kile krompirja verjetno ne olupiš veliko prej kot v 5 minutah. Se pravi sploh ni drag, saj ti prihrani toliko časa, da je pravzaprav brezplačen.;)



Mladega krompirja ni potrebno lupit, saj ima zelo tanko kožico, ki je povsem užitna. Jaz ga samo sperem pod vodo in to je to.

...:TOMI:... je izjavil:

O bog. Kar naježum se, ko v trgovinah vidim OPRAN krompir. Tak krompir je brez okusa, hitro se pokvari ipd. Ampak trgovci in tudi kupci so zabiti ko noč. Nikoli ne bi kupik takega sranja od krompirja.

In zopet sem se naježil, ko sem prebral tole idejo. Wtf model, kakšna ideja. Če nimaš časa zase, da bi jedel kvaliteten krompir, potem si pa skuhaj jebene makarone in jej to. Ne boš verjel, za kuhanje makaronov rabiš manj časa, kot za krompir.


Kaj pa to, da bi nekdo plačal 3 kratnik že tako predragega krompirja :).


Tisti, ki nimate malce večjega vrta in njive ste res bogi. Kako vas v trgovini skubijo :8).

Pol kile krompirja za 1.75€ je rop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

...:TOMI:... ::

Okapi je izjavil:

Če ceniš uro svojega časa na recimo 20 evrov, je 1,75 evra 5 minut. Pol kile krompirja verjetno ne olupiš veliko prej kot v 5 minutah. Se pravi sploh ni drag, saj ti prihrani toliko časa, da je pravzaprav brezplačen.;)


Če ceniš sebe, boš jedel kvalitetno hrano, ne pa pofla, ki je obenem tudi drag. In še več brezvezne embalaže bi nastalo s to metodo pakiranja.
Tomi

Okapi ::

Olupljen krompir je načeloma boljši, ker ne moreš nič skriti.

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

Olupljen krompir je načeloma boljši, ker ne moreš nič skriti.



Mlad krompir ima tako tanko kožico, da ne more ničesar skriti. Ti sedaj mešaš mlad krompir z dozorelim krompirjem.

Okapi ::

V vsakem primeru za lupljenje uporabijo najboljši krompir, kar ga imajo na voljo.

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:


Very true. But first you have to get fucked in the ass to do that. ;)


Hol your horses dude. Not so fast. Who is in charge here?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

...:TOMI:... ::

Okapi je izjavil:

V vsakem primeru za lupljenje uporabijo najboljši krompir, kar ga imajo na voljo.


Saj prevelikega ali premajhnega pustijo kar na njivi, ker trgovci imajo meje "od, do" in vse kar ni v mejah, kmetje ne morejo nobenemu prodat, čeprav s takim pridelkom ni nič narobe.

Tako, da, ja, ves krompir je 1st class. Ker drugače ne bi bil na policah. Oči vedno kupujejo.
Tomi

Hair ::

Predsodki, predsodki... Oseben primer - testenin sem se prenajedel v študentskh letih, riža ne maram. Perem, pospravljam, pomivam, vse sam. Cel dan delam, potem grem pa v trgovino in nato domov lupit jeben krompir, da si naredim večerjo. Vsak dan lupit krompir. In veliko nas je takih. Dokler ni stvar na voljo povprečnemu sparovemu/mercatorjevemu/tuševemu kupcu, tam zunaj čaka priložnost. :)

Mladega krompirja morda ni treba lupit, ampak če krompir en teden stoji v nekih ne-optimalnih pogojih (npr. v stanovanju, kot živi... večina?... zelo veliko?... Slovencev, potem že zelo dobro požene svoje lovke in ga je potrebno olupit.

@Okapi - katera štacuna? Morda sem pa slep :)
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

shadeX ::

Hvala bogu, da si ga sami pridelamo,ker to je rop prve klase.


Jup. Pr nas ga je blo letos 400kg. Ta stari že kličejo okol, da bi ga kaj prodali. Butli..

Unknown_001 ::

Letošnji je bil zelo lep in okrogel.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bambam20 ::

Hair je izjavil:



Mladega krompirja morda ni treba lupit, ampak če krompir en teden stoji v nekih ne-optimalnih pogojih (npr. v stanovanju, kot živi... večina?... zelo veliko?... Slovencev, potem že zelo dobro požene svoje lovke in ga je potrebno olupit.


V stanovanju ga daš nekaj kg v hladilnik na temno.

Hair je izjavil:

Perem, pospravljam, pomivam, vse sam. Cel dan delam, potem grem pa v trgovino in nato domov lupit jeben krompir, da si naredim večerjo. Vsak dan lupit krompir. )



Poročil se boš zgolj zato, da boš imel nekaj časa reden seks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Hair ::

Haha, še ženit se ne rabim, če bi le dobil krompir :D
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

bambam20 ::

Hair je izjavil:

Haha, še ženit se ne rabim, če bi le dobil krompir :D


Vse za olupljen krompir. A ješ vsak dan krompir in seveda nabavi si vsaj nožek za krompir lupit. Zadevo opraviš zelo hitro :).

Hair ::

Še tole bi bilo treba omenit:
Če bo koga dejansko zanimalo prodret v veleblagovnice, je problem, ker zaračunavajo polico. Morda se da kaj dobrega zmenit v smislu promocijske stojnice, kot včasih prodajajo klobase, sire, krofe, ipd. - pred blagajnami po trgovskih centrih. Ali pa najprej manjša stojnica na tržnici v gostem urbanem središču - da se prihrani za strošek police v veleblagovnici.

Obvoz okrog tega bi bila pogodba s trgovskim centrom, da dobavljaš za njihovo blagovno znamko, npr. "Mercator Olupljeni krompir. Vedno sveže."

In kot je zgoraj namignil Raptor - če se računica ne izide, prodajati še narezanega na krhlje za dodaten evro.
Odprem in stresem v protvanj... ni lepšega :)
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Smurf ::

...:TOMI:... je izjavil:

O bog. Kar naježum se, ko v trgovinah vidim OPRAN krompir. Tak krompir je brez okusa, hitro se pokvari ipd. Ampak trgovci in tudi kupci so zabiti ko noč. Nikoli ne bi kupik takega sranja od krompirja.

In zopet sem se naježil, ko sem prebral tole idejo. Wtf model, kakšna ideja. Če nimaš časa zase, da bi jedel kvaliteten krompir, potem si pa skuhaj jebene makarone in jej to. Ne boš verjel, za kuhanje makaronov rabiš manj časa, kot za krompir.

Olupljen in vakumiran krompir ne bi smel spremeniti okusa, niti kvalitete. Mogoce si imel smolo.

Magic1 ::

Okus je bolj odvisen od sorte, ali kje in kako je gojen, kot pa od tega, če je olupljen.
Magic

Mare2 ::

Smurf je izjavil:


Olupljen in vakumiran krompir ne bi smel spremeniti okusa, niti kvalitete. Mogoce si imel smolo.


Je bilo pred 3 meseci objavljeno, da je izumljen "ojačevalec okusa za krompir", tako da je olupljen še bolj okusen kot originalen.

Podobno je pri ojačevalcu okusa, ki daje videz in okus lepo dimljenega mesa, klobas. Za slednjega je ugotovljeno, da je škodljiv.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

TheBlueOne ::

Ta idej deluje enostavna samo na prvi pogled. Krompir, vrecka, lupilec vakumiranje. Dejansko pa je tu govora o velikih kolicinah, torej:

1. Dobavitelji
2. Primerno skladisce
3. Primeren Transport
4. Oprema v skladiscu (Vilicar....)
5. Odvoz smeti, ki bi jih bilo zelo veliko

Ce bi na kg zasluzil 20c, kar dvomim in da bi bili stroski strojev, elektrike, skladisca 1500EUR kar se mi pravtako zdi neralno nizko in ce izplacas dve kurji placi in das zanje 3000EUR, bo treba mesecno prelozit 16.500kg krompirja, kar je 800kg+ na dan, kjer niti ne stejem odpada...

Jaz se tega projekta ne bi dotaknil niti s palico za fizol, razen, ce bi imel prej garancijo za prodajo.

Invest za resno avtomatizacijo, skladisce in ostalo potrebno za taksen izdelek bi na blef ocenil na 2mioEUR oz 1mio, ce je neprofesionalno. To pomeni, da bi potreboval mesecno kolicino 280.000 kg ali 140.000kg da se investicija vrne v treh letih.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Mare2 je izjavil:

Smurf je izjavil:


Olupljen in vakumiran krompir ne bi smel spremeniti okusa, niti kvalitete. Mogoce si imel smolo.


Je bilo pred 3 meseci objavljeno, da je izumljen "ojačevalec okusa za krompir", tako da je olupljen še bolj okusen kot originalen.

Podobno je pri ojačevalcu okusa, ki daje videz in okus lepo dimljenega mesa, klobas. Za slednjega je ugotovljeno, da je škodljiv.

Cisto vsake bedarije, ki se jo slisi v gostilni, tudi ni treba napisati.

jype ::

Mare2 je izjavil:

Je bilo pred 3 meseci objavljeno, da je izumljen "ojačevalec okusa za krompir"
No, sol je bila v uporabi že v zgodnjem pleistocenu, verjetno pa še prej, vprašanje je le, ali je bila namenoma iskana in izločena iz naravnih okolij ter hranjena za to uporabo (oziroma kdaj se je tako početje začelo - najbrž ne pred tremi meseci).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

...:TOMI:... ::

Dejstvo je, da je narava poskrbela za najboljši možni ovoj krompirja.

Dejstvo je, da smo ljudje leni, zato prihaja do takih, zame bednih idej.

Dejstvo je, da za lupljenje enega krompirja potrebujemo par sekund.

Dejstvo je, da s takimi idejami porabimo več naravnih virov (plastike, energije) za nekaj, kar absolutno ni potrebno.

Dejstvo je, da bi se nam par deset let nazaj smejali, da imamo tako osnovna živila (vodo, krompir...) pakirano v plastiko. In čez par 10 let se nam bodo smejali, kako zaostali smo bili s temi prijemi.


Dejstvo je, da je smer razvoja napačna. Razoj je, samo napačen.
Tomi

Okapi ::

Sigurno je bolj ekonomično strojno olupiti 10 ton krompirja, kot če ga ročno lupijo posamezniki, po pol kile naenkrat. Tudi ostanke lahko bolj ekonomično porabijo, če jih je nekaj sto kil skupaj.

Embalažo je pa tudi mogoče reciklirati, sploh ker je prav veliko več pri olupljenem krompirju niti ni. Tudi neolupljenega večina prinese domov v plastični vrečki.

SmeskoSnezak ::

Okey, vakumsko pakirano... v plastiko? Najdi okolju bolj prijazno resitev, patentiraj izum in ga prodajaj podjetjem, pa si zmagal ;)
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

...:TOMI:... ::

Embalaže, sploh vrečke ni mogoče ponovno reciklirati.

Reciklira se zelo malo frakcij, recimo plastenke, konzerve ipd. Ostalo gre vse na sežig.
Tomi

nevone ::

Mah, dejte nehat s tem ekološkim sranjem.

Materiale se da vse predelat, ampak najlažje se je iti omejevanje.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zložljiv nož za lupljenje sadja

Oddelek: Loža
121329 (1043) uporabnik832
»

Kuharija,... oziroma kaj jeste? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13317217 (14921) Unknown_001
»

Kupovanje hrane v trgovinah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15024597 (19463) Unknown_001
»

Rezanje krompirja

Oddelek: Loža
176018 (5321) PacificBlue
»

Slovenska tradicionalna hrana (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8721450 (19799) ales85

Več podobnih tem