» »

Kamera za nadzor avtomobila

Kamera za nadzor avtomobila

-Kai- ::

Pozdravljeni.

Rabil bi pomoc, ce ima mogoce kdo podobne izkusnje ali idejo.
Skoraj vsako leto mi nekdo naredi rise po boku vozila v skupni garazi stanovanjskega bloka. Sprednja vrata, zadnja vrata in blatnik. Avto je sicer pod kaskom zavarovan za vandalizem, ampak bi res rad dobil debila, ki mu je to v veselje. Znanec mi je posodil lovsko kamero za opazovanje zivali iz Hoferja, ampak je problem, da se kamera ne aktivira skozi steklo(detektor gibanja ocitno skozi steklo ne zazna premikanja.
Ve kdo za kaksne hd kamere, ki se aktivirajo skozi steklo in da ne stanejo malo premozenje. Kamere, ki so popularne v Rusiji in se dajo na armaturko se tudi ne aktivirajo na zaznavanje gibanja izven vozila.
V garazi tudi ni nekega pametnega prostora za namestitev kamere, poleg tega bi verjetno rabil dovoljenje sostanovalcev.

Hvala ze vnaprej.

...:TOMI:... ::

Kamere za v vozilo se aktivirajo, ko dobijo napajanje. Sedaj pa vse kar rabiš je da, kupoš senzorje na 12 V, ki ti bodo delali, nato pa samo skozi senzor spustiš napajanje kamer(e) in zadeva je rešena.
Tomi

krepki ::

Ta je dobra sam malo dražja.
https://buy.garmin.com/sl-SI/SI/p/587334

-Kai- ::

Mogoce sem malo preslabo definiral zahteve za kamero- kamera se mora aktivirat, ko se nekdo pribliza avtomobilu. Da posname osebo, ki dela rise na avtomobilu. Ne potrebujem kamere za snemanje med voznjo.

Furbo ::

Tako bi moral imeti namontirano zunaj, ne pa znotraj. Razen če si kupiš google street car.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Fsegula62 ::

Furbo je izjavil:

Tako bi moral imeti namontirano zunaj, ne pa znotraj. Razen če si kupiš google street car.


Hahah ta je pa dobra :D lepo si me nasmejal :3
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

krepki ::

-Kai- je izjavil:

Mogoce sem malo preslabo definiral zahteve za kamero- kamera se mora aktivirat, ko se nekdo pribliza avtomobilu. Da posname osebo, ki dela rise na avtomobilu. Ne potrebujem kamere za snemanje med voznjo.

Kamera,ki sem ti dal link med drugim omogoča tudi to,saj zato sem link prilepil,čisto na koncu piše.
Nadzirajte parkirano vozilo
Parkirani način nadzira okolico avtomobila, ko je avtomobil parkiran in motor ne deluje. Samodejno začne snemati, če zazna gibanje oziroma ko ga zazna. (Potreben je Garminov kabel za parkirani način, ki je na prodaj posebej; priporočamo, da namestitev izvede strokovnjak.)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7715065 (2060) predi
»

Pomoč pri izbiri kamere in opreme za snemanje okrog hiše

Oddelek: Strojna oprema
63973 (3749) SaXsIm
»

Katero HD kamero?

Oddelek: Kaj kupiti
324244 (3328) assez
»

IP kamera

Oddelek: Kaj kupiti
238135 (6522) xCore
»

[POMOČ]Security spy cam za v avto

Oddelek: Pomoč in nasveti
121987 (1630) KoMar-

Več podobnih tem