» »

Battlefield V (2018)

Battlefield V (2018)

««
9 / 13
»»

Predator X ::

miraldi je izjavil:

A ta špil ne more normalno lavfat, brez da fpsji skačejo od 40 do 80 in vse šteka?
Vem da nimam nove mašine ampak BF1 izgleda 100x bolje pa mi lepo lavfa na višjih nastavitvah. Vse kar se da sem spustil na LOW in OFF pa še zmeraj ni vredno pol k****. Na srečo sem vzel samo Origin Access BF5 10urni Trial in ne igre za polno ceno. Realno jaz teh 10ur nebom porabu v enem mescu, ker to ni nič.


i5
Navij na 4,5GHz in OC ram do 2133Mhz če gre
Pa še popravi mesh and light na medium ter postprocessing na high/ultra

Zgodovina sprememb…

miraldi ::

Predator X je izjavil:

miraldi je izjavil:

A ta špil ne more normalno lavfat, brez da fpsji skačejo od 40 do 80 in vse šteka?
Vem da nimam nove mašine ampak BF1 izgleda 100x bolje pa mi lepo lavfa na višjih nastavitvah. Vse kar se da sem spustil na LOW in OFF pa še zmeraj ni vredno pol k****. Na srečo sem vzel samo Origin Access BF5 10urni Trial in ne igre za polno ceno. Realno jaz teh 10ur nebom porabu v enem mescu, ker to ni nič.


i5
Navij na 4,5GHz in OC ram do 2133Mhz če gre
Pa še popravi mesh and light na medium ter postprocessing na high/ultra


i5 imam navit na 4.2GHz rame pa na 1866Mhz, igra je na SSDju pa vse nastavitve so na Low in Off.

Bom sprobal dat na višje nastavitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

TOP ::

miraldi je izjavil:

A ta špil ne more normalno lavfat, brez da fpsji skačejo od 40 do 80 in vse šteka?
Vem da nimam nove mašine ampak BF1 izgleda 100x bolje pa mi lepo lavfa na višjih nastavitvah. Vse kar se da sem spustil na LOW in OFF pa še zmeraj ni vredno pol k****. Na srečo sem vzel samo Origin Access BF5 10urni Trial in ne igre za polno ceno. Realno jaz teh 10ur nebom porabu v enem mescu, ker to ni nič.

Maš staro kišto, poglej mal zahteve in ne primerjaj z BF1 PC maš prester ni igra kriva.

miraldi ::

Ja ja kr zagovarjajte EA & DICE da bo naslednje leto spet nov bf zmazek.

Sem bit tud sam "fan" bfja sam tole letos je pa govno.

Tud če bi lepo tekoče lavfal, je še vedno pol izdelek k nima nič za pokazat in tud vizualno je downgrade.

Jim je čist prav, da so dobil srednji prst od igralcev kar se kaže v katastrofalni prodaji in slabih review-ih.

Saj bom zdaj nehal smetit temo.

Lp
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

TOP ::

miraldi je izjavil:

Ja ja kr zagovarjajte EA & DICE da bo naslednje leto spet nov bf zmazek.

Sem bit tud sam "fan" bfja sam tole letos je pa govno.

Tud če bi lepo tekoče lavfal, je še vedno pol izdelek k nima nič za pokazat in tud vizualno je downgrade.

Jim je čist prav, da so dobil srednji prst od igralcev kar se kaže v katastrofalni prodaji in slabih review-ih.

Saj bom zdaj nehal smetit temo.

Lp

Če ti igra ni všeč jo ne kupiš, pa tako preprosto je to in s tvojo prazgodovinsko mašino se tega tud ne da lih ocenit,če ti tako šteka,igralnost pa ja.

kitl76 ::

Sam res kišta ti peša a ti se jeziš na igro. Bo pač treba malo posodobit hardware, če hočeš igrati sodobne igre še ceneje te pa pride, da si umisliš konzolco za 200 EUR tam tudi laufa tekoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

M-XXXX ::

Tole mora delati na full HD na medium/high brez problema. Ne bluzite...

GeForce GTX ::

Ali še komu crasha igra pri The Last Tiger misiji proti koncu misije?

Zgodovina sprememb…

TOP ::

M-XXXX je izjavil:

Tole mora delati na full HD na medium/high brez problema. Ne bluzite...

Sevada mora delat sam mu ne,ker ma verjetno tud sistem nafilan z vsemi smetmi.Format na novo pa probat,sam ne bo bo raje tukaj trolal,da je igra zanič.

Machete ::

Sej ni tako slabo. Zadeva je lepo narejena. Ni še čisto tabilna, če veliko alt tabaš, sploh, če si s frendom v squadu in kaj skupaj connectata itd..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Klemzz ::

Jst sm i5 4670k@4.2GHz menjal za i7 4790k@stock in je razlika očitna. Vse na ultra s konstantnimi 65FPSji (lockano).

fireX88 ::

Katero graficno pa imas?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Machete ::

Gtx 1070
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KAVINSKY ::

TOP je izjavil:

Če ti igra ni všeč jo ne kupiš, pa tako preprosto je to.


Če si fan serije, potem ti ni vseeno v katero smer gre. Pri BF V so imeli tak ogromni potencial, dobili pa smo reskin od Battlefronta.

kitl76 ::

Če bi prebrali minimalne zahteve bi že videli, da za low grafiko rabite vsaj tole

Minimum requirements:
Operating System: Windows 7/8/10 (x64)
Processor: Core i5 6600K
RAM: 8 GB
Video Card: NVIDIA GeForce(R) GTX 1050 / NVIDIA GeForce(R) GTX 660 2 GB
DirectX: 11
HDD Space: 50 GB (up to 58 GB during installation)

Tr0n ::

Pod 100 redkokdaj pade na ultra in 1440p. i7-6700k in RTX 2080. :P

Predator X ::

miraldi je izjavil:

Ja ja kr zagovarjajte EA & DICE da bo naslednje leto spet nov bf zmazek.

Sem bit tud sam "fan" bfja sam tole letos je pa govno.

Tud če bi lepo tekoče lavfal, je še vedno pol izdelek k nima nič za pokazat in tud vizualno je downgrade.

Jim je čist prav, da so dobil srednji prst od igralcev kar se kaže v katastrofalni prodaji in slabih review-ih.

Saj bom zdaj nehal smetit temo.

Lp


Ja špil bi lahko bil boljši - gameplay - , ampak optimizacija je pa na vrhuncu. Kje imaš špil, ki ima 60Hz serverje + velik same fizike + dosega zlahkoto 120-140fpsjev, na mal novejših cpujih - core scalling je 6-8T.

Vzam R5 2600 + DDr4 3200 + neko B450 plato pa boš videl kako fajn lahko laufa.

Glede same optimizacije bodi tiho!



R9 290X z R7 1700 na 3,8GHz ddr4 3200

Zgodovina sprememb…

Evolve ::

Men je špil dober.

Če je squad dober je še toliko bolj zabavno

meho7 ::

DuaL ::

kako imate nastavitve v nvidia control panel ?

- Threaded optimization - off
- Triple buffering - off
- Vertical sync - off
- Maximum pre rendered frames - 3

so tile ok?

Tr0n ::

Default.

LunKi ::

Default. Dela kot putr na 1440p. 2600/gtx1070

DuaL ::

XMP profile za rame v biosu imam na Auto ce dam na Proile 1 bi bil kaj bolsi performance hvala?

oo7 ::

EA delnice pa kar padajo :))



13 julij 148 USD
24 december 76 USD

Kmalu je začelo padati, ko so pokazali reveal trailer za Battlefield V.
Potem pa še odnos EA do kupcev če vam ni všeč ne kupujte.

KAVINSKY ::

oo7 je izjavil:

Kmalu je začelo padati, ko so pokazali reveal trailer za Battlefield V.


Pa ne samo pri njih. Vse večje firme imajo hude padce vrednosti. Govora je že že o novem crashu igračarske industrije.


fireX88 ::

Sej kaj pa delajo. Vse dobre title unicujejo
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Machete ::

Trg je prezasičen. Kdo za vraga lahko obrne več kot dva, tri naslova na mesec? Za stalno pa igraš itak par MPjev, vsak dan izide pa na stotine iger in vsaj nekaj AAjev. Do the math. Zame osebno bi bil sedaj počasi čas za BF1 da pride, mogoče cleo bf4, ne pa da je že zgodovina :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Skyman ::

Sej imas cca 2 leti casa da obrnes neki bf naslov.Je pa res da mogoće prekmalu vse skupaj prislo ven vse te igre od bf4 bf1 ter bfV ampak tako pač je.Tudi konec 2020 pride vrjetno bf vietnam ali kak bf5 ali karkoli bo..Tudi COD pride vsako leto

Machete ::

Kdaj bo cod na vsake pol leta?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Berserker ::

Ko se začneš starat enostavno nimaš več takšnega zagona in časa, za igranje vseh teh iger. Tanove generacije pa enostavno nea tolk tripajo na AAA igre.

Z moje perspektive sedaj preigram zgolj še kakšno ps4 eksluzivo, ker vsem ostalim igram enostavno ni več vredno namenit prostega časa.

Zgodovina sprememb…

KAVINSKY ::

Skyman je izjavil:

Sej imas cca 2 leti casa da obrnes neki bf naslov.Je pa res da mogoće prekmalu vse skupaj prislo ven vse te igre od bf4 bf1 ter bfV ampak tako pač je.



Hardline so izdali čisto na blef. Nihče ni hotel imeti policajev in roparjev v BF špili. Itak razvijalcem se ne gre več za zadovoljstvo kupca, ampak zgolj za grafe dobička.

Kot so eni komentatorji ocenili trailer z robotsko vojakinjo - tisto je bilo zgolj za prikaz kostumizacije likov. Z Battlefront so zajebali pri monetizaciji napredka, pa so hoteli posnemati Fortnite, kateri služi miljone z skini. Bi bilo zanimivo videti, kakšna je bila original vizija. Res so imeli velik potencial za WW2 igro, pa so vse zapravili. Par najboljših map bi reciklirali iz 1942. Dodali bi 6+ nacij, tako da bi še vedno določene mape imele specifična vozila. Pa recimo vsaka nacija bi imela lastne čine za napredovanje, specifična orožja in class unlocke... Končni rezultat se mi je pa zdel pod nivojem Cod:uo in waw, katerega gameplay posnemajo.

kriko07 ::

Zdravo.
Imam problem pri BF5 na PS4. Ko igram me začnejo boleti oči, težje vidim. Lahko bi rekel da že rahlo megleno. Ali je kdo že imel podoben primer?
Hvala :)

fireX88 ::

Trol?

Igraj manj ur na dan, pejt vn in si spocij oci.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kriko07 ::

kakšen trol? Igram mogoce 10 min in me začne bolet.

TOP ::

kriko07 je izjavil:

kakšen trol? Igram mogoce 10 min in me začne bolet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

fireX88 ::

Potem imas grozno slab tv ali pa je enostavno prevec bliska.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

kriko07 ::

TV je dober ( Smart TV Led)

fireX88 ::

Ostale igre?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kriko07 ::

Ostale igre so bile super. BF1 sem mogoče občutil po parih urah. Na tej igri pa takoj.

fireX88 ::

karkoli bom rekel, je možno da se motim..

Če imaš leče, in uporabljaš leče med igranjem, poskusi brez njih.
Če opažaš spremembe tudi pri drugih stvareh (recimo vožnji, gledanje na tablo...) bi bilo zrelo za obisk okulista.
A igraš v temi? Mogoče bi kakšna dodatna svetloba pomagala.
Je možno, da si preblizu ali predaleč od TV-ja?

skratka, tukaj ti ne vem pomagat, mogoče je imel kdo drug podobne probleme in upam, da se bo oglasil in pomagal.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Blaz90 ::

V options od BF5 izklop post processing efekte: motion blur, chromatic aberration, film grain, vignette, lens distortion.
Nastavi si tudi večji field of view.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blaz90 ()

scipascapa ::

Igre niso v zatonu, samo jadne igre in firme so. BF je copy paste že leta.

Predator X ::

hehe to lahko rečeš za vsak fps. Sicer ima pa BF največ napredka in premikov glede grafike/fizike

Enostavno nimajo konkurence povej mi še en špil, ki ima 60Hz serverje - fiziko (bullet drop, weather, demolition), 64p in z mal boljših hardwarom deluje nad 100fps.

Zgodovina sprememb…

meho7 ::

Igra ima bleme z netcode

Skyman ::

Nej ima im ta video je treba 3x na tedn potem objavlat? v tej temi?

Drugace pa tako kot je rekel Predator se strinjam! je edina FPS k pokaze kak napredek graficni in fizicni obliki.Vsak bf je imel neke tezave tud da ni izjema,s casom se bo ta problem netcode pofixal tako kot vse!

Predator X ::

meho7 je izjavil:

Igra ima bleme z netcode


Poglej kakšne probleme imajo ostali.

kriko07 ::

Izklopil sem vse ( chromatic, film grain...) FOV sem
si nastavil na 80. Je malo
bolse ampak ne toliko kot bi zelel

kriko07 ::

Bf1 mi je bila super in sem lahko kar nekaj ur igral brez obcutkov. Tukaj la ze po
20
minutah.
Dolžina od TV pa do kavča je pa 300 cm

TOP ::

kriko07 je izjavil:

Bf1 mi je bila super in sem lahko kar nekaj ur igral brez obcutkov. Tukaj la ze po
20
minutah.
Dolžina od TV pa do kavča je pa 300 cm

Kakšne probleme imaš ti človek,pa daj ustavi se igrat to igro in igraj tako,kjer te oči ne bolijo.BF pa obvesti,če morda vejo za kaj se tole tebi dogaja,ker takega primerka ziher niso imeli.:D

Predator X ::

kako so pa barve v primerjavi z BF1?
««
9 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276230 (40261) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323554 (5868) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334520 (22810) matija14

Več podobnih tem